Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ломаченко

Ломаченко

Поїхав на хрестах
Але бокс продемонстрував серйозний
   
Re: Ломаченко

хто це?
   
Re: Ломаченко

хто це?

чемпіон світу за версією IBF
   
Re: Ломаченко

"он нам і н...й не нужон" (с)
   
Re: Ломаченко

Поїхав на хрестах
Але бокс продемонстрував серйозний

так. Віруни-вони такі). Але розібрав Камбососа майстерно.
   
Re: Ломаченко

да , взявся за голову ,
 (tu)
   
Re: Ломаченко

Поїхав на хрестах
Але бокс продемонстрував серйозний

Йди нахуй вата разом з ломаченком
   
Re: Ломаченко

не згадуйте цього ватного пі..
   
Re: Ломаченко

чемпіон світу за версією IBF

чел, ти навіть не уявляєш, яке там шоу "армрестлінга" у тих усіх "поясах чемпіонів"!..
   
Re: Ломаченко
HSM

Іде він нахєр
   
Re: Ломаченко

Олімпійський чемпіон та народний депутат Жан Беленюк прокоментував перемогу Василя Ломаченка (18-3, 12 КО) над колишнім абсолютним чемпіоном у легкій вазі Джорджем Камбососом (21-3, 10 КО) у бою за вакантний титул IBF.

«Вітаю Василя з впевненою перемогою і бажаю успіхів надалі. Вітаю його команду і всю Україну», - написав Беленюк.
   
Re: Ломаченко

Ломаченко - видатний боксер, цього не віднімеш
але разом з тим він ватоголовий скрєпний довбойоб
з іншого боку для всього світу якось там похуй його поклоніння московським попам
він піднімає прапор України
хоч в цьому плюс
ви уявляєте, щоб було з кацапами, як би вони мали у себе Кличків, Ломаченка і Усика?
це було б ще те побєдобєсіє
   
Re: Ломаченко

Cпортсмени - то експортний товар. Незалежно від нашого відношення до Ломи, він представляв Україну, був з Українським прапором. виграв нокаутом. я слухав коментарі до бою. Всі говорять про Україну, за Україну, та на користь України. Так що " не все є золото, шо блищить, та не все є лайно, шо вуняє(с) Нар. мудр.
   
Re: Ломаченко

Олімпійський чемпіон та народний депутат Жан Беленюк прокоментував перемогу Василя Ломаченка (18-3, 12 КО) над колишнім абсолютним чемпіоном у легкій вазі Джорджем Камбососом (21-3, 10 КО) у бою за вакантний титул IBF.

«Вітаю Василя з впевненою перемогою і бажаю успіхів надалі. Вітаю його команду і всю Україну», - написав Беленюк.

Беленюк недалеко втік від Василя ..хай роскаже як хотів втікти з України і стати виступати під їншим прапором..
   
Re: Ломаченко

Ломаченко - видатний боксер, цього не віднімеш
але разом з тим він ватоголовий скрєпний довбойоб
з іншого боку для всього світу якось там похуй його поклоніння московським попам
він піднімає прапор України
хоч в цьому плюс
ви уявляєте, щоб було з кацапами, як би вони мали у себе Кличків, Ломаченка і Усика?
це було б ще те побєдобєсіє
і тим паче не один ні боксер ні футболіст нікто не виступив с критикою війни.
   
Re: Ломаченко

але разом з тим він ватоголовий скрєпний довбойоб

Разве он должен быть умным? :)
   
Re: Ломаченко

Ломаченко - видатний боксер, цього не віднімеш
але разом з тим він ватоголовий скрєпний довбойоб
з іншого боку для всього світу якось там похуй його поклоніння московським попам
він піднімає прапор України
хоч в цьому плюс
ви уявляєте, щоб було з кацапами, як би вони мали у себе Кличків, Ломаченка і Усика?
це було б ще те побєдобєсіє

його прости фсбешна секта закодувала.
   
Re: Ломаченко

   
Re: Ломаченко

Показати зображення...

чувачелко

попи мацковські твої вболівальники!

Останнє редагування: 13 травня 2024 17:48:47 від kleynod
   
Re: Ломаченко

попи мацковські твої вболівальники!

Я с этими попами совсем запутался. Подскажите, а московских попов в Украине уже запретили?
   
Re: Ломаченко

Я с этими попами совсем запутался. Подскажите, а московских попов в Украине уже запретили?

ви не тільки заплуталися, а і дуже припізднилися - це питання актуальне було би до Свєти Б. що вийшла заміж і свалила до сишиа.
чи до нємців?...



Останнє редагування: 13 травня 2024 20:02:47 від kleynod
   
Re: Ломаченко

"он нам і н...й не нужон" (с)
:love:
   
Re: Ломаченко

і тим паче не один ні боксер ні футболіст нікто не виступив с критикою війни.

 та ладно
з футболістів усі, мабуть, хто за кордоном
і всі багато допомагають,не афішуючи навіть
з босерів лише Вася хоче дружити з кацапами
навіть Усик збився з тої хуйні, коли йому в хаті насрали
   
Re: Ломаченко

Серж Марко
12 хв  ·
Ломаченко-Камбосос.
Боксерське. Більшість може листати далі.
Я колись був великим прихильником таланту і Василія Ломаченко, і його батька- Анатолія.
А потім...ну ви самі все знаєте. Великій тренер Анатолій Ломаченко виявився совкофілом, як і більшість тренерів, бо в часи Радянського союзу в них і хер стояв краще, і пломбір був смачніший. І це все совкодрочерство дісталося нашій збірній по боксу. І в тому числі- його талановитому сину.
По ітогу бої Ломаченко я дивлюсь іноді, але вже не сприймаючі, що це представляє мою країну українець. І в цьому бої Василій знов підтвердив мої відчуття. Але про це пізніше, давайте про бокс.
Василій Ломаченко є боксером, на якого дуже впливає вік. Його боксерський стиль бере основу на перебоксуванні. Він вміє все, але в його куту все ж любительський тренер по боксу, і тому любительська манера боксу, це звісно неймовірна техніка, але кожен раз однакова стратегія. Тренери по професійному боксу мислять набагато ширше. Вони робоять ставку на сильні сторони бійця, над слабкими сторонами противника. І їх арсенал безмежний. Якщо треба боротись, вʼязати противника, "сушити бій", бити в пах, використовувати голову як третю перчатку, чи підставляти локті- то вони це будуть робити.
В Василія завжди один і той же стиль, який давно зрозуміли професійні тренери. І готували до нього своїх боксерів.
Василій завжди під контролем батька робив одне і теж саме. Він виходив в рінг і починав придивлятися до противника. Він спокійно віддавав йому ініціативу на перші раунди, бо розумів що його техніка та таймінги не дадуть нанести по ньому сильні удари, а боксувати контратаками в економному стилі- це "розгадувати противника", шукати дири в обороні- і Василій колись в цьому був дуже хорош.
Потім в такому контратакуючому, неторопливому режимі, Василій показував різницю в класі, а потім в чемпіонських раундах викидав все, що зекономив за бій.
І так раз за разом. Бо це працювало.
   
Re: Ломаченко

Але це побачили тренери противників, та почали готувати боксерів до такої тактики. І якщо тренер гарно готував бійця- то той просто не давав працювати Василю перші 9 раундів .
Противники просто нарощували пресінг в перших 9 раундах боя, спокійно йшли в клінч, використовували брудні прийоми, щоб не дати Василю організувати технічний бокс та розвивати успіх. Бо знали що до 9 раунду Василь буде боксувати в економному режимі, на контратаках. Бо знали, що можуть собі дозволити йти на ризик, бо навіть коли Василь перехватить атаку, то він не буде вгризатись в противника, розвивая успіх, щоб посадити противника на канвас. Так, максимум красива серія з ухилом та заходом за ногу, після чого Василь сам відійде назад від ураженного ударами противника, щоб продемонструвати що це для нього пустяки. Тобто він старався працювати не на результат, а на красоту та техніку. І в цьому його підтримував батько.
Тому супротивники старалися рубатись з ним з першого раунду, стараючись влити максимально дамаг в перших 9 раундах, а в чемпіонських просто виживали.
А потім ми побачили що фізика Василя почала здавати. Його гостра як лезо техніка потребувала ідеального контролю тіла. А тіло почало зупинятися. І тут стало видно що Василь- зовсім не Бернард Хопкінс, який міг дістати з свого арсеналу любий прийом заради перемоги. Він більше як Рой Джонс, який і після того як деякі навички починали працювати гірше- все одно робив на них ставку.
Тому коли я це побачив, я перед боєм з Хейні сказав, що якщо Василь не змінить нічого, то Хейні виграє. Так і вийшло. Все як зазвичай. Хейні навʼязав атакуючий бокс в перших 9 раундах, та вижив в чемпіонських. І виграв.
Бій був рівний, але за рахунок того що ініціатива більшу частину бою була за Хейні- йому перемогу і віддали. Тому що якщо рівний раунд, то судді віддадуть його тому, хто старався атакувати, старався дати бокс, а не працював економно на контратаках.
Бій з Камбососом я вирішив подивитись тільки тому, що прочитав що грека готували росіяне. Ну, тут треба якби подивитись, все ж готував Камбососа російський тренер з російськими спаринг-партнерами. А це означає що треба подивитись, як потім йому прилітає в хліборізку.
Шансів у Камбососа було небагато, той же Хейні його двічі розвалив без шансів.
Сам бій теж був класичним для Ломаченко. Він першу половину боя ходив перебоксовуючі противника на контратаках, а Камбосос боксував в ритмі, ідеальном для Лома. Тобто у середньому темпі, стараючись перебоксувати більш технічного противника. Радянська школа боксу з двох сторін, з двома однаковими радянськими стратегами. Лома переміг, переміг дуже переконливо у кожному раунді. Але це все одно був заржавілий Лома. Він дуже відрізнявся від Ломаченко що боксував ще 5-6 років тому.
І треба визнати- більш агресивних, стійких противників, які пропонують йому в ринзі щось інше, ніж любительській стиль- він вже не буде перед ними фаворітом. Вік нажаль, каже своє. Та і Ломаченко почав на це натякати.
   
Re: Ломаченко

Тому, так, Лома переміг. І це як би перемога.
А потім я роздивився футболку, в якій він виходив, і такий, ну бля, серйозно?
Ви знаєте коли люди становляться сильно набожними на публіку? Коли відчувають що смерть близько (тому старці частіше йдуть до церкви, ніж у молодості), або отримують социальний тиск, і тоді починають демонструвати свою набожність як показник своєї "хорошесті". Типу, дивіться, я набожний, я постійно це демонструю, я ж гарна людина, чи не так?
І ось в цій демонстрації Василій Ломаченко під українським прапором виходить на ринг в футболці, з православними текстами та малюнками будучи постояльцем УПЦ МП, в той час коли його країну бомбить Росія.
І ти можеш виграти бій в ринзі під прапором Украіни, але твоя перемога для декого ніколи нічого не буде означати, тому що ти перед всім світом постав з кончою кгбешнтка патріарха Кирила на обличчі, підтримуючі ту саму церкву, яка заявила що війна проти України- то є священна війна. І ти настільки далекій від цього, від війни, від соціальних викликів, що навіть не звернув на це увагу.
Лома, йди вже на покой.
   
Re: Ломаченко



Vasiliy Lomachenko / Василий Ломаченко
10 год  ·
Слава Господу,что дал мне ТЕБЯ
ЛЮБЛЮ ТЕБЯ!
Мир Всем!
   
Re: Ломаченко

Але це побачили тренери противників, та почали готувати боксерів до такої тактики. І якщо тренер гарно готував бійця- то той просто не давав працювати Василю перші 9 раундів .
Противники просто нарощували пресінг в перших 9 раундах боя, спокійно йшли в клінч, використовували брудні прийоми, щоб не дати Василю організувати технічний бокс та розвивати успіх. Бо знали що до 9 раунду Василь буде боксувати в економному режимі, на контратаках. Бо знали, що можуть собі дозволити йти на ризик, бо навіть коли Василь перехватить атаку, то він не буде вгризатись в противника, розвивая успіх, щоб посадити противника на канвас. Так, максимум красива серія з ухилом та заходом за ногу, після чого Василь сам відійде назад від ураженного ударами противника, щоб продемонструвати що це для нього пустяки. Тобто він старався працювати не на результат, а на красоту та техніку. І в цьому його підтримував батько.
Тому супротивники старалися рубатись з ним з першого раунду, стараючись влити максимально дамаг в перших 9 раундах, а в чемпіонських просто виживали.
А потім ми побачили що фізика Василя почала здавати. Його гостра як лезо техніка потребувала ідеального контролю тіла. А тіло почало зупинятися. І тут стало видно що Василь- зовсім не Бернард Хопкінс, який міг дістати з свого арсеналу любий прийом заради перемоги. Він більше як Рой Джонс, який і після того як деякі навички починали працювати гірше- все одно робив на них ставку.
Тому коли я це побачив, я перед боєм з Хейні сказав, що якщо Василь не змінить нічого, то Хейні виграє. Так і вийшло. Все як зазвичай. Хейні навʼязав атакуючий бокс в перших 9 раундах, та вижив в чемпіонських. І виграв.
Бій був рівний, але за рахунок того що ініціатива більшу частину бою була за Хейні- йому перемогу і віддали. Тому що якщо рівний раунд, то судді віддадуть його тому, хто старався атакувати, старався дати бокс, а не працював економно на контратаках.
Бій з Камбососом я вирішив подивитись тільки тому, що прочитав що грека готували росіяне. Ну, тут треба якби подивитись, все ж готував Камбососа російський тренер з російськими спаринг-партнерами. А це означає що треба подивитись, як потім йому прилітає в хліборізку.
Шансів у Камбососа було небагато, той же Хейні його двічі розвалив без шансів.
Сам бій теж був класичним для Ломаченко. Він першу половину боя ходив перебоксовуючі противника на контратаках, а Камбосос боксував в ритмі, ідеальном для Лома. Тобто у середньому темпі, стараючись перебоксувати більш технічного противника. Радянська школа боксу з двох сторін, з двома однаковими радянськими стратегами. Лома переміг, переміг дуже переконливо у кожному раунді. Але це все одно був заржавілий Лома. Він дуже відрізнявся від Ломаченко що боксував ще 5-6 років тому.
І треба визнати- більш агресивних, стійких противників, які пропонують йому в ринзі щось інше, ніж любительській стиль- він вже не буде перед ними фаворітом. Вік нажаль, каже своє. Та і Ломаченко почав на це натякати.


Усік, якщо що, теж боксує як любитель. На вихідні боксуватиме за найпрестижніший титул у важкій вазі). Розйопує всіх однаково в радянському стилі завдяки техниці, таймінгу і ногам  ;)
   
Re: Ломаченко

Ломаченко - видатний боксер, цього не віднімеш
але разом з тим він ватоголовий скрєпний довбойоб
з іншого боку для всього світу якось там похуй його поклоніння московським попам
він піднімає прапор України
хоч в цьому плюс
ви уявляєте, щоб було з кацапами, як би вони мали у себе Кличків, Ломаченка і Усика?
це було б ще те побєдобєсіє
Він підняв прапор тільки після того, коли взнав шо його чемпіонський бій проінгнорувало суспільство і всі тв канали не купивши право на його трансляцію, це мабуть єдиний випадок у світі коли держава та народ цієї держави забив хуй на нього, як колись він на ций народ і цю державу і я вважаю Українці поступили гарно і правильно, тупо забили куй на це чмо.Мегого даже написало , що нехочуть транслювати цього виродка, і я теж з ними згоден, а то шо воно виграло, ну виграло, куй на нього, для мене це чмо не їснує як українець та громадянин цієї держави.Повний ігнор повинен бути для підара і не треба вестись на його маніпуляції з прапором тепер.Даже Усік трохи поумнів коли кацапи у ворзелі насрали йому на кухні та у прихожій , та обісцяли весь будинок всередині, я даже не кажу шо винесли все що можна було з будинку, і тільки тоді ций клоун хочаб зрозумів як він був не правий і тепер там щось почав за Україну топить, а не за секту московську, а от Ломаченко не здається , то хай їде лісом , для українців його не їснує.До речі Мегого Усіка транслює  18 травня з 20.00
   
Re: Ломаченко

та ладно
з футболістів усі, мабуть, хто за кордоном
і всі багато допомагають,не афішуючи навіть
з босерів лише Вася хоче дружити з кацапами
навіть Усик збився з тої хуйні, коли йому в хаті насрали
Ти не зрозумів, я мав на увазі боксерів та футболістів під.ораш.ки.які живуть і працюють за кордоном..
До речі я також і нашіх не підтримую, які щось там по тихому передають
У мене є питання :Чому вони цю допомогу типу не афішують??? Честно кажучи мене це даже вібішує, або вони це не передають, а їх агенти типу розкручують якісь наративи іпсошні ми передаєм але ми не хочемо публічності?? У мене питання чому ви не хочите публічності? Чому Ви бля в своїх істаграмах не птшите реквезіти всіх фондів куди ви перечисляєте бабло? У чому причина? На вашу державу напав ворог..пишіть в соц.сетях своїх для фаловерів всього світу що я допомогаю через ций фонд ЗСУ , якщо є у вас зайвий доллар пересилайте сюди..Наші військові будуть Вам вдячні, бо вони захищають Україну, та весь світ від навали. Зінченко у себе в інсті пише я перевів 1 млн фунтів на потреби  українських дітей у Великій Британії...Вау..ти пропіарився у Британії на українських дітях яких і так взяв на своє забиспечення уряд Великої Британії, ле твії 1 млн фунтів у фонд Притули, Стерненка, Лачен, або інші які дійстно шось купляють для армії, у тебе 2млн тільки у інстаграмі якщо не помиляюсь да раз у місяц кожний по доллару на ЗСУ це вже 2млн фунтів на дрони...наприклад.К ороче я не сприймаю зараз оці казки , що ми допомогаємо но якось так.щоб нікто не знав..
Якщо Довбик допомогає кожного місяця 28 дшб дніпровській бригаді ( ну таке я чув коли  дивився Триндец у Жироні з Поворознюком) але всерівно немає таких великих акцентіа..
Можна було кожен гол.празнувати пртподнімати футболку і показувати це фонд повернись живим наприклад.
А вони всі язикі в дупт позасовували і радіють що зїбалися грати за кордон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія