Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Deutschland, Deutschland über alles...

Re: Deutschland, Deutschland über alles...


проблема в тому що тут 99% вакансійі взагалі не потребують ніякої вищої освіти,  вища освіта то академічні знання, практично наука,  у нас то отримували просто щоб було а не за ради роботи, фактично культ карго

Проблема в тому, що це німці... зараз за новим законом до речі можна не тільки з вищою а і з середньою спеціальною освітою вид на проживання отримати.. але де в якого біса останній раз в Україні навчали на водія-дальнобійника чи токаря? Всю ж середньо-спеціальну освіту коту під хвіст пустили. І от приходить такий хлоп, що працював 10 років сантехніком, а йому - де твій диплом з ПТУ? Немає, але в нього є диплом інженера-автотехніка, бо мама заставила виш закінчити. Ну ідіть працюте автотехніком йому кажуть, чого ви в сантехніки лізете? І все, тут замкнуте коло, їм не потрібно їхати, їм шашечки показуй...
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

тож як в тебе диплом електрика - велкам на роботу

так вища освіта електрика  - то проектування приборів а не їх збірка,  на збірку йдуть через аусбілдунг,  а для проектування потрібна мова та ревалентний досвід,  а в Україні припоробудівництво закінчилось ще 20 років тому, і де тому досвіду взятися

звичайно як що людина з аграрної держави їде в індустріальну то трохи буде неспівпадіння в вимогаг до кандидатів, але все одно основне то мова, бо досвід діло наживне

   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

те ж саме Ай-Ті де я працюю просто ремесло,  насправді можна вивчитись і по ютюбу. Інша справа що формально тут бумажка про вищу освіту все ж таки потрібна, бо інакше не дадуть блюкарт.
ха-ха, з айтішниками в Німеччині зараз так хуйово, що для них вони в законі зробили виключення. Як ти айтішнік, то тобі навіть освіта не потрібна, маєш довести що в тебе є 5 років досвіду в айті і що в тебе  контракт на мазі...
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

І все, тут замкнуте коло, їм не потрібно їхати, їм шашечки показуй...

так, трохи вони тут схиблені на бамажках і формальностях,  хоча насправді то більше страховка від відповідальності,  людима бамажку показала то все, далі її проблеми а не того хто прийняв на роботу
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Як ти айтішнік, то тобі навіть освіта не потрібна, маєш довести що в тебе є 5 років досвіду в айті і що в тебе  контракт на мазі...


мене просили відсканувати диплома,  хоча без апостилів і перекладів
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Між тим, хто приїхав до Німеччини в 23-25 (після отримання вищої освіти в Україні) та тім хто приїхав у 13-15 (та закінчив школу та ВНЗ у Німеччині) буде прірва як у можливостях так і у цінності для країни
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

мене просили відсканувати диплома,  хоча без апостилів і перекладів
Мене теж, але то було давно і то були суворі вимоги... (P)
В 2020 вони прийняли новий закон про міграцію, а здається в 2022 помʼякшили його щодо деяких професій, наприклад айті.. але через корону і війну все це якось пройшло непоміченим...
До речі айті зараз непоганий шанс для наших біженців. Арбайтсамт дає гутшайни на численні айті-курси, треба лише С1 отримати, також безкоштовно через них... і знайома препод сказала, що є така собі усна рекомендація не дойобуватися на екзамені до українців, нехай отримують свої В2 чи С1 та п***а працювати...  :D
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ще був якийсь уйопок з Полтави, воно де?
На другий день війни акаунт видалив.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Між тим, хто приїхав до Німеччини в 23-25 (після отримання вищої освіти в Україні) та тім хто приїхав у 13-15 (та закінчив школу та ВНЗ у Німеччині) буде прірва як у можливостях так і у цінності для країни
Ті хто в 13-15 приїжджав, шкіл і вишів тут не закінчував, а відразу йшов працювати... і з ним ніхто не носився, як роботу втратив, то і посвідку на проживання з тим також... як казав мені один німецький адвокат, в якого я консультувався, коли міняв роботу - як ви не маєте роботи, то нахуй ви тут потрібні? сидіти без роботи і в Україні можна...
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Ті хто в 13-15 приїжджав, шкіл і вишів тут не закінчував, а відразу йшов працювати... і з ним ніхто не носився, як роботу втратив, то і посвідку на проживання з тим також... як казав мені один німецький адвокат, в якого я консультувався, коли міняв роботу - як ви не маєте роботи, то нахуй ви тут потрібні? сидіти без роботи і в Україні можна...

З чого це? У мене багато хто з знайомих переїхав до Німеччини/Австріі  ще до повномасштабної війни. Діти всіх або у школі або  пішли до ВНЗ.
   
Re: Deutschland, Deutschland über alles...

Зараз у відрядженні у Австрії. Був на виробництві RHI (один з світових лідерів у виробництві вогнетривких матеріалів) у  Брайтенау. Не вистачає працівників (обовʼязкова німецька). На вході оголошення - якщо допоможеш знайти працівника і він відпрацює 3 місяця - отримаєш 1 тис EUR, якщо рік - то 2 тис EUR.

Середня зарплатня - до 4 тис EUR брутто.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія