Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Усик vs. Фʼюрі

Re: Усик vs. Фʼюрі

Усик втратить титул абсолютного чемпіона світу

Володар титулів WBA, WBO, IBF та WBC у надважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) пробуде абсолютним чемпіоном лише до 1 червня 2024 року. Як повідомляє ESPN, Міжнародна боксерська федерація (IBF) забере свій пояс, тому що обов'язковий захист титулу прострочено.

Оскільки Усик свій найближчий бій проведе знову з Тайсоном Ф'юрі, Олександра буде позбавлено титулу IBF напередодні бою обов'язкового претендента Філіпа Хрговича з Даніелем Дюбуа 1 червня.

На кону повторного бою Усика та Тайсона, який заплановано на 12-13 жовтня, стоятимуть лише три чемпіонські пояси. Не звання абсолюту.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якби менше було б дармоїдів(ласих до грошей), була  1-а організація. А СТАЛО -4.... :X
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

а що там можна не зрозуміти

Ну от я, наприклад, нічого розумію...
Звідки беруцця цифри 9-10 або 10-9. Це число ударів по морді, чи просто числа від судді.

102 - 105 або 77 - 75

Оце є число ударів по морді? Чи що. А до чого тоді 9-10 або 10-8?

Десь в цих цифрах криється упередженість, а десь справедливість. Поясніть, будь-ласка.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якби менше було б дармоїдів(ласих до грошей), була  1-а організація. А СТАЛО -4.... :X

Чотири?  :lol:  :weep:

Там їх мінімум двадцять.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Звідки беруцця цифри 9-10 або 10-9. Це число ударів по морді, чи просто числа від судді.

Якщо коротко, то 10 дають за виграний раунд, 9 за програний. По -1 за кожен нокдаун і порушення правил.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якщо коротко, то 10 дають за виграний раунд, 9 за програний. По -1 за кожен нокдаун і порушення правил.

О, дякую.
Тобто 9-10 або 10-9 -> просто виграний/програний рауд. Ясно.

А якщо всі раунди чи половина будуть 8-10 та 10-8? То має значення чи ні.

Ну і інші цифри поясни, будь-ласка, якщо ти в курсі судєйских справ. Дякую.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

О, дякую.
Тобто 9-10 або 10-9 -> просто виграний/програний рауд. Ясно.

А якщо всі раунди чи половина будуть 8-10 та 10-8? То має значення чи ні.

Ну і інші цифри поясни, будь-ласка, якщо ти в курсі судєйских справ. Дякую.

Інші числа то просто сума з попередніми раундами. Якщо фінальні очки (сума) за всі раунди співпадають, то нічия.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якщо коротко, то 10 дають за виграний раунд, 9 за програний. По -1 за кожен нокдаун і порушення правил.
так, це фінальна картка, в яку вписують результати по раундах.
а в процесі бою кожен суддя фіксує кількість ударів по голові, тулубу, оцінює активність кожного бійця, враховує нокдауни та зняті бали рефері і на цій основі ставить оцінку по кожному раунду.
Одному судді здалось, що удар був у ціль, а інший побачив, що удар пройшов повз цілі.
тому і різняться оцінки я от 114-113 у одного судді, та 113-114 у іншого. і звісно, що цей суб'єктивний фактор є полем для купівлі бою. кожен суддя скаже - я так бачив.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Усик втратить титул абсолютного чемпіона світу

Володар титулів WBA, WBO, IBF та WBC у надважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) пробуде абсолютним чемпіоном лише до 1 червня 2024 року. Як повідомляє ESPN, Міжнародна боксерська федерація (IBF) забере свій пояс, тому що обов'язковий захист титулу прострочено.

Оскільки Усик свій найближчий бій проведе знову з Тайсоном Ф'юрі, Олександра буде позбавлено титулу IBF напередодні бою обов'язкового претендента Філіпа Хрговича з Даніелем Дюбуа 1 червня.

На кону повторного бою Усика та Тайсона, який заплановано на 12-13 жовтня, стоятимуть лише три чемпіонські пояси. Не звання абсолюту.
мені здаеться такого не повинно бути
от циган стількі років тримав паска і все торгувався за бій  і ніхто в нього цей пасок не відібрав
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

але ці всі паски Усіку до сракі вжє він і так вжє в залі  королів боксу
він хоч завтра всі можє повернути хай за них бьються  X(
можє відкладати бій  запити загуляти торгуватися за більші гроші
його діі неприрікаємі він обсолютний чемпіон
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

мені здаеться такого не повинно бути
от циган стількі років тримав паска і все торгувався за бій  і ніхто в нього цей пасок не відібрав

Циган домовлявся з однією федерацією, а Усику доведеться виконувати вказівки аж чотирьох.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Циган домовлявся з однією федерацією, а Усику доведеться виконувати вказівки аж чотирьох.

то все досракі  він обсальотний  йому все похер він історія боксу
своїм вчинком він зробив більше чім кулєба
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А я бачів спортсмена  він дивився бій Усіка в залі!
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Мусульманский мир поплив коли Усік вийшов в жупані в колярі мусульманського стяга
жовто зелений  тепер всі мусульмани за Україну і проти кацапів
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Мусульманский мир поплив коли Усік вийшов в жупані в колярі мусульманського стяга
жовто зелений  тепер всі мусульмани за Україну і проти кацапів

То кольори ФК Полісся, але хай буде так :D
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Мусульманский мир поплив коли Усік вийшов в жупані в колярі мусульманського стяга
жовто зелений  тепер всі мусульмани за Україну і проти кацапів

а я подумав шо Усик так вирішив потролити бусурманів, щоб ті згадали як колись козаки набивали їхнім предкам пики  :shuffle:
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Ну от я, наприклад, нічого розумію...
Звідки беруцця цифри 9-10 або 10-9. Це число ударів по морді, чи просто числа від судді.

102 - 105 або 77 - 75

Оце є число ударів по морді? Чи що. А до чого тоді 9-10 або 10-8?

Десь в цих цифрах криється упередженість, а десь справедливість. Поясніть, будь-ласка.

Середні рядки це рахунок в кожному раунді,якщо раунд виграно, то 10, якщо програно то 9. Якщо нокдаун чи рефері знімає очко то. -1 очко.
Злів справа сума ціх очок (удари не рахуюються ніде)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Оскільки Усик свій найближчий бій проведе знову з Тайсоном Ф'юрі, Олександра буде позбавлено титулу IBF напередодні бою обов'язкового претендента Філіпа Хрговича з Даніелем Дюбуа 1 червня.

На кону повторного бою Усика та Тайсона, який заплановано на 12-13 жовтня, стоятимуть лише три чемпіонські пояси. Не звання абсолюту.

Мені здається, що так навіть краще. Бо якщо циган виграє другий бій, він не стане абсолютом і це справедливо. Він ніколи не прагнув бути абсолютом, його цікавлять тільки гроші. Усик навпаки прагнув в першу чергу слави, ставив для себе найвищу мету, а гроші вже були на другому місті. І він своєї мети вже досяг. Його чекає зал Слави. Взагалі йому можно вже на повторний бій не виходить і він може піти не переможеним. Він все всім вже довів. Мені взагалі цікаво, що він планує після закінчення кар'єри, як себе бачить. Дуже хочеться, щоб він вклався в виховання нових українських боксерів світового рівня. Він вміє ставити цілі і їх досягати.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Мені здається, що так навіть краще. Бо якщо циган виграє другий бій, він не стане абсолютом і це справедливо. Він ніколи не прагнув бути абсолютом, його цікавлять тільки гроші. Усик навпаки прагнув в першу чергу слави, ставив для себе найвищу мету, а гроші вже були на другому місті. І він своєї мети вже досяг. Його чекає зал Слави. Взагалі йому можно вже на повторний бій не виходить і він може піти не переможеним. Він все всім вже довів. Мені взагалі цікаво, що він планує після закінчення кар'єри, як себе бачить. Дуже хочеться, щоб він вклався в виховання нових українських боксерів світового рівня. Він вміє ставити цілі і їх досягати.
Ах, мечты...
Вообще-то у него пгм... а после победы, боюсь в необратимой форме.
Так что будьте готовы, что он приедет в Киев, станет мэром и пойдет защищать Лавру.
А Онуфрий его канонизирует как защитника Веры Православной.  :weep: 

Останнє редагування: 21 травня 2024 12:21:55 від Beerimor
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Бо якщо циган виграє другий бій
А чому це він має виграти? Його зірка вже заходить.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А чому це він має виграти? Його зірка вже заходить.
Де написано що має? Але все може статись. Для Усика цей бій був далеко не легкою прогулянкою. Якщоб не 9 раунд, взагалі не зрозуміло кому віддали перевагу.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Вообще-то у него пгм... а после победы, боюсь в необратимой форме.
Щодо пгм то тут згоден... і це поганий варіант розвитку подальших подій. Ця частина його особистості дуже не подобається. Тобто не те що він віруюча людина, а те що дуже показушно віруюча. Хочеться сподіватись, що справа життя в ньому всеж таки переможе.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

https://twitter.com/view/status/1792662759186038880
Підрахунок ударів: з тих, що досягли мети, 100-65 на користь Усика.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

звідки у раундах 10-12 рахунок 10:8 ?
Ознайомся з правилами боксу, чи що.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Ознайомся з правилами боксу, чи що.
ну, давай, ознайом мене
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Ознайомся з правилами боксу, чи що.
а ще сіддів ознайом
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Шейх выложил бой в 4к.

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/93303

Черговий кацапський пропагандон навіть не поцікавився, що Усика батьки з Північної України
Мати з села на Чернігівщині, батько з селища Терни Сумської об.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

заставка у шейха офігенна. це коли він вдарив його, так щелепу скрутило.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі


"Once a fighter, always a fighter."  :laugh:
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Чому Усик переміг:
Белью - свого часу я програв Усику тому що не впорався з його постійнім тиском, перевести дух та нормально дихати я міг лише у кутку рингу під час перерви.
Багато хто думає, що це все забирає багато сил  у того, хто чинить такий тиск, але вони помиляються, я теж на це сподівався, але виявилося, що я швидше за нього почав втрачати сили.
Мені постійно доводилось більше здійснювати рухів щоб не тільки уникнути небезпеки з його боку, але ще щось придумувати у відповідь.
Ось такий тиск, така його тактика на бій з його боку принесла свої плоди, у пізніх раундах я почав дуже швидко втрачати сили, потім був нокаут, який був просто крапкою в цьому протистоянні.
Чому я вважаю його великим бійцем, а тому що я НЕ бачив інших, хто б боксував як він та у такому темпі та з тако сміливістю.

І коли замаячив бій Усика з Ентоні, то він сказав що, якщо Усик не змініть своєму стилю, то він переможе!
Я привів слова Белью, не дослівно, але дослівно за змістом.
І це не слова якого не-будь іксперда, яки почали дивитися бокс після танців з зірками!
Ця людина бачила Усика та його стиль безпосередньо у бою, та відчула його дію на собі,  тому ці слова, для мене особисто, дорожче будь якого стратега, який дивився бій зі сторони....

Ось і у бою з кінгом джипсів Усик дотримувався того ж стилю, постійно намагався тиснути, зближаючись з Фурі з перших хвилин бою.
Фурі був у шокований від такого тиску з перших хвилин, думаю перше, про що він себе запитав - він, що безсмертний?!
Почав Фурі приходити до тями після третього раунду, розуміючи що треба набирати поїнтів почав пробивати по корпусу, але Усик при цьому все віддавав з набагато більшим акцентом та вкладанням у удари.
Був четвертий раунд але Фурі вже добряче отримав силових акцентованих ударів по фейсу, що підкреслювало дієвість стилю ведення бо від Усика і він це зрозумів!!!
Тут багато хто говорить, що Фурі дуже швидкий на руки боксер, це так - швидкий, але тактика Усика була такою, що не дозволяла при такої швидкості робити йому акцентовані, а головне  силові удари!
Також багато хто говорить, что у Усика трималка хороша, це не так - у Усика така ж сама трималка, як і у більшості боксерів.
Просто удари Фурі робив, в силу позначених вище причин, тільки більше для заліку на його користь у картках суддів. Заряди йому той аперкот у шостому раунді з більшим акцентом, наслідки для Усика могли би бути іншими!
Але, повторюсь, постійна загроза з боку Усика не давала часу на групування тіла та м'язів Фурі для більш акцентованих ударів. З початкових раундів він засвоїв істину - що від Усика буде йому прилітати у відповідь полюбє, тому перед кожним своїм ударом він вже думав про захист, тобто якби не провалити удар та встигнути відійти...!

Чому все більш цікаве почалося після сьомого раунду?! А тому що фсе - бензин у Фурі почав на табло блимкати червоним кольором.
Далі був фінал цього тиску - дев'ятий раунд.
Звичайно спогади про дії рефері - я, також, впевнений, що він вкрав нокаут.
Правила у таких змаганнях не передбачають стоячого нокдауну, нема такого правила, у всякому разі вони билися не за такими правилами визначення нокдауну!
Багато, хто з бійців, щоб уникнути нокауту самі беруть т.зв. третю точку, потім відновлюються, але Фурі тоді, на мою думку, був нездатний на таке мислення!
Тобто з боку рефері повинні бути тільки дві дії: перша - не втручатися, поки Фурі не зловить третю точку, друга - якщо ти вирішив бути гуманоїдом, то зупиняй бій технічним нокаутом!!!

У підсумку, на мою думку Фурі взяв тільки шостий раунд, у четвертому та п'ятому максимум для нього нічия...!
Ніякого роздільного рішення суддів не повинно бути, Усик повинен був отримати перемогу від трьох суддів, але одне виявилося сліпим та глухим, таке буває, на жаль!
 
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

пішли паралелі - бої Усика співпадають зі знаковими смертями
Дугіна
Прігожін
тепер Раісі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія