Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Усик vs. Фʼюрі

Re: Усик vs. Фʼюрі


Від DAZN.
9й раунд добре все видно.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

https://youtu.be/6hVcBKxXTXc?si=n0EQPwS13SV45h49
Від DAZN.
9й раунд добре все видно.
Отож я й дивувалася на судійську таблицю балів, як вони могли деякі раунди віддати Ф'юрі.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   Смотреть на это страшно. Жуткое, бесчеловечное зрелище.
   Ни в какую Европу нас не пустят...


Класне видовище! Українська Перемога будь де то горе нашим ворогам, щоб вони повиздихали!
Гарний бокс то е чудова чоловіча справа.
Боксувати краще  ніж воювати!
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Re: Усик vs. Фʼюрі

А чому б нам не зняти (наприклад у співпраці з Netflix) документальну стрічку про те  як Усик йшов до цієї перемоги. При чому паралельно розповідати про війну України та рф ще з Майдану та 2012 року.

Почати стрічку з виходу бійців на ринг та перших секунд бою, в потім зробити стрибок на 12 років тому на Олімпіаду 2012

Для світового глядача це б дозволило розповісти як в чому рф почала агресію проти України. І чому українці проти. На прикладі Усика з Криму це б було на багато цікавіше

Останнє редагування: 19 травня 2024 10:47:44 від Alezka
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Отож я й дивувалася на судійську таблицю балів, як вони могли деякі раунди віддати Ф'юрі.



За гроші можна усе, а за великі гроші можна ще більше.:)
Сукі продажні ті судді.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А чому б нам не зняти (наприклад у співпраці з Netflix) документальну стрічку про те  як Усіх йшов до цієї перемоги. При чому паралельно розповідати про війну України та рф ще з Майдану та 2013 року.

Почати стрічку з виходу бійців на ринг та перших секунд бою, в потім зробити стрибок на 12 років тому на Олімпіаду 2012
Трейлер вже є)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А чому б нам не зняти (наприклад у співпраці з Netflix) документальну стрічку про те  як Усіх йшов до цієї перемоги. При чому паралельно розповідати про війну України та рф ще з Майдану та 2013 року.

Почати стрічку з виходу бійців на ринг та перших секунд бою, в потім зробити стрибок на 11 років тому


  Гарна думка. Але кому потрібна  пропаганда на користь України?  Тільки українцям. Тому і робити треба самім.
Але гілочка про бокс. Усик молодець!
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

За гроші можна усе, а за великі гроші можна ще більше.:)
Сукі продажні ті судді.
Який сенс суддям підігравати Ф'юрі? Якби він був темна конячка,  і на його перемозі можна було б зірвати великий куш, хіба що.
Скоріше працювало упередження, що такий здоровань  не здатний програти супернику з меншими параметрами.
Хоча мене вразили складки жиру, які не приховувала спідниця- шорти натягнута майже під пахви. Здається ця спідниця йому ще й заважала.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якби не 9 раунд то боюся що Усик би не виграв
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Який сенс суддям підігравати Ф'юрі? Якби він був темна конячка,  і на його перемозі можна було б зірвати великий куш, хіба що.
Скоріше працювало упередження, що такий здоровань  не здатний програти супернику з меншими параметрами.
Хоча мене вразили складки жиру, які не приховувала спідниця- шорти натягнута майже під пахви. Здається ця спідниця йому ще й заважала.



   Як на мене , то Ф'юрі  дійсно, виглядав як чувал з лайном. Усик має кращу спортивну форму, швидше рухався,  гарно бив. Можливо був бо нокаут , але суддя не дав, погана він людина.:)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якби не 9 раунд то боюся що Усик би не виграв
  Навіть в бою з важкою грушею боєць може просто впасти від втоми, а мені цей бій трохи нагадав саме такий варіант. Боксер викладується, а велетенська міцна груша хитається й намагається вагою "відповісти" кривднику. Все ж таки різниця в вазі й комплекції грала не на боці Усика - завдати ніщивний нокаутуючий удар в такій ситуації вкрай важко й лише довга серія ударів, яка мабуть й була запланована ближче до кінця бою могла досягти мети.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Класне видовище! Українська Перемога будь де то горе нашим ворогам, щоб вони повиздихали!
Гарний бокс то е чудова чоловіча справа.
Боксувати краще  ніж воювати!
      Шо тут класного ?!!!  Навіжений українець із застиглою маскою смерті на обличчі завзято лупцює беззахисного британського дядечка, схожого більше на великого пухнастого ведмедика. На очах  тисяч глядачів. На очах у всієї Європи.
  Лупцює так, нібито йому за це великих грошей обіцяли.
  То що? Такими нас побачить цивілізований світ?
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якось той Фюрі виглядає недолуго. Ні м'язів рельєфних ні фігури атлетичної нічого. Таке враження що не спорцмена якийсь лайтух що крім ложки нічого не тримав.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якось той Фюрі виглядає недолуго. Ні м'язів рельєфних ні фігури атлетичної нічого. Таке враження що не спорцмена якийсь лайтух що крім ложки нічого не тримав.
Як би він не виглядав, але Кличка положив та бився за АБСОЛЮТНОГО чемпіона світу у всіх категорія .
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якось той Фюрі виглядає недолуго. Ні м'язів рельєфних ні фігури атлетичної нічого. Таке враження що не спорцмена якийсь лайтух що крім ложки нічого не тримав.

При цьому валив в хлам топових атлетів дивізіону. В нього феноменальна для його габаритів швидкість і витривалість
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   Як на мене , то Ф'юрі  дійсно, виглядав як чувал з лайном. Усик має кращу спортивну форму, швидше рухався,  гарно бив. Можливо був бо нокаут

 Що значить "би", він був би однозначно. Більше того, він був би ще раніше, просто, для мене це було помітно, Олександр дещо жалкував противника, бо якби той із своєю масою гепнув безконтрольно на підлогу то міг би сильно покалічитись. Тобто на відео помітно: Олександр б"є, Тайсон практично падає але Усик припиняє бити гадаючи, що йому і так вже все. Тайсон таки вистоює і Усик продовжує. Але, якби у ті моменти (а їх було декілька) коли Тайсона вже добре вело Усик не припиняв би свою канонаду, то Тайсон би гепнувся зі всього маху.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якось той Фюрі виглядає недолуго. Ні м'язів рельєфних ні фігури атлетичної нічого. Таке враження що не спорцмена якийсь лайтух що крім ложки нічого не тримав.

 У нього статура подібна до Валуєва. Очевидно велетні наділені подібними формами тіла.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Але, якби у ті моменти (а їх було декілька) коли Тайсона вже добре вело Усик не припиняв би свою канонаду, то Тайсон би гепнувся зі всього маху.

Можливо тому й обнімашки після бою
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

При всем физическом уродстве Фьюри у него очень быстрые руки как для супертяжелого веса. Вот за счет этого он и выигрывал. Его молниеносные аперкоты даже Усик нахватал. Но беда в том, что Усик был намного быстрее его, причем на протяжении всех 12 раундов. Это и сыграло свою решающую роль. Усик не характерен для супертяжей. Его скорость при переходе в хэвивэйт почти не утратилась. А в хэвивэйте скорость — это всегда вандервафля.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Як би він не виглядав, але Кличка положив та бився за АБСОЛЮТНОГО чемпіона світу у всіх категорія .


Коли то було?
На сьогодні він у поганій формі.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Що значить "би", він був би однозначно. Більше того, він був би ще раніше, просто, для мене це було помітно, Олександр дещо жалкував противника, бо якби той із своєю масою гепнув безконтрольно на підлогу то міг би сильно покалічитись. Тобто на відео помітно: Олександр б"є, Тайсон практично падає але Усик припиняє бити гадаючи, що йому і так вже все. Тайсон таки вистоює і Усик продовжує. Але, якби у ті моменти (а їх було декілька) коли Тайсона вже добре вело Усик не припиняв би свою канонаду, то Тайсон би гепнувся зі всього маху.


Я згодна з вами.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Можливо тому й обнімашки після бою

 Можливо. Ну, у боксерів це часто. Воно і правильно, це лиже спорт, змагання, не слід спортивний запал переносити в життя.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

прошу пригадати як його хейтили хоча в було за що .Крим кримчан (с)

«Я жила в Крыму при России до 2017 года. Я ездила постоянно с украинским флагом на машине и мне ее обещали взорвать. Ко мне подошел знакомый и говорит: «Катя, мне передали, если ты не снимешь флаг Украины — машину взорвут». Но, естественно, никто ничего не сделал.

Когда Сашу проплаченные журналисты постоянно спрашивали: «Чей Крым?», параллельно шли угрозы нашей семье. Все знали, где я живу, а они были способны на все что угодно. Саня просто не мог высказать свою позицию. Дошло до того, что угрожали прийти домой, найти что-то запрещенное в России и отдать меня в СИЗО, а детей в детдом. Вы же понимаете, что если бы они захотели что-то найти, то нашли! Вот вам и ответ, почему Саша ничего не мог сказать».
------------------------------
правду говорити легко і приємно коли під ударом саме ти а не твої діти


Останнє редагування: 19 травня 2024 12:29:25 від diletant(ka)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Якось той Фюрі виглядає недолуго. Ні м'язів рельєфних ні фігури атлетичної нічого. Таке враження що не спорцмена якийсь лайтух що крім ложки нічого не тримав.
   Ось! Він навіть вигляда безпечно і беззахисно. То нащо ж його було так безжально вовтузити?!!
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

      Шо тут класного ?!!!  Навіжений українець із застиглою маскою смерті на обличчі завзято лупцює беззахисного британського дядечка, схожого більше на великого пухнастого ведмедика. На очах  тисяч глядачів. На очах у всієї Європи.
  Лупцює так, нібито йому за це великих грошей обіцяли.
  То що? Такими нас побачить цивілізований світ?



Це не пьяна бійка на вулиці. Це не напад на беззахисну людину. Це аєликій Бокс! Це мистецтво! Це важковаговики. Мені подобається як чоловіки фахово б'ються на ринзі.
Якщо вам не подобається то і не дивиться. І ваш бред про страшного українця і як нас бачать у світі, і англійського дядечка залиште при собі. Цей дядько  якби міг, переміг би то ви б , мабуть були б щасливі. Вам особисто погано що українець переміг? Ваші проблеми.:)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   Ось! Він навіть вигляда безпечно і беззахисно. То нащо ж його було так безжально вовтузити?!!


От він навіщо на ринг вийшов ,такий безпечний"? Гроші заробити? Заробив.  А, наш Вусик в переміг ,і заробив! Козак!:)
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Коли то було?
На сьогодні він у поганій формі.
Кто у поганій формі?
У 4 та 6 раунді якби не чудо і те що Вусика натаскували тренери на швидку реакцію, да і перервах..тренер весь час казав швидкісь, швидкість, якби не швидкість Вусика йому був би пи.здец.фюрі иільки виглядав лурачком та клоуном, а на справді він великий боксер.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Це не пьяна бійка на вулиці. Це не напад на беззахисну людину. Це аєликій Бокс! Це мистецтво! Це важковаговики. Мені подобається як чоловіки фахово б'ються на ринзі.
Якщо вам не подобається то і не дивиться. І ваш бред про страшного українця і як нас бачать у світі, і англійського дядечка залиште при собі. Цей дядько  якби міг, переміг би то ви б , мабуть були б щасливі. Вам особисто погано що українець переміг? Ваші проблеми.:)
   Яка ж Ви кровожерлива, пані! Вимагаю негайно розпочати збір коштів на фізичну, та, насамперед, психологічну реабілітацію Тайсона Ф'юрі.
   Так ми хоч трохи загладимо свою провину, що виростили того звірюку і виглядатимемо більш цивілізовано в очах світової спільноти.
   Реквізити надам трохи пізніше
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

При всем физическом уродстве Фьюри у него очень быстрые руки как для супертяжелого веса. Вот за счет этого он и выигрывал. Его молниеносные аперкоты даже Усик нахватал. Но беда в том, что Усик был намного быстрее его, причем на протяжении всех 12 раундов. Это и сыграло свою решающую роль. Усик не характерен для супертяжей. Его скорость при переходе в хэвивэйт почти не утратилась. А в хэвивэйте скорость — это всегда вандервафля.


Ф'юрі ще добре рухається по рингу, лише Усик швидший.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Ось! Він навіть вигляда безпечно і беззахисно. То нащо ж його було так безжально вовтузити?!!
:lol:  :lol:  :lol:
За ті десятки мільйонів, яких той "дядечко" вже явно не заслуговує, але вимагало, жадібне падло.
Ібло "беззахисному" бажано було б роз'юшити. І щоб те все добре роздивилась бляццька європа і
"цивілізований" світ.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Кто у поганій формі?
У 4 та 6 раунді якби не чудо і те що Вусика натаскували тренери на швидку реакцію, да і перервах..тренер весь час казав швидкісь, швидкість, якби не швидкість Вусика йому був би пи.здец.фюрі иільки виглядав лурачком та клоуном, а на справді він великий боксер.
Шо, кнопік, за Ф'юрі вболівав?
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

От він навіщо на ринг вийшов ,такий безпечний"? Гроші заробити? Заробив.  А, наш Вусик в переміг ,і заробив! Козак!:)
   Ось! Ось вона, правда! Якби то був чесний чоловічий двобій. Але всі ми знаємо, що тому Вусику просто заплатили грубенькі гроші, щоби він віддубасив Тайсона Ф'юрі.
    Не знаю вже , за що. Мабуть, той неборака був гроші банку винен та кредит не віддав. Це вже неважливо.
    Так що отой ваш Вусик ніякий не спорцмен, а по факту брудний найманець  світової закуліси.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

«Я жила в Крыму при России до 2017 года. Я ездила постоянно с украинским флагом на машине и мне ее обещали взорвать. Ко мне подошел знакомый и говорит: «Катя, мне передали, если ты не снимешь флаг Украины — машину взорвут». Но, естественно, никто ничего не сделал.

Когда Сашу проплаченные журналисты постоянно спрашивали: «Чей Крым?», параллельно шли угрозы нашей семье. Все знали, где я живу, а они были способны на все что угодно. Саня просто не мог высказать свою позицию. Дошло до того, что угрожали прийти домой, найти что-то запрещенное в России и отдать меня в СИЗО, а детей в детдом. Вы же понимаете, что если бы они захотели что-то найти, то нашли! Вот вам и ответ, почему Саша ничего не мог сказать».

правду говорити легко і приємно коли під ударом саме ти а не твої діти
пиз.дяти.на повної води, і на хвупі я сто мільонів раз це казав, не цю тему знову піднімають ...
Вусик коли Крим віджали , він був і не там і не там морально плюс він попав під вплив Ломаченко старшого та і младшого, а там відірвана вата  також МПЦ своє зіграло.
Чувак був вже мілліонером доларовим він міг спокійно перевести сімью до Києва , або до Львова або на Закарратьє, да хоть куди, а він кричав крим -кримський як мудак.Хай вона розкаже як вона зашла у Ворзелі у свій будинок після деокупації в якому все було обісрано і обісцяно, і  як вона ригала на галявині біля будинку коли понюзала запах гівна та сечі в своєму будинку..Після Ворзеля Вусики вже не кажуть про Крим -кримчан.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

не треба ображати бійця Фюрі він щє та машина
До переходу в хевівейт він став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі (до 90,7 кг). У попередній раз Олександр Усик виходив на ринг у серпні 2023 року, коли переміг технічним нокаутом у дев'ятому раунді британця Даніеля Дюбуа. 35-річний Тайсон Ф'юрі виграв усі 34 поєдинки (24 достроково).
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Шо, кнопік, за Ф'юрі вболівав?
Не , за Вусика! Бо він змінився і вже не тиражує рашенське іпсо як раніше..якби ций бій був раніше і Вусик продовжував своє ото єбануте крим- кримчан, і бігав би з москальскими попами як і раніше то проти нього однозначно..
Я зараз проти Ломаченко( я його не рахую українським спортсменом, він для мене нікто і звати його ніяк).
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

А чому б нам не зняти (наприклад у співпраці з Netflix) документальну стрічку про те  як Усик йшов до цієї перемоги. При чому паралельно розповідати про війну України та рф ще з Майдану та 2012 року.

Почати стрічку з виходу бійців на ринг та перших секунд бою, в потім зробити стрибок на 12 років тому на Олімпіаду 2012

Для світового глядача це б дозволило розповісти як в чому рф почала агресію проти України. І чому українці проти. На прикладі Усика з Криму це б було на багато цікавіше

Згоден .Усік це людина великої волі .Навіть вчорашній бій виглядав як змагання Давіда з Голіафом,коли здавалось що у нього немає шансів але він взяв і зробив .Батько моєї жінки чемпіон України по боксу у радянські часи .Почав займатися десь років у 16 і йому казали що вже запізно і сміялися з нього але він так само зробив неможливе і через деякий час переміг усіх хто з нього глузував .Це не тільки про спорт а більше про характер та силу волі .І саме зараз це дуже важливо ,коли весь світ так само каже про нас з Росією.Типу немає шансів ,все зазделегідь вирішено але дива іноді трапляються якщо ти багато працюєш і віриш у себе 
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

Втім, вже навіть зараз британець є одним із найбільш високооплачуваних спортсменів світу. Так, тільки за бій з Нганну Ф'юрі отримав приблизно 50 мільйонів фунтів, а у попередніх боях фінансовий доробок Тайсона виглядає наступним чином:

перемога над борцем WWE Брауном Строуманом – 11,9 мільйонів фунтів;
перемога над Ділліаном Вайтом – 25 мільйонів фунтів;
перемога над Дереком Чісорою – 21 мільйон фунтів;
перемога над Деонтеєм Вайлдером – 26 мільйонів доларів;
Даний доробок дозволив Тайсону посісти 18-те місце у рейтингу найбільш високооплачуваних спортсменів світу 2022 року за версією Forbes.

Минулого року Ф'юрі у інтерв'ю TalkSport підтвердив, що він має 43 мільйони фунтів на рахунку з прибутком у 13 мільйонів фунтів.
17 лютого 2024 року Тайсон боксуватиме з Усиком за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
   
Re: Усик vs. Фʼюрі

   Не, с парня должна быть какая-то польза. Предлагаю ходатайствовать о включении Александра Усика в состав украинской делегации на предстоящем Форуме в Швейцарии.
   И лучше даже главой делегации. Уверен, результативность повысится в разы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія