Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який талановитий кацап! Режисер Слуги народу отримав контрактів на 750млн за електроенергію

Mur Master до 2010 пише кацпською з одного і того ж провайдера.
IP/Host: ---.somewhere.in.net

Потім зникає (чи був забанений) до 2012. - один пост з цього.
IP/Host: ---.187.75.158.static.ttnet.com.tr
 Вже пише українською.

Потім з*являється у 2013, перший пост під раша IP. Пише українською. Якщо виборочно потикати по сторінках, то IP - суцільна раша підopaша і Крим)






   
Mur Master до 2010 пише кацпською з одного і того ж провайдера.
IP/Host: ---.somewhere.in.net



Це не провайдер, движок ФУПу пише це всім, кого не може ідентифікувати після атаки каців, приблизно - десь там, в інтернеті.
Подальше так і є.
   
Це не провайдер, движок ФУПу пише це всім, кого не може ідентифікувати після атаки каців, приблизно - десь там, в інтернеті.
Подальше так і є.

Ну, я не знала. Коротше пацієнт виглядає так.
   
ТП, краще розкажи, чим твої батьки займалися у Гвардійському, де ти "прокидалася під рев літаків"? І про діточок чого мовчиш, га?
А вже потім тули у гілку мій айпі... :weep:
   
ТП, краще розкажи, чим твої батьки займалися у Гвардійському, де ти "прокидалася під рев літаків"? І про діточок чого мовчиш, га?
А вже потім тули у гілку мій айпі... :weep:

Дєдуля, ти вже зовсім йобнувся. Яке в сраку гвардійське? Я народилася і виросла в Києві. Дітей не має, не було і не буде. Childfree. Щось мені підказує, що ти сраний кримський сепар. (td) Роскажи краще про свого синулю. Вже могілюзувався в парашні війська?
   
Ну, я не знала. Коротше пацієнт виглядає так.
Та пішов він нах .
   
Дєдуля, ти вже зовсім йобнувся. Яке в сраку гвардійське? Я народилася і виросла в Києві. Дітей не має, не було і не буде. Childfree. Щось мені підказує, що ти сраний кримський сепар. (td) Роскажи краще про свого синулю. Вже могілюзувався в парашні війська?

Шматок кексу, це не твоє, це  до подруги по свинячій стайні. Заспокойся і сьорбай полову далі... :weep:
   
Та пішов він нах .

Муля, нє нєрвіруй мєня...(с)
ПС
Ви такі смішні, підсвинки однояйцеві... :weep:
   
Шматок кексу, це не твоє, це  до подруги по свинячій стайні. Заспокойся і сьорбай полову далі... :weep:
Значить ,ти так хочеш сказати ,що дослідження правдиві . Значить ти з Криму працюєш .Тоді про наші дрони і ракети розповідай .
Що там було вночі в Севасі ? Гучно ?
   
Значить ,ти так хочеш сказати ,що дослідження правдиві . Значить ти з Криму працюєш .Тоді про наші дрони і ракети розповідай .
Що там було вночі в Севасі ? Гучно ?

Муля, ти мені не цікавий, щоб тобі ще щось розповідати,  тому що ти примітивний, як підошва кацапського чобота...  :weep:
   
Муля, ти мені не цікавий, щоб тобі ще щось розповідати,  тому що ти примітивний, як підошва кацапського чобота...  :weep:
Начальство забороняє тобі писати на такі теми . Зрозуміло .
   
Начальство забороняє тобі писати на такі теми . Зрозуміло .

Він із Сімферополя  :laugh: Биканув на мене як той режесир на бігусьонишей, обізвавши шматком Кекса, втратив легенду.  :fuck: І це ще не кінець)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=268516.msg1641095#msg1641095

   
Фарлайн - це провайдер який працює тільки в Сімферополі і Ялті.
   
ТП, краще розкажи, чим твої батьки займалися у Гвардійському, де ти "прокидалася під рев літаків"? І про діточок чого мовчиш, га?
А вже потім тули у гілку мій айпі... :weep:
Ти це мені, кацап?
А ти, типо, не знаеш, шо було у гвардійському?
І досі є поки що.
В мене у Криму залишилася лише могила мами та житло, яке тепер нікому не потрібне. Діти виїхали з родинами. Один ще до референдуму, другий після смерті мами.
 Тому сьорбай аксьоновське лайно та не жужжі. Прєвєд маськвє!
   
Zoya Kazanzhy Олександр Кірющенко народився в Харкові, вчився в Дніпрі. Але наприкінці 80-х років переїхав до Москви, там продовжив навчання і згодом почав там же працювати. Отримав російське громадянство.
Він дебютував як режисер серіалу «Моя прекрасна няня». Дуже показовий серіал, до речі. Як і все лайно, яке росіяни і ті, хто дуже прагнув стати росіянами, знімали про нас. Там головна героїня з Маріуполя, з дурним бекграундом і з такою ж самою сюжетною лінією.
Співпрацював також з усім оцим "мистецтвом" – Квартал 95, Свати, Папік, Слуга народу.
Вперше цей чоловік засвітився у 2019 році, коли відбувся конкурс на посаду голови Держкіно. Тоді кінотусовка була в шоці, як той конкурс відбувався. Згодом подібне почало відбуватися з кадрами майже на всі державні посади.
Так от, тоді фахова кандидатка не пройшла. Не пройшов і Кірющенко - не знав ні української, ні англійської мов. Питання його громадянства нікого не цікавило. Допускаю, що з українським громадянством зараз у нього все ок. Він же не боєць з Казахстану, наприклад, який захищає Україну під Бахмутом чи Вовчанськом і роками не може отримати громадянство нашої країни.
У 2020 році режисер Кірющенко вже бере участь у формуванні концепції російськомовного каналу Дом. Який створили для мовлення на тимчасово окупованих територіях. Дуже "успішний", а, головне, "титанічно ефективний" канал.
Але, як ви розумієте, розмах не той. Тому згодом він стає одним із власників бізнесів з виробництва БПЛА  і входить в компанії – Калвер Технолоджіс, Калвер Авіешн та Глефа. Інший співвласник – Артем Колюбаєв, колишній бізнес-партнер Єрмака і теле- і кінопродюсер.
А от у серпні 2023 року цей талановитий у багатьох сферах чоловік стає співвласником на 49 відсотки компанії Ел-енерго. А 51 відсотком компанії володіє Олександр Хандрига, футбольний функціонер в "міру".
Ця компанія займається торгівлею електроенергії. Що цікаво? Створена компанія була у 2022 році, коли вже йшло повномасштабне вторгнення. Але ніякої діяльності не вела. Активною стала лише тоді, коли Кірющенко і Хандрига стали її власниками.
І після цього фірма почала отримувати бюджетні замовлення. Ви ж пам’ятаєте золоту фразу: найкращий бізнес – державний бюджет. От і пацани пам’ятають.
Ці пацани до квітня 2024 року уклали 12 контрактів на постачання електроенергії державним структурам і комунальним підприємствам нашої країни на 774 мільйони гривень. Найбільший замовник – Дніпроводоканал. Угода на суму в 521 мільйон гривень.
Журналістка Бігус інфо намагалась взяти коментар у цієї худоби. Він спочатку заявляв, що він нічого не розуміє, потім, що він не Кірющенко, а потім почав ображати журналістку.
У хамла – по сумісництву друга президента України, яка просить допомоги по всьому світу, - і у таких, як це хамло, все буде добре. Навіть не сумнівайтеся.
І пан Білецький не виведе своїх бійців, щоб вони закидали офіс президента рожевими свинками.  То зі свинарчуками воювали, а «это другое, вы не понимаете». Бійці це не зроблять – вони воюють, в тому числі і за свій вибір в 2019 році. Ті, хто живий.
Вибори під час війни проводити не можна. А якщо війна буде ще 10 років, ми отак і будемо жити (хто ще житиме) з оцим лайном?
Ви уявляєте, якими ідіотами оці одоробла вважають всіх нас, яких вони таки «сдєлалі» і над якими ржуть, попиваючи віскі у вільний від дерибану час?
   
На фото пан Кірющенко відсмоктує електроенергію в пана Зеленського яку потім  продає Діпроводоканалу .
   
ТП, краще розкажи, чим твої батьки займалися у Гвардійському, де ти "прокидалася під рев літаків"? І про діточок чого мовчиш, га?
А вже потім тули у гілку мій айпі... :weep:

А хулі ти підстрибуєш?
Тобі конкретно пред'явили, що ти сидів під кацапськими айпішніками, зараз сидиш під якимось впн-ом, який заточений виключно на обхід блокування хуйлокомнадзора.
Так де ти знаходишся, в Криму чи в хуйляндії?
   
Знаєте, як виглядало перше повідомлення цього Мур-сєпарка після 24/02/22? Ось так

picture hosting

В темах війни ви його не знайдете (брешу, трохи писав в технічних питаннях), жодної новини про війну він на форум з телегаму чи тві не приніс. Навіть в Крейсері Москва його не було.
   
Мдя. А такий полум'яний борцун з окаянними порохоскотами, отлічнік боєвой і політічєской.
Ну, тепер хоч є в кого дізнатись, як там паґодка в бірюльова. :weep:
   
На фото пан Кірющенко відсмоктує електроенергію в пана Зеленського яку потім  продає Діпроводоканалу . Показати зображення...

 :lol:
   
Знаєте, як виглядало перше повідомлення цього Мур-сєпарка після 24/02/22? Ось так

picture hosting
В темах війни ви його не знайдете (брешу, трохи писав в технічних питаннях), жодної новини про війну він на форум з телегаму чи тві не приніс. Навіть в Крейсері Москва його не було.

пизтець....шматок кацапського лайна  :bueee: 
   
Ту шоколадку від білоруського дилера з якою він бігав по форуму сам і купив у своєму Сімферополі.

В магазинах Симферополя в продаже появилась продукция Винницкой кондитерской фабрики «Рошен», которую, по свидетельству продавцов, привозят на полуостров поставщики из Беларуси.
Конфеты торговой марки «Рошен», упакованные в килограммовые пакеты с реквизитами импортера из Беларуси, продаются, в частности, на рынке «Киевский ряд» в районе Центрального автовокзала.
«Украинскими конфетами мы начали торговать недавно. Они поступают к нам из Беларуси. Спрос на «Рошен» есть, люди к ним привыкли. Особенно популярны «Ромашка», «Korivka», «Лещина», – рассказала продавец корреспонденту Крым.Реалии.


Але який пассаж - Маріуполь стікає кров*ю, кругом бої, а в цього дятла порошен головного мозку.
   
Ну, я не знала. Коротше пацієнт виглядає так.
Та про Мур-Мастера вже років 5 пишуть, що він запорєбріковий. Особисто мені його айпі не цікаве (та ігнорю його давно), бо обставини бувають різні, але зміст його дописів в основному варіації рашизму та провокації срачів. Як і в Дончаніна.
   
Ту шоколадку від білоруського дилера з якою він бігав по форуму сам і купив у своєму Сімферополі.

В магазинах Симферополя в продаже появилась продукция Винницкой кондитерской фабрики «Рошен», которую, по свидетельству продавцов, привозят на полуостров поставщики из Беларуси.
Конфеты торговой марки «Рошен», упакованные в килограммовые пакеты с реквизитами импортера из Беларуси, продаются, в частности, на рынке «Киевский ряд» в районе Центрального автовокзала.
«Украинскими конфетами мы начали торговать недавно. Они поступают к нам из Беларуси. Спрос на «Рошен» есть, люди к ним привыкли. Особенно популярны «Ромашка», «Korivka», «Лещина», – рассказала продавец корреспонденту Крым.Реалии.

Але який пассаж - Маріуполь стікає кров*ю, кругом бої, а в цього дятла порошен головного мозку.

Лярва ФСБ-шна. З фсбшними ж методиками
   
BIHUS Info
"Ел-енерго" не виробляє електроенергію, а перепродає. Закуповує її в інших фірм, серед яких і "ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП" Сергія Астапова , якого пов'язують з нардепом Юрієм Бойком  8-)
   
BIHUS Info
"Ел-енерго" не виробляє електроенергію, а перепродає. Закуповує її в інших фірм, серед яких і "ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП" Сергія Астапова , якого пов'язують з нардепом Юрієм Бойком  8-)
А  може "Ел-енерго" відсмоктує цю  електроенергію напряму в пана Зеленського ? От для цього їм потрібен пан Кірющенко .
До речі , назва Ель Енерго якась дивна ,як у якогось наркокартелю . Може вони ще й якусь наркоту продають ?
   
Та про Мур-Мастера вже років 5 пишуть, що він запорєбріковий. Особисто мені його айпі не цікаве (та ігнорю його давно), бо обставини бувають різні, але зміст його дописів в основному варіації рашизму та провокації срачів. Як і в Дончаніна.
Тут колись хтось навіть написав що це Монтян дописує.
А загалом, своїм обговоренням ви нагадуєте засідання сталінської трійки із наперед відомим вердиктом:розстріляти.
   
Тут колись хтось навіть написав що це Монтян дописує.
А загалом, своїм обговоренням ви нагадуєте засідання сталінської трійки із наперед відомим вердиктом:розстріляти.

Крисчанін, який старанно приховує, що він крисчанін. Що тут такого :laugh: Мандян не буде обговорювати ТТХ танків.
   
Тут колись хтось навіть написав що це Монтян дописує.
А загалом, своїм обговоренням ви нагадуєте засідання сталінської трійки із наперед відомим вердиктом:розстріляти.
:lol:

Та да, явні ефесбешники Данчанін та Мур-мастєр та Данчанін - невинні овечки, а ті, хто про це пише, в тому числі учаснмки бойових дій - сталінські сатрапи.
   
Крисчанін, який старанно приховує, що він крисчанін. Що тут такого :laugh: Мандян не буде обговорювати ТТХ танків.
З чого ви взяли що саме від вас приховує?
   
:lol:

Та да, явні ефесбешники Данчанін та Мур-мастєр та Данчанін - невинні овечки, а ті, хто про це пише, в тому числі учаснмки бойових дій - сталінські сатрапи.
Якщо людина не прокламує прокацапські гасла, то  ір не може вважатися свідченням його ворожості. 
   
Якщо людина не прокламує прокацапські гасла, то  ір не може вважатися свідченням його ворожості.

Ви вже вивчили всі його повідомлення? Я так розумію, у вас там через мовний бар*єр мір-дружба-жвачка із кацапами в Ірландії.  :laugh:
   
Ви вже вивчили всі його повідомлення? Я так розумію, у вас там через мовний бар*єр мір-дружба-жвачка із кацапами в Ірландії. Головне аби не прокламували.  :laugh:
Не вивчала, просто не зрозуміла зх*я зі звинувачення режиссеру перестрибнули на дописувача. А тепер вже й на мою особу. Це вам в твіттері так мозок налаштовують? Не раз зустрічала подібну зграйну поведінку в окремих групах.
   
Не вивчала, просто не зрозуміла зх*я зі звинувачення режиссеру перестрибнули на дописувача. А тепер вже й на мою особу. Це вам в твіттері так мозок налаштовують? Не раз зустрічала подібну зграйну поведінку в окремих групах.

Прям Кадрою засмерділо.  :bueee:

Він перший почав. Спочатку його петророшенівська шизофринія пов*язала мене з ПЄС, а потім він назвав мене "шматком Кексу". Виявилось, що це просто стара смердяча криса із Сімфеорополя.
   
Прям Кадрою засмерділо.
так ніхто ж комфортного перебування начебто і не обіцяв.
   
Не вивчала, просто не зрозуміла зх*я зі звинувачення режиссеру перестрибнули на дописувача. А тепер вже й на мою особу. Це вам в твіттері так мозок налаштовують? Не раз зустрічала подібну зграйну поведінку в окремих групах.

Бо в тему про режисера-енергетика прилізло якесь чмо, яке строчить чи то з Криму, чи то з хуйляндії, і почало тут розповідати хто і що має робити.
Що тут незрозуміло?
   
BIHUS Info
"Ел-енерго" не виробляє електроенергію, а перепродає. Закуповує її в інших фірм, серед яких і "ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП" Сергія Астапова , якого пов'язують з нардепом Юрієм Бойком  8-)
Що за хрінь. В країні розділено виробництво, розподіл і продаж електрики. Виробникам заборонено напряму продавати електрику кінцевому споживачу.
Не виколупуй зраду там де її нема.
   
Поліцейські Києва повідомили про підозру директору енергопостачальної компанії, який заволодів понад 67-ми мільйонами гривень з держбюджету

Опубліковано 16 травня 2024 року о 12:00
Зловмисник продавав електричну енергію одній з установ Державного агентства водних ресурсів за завищеною ціною та таким чином незаконно заволодів десятками мільйонів гривень. За вчинене йому загрожує до 12-ти років ув’язнення. 

Слідчі поліції Києва спільно із СБУ та за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури викрили схему розкрадання державних коштів директором  однієї зі столичних компаній з постачання електричної енергії.

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що на початку 2022 року між столичною енергопостачальною компанією та однією з установ Державного агентства водних ресурсів було укладено договори про постачання та закупівлю електроенергії. Однак, при складанні документів зловмисник зазначив вдвічі завищену вартість за поставлену електроенергію та за допомогою незаконної схеми заволодів 67 228 000 гривень з державного бюджету України.

Слідчі повідомили фігурантові про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану. Санкція цієї статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
https://kyiv.npu.gov.ua/news/politseiski-kyieva-vykryly-dyrektora-enerhopostachalnoi-kompanii-iakyi-zavolodiv-ponad-67-my-milionamy-hryven-z-derzhbiudzhetu

А це про кого?
   
Поліцейські Києва повідомили про підозру директору енергопостачальної компанії, який заволодів понад 67-ми мільйонами гривень з держбюджету

Опубліковано 16 травня 2024 року о 12:00
Зловмисник продавав електричну енергію одній з установ Державного агентства водних ресурсів за завищеною ціною та таким чином незаконно заволодів десятками мільйонів гривень. За вчинене йому загрожує до 12-ти років ув’язнення. 

Слідчі поліції Києва спільно із СБУ та за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури викрили схему розкрадання державних коштів директором  однієї зі столичних компаній з постачання електричної енергії.

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що на початку 2022 року між столичною енергопостачальною компанією та однією з установ Державного агентства водних ресурсів було укладено договори про постачання та закупівлю електроенергії. Однак, при складанні документів зловмисник зазначив вдвічі завищену вартість за поставлену електроенергію та за допомогою незаконної схеми заволодів 67 228 000 гривень з державного бюджету України.
Слідчі повідомили фігурантові про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану. Санкція цієї статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
https://kyiv.npu.gov.ua/news/politseiski-kyieva-vykryly-dyrektora-enerhopostachalnoi-kompanii-iakyi-zavolodiv-ponad-67-my-milionamy-hryven-z-derzhbiudzhetu

А це про кого?
Про те , як прибирають конкурентів.
   
Якщо людина не прокламує прокацапські гасла, то  ір не може вважатися свідченням його ворожості. 
Прочитайте його дописи - всі вони направлені на розкол в суспільстві,  інформаціі "0".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія