Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схоже, щось трапилося з енергосистемою :(

Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

сьго, що можна вимкнути.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Хтось добивається підвищення тарифів?  :shuffle:
Сказати хто?
   
просів мобільний інет на півгодини.
зараз вирівнявся
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
PAL

- Вимикай бойлер, якщо використав воду для душу та миття посуду.

маячня
повна маячня
це взагалі не економить електрику ніяк
доведено експериментальним шляхом

Має сенс тільки якщо людина виїжджає на кілька день з хати. Тоді так, це має дозволить зекономить
Якщо горяча вода потрібна регулярно - вимикати немає сенсу
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
N88

Сказати хто?

Міравая закуліса жеж!
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
PAL

Сказати хто?

   
Ми знову без світла :(

На обл енерго виставили графіки відключень на завтра по області.
та в Табурця на телеграм каналі.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

і це ще навіть не липень-серпень про який попереджали.

а зимою шо ?
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

маячня
повна маячня
це взагалі не економить електрику ніяк
доведено експериментальним шляхом

Має сенс тільки якщо людина виїжджає на кілька день з хати. Тоді так, це має дозволить зекономить
Якщо горяча вода потрібна регулярно - вимикати немає сенсу
Друже, не повіриш. Я зменшив в 1,5 разів потреблятство ее. Чашки після чаю можна мити холодною водою).
Це моя позиція громадянина країни, що стікає кров'ю і ПРОСИТЬ економити ее.
Якось так)
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Додавайте, якщо що)

- Вимкай роутер він споживає 1.5 вт
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

- Вимкай роутер він споживає 1.5 вт
Нема в мене роутера(
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Для мене був шок, коли ми з жінкою туризмували до Угорщини в 2017. Коли ми заселилися, хозяйка вставила чип в електричний лічильник та звернула нашу увагу на цифри.
В них діє предоплата на ее.  ЕЕ вирубається коли кредит закінчується. Навіть якщо недодрукував твій принтер.
Така пічалька
   
Для мене був шок, коли ми з жінкою туризмували до Угорщини в 2017. Коли ми заселилися, хозяйка вставила чип в електричний лічильник та звернула нашу увагу на цифри.
В них діє предоплата на ее.  ЕЕ вирубається коли кредит закінчується. Навіть якщо недодрукував твій принтер.
Така пічалька

Во многих странах предоплатная система на расходные услуги. У тех же китайцев. У японцев немного другая, но тоже предоплатная.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
PAL

Друже, не повіриш. Я зменшив в 1,5 разів потреблятство ее. Чашки після чаю можна мити холодною водою).
Це моя позиція громадянина країни, що стікає кров'ю і ПРОСИТЬ економити ее.
Якось так)

я, певно, дещо не розумію
що заважає той кухлик сполоснути холодною водою, незалежно від того, ввімкнено бойлер чи ні? До кухонного крану підведено як гарячу воду, так й холодну.
А от щодо вимикання бойлеру - тут проста фізика. Бойлер - то термос ємністю 20-30-60 літрів
Тобто втрати тепла - мінімальні.
Для нагріву води у термосі ти маєш витратити N джоулів (або ват-годин, непринципово) енергії разово, й далі тільки компенсувать втрати тепла.
А яким чином компенсувать - "розтягнуто" в часі потроху чи зразу усі при ввімкненні - неважливо. Кількість енергії не зміниться
Більше того, другий варіант ствоює значно більше навантаження на мережу, такий собі невеличкий пік у споживанні, бо бойлер працюватиме на повну потужність протягом значного часу.
Краще вже потрошку докидувать, воно на загальному фоні буде менш помітно.

Інша справа, коли людина покидає примешкання на кілька днів, там не заперечую, втрати тепла будуть більшими, ніж нагрівать "з нуля". Про це я й написав. Це перевірено практикою.

Щодо інших пунктів списку заперечень немає, там можна пробувать економити. Вимикання освітлення у приміщеннях, де нікого немає - то взагалі святе без усякої війни.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
PAL

Для мене був шок, коли ми з жінкою туризмували до Угорщини в 2017. Коли ми заселилися, хозяйка вставила чип в електричний лічильник та звернула нашу увагу на цифри.
В них діє предоплата на ее.  ЕЕ вирубається коли кредит закінчується. Навіть якщо недодрукував твій принтер.
Така пічалька

це просто різні підходи до бізнесу
підхід "передплата" дає гарантію продавцю, що в тебе не буде боргів. Але зменшує споживання, що для бізнесу не дуже добре.
підхід "післяплата" провокує тебе більш недбало ставитися до споживання, й споживать більше, а, отже більше приносити продавцю доходу
На цьому принципі працюють банківські кредитні картки. Ти ж не вважаєш, що у банків погана модель бізнесу?  :gigi:

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Кажуть що прати тта заряджати треба вночі. А ми були без світла з 2:00 до 5:00. Дивно
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Хтось добивається підвищення тарифів?  :shuffle:

кто-то создает фон для переговоров как мне кажется
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

маячня
повна маячня
це взагалі не економить електрику ніяк
доведено експериментальним шляхом

Має сенс тільки якщо людина виїжджає на кілька день з хати. Тоді так, це має дозволить зекономить
Якщо горяча вода потрібна регулярно - вимикати немає сенсу
не рассказывай сказки.
Мой ребенок жил в каком то смарт доме не введенном в эксплуатацию. С коммерческим тарифом на свет
В первый жк вечер у него вырубило автомат. Пришел электрик сказал выключи бойлер заодно секономишь . Вот он и включал его за полчаса до душа.
Потом им провели центральное водоснабжение и стало возможно выбирать. Но все равно рахунки приходили огромные . Он плюнул и съехал в общагу.
И вчера вечером им и горяч воду и свет отключили

Только Южноукраинск живет как при коммунизме. Правда график отключения света вчера на всякий случай тоже выставили
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Дуже цікаві алгоритми відключень. В помешканні світло не пропадало, проте світлофори не працюють. На кілометровій ділянці три аварії, нарід на розслабоні, не чекав подвоха. :eyes:
Київ, лівий берег.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Дуже цікаві алгоритми відключень. В помешканні світло не пропадало, проте світлофори не працюють. На кілометровій ділянці три аварії, нарід на розслабоні, не чекав подвоха. :eyes:
Київ, лівий берег.

А  світлофори  чим особливі? Живляться по спецлініях від спецпідстанцій?
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

А  світлофори  чим особливі? Живляться по спецлініях від спецпідстанцій?
Так, я чогось по наївності вважав, що система безпеки руху заживлена не від сусідньої багатоповерхівки, а більш пріоритетно. І, повторюю, гумор в тому, що в будинках якраз світло є.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Так, я чогось по наївності вважав, що система безпеки руху заживлена не від сусідньої багатоповерхівки, а більш пріоритетно. І, повторюю, гумор в тому, що в будинках якраз світло є.

Коли планували живлення світлофорів в багатоповерхівках світло не гасло. Ставити окрему підстанцію і тягнути по всьому місті від неї дроти до світлофорів - складно. Зараз проблему можна вирішити як для світлофорів на переходах на трасах - сонячна батарея + акумулятор.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Дуже цікаві алгоритми відключень. В помешканні світло не пропадало, проте світлофори не працюють. На кілометровій ділянці три аварії, нарід на розслабоні, не чекав подвоха. :eyes:
Київ, лівий берег.
Світловори підключені до іншої зони, яка була відключена. У мене у мами цікава ситуація: стоять 3 будинки разом, побудовані в один час по одному проєкту і у всіх різні графіки відключення.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Так, я чогось по наївності вважав, що система безпеки руху заживлена не від сусідньої багатоповерхівки, а більш пріоритетно. І, повторюю, гумор в тому, що в будинках якраз світло є.


Так вимикають підстанції 10кв/380в
Разом з споживачами: будинками, світлофора, тощо
Хіба що десь новіша підстанція, що дозволяє вимкнути віддалено певні виходи
   
Трохи дивно чого так важливо виключати вночі коли мало хто користується ..
   
кто-то создает фон для переговоров как мне кажется
О це теж дуже можливо - практично вся п'ята колона активна...
Або збурюють суспільство перед "кінцем повноважень"...
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Світловори підключені до іншої зони, яка була відключена.
Ну так це і є кричуща дурня. В кавовому ларьку біля перехрестя горять гірлянди, світлофор поруч - сліпий, а неподалік людина коло побитої машини з подивом дізнається, що означає отой перевернутий трикутник на стовбі, повз який вона проїхала. :facepalm1:
Сюр якийсь.
Просто ніхто цим не переймався довгий час. Як вірно каже пан WASQ, в наш час нема нічого складного чи дорогого влаштувати незалежне живлення дорожніх елементів від сонячних батарей.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
HSM

Цікаво про саітлофори
Нарід без них не розуміє хто перший на перехресті ?
То хто йому винен ?
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

а неподалік людина коло побитої машини з подивом дізнається, що означає отой перевернутий трикутник на стовбі, повз який вона проїхала. :facepalm1:


А от не треба було права купувати.

А жести регулювальника ця людина знає?

Скільки я бачив світлофори на перехрестях всюди є знаки пріоритету. Якими треба керуватися якщо світлофор неробочий.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Ну так це і є кричуща дурня. В кавовому ларьку біля перехрестя горять гірлянди, світлофор поруч - сліпий, а неподалік людина коло побитої машини з подивом дізнається, що означає отой перевернутий трикутник на стовбі, повз який вона проїхала. :facepalm1:
Сюр якийсь.
Просто ніхто цим не переймався довгий час. Як вірно каже пан WASQ, в наш час нема нічого складного чи дорогого влаштувати незалежне живлення дорожніх елементів від сонячних батарей.
Перед перехрестям Бажана і Григоренка (на Григоренка) в кінці минулої зими не знаю що зробили, але  світлофори під сам відсутності світла вже не виключалися. Зараз не а курсі.
   
Кажуть що прати тта заряджати треба вночі. А ми були без світла з 2:00 до 5:00. Дивно

З 23-ї прати.
   
Згідно з графіком вже світла не повинно бути з 9 години, а воно є досі. Що робити? Включати комп чи ні?
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

З 23-ї прати.
В мене о 23 виключилося.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

А от не треба було права купувати.

А жести регулювальника ця людина знає?

Скільки я бачив світлофори на перехрестях всюди є знаки пріоритету. Якими треба керуватися якщо світлофор неробочий.
Це все безперечно. Але, на мою думку, безперечно і те, що відсутність робочого світлофора значно ускладнює рух та кратно підвищує небезпеку на дорогах.
Так, величезна частка водіїв правила руху знає лише "приблизно", а жести регулювальника взагалі може один з десяти (тільки їх нема, регулювальників).
Знаки пріоритету добре діють при невеликому трафіку, а коли в час пік несеться суцільний потік по головній, то з другорядної лишається лише "прошмигнути". Хтось вміє це робити, а хтось тільки думав, що вміє.
   
Дел
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Згідно з графіком вже світла не повинно бути з 9 години, а воно є досі. Що робити? Включати комп чи ні?
купити UPS
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Пригадується що минулого року Кличко хвалився що німці привезли в Київ якісь здоровенні аккумулятори (чи батареї), що хватає на цілі райони. Можливо їх вночі заряджають? Тільки не кидайтесь на мене я в цьому профан.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Перед перехрестям Бажана і Григоренка (на Григоренка) в кінці минулої зими не знаю що зробили, але  світлофори під сам відсутності світла вже не виключалися. Зараз не а курсі.
Та звісно, рішення є. Але зараз, таке враження, що комусь дуже треба привернути увагу суспільства до проблем з енергетикою. Подібні "цікавинки" відбувались і в кінці позаминулої важкої зими: вчора відключення по всій країні, а сьогодні всьо, відключення скінчились, все гарно, все відновили і налагодили.
   
купити UPS

У мене є упс. Вчора в котрий раз врятував опівночі, коли рубанули. Але все одно стрьомно. Упс в деяких випадках не встигає (десь 5-7% випадків відключень світла)
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

На обл енерго виставили графіки відключень на завтра по області.
та в Табурця на телеграм каналі.

Дякую, знайшла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія