Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий «китайський» план. Блеацтатєльная аналітіка-3!

Предмет переговоров все тот же. Смотри мои «Блеацтательная аналитика 1,2»

Чего хочет Хуйло - Крым, Донбасс, Украина не в НАТО, снятие санкций
Чего хотим мы - Полное освобождение территорий, НАТО, ЕС.

Вот тут и будут «торги» либо не будет торгов и будут переговоры опять несколько лет, что бы Хуйло перезарядился и залатал раны.  Но и ведь мы тоже можем перезарядиться и залатать раны

Поки кацапи залатають рани, Захід ой як далеко піде вмобілізації до опору кацапам. Думаю вони зрозуміли, що проспали останні років 15 , за які хйло готувалося до реваншу. І тепер, прийнявши рішення про відповідь, Заходу потрібно пришвидшитися. Чи в інтересах Заходу припинення виснаження Росії і відновлення її сил?
   
Саммит в Швейцарии-эт скорее попытка сформировать вокруг хуйла и рахи полный вакуум.

Особенно "подтянуть" страны глобального юга
   
Турч, у твоїй аналітиці є одне слабке місце - бажання Хуйла йти на переговори. На його думку, він зараз перемагає, треба тільки дотиснути. І скільки він ще так вважатиме, ніхто не знає.
   
Турч, у твоїй аналітиці є одне слабке місце - бажання Хуйла йти на переговори. На його думку, він зараз перемагає, треба тільки дотиснути. І скільки він ще так вважатиме, ніхто не знає.
Ну поки "м'ясо"  і техніка є, тиснути точно буде  :-)o
   
Ну поки "м'ясо"  і техніка є, тиснути точно буде  :-)o

Ну м'яса в нього багато, а ось із технікою явні трабли. Ну і як воно буде виглядати з появою Ф-16, теж невідомо. Якщо вдасться відігнати носіїв КАБ, то вважай, що кацапам тільки і залишаться банзай-атаки.
   
Ну м'яса в нього багато, а ось із технікою явні трабли. Ну і як воно буде виглядати з появою Ф-16, теж невідомо. Якщо вдасться відігнати носіїв КАБ, то вважай, що кацапам тільки і залишаться банзай-атаки.

Да с мясом тож в последнее время не оч. Злые языки кажуть,что добровольцев всё меньше и меньше
   
Да с мясом тож в последнее время не оч. Злые языки кажуть,что добровольцев всё меньше и меньше
Ну відсутність добровольців хуйлу не сильно завадить нагнати "м'ясо", пручатись на перших порах ніхто не буде   :-)o
   
Да с мясом тож в последнее время не оч. Злые языки кажуть,что добровольцев всё меньше и меньше

Менше, але струмочок ще є. Зараз багаті регіони для виконання плану банально перекупляють "добровольців" більшими виплатами. Але вічно так не триватиме, бо поїхати та гарантовано здохнути протягом кількох місяців - така собі перспектива.
   
А дальше должен начаться процесс постепенного прекращения огня по калибрам, по дальности и.т.д.

Почему спешит Хуйло? Хуйло спешит как можно больше занять территории


Чушь и фантазии. Судячи по видео Портникова китайський план єто просто запретить нам стрелять по НПЗ и рашка будет ползти дальше аж до Дніпра.  Т.е. єто просто план хуйла,  а Китай его продвигает в обмен на свого премьера.

Спешит сейчас потому что пока помощь в дороге есть окно возможностей.
   
Чушь и фантазии. Судячи по видео Портникова китайський план єто просто запретить нам стрелять по НПЗ и рашка будет ползти дальше аж до Дніпра.  Т.е. єто просто план хуйла,  а Китай его продвигает в обмен на свого премьера.

Спешит сейчас потому что пока помощь в дороге есть окно возможностей.
Что значит спешит?
Ему дали большое окно возможностей подготовиться и показать, что он сможет, пока у нас нет помощи, которая будет позже.
Он не спешит , а планомерно проводит подготовленную атаку.
   
Менше, але струмочок ще є. Зараз багаті регіони для виконання плану банально перекупляють "добровольців" більшими виплатами. Але вічно так не триватиме, бо поїхати та гарантовано здохнути протягом кількох місяців - така собі перспектива.

Я думаю,что "эффект" массового прихода в глубинку гробов и калек начинает побеждать "сплошные победы по тиливизору"
   
Я думаю,что "эффект" массового прихода в глубинку гробов и калек начинает побеждать "сплошные победы по тиливизору"
Цікаво які є ознаки для таких думок ? :-)o
   
Чушь и фантазии. Судячи по видео Портникова китайський план єто просто запретить нам стрелять по НПЗ и рашка будет ползти дальше аж до Дніпра.  Т.е. єто просто план хуйла,  а Китай его продвигает в обмен на свого премьера.

Спешит сейчас потому что пока помощь в дороге есть окно возможностей.

Насколько я понял из речи Портникова первым пунктом идет безусловное прекращение огня сторонами. БЕЗУСЛОВНОЕ.
Это что-то принципиально новое. И если бы этот план озвучил Макрон, то я бы лениво позевал. Но это план Китая, и там заметно уже торчат уши Кремля.
Предполагаю, что СИ как раз эти пункты и согласовывал в Париже.
И еще что верно заметил Портников этот план более конкретный (без воды) и оттуда убрали прежние китайские - снятие санкций как условия для переговоров
   
Цікаво які є ознаки для таких думок ? :-)o

1. Собственные наблюдения. По Донецку. Хоть и не раха, но желающих идти заработать по 200 косых в месяц нет от слова совсем

2. Кой какие обзорчики "хороших русских"
   
Китай то тил цієї війни з боку автократій.
Вони допомогають кацапам по повній.
Все для того щоб кацапський ВПК працював на повну потужність.

Китай це ВЖЕ зробив! Тобто начхав на всіх своїх "європейських друзів", на "американських партнерів" та поставив все необхідне обладнання для запуску десятків виробничих ліній ВПК у Мордорі.

Крім того, Китай забезпечує 90% від потреб мікроелектроніки для ракет кацапів. Це все під час "найсуворіших санкцій за всю історію" які накладені на мордор! Ви гадаєте що китайці не знають що тими ракетами вбивають також і цивільне населення?

Тепер питання: чому Китай то все робить?
Бо Китай то модератор, бенефіціар та сторона конфлікту!
І кожен раз коли він приїжджає до якогось лідера демократичної країни, він пропонує м'яку капітуляцію демократій перед автократіями на своїх умовах!
Чи ви не читали ті умови?
Всеі землі віддати, санкції зняти, вбивць не чіпати, зброю здати та тричі поцілувати хуйла в жопу!

Хіба не так?
Тож Сі вчергове  приїхав до Макрона з умовами капітуляції - подивитися, чи не зварилася жаба, чи треба продовжити?
Макрон відмовив, тож війна продовжується.





   
Насколько я понял из речи Портникова первым пунктом идет безусловное прекращение огня сторонами. БЕЗУСЛОВНОЕ.
Это что-то принципиально новое. И если бы этот план озвучил Макрон, то я бы лениво позевал. Но это план Китая, и там заметно уже торчат уши Кремля.
Предполагаю, что СИ как раз эти пункты и согласовывал в Париже.
И еще что верно заметил Портников этот план более конкретный (без воды) и оттуда убрали прежние китайские - снятие санкций как условия для переговоров
" безусловное прекращение огня сторонами" то банальна, і відверто дурнувата, спроба кацапів знов, як у 2022, накопичити сили на кількох ділянках щоб наступати м'ясом не тільки на Донбасі. Поки все що вони звозять просто знищується в місцях накопичення і для "м'ясного штурму" і "вогняного валу" нема ресурсів  :-)o
   
Тоталітарні системи існують тільки у динаміці експансії, військової або економічної, допоки демократи дозволяють їм це робити.  Зупинка експансії дорівнює смерті. Як на мене, це мусить бути як прологом, так і епілогом будь-якого аналізу щодо перемовин. Про це і сам Портников каже всілякий раз багато років.
   
Україна не впаде, бо в разі чого ми введемо війська. Макрон відповів на загрози з боку Пекіна та москви.
Тож Сі прилетів до Макрона побалакати саме на цю тему, щоб з"ясувати наскільки то серьозна заява.

Щоб підкріпити серьозність, ЄС в особі "неперевершеної Урсули Фон дер Ляєн" попередив про введення 30% мит щодо китайських товарів.
З іншого боку Хуйло, щоб підтвердити серьозність намірів, розпочав наступ на Харків.



   
Re: Новий «китайський» план. Блеацтатєльная аналітіка-3!

Тоталітарні системи існують тільки у динаміці експансії, військової або економічної, допоки демократи дозволяють їм це робити.  Зупинка експансії дорівнює смерті. Як на мене, це мусить бути як прологом, так і епілогом будь-якого аналізу щодо перемовин. Про це і сам Портников каже всілякий раз багато років.

Туркміністан он спокійно існує. Єдину експансію яку він веде, це чергове пробивання дна ідіотизма. Та і більшість інших тоталітарних лідерів обмежуються власним розкішним життям і втіленням своїх екстравагантних мрій.
   
Туркміністан он спокійно існує. Єдину експансію яку він веде, це чергове пробивання дна ідіотизма. Та і більшість інших тоталітарних лідерів обмежуються власним розкішним життям і втіленням своїх екстравагантних мрій.

До певного часу так, але це не змінює екзистенційної сутності. Пончик-кім у кндр теж вичікує свій час і поки ще не пхається на південь, а робить ракети, але це поки...
   
Интересное видео вылезло у Портникова.
6 пунктов мирного плана от Китая, уже других. Посол Китая ездит с этим планом по странам Ближнего Востока, Турции и узгодживает его.
Как верно заметил Портников, скорее всего этот план уже узгоджен с Хуйло. Я тоже так считаю. И более того, я думаю этот план даже узгоджен с Макроном.
Самое основное - прекращение огня, возобнавление всей логистической и инфраструктурной системы и только потом ПЕРЕГОВОРЫ. Без всяких условий ккакой - либо из сторон.
Вы пока посмотрите, а я напишу свою блеацтательную аналитику, что я думаю по этому поводу.

https://youtu.be/M1FnkN91UhM?si=B6v8sSHGWdrt9FER

запостіть на якись кацапський форум
кацапам то буде цікаво а українцям треба українською
   
Re: Новий «китайський» план. Блеацтатєльная аналітіка-3!

Подивіться на демографію кацапської армії.
Перший рік війни суцільні магомедови та ісмаілови.
Зараз іванови, попови, кузнєцови.
Це означає, НМД, що мусульмани, які були в армії на початку війни закінчилися, а нові розуміють, що гроші не мають ніякої ціності для трупа. Окрім того, в них не дуже велике населення і відсоток загиблих для всіх народностей дуже відчутний.

Ваньки з усть-піздюйськів ще цього не відчули і комплекс безсмертного-переможця помножений на 2 тисячі баксів на місяць позбавляє більшість жителів депресивних містечок здорового глузду, а коли цей здоровий глузд таки прокидається, то жити такому безсмертному залишається зовсім недовго.
   
Це ІМХО узгоджоний деякими сторонами план.
Будет Трамп - будет один план
Будет не Трамп - другой план
до мериканских выборов все будет висеть
Имхо
   
Подивіться на демографію кацапської армії.
Перший рік війни суцільні магомедови та ісмаілови.
Зараз іванови, попови, кузнєцови.
Це означає, НМД, що мусульмани, які були в армії на початку війни закінчилися, а нові розуміють, що гроші не мають ніякої ціності для трупа. Окрім того, в них не дуже велике населення і відсоток загиблих для всіх народностей дуже відчутний.

Ваньки з усть-піздюйськів ще цього не відчули і комплекс безсмертного-переможця помножений на 2 тисячі баксів на місяць позбавляє більшість жителів депресивних містечок здорового глузду, а коли цей здоровий глузд таки прокидається, то жити такому безсмертному залишається зовсім недовго.

У них зарплата в рублях, і інфляція висока
   
У них зарплата в рублях, і інфляція висока
та ніби не така вже аж висока
   
Ця жовтопика прищурена китайська панда руками, ногами та тілами дурнуватих російських ваньок кидає виклик Заходу.
Він хоче бути одним з двох центрів прийняття рішень.
Ну нафіга йому перемир’я саме зараз?
Щоб що?
Перемир’я буде, звичайно, але пізніше.
На кращих умовах, він так розраховує.
На жаль, його розрахунки небезпідставні
   
жовтопика прищурена китайська панда
повідомив модератору.
   
первым пунктом идет безусловное прекращение огня сторонами. БЕЗУСЛОВНОЕ.
Это что-то принципиально новое.

Нічого нового,  не будуть вони то виконувати,  а от нам заборонять бити по логістиці і їх інфраструктурі.
   
та ніби не така вже аж висока

ну, вдвічі вища за нашу згідно офіційних даних
тоюто приблизно зрозуміти, що там відбувається, можна
   
повідомив модератору.
ще раз повідом модератору, він з першого разу може не зауважити.
Працюй
   
Інтерпритації Портнікова- хрня...
У Заходу свій план дій. Думаю, перемир'я сюди не входить...
   
Інтерпритації Портнікова- хрня...
У Заходу свій план дій. Думаю, перемир'я сюди не входить...
Це в інтересах України.
   
Re: Новий «китайський» план. Блеацтатєльная аналітіка-3!

Китай то тил цієї війни з боку автократій.
Вони допомогають кацапам по повній.
Все для того щоб кацапський ВПК працював на повну потужність.

Китай це ВЖЕ зробив! Тобто начхав на всіх своїх "європейських друзів", на "американських партнерів" та поставив все необхідне обладнання для запуску десятків виробничих ліній ВПК у Мордорі.

Крім того, Китай забезпечує 90% від потреб мікроелектроніки для ракет кацапів. Це все під час "найсуворіших санкцій за всю історію" які накладені на мордор! Ви гадаєте що китайці не знають що тими ракетами вбивають також і цивільне населення?

Тепер питання: чому Китай то все робить?
Бо Китай то модератор, бенефіціар та сторона конфлікту!
І кожен раз коли він приїжджає до якогось лідера демократичної країни, він пропонує м'яку капітуляцію демократій перед автократіями на своїх умовах!
Чи ви не читали ті умови?
Всеі землі віддати, санкції зняти, вбивць не чіпати, зброю здати та тричі поцілувати хуйла в жопу!

Хіба не так?
Тож Сі вчергове  приїхав до Макрона з умовами капітуляції - подивитися, чи не зварилася жаба, чи треба продовжити?
Макрон відмовив, тож війна продовжується.
В слідуючий обстріл, одна кацапська ракета має "прилетіти" прямісінько у китайське посольство у Києві.
   
Re: Новий «китайський» план. Блеацтатєльная аналітіка-3!

НАТО було практично готове саморозпуститися і військові замовлення йшли униз кожного року. Військова промисловість виживала продаючи зброю різним бундустанам. А зараз отримали замовлення на наступні три роки і будують нові виробництва.
Рашка втратила ресурси після розпаду совка і її роздягли в плані трудових ресурсів також. Приспів час роздягати вдруге. Його разу будуть качати газ та нафту безкоштовно, бо прибутки будуть йти на відновлення України з західними матеріалами та спеціалістами.
Перемовин з решкою (в тому числі про припинення вогню) не буде, бо на заході не розмовляють з тими, хто домовленості не виконує.
Китай бачить, що США переносять виробництво додому та у Мексику, їх фінансова система нестабільна, а демографічна ситуація катастрофічна. Вони все ще сподіваються, що можна якось повернути все назад як було, але поїзд вже зрушив зі станції. Наздогнати не вийде і треба виходити з тих реалій що є. Це стадія торгівлі. Почекайте стадії прийняття.
Люди, що починають війни, мають якісь плани, але війна має власну логіку і власну течію. Китайці та кацапи прорахувалися та ще й дуже сильно.

Останнє редагування: 12 травня 2024 02:47:27 від German
   
В слідуючий обстріл, одна кацапська ракета має "прилетіти" прямісінько у китайське посольство у Києві.
Якщо китайський шпигун, що очолює кремль, отримає такий наказ від Ші, то цього не станеться ні за яких обставин (хоч би десять хаймарсів буде на даху стояти). А якщо отримає наказ, — обстріляє,  — не сумнівайся.
   
Якщо китайський шпигун, що очолює кремль, отримає такий наказ від Ші, то цього не станеться ні за яких обставин (хоч би десять хаймарсів буде на даху стояти). А якщо отримає наказ, — обстріляє,  — не сумнівайся.
В такий об'єкт кацапськими ракетами важко попасти точно  :-)o
   
Re: Новий «китайський» план. Блеацтатєльная аналітіка-3!

Правильно сделал. Ибо обосрался. А теперь сам гамнякает и свою контору ослов натравливает - південь Маріуполь Чонгар.
Чонгар - Енергодар - Каховка - Маріуполь.
   
Сурок нас читає.

   
Сурок нас читає.

https://www.youtube.com/live/5hAr_xF8zXI?si=Iq46AaFfHv3AdGdi

Романенко, як завжди, з теплої студії повчає, як воювати  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія