Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Усик vs. Фʼюрі

Re: Усик vs. Фʼюрі

:lol:  :lol:  :lol:
За ті десятки мільйонів, яких той "дядечко" вже явно не заслуговує, але вимагало, жадібне падло.
Ібло "беззахисному" бажано було б роз'юшити. І щоб те все добре роздивилась бляццька європа і
"цивілізований" світ.

+ багато!
Реабілітацію психологічну" йому!? Підсрачників йому порцію треба. Сподіваюся що тренер сварить його і зараз. Грош  заробив великі , може і на відпочинок піти.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якщо зараз передивитися цей бокс багато дивного
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

не треба ображати бійця Фюрі він щє та машина
До переходу в хевівейт він став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі (до 90,7 кг).
Это про Усика, а не Фьюри.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Кто у поганій формі?
У 4 та 6 раунді якби не чудо і те що Вусика натаскували тренери на швидку реакцію, да і перервах..тренер весь час казав швидкісь, швидкість, якби не швидкість Вусика йому був би пи.здец.фюрі иільки виглядав лурачком та клоуном, а на справді він великий боксер.
(tu)
Погоджуюся.
Аперкотами діставав Усика неодноразово.
До сьомого раунду було враження, що безнадійна справа.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі
HSM

Обидва молодці
Не сцяли й швидкість гарна
Вусик вразив вкотре
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

      Шо тут класного ?!!!  Навіжений українець із застиглою маскою смерті на обличчі завзято лупцює беззахисного британського дядечка, схожого більше на великого пухнастого ведмедика. На очах  тисяч глядачів. На очах у всієї Європи.
  Лупцює так, нібито йому за це великих грошей обіцяли.
  То що? Такими нас побачить цивілізований світ?
X(
Досить стібати йузверів. Тут серйозні люди.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Это про Усика, а не Фьюри.

Ну так. Ф'юрі мабуть в крузервейті був ще в початковій школі))
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Ф'юрі сильний, також класно і цікаво бився.
Дуже гарний бій і заслужена перемога над сильним суперником.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

X(
Досить стібати йузверів. Тут серйозні люди.
  Та ніяк не можу зупинитися)). Тутай окремі персонажі корчать такі серйозні та розгнівані пики. Ну як тут зупинишся?
   
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Тайсон Ф’юрі (34-1-1, 24 КО) запропонував новому абсолютному чемпіону світу у надважкій вазі Олександру Усику (22-0, 14 КО) провести відпустку з родинами в Україні.

Британець звернувся до українця одразу після закінчення бою.

"Ти сильна людина, ти дуже добра людина, мій брате у Христі.
Я хотів би приїхати в Україну зі своєю сім’єю і провести відпустку з твоєю родиною, а ти приїжджай до мене додому і проведи відпустку зі мною", — сказав Ф'юрі.
"Без проблем, друже", — відповів Усик.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Тайсон Ф’юрі (34-1-1, 24 КО) запропонував новому абсолютному чемпіону світу у надважкій вазі Олександру Усику (22-0, 14 КО) провести відпустку з родинами в Україні.

Британець звернувся до українця одразу після закінчення бою.

"Ти сильна людина, ти дуже добра людина, мій брате у Христі.
Я хотів би приїхати в Україну зі своєю сім’єю і провести відпустку з твоєю родиною, а ти приїжджай до мене додому і проведи відпустку зі мною", — сказав Ф'юрі.
"Без проблем, друже", — відповів Усик.
там було про реваншв жовтні
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Тайсон Ф’юрі (34-1-1, 24 КО) запропонував новому абсолютному чемпіону світу у надважкій вазі Олександру Усику (22-0, 14 КО) провести відпустку з родинами в Україні.

Британець звернувся до українця одразу після закінчення бою.

"Ти сильна людина, ти дуже добра людина, мій брате у Христі.
Я хотів би приїхати в Україну зі своєю сім’єю і провести відпустку з твоєю родиною, а ти приїжджай до мене додому і проведи відпустку зі мною", — сказав Ф'юрі.
"Без проблем, друже", — відповів Усик.


Чудове кино можна зняти! Особливо як прийдеться у бомбосховищі ховатися з родинами від ворожих обстрілів. Дві родини на тлі москальскою війни в Україні.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

:lol:  :lol:  :lol:
За ті десятки мільйонів, яких той "дядечко" вже явно не заслуговує, але вимагало, жадібне падло.
Ібло "беззахисному" бажано було б роз'юшити. І щоб те все добре роздивилась бляццька європа і
"цивілізований" світ.

$1 000 000 (один мільйон) долярів Фурі перерахував на поміч Україні.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі


Усик з командою радіють за Берінчика  [ua]
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Вітаю всіх з перемогою!  X(  [ua]   

"Усик став першим в історії абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі в епоху чотирьох поясів".

Щось підказує, що у свій час Олександр, побив би і Віталія та Володимира Кличків  :shuffle:
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Гіпотетично  :rotate:

Як гадаєте, чим би завершився бій між Фʼюрі та Чак Норріс (у молодому віці) ?

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Не , за Вусика! Бо він змінився і вже не тиражує рашенське іпсо як раніше..якби ций бій був раніше і Вусик продовжував своє ото єбануте крим- кримчан, і бігав би з москальскими попами як і раніше то проти нього однозначно..
Я зараз проти Ломаченко( я його не рахую українським спортсменом, він для мене нікто і звати його ніяк).
А може ти  сприйнятливий до кацапської іпсо?
Ось тут10 років тому Усик розставив всі крапки
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Йопт  :laugh:

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

та хай пишуть X(
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

$1 000 000 (один мільйон) долярів Фурі перерахував на поміч Україні.
   Але обіцяв десять .  Усік за це , казав,  не буде його  сильно дуже буцкати. Дев'ять зажав, жаба задавила. То хто йому винен?
  Правильно Сашко йому вломив, жадюзі.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Йопт  :laugh:


     Значит, как насрать на пол у Усика в доме, так кацапы первые. Забыли уже?
    А как победил, так прямо русский парень из русского города.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Ви ж не забувайте про "Миротворець"  :facepalm:

https://myrotvorets.center/criminal/usik-aleksandr-aleksandrovich/

Цитувати
Отрицание российской агрессии.
Участие в антиукраинских пропагандистских мероприятиях  россии (страна-агрессор).
Манипуляция общественно значимой информацией. Противник независимости украинского православия от подконтрольной россии (страна-агрессор) РПЦ.

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якби не 9 раунд то боюся що Усик би не виграв

А що там особливого судді понаписали в 9-му раунді? Мабуть сподівались що Фьюрі оклигає... а може таки гроші взяли... хз.



Але всього ТРИ пункта на користь ВУсіка все ж таки десь справедливість знайшла!  (tu)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А що там особливого судді понаписали в 9-му раунді?
нокдаун: мінус два бали. без нокдауна був би мінус один бал за умови виграшу раунда Усіка. і тоді така картинка була б:
Підсумковий рахунок – 115:112, 114:113 та 113:114 - як є.
Підсумковий рахунок – 115:113, 114:114 та 113:115 - без нокдауна.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Чудове кино можна зняти! Особливо як прийдеться у бомбосховищі ховатися з родинами від ворожих обстрілів. Дві родини на тлі москальскою війни в Україні.

ой, та блѣдь )))

За 27 місяців жодного разу не був у бомбосховищі.

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Вітаю всіх з перемогою!  X(  [ua]  

"Усик став першим в історії абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі в епоху чотирьох поясів".
Щось підказує, що у свій час Олександр, побив би і Віталія та Володимира Кличків  :shuffle:

Володимира - можлива, а от Віталій би точно йому вломив.

А цей Ф’юрі якийсь незграбний жиробас, на фоні Тайсона, Л’юіса та Кличків.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Мені пох.й на те форумне гімно, що не варте тих бітів, що зберігаються на серверах УП.
Усік та Ломаченко, двоє, вартують більше, ніж ви, всі,
 такі розумні та політично розумні

Я так бачу
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А що там особливого судді понаписали в 9-му раунді? Мабуть сподівались що Фьюрі оклигає... а може таки гроші взяли... хз.

Показати зображення...
Але всього ТРИ пункта на користь ВУсіка все ж таки десь справедливість знайшла!  (tu)



9-10 та бал зняли за нокдаун. Тому 8-10
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

для скачування Беринчика та Усіка та пересмотра в телефоні після відключень

https://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1667
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Цікаво, що перед боєм Усик багатьма спецам, включно з Тайсоном і Ленноксом Льюісов, вважався андер-догом, а Фьюрі фаворитом на перемогу. Кличко твердо ставив на Усика:
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Чудове кино можна зняти! Особливо як прийдеться у бомбосховищі ховатися з родинами від ворожих обстрілів. Дві родини на тлі москальскою війни в Україні.
угу хай поеаже обісрану і обосцяну хату у ворзели ..циган буде в акуї.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Гіпотетично  :rotate:

Як гадаєте, чим би завершився бій між Фʼюрі та Чак Норріс (у молодому віці) ?

Приблизно ТАК

Який поц зводив у двобої боксера і кікбоксера?
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

нокдаун: мінус два бали. без нокдауна був би мінус один бал за умови виграшу раунда Усіка. і тоді така картинка була б:
Підсумковий рахунок – 115:112, 114:113 та 113:114 - як є.
Підсумковий рахунок – 115:113, 114:114 та 113:115 - без нокдауна.

А як би, був інший не куплений суддя, то не зупинив.
Не... звичайно я нє спєц в боксі, але там пару ударів в ту нерозумічу нічого бошку за 10 секунд хватило б, щоб того стокілограмового матраца повезли в реанімацію.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

9-10 та бал зняли за нокдаун. Тому 8-10

Де там 9-10 в дев'ятому раунді?  ;o

Ок.

Розкажи про всі ті бали, як вони нараховуються.
По стовчикам.
По суддям.
По ударам.
По голові чи по тілу.

Розкажи, будь-ласка, Пан Мирний.
Дякую :heart:
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

угу хай поеаже обісрану і обосцяну хату у ворзели ..циган буде в акуї.

Не таку все ж погану ідею Пан Алежка запронував.
Вже тут крутяться десятки чувачків, навіть тих кого рижий спонсорує...   
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Тягати відосики з ютуба або цитати з телєграма - то всі можуть. І я теж можу.

Тут, на ФУПі є боксьори реальні?  :facepalm1: Чи всі боксують тількі віртуально  :weep:

Поясніть таблицю суддів, будь-ласка. Ато ніфіга не ясно, особливо 9-го то 12-го раундів. Як ті ТРИ судді пишуть цифри



Автор:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140701.msg27923169#msg27923169
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Тягати відосики з ютуба або цитати з телєграма - то всі можуть. І я теж можу.

Тут, на ФУПі є боксьори реальні?  :facepalm1: Чи всі боксують тількі віртуально  :weep:

Поясніть таблицю суддів, будь-ласка. Ато ніфіга не ясно, особливо 9-го то 12-го раундів. Як ті ТРИ судді пишуть цифри

Показати зображення...
Автор:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140701.msg27923169#msg27923169

а що там можна не зрозуміти
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Фюрі: "Я не суддя і не можу судити бій, поки я його проводжу. Якби вони [команда] сказали мені перед останнім раундом, що я програю, я б пішов і спробував закінчити бій [достроково], але всі в кутку вважали, що ми перемагаємо"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія