Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От що це, як не ворожа діяльність?

От що це, як не ворожа діяльність?


Такий скрін, таке посилання, в якому номер бригади 115.

https://тсн/ato/115-brigadu-zvinuvatili-u-vtechi-na-harkivschini-scho-kazhut-u-samiy-тоbrigadi-2577413.html
Але в тексті мова про бригаду 125.

Я не дотичний ні до одної з цих двох бригад, але ж і совість треба мати журналюгам, чи хто там штампує новини?
писи гілка для гігієни інформаційного поля.
Це й гугла стосується, який мені підсунув ось таку несправедливість щодо однієї, або й обох бригад так точно :X
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?
N88

Плюси брешуть?
Ніколи такого не було..
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

 :facepalm:
Була така історія на фупі: Чел жалівся, скільки порнухи стало в інеті - з таким же скриншотом. А йому кажуть: Далбайоб! Це алгорітм Гугл, що дивисся - то тобі і показують.

В тебе новини саме такі якы ти дивисся. Тобто: Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку!  (с)
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

Плюси брешуть?
Ніколи такого не було..
Плюси збрехали, але мені цю брехню підсунув гугл.
Тепер буду знати, що гугл пєрєдаст
Цитувати
:gigi:
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

Я не дотичний ні до одної з цих двох бригад, але ж і совість треба мати журналюгам, чи хто там штампує новини?
писи гілка для гігієни інформаційного поля.
Це й гугла стосується, який мені підсунув ось таку несправедливість щодо однієї, або й обох бригад так точн
зі: пардон, не вчитався. Якщо тільки номер - то там є джерело - ТСН - вони налажали - то їм можна натикати...
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

:facepalm:
Була така історія на фупі: Чел жалівся, скільки порнухи стало в інеті - з таким же скриншотом. А йому кажуть: Далбайоб! Це алгорітм Гугл, що дивисся - то тобі і показують.

В тебе новини саме такі якы ти дивисся. Тобто: Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку!  (с)

За твоєю логікою я мав не жалітись, а радіти.
То поясни чому не так?
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

:facepalm:
Була така історія на фупі: Чел жалівся, скільки порнухи стало в інеті - з таким же скриншотом. А йому кажуть: Далбайоб! Це алгорітм Гугл, що дивисся - то тобі і показують.

В тебе новини саме такі якы ти дивисся. Тобто: Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку!  (с)
Немає в пошуку  такого. Це ти напевно з ютубом сплутав, де зацікавлені в зависанні на якійсь темі, щоб завадити тебе рекламою
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

але мені цю брехню підсунув гугл.
Підозрюю, що копрофагам Гугл теж делікатно підсуне відповідні рецепти сніданку. Дзеркало. Всі скарги в цю інстанцію.
"Але в тексті мова про бригаду 125."  - сорі. Теж "не вчитався".
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

За твоєю логікою я мав не жалітись, а радіти.
То поясни чому не так?

Я там вище вибачився, що не дочитався про що це...

Це техничне питання, якщо є кому цим займатись... Хто набирав - поплутав цифри, імхо. Але піздюлєй за такі речі вставити потрібно, жорстких і без варіантів. Бо це "честь і гідність".  І розбюір - чи це дійсно помилка, чи нє...
   
Re: От що це, як не ворожа діяльність?

:facepalm:
Була така історія на фупі: Чел жалівся, скільки порнухи стало в інеті - з таким же скриншотом. А йому кажуть: Далбайоб! Це алгорітм Гугл, що дивисся - то тобі і показують.

В тебе новини саме такі якы ти дивисся. Тобто: Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку!  (с)
Про 115 бригаду і я теж саме, тютелька в тютельку, бачила
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія