Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Deutschland, Deutschland über alles...

Deutschland, Deutschland über alles...

Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що українці з посвідкою на проживання та роботою зможуть залишатися в Німеччині.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Да, Європа в наварі, конєшно....бабів, дітей і активних мужичків собі - пєнсів нам взад  :weep:
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Порох наказав зняти з забезпечення тих, хто не працює, вивільнені кошти негайно направити на ЗСУ (ну, а тунеядців відправляти додому, за логікою).
Лисий виконує.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Да, Європа в наварі, конєшно....бабів, дітей і активних мужичків собі - пєнсів нам взад  :weep:

Ну... Положа руку на гениталии... Именно этого нарид и хотел - работать в Европушке. И лучше в "старой". Там зарплаты большие. Мечты сбываются. Правда скептики и нытики говорят, что этого следует боятся. Сбычи мечт в смысле. Пессимисты...
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ну... Положа руку на гениталии... Именно этого нарид и хотел - работать в Европушке. И лучше в "старой". Там зарплаты большие. Мечты сбываются. Правда скептики и нытики говорят, что этого следует боятся. Сбычи мечт в смысле. Пессимисты...
Скільки тих песимістів навіть проценту немає, їх цілком зручно ігнорувати
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що українці з посвідкою на проживання та роботою зможуть залишатися в Німеччині.

скажу вам по секрету
українці можуть залишатися в Німеччині навіть без роботи  :weep:
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

так , нажаль німці в профіте у всіх смислах. Баби поповнюють великий незаповнений пласт
уходу за пенсами, готельному бізнесі і сельхозу. А мужиків наших теж з задоволенням беруть.
Будивництво, майстерні. Наши люди цінятся.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А що ви хотіли? Там де буде якийсь українець, туди вже не прибуде якийсь підозрілий араб-ісламіст, любитель розмахувати ножами  8-)
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А що, KM_Nemo вже в Німеччині "воює" з німцями?  :facepalm1:
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А хулі воно не тікало разом з "визволителями"?  :facepalm1:
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ще був якийсь уйопок з Полтави, воно де?
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Да, Європа в наварі, конєшно....бабів, дітей і активних мужичків собі - пєнсів нам взад  :weep:
Це доречі добре, бо це привід для гнилого базару в майбутньому. Нехай хлопці і дівчата крепко заробляють а дойчланд частину грошей з їх податків слюнявить в бюджет України. У нас будуть самі пєнси і держслужбовці.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Це все до моменту, доки на фронті відносно спокійно. Якщо війна наблизиться до кордонів ЄС, то одразу всім все згадають  :gigi:
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А цікаво би було зробити спец.податок на правочини з нерумим майном за довіреністями видатними в ЄС, США, Канади і Ізраїлю. Типу акцизу 20к€ за зміну в реєстрі...
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А цікаво би було зробити спец.податок на правочини з нерумим майном за довіреністями видатними в ЄС, США, Канади і Ізраїлю. Типу акцизу 20к€ за зміну в реєстрі...
Доброго дня пане Гєтьманцев, у вас вус відклєївся. :)
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ну... Положа руку на гениталии... Именно этого нарид и хотел - работать в Европушке. И лучше в "старой". Там зарплаты большие. Мечты сбываются. Правда скептики и нытики говорят, что этого следует боятся. Сбычи мечт в смысле. Пессимисты...
порнхабщина якась  :bueee:
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Та и хуй на них
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А цікаво би було зробити спец.податок на правочини з нерумим майном
а хто ухиляється, посадити в тюрму родичів. Або розстріляти, нє? Не обмежуйте фантазію! Ще багато всього можна придумати,  або використати досвід ваших дідів з НКВД
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ну... Положа руку на гениталии... Именно этого нарид и хотел - работать в Европушке. И лучше в "старой". Там зарплаты большие. Мечты сбываются. Правда скептики и нытики говорят, что этого следует боятся. Сбычи мечт в смысле. Пессимисты...

Не знаю який нарід такого хотів - я завжди хотіла, щоб ТУТ була Європа.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

якщо европейцям так потрібні працьовиті руки українців
то чому вони не надали робочий безвіз ще у 2017 а надали лише туристичний
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ще був якийсь уйопок з Полтави, воно де?

Котрий саме ? убЛюдас, ішаков ? Та там жеж десь і є....ішаков жеж розмножився вдало  - чому б не скористатися :)
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Не знаю який нарід такого хотів - я завжди хотіла, щоб ТУТ була Європа.

С точки зрения заробитчанина тут Европу не надо. В Европе всё дорого. Недвига особенно. Работать там где всё дорого и много платят и тратить там где всё дешево и платят мало - вот оптимальная модель для заробитчан.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

С точки зрения заробитчанина тут Европу не надо. В Европе всё дорого. Недвига особенно. Работать там где всё дорого и много платят и тратить там где всё дешево и платят мало - вот оптимальная модель для заробитчан.

Та здесь тоже все дорого...Пожрать минимально в любой киевской скоторыгаловке на двоих  - минимум 20 баксов. А если что-то приличнее даже и знать не хочу...
Только в Миргороде дешево все или даром :)
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

якщо европейцям так потрібні працьовиті руки українців
то чому вони не надали робочий безвіз ще у 2017 а надали лише туристичний

тоді була черга працьовитих сирійців
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Не знаю який нарід такого хотів - я завжди хотіла, щоб ТУТ була Європа.

якої Європи вам не вистачало? (с)
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Пожрать минимально в любой киевской скоторыгаловке на двоих  - минимум 20 баксов

пи...ж
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

пи...ж

Дешево?
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

С точки зрения заробитчанина тут Европу не надо. В Европе всё дорого. Недвига особенно. Работать там где всё дорого и много платят и тратить там где всё дешево и платят мало - вот оптимальная модель для заробитчан.

Европа тоже разная, Европа двух скоростей.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Европа тоже разная, Европа двух скоростей.

Не знаю я про скорости. Но точно знаю, что чем больше у нарида денег тем дороже будет недвига. Можно жить в бедной стране и полжизни на нее зарабатывать, а можешь жить в богатой стране и тоже полжизни на нее зарабатывать. Удивительно, но факт.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Не знаю я про скорости. Но точно знаю, что чем больше у нарида денег тем дороже будет недвига. Можно жить в бедной стране и полжизни на нее зарабатывать, а можешь жить в богатой стране и тоже полжизни на нее зарабатывать. Удивительно, но факт.

А я про то, что есть например Литва и есть Германия. И то и другое Европа, а цены в первой примерно как в Украине, иногда даже дешевле
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

А я про то, что есть например Литва и есть Германия. И то и другое Европа, а цены в первой примерно как в Украине, иногда даже дешевле

Ну так наверное и зарплаты меньше. Серега в своем Кёльне ква-ква почем покупал? Уж наверное дороже чем в Вильнюсе.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ну так наверное и зарплаты меньше. Серега в своем Кёльне ква-ква почем покупал? Уж наверное дороже чем в Вильнюсе.

Не важно. И то и другое Европа.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...
AI

Типу акцизу 20к€ за зміну в реєстрі...

Було вже таке за "совка". Коли знайомі євреї виїздили на Ізраїль за часів Горбі, то з них здерли грубі гроші за отриману "безкоштовну" освіту. Щось схоже вже проскакувало в свіжих законопроєктах про освіту. А ще дідо розповідав, як за Сталіна брали податок за кожну яблуню під хатою. Цікавий і досвід Східної Німеччини, де за 15 років після війни майже вся молодь повтікала, а потім звели Берлінський Мур, щоб хоч пенси залишились.

Традиційно Захід стимулював людей пряником, а Схід - репресіями. Тому межу між Заходом і Сходом так легко визначити.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Було вже таке за "совка". Коли знайомі євреї виїздили на Ізраїль за часів Горбі, то з них здерли грубі гроші за отриману "безкоштовну" освіту. Щось схоже вже проскакувало в свіжих законопроєктах про освіту. А ще дідо розповідав, як за Сталіна брали податок за кожну яблуню під хатою. Цікавий і досвід Східної Німеччини, де за 15 років після війни майже вся молодь повтікала, а потім звели Берлінський Мур, щоб хоч пенси залишились.

Традиційно Захід стимулював людей пряником, а Схід - репресіями. Тому межу між Заходом і Сходом так легко визначити.

Отаке, халявних пряників захотілось   
які вийшли занадто дорогими
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Отаке, халявних пряників захотілось  
які вийшли занадто дорогими
ну не уйобіще. Вам кацапам не похуй до європряніків?
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

якої Європи вам не вистачало? (с)

Шта...
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Що помітив. Пірат пітар постійно веде антиєвропейську пропаганду. Але нашим євросолідаристам покуй, бо особисто до Порошенка він претензій не має.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Котрий саме ? убЛюдас, ішаков ? Та там жеж десь і є....ішаков жеж розмножився вдало  - чому б не скористатися :)

Та ні. То був якийсь упоротий комуняка, забув його нік  8-)
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що українці з посвідкою на проживання та роботою зможуть залишатися в Німеччині.

Зараз і інші країни, які даюсть захист нашим біженцям,  приєднаються.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Зараз і інші країни, які даюсть захист нашим біженцям,  приєднаються.
Італія зробила це першою, півроку тому дозволивши "конвертацію" тимчасового захисту в стандартні посвідки на проживання
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія