Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден схвалив передачу Україні військової допомоги на 400 млн доларів

Татусь як там з донатом на ЗСУ :S
   
Democratic NOT VOTING 3

Трампанзоїд какі, ти так і не відповів, як повинні були проголосувати Donald PAYNE, Jr., який на момент голосування (20 квітня) лежав в кому в той час і помер 24 квітня, та Raúl M. Grijalva, у  якого в березні діагностували рак і він з того часу взагалі відсутній на засіданнях конгресу?
Звичайно вони винні у всьому.

А от до 112 респів, які свідомо голосували проти у тебе жодних претензій немає.
   
А от до 112 респів, які свідомо голосували проти у тебе жодних претензій немає.
Татусь як завжди піздить я прямо в цій гілці написав що ті репси підараси  :-)o
Наспрвді навіть ті репси які голосовали за але роблять реверанси в сторону додіка теж підараси
Так шо там з донатом :-)o ?
   
Татусь як там з донатом на ЗСУ :S
"Тьфу на вас" (с)  :gigi:
   
І знову трампанзоїд какі не може пояснити, як він хотів, щоб люди в комі та при смерті повинні були прийти на голосувати в конгрес.  :bueee:
Бо це ж ганньба аж три демократи не прийши з 213.
   
Вже всі трампанзоїди засвітились тут?
Вже маємо алі, валіка, вовчика, какі.
Чако пробігав чи ще ні?
   
І знову трампанзоїд какі не може пояснити, як він хотів, щоб люди в комі та при смерті повинні були прийти на голосувати в конгрес.
Ти написав що голосовали всі зара ти знайшов що 2 з 3х які не голосували мали поважну на то причину
Як це змінює факт що голосвали не всі :-)o
Так шо там з донатом на ЗСУ?
   
Трампанзоїд какі шукає нові відмазки, виявляється бути в комі та при смерті - це не достатньо важлива причина, щоб не прийти на голосування.  :fool:
А от голосування більшосьті респів проти - це так і треба.  :suicide2:

Какі, тобі методички пишуть ті самі, що і валіку?
   
Я вже писав на попердній сторінці підсумок висерів трампанзів за останні два роки

1) Байден і демократи виділяють мілбярди доларів на допомогу Україні, США передає більше зброї ніж будь-яка інша країна в світі - трампанзоїди виють "піпєточна допомога"б "респи прийдуть зброя піде"
2) приходять респи і блокують допомогу Україніб трампанзівська наволоч виє " це вина демократів, бо демократи не хочуть обладнати південний кордон тому респи не дають грошей Україні"
3) демократи в сенаті домовляються з респами і приймають закон за допомогою Україні і грошима на південний кордон (за словами самих респів найкращий для них закон за всі роки), траманзі в палаті представників знову блокують, а трампанзі на ФУПі виють "неправильний закон" і "не треба давати гроші в бюджет України"
4) демократи в палаті представників збирають підписи, щоб обійти блокування від Майка Джонсона, зібрали 195 голосів з них 194 від демократів і 1 (один!) від респів і то від того, який пішов на другий день, трампанзі виють "чому не всі демократи підписали" і жодних претензій до респів
5) Байден і демократи таки дотискають Майка Джонсона і той вносить пакет допомоги для Україні, але в кредит, при цьому за голосують 210 демократів (всі присутні) і всього 101 респ, більшість респів голосують проти (112) один утримується і 4 не голосували, трампанзі бʼються в істериці "чому троє демократів не проголосували" і жодної третензії до респів які голосували проти. Виявилось, що з трьох демократів, які були відсутні на голосуванні, один лежав в кому і помер через пару днів, другий отримав діагноз раку і вже бульше місяця був відсітній, але трампазоїдів, то не цікавить, вони бʼються в істериці і звтнувачують демократів в недостатній підтримці.
6) Байден відразу починає виділяти допомогу Україні, трампанзоїди починають битись в істериці знову "піпєточна допомога".

Чекаємо на чергове виття "респи прийдуть зброя піде".
   
Трампанзоїд какі шукає нові відмазки, виявляється бути в комі та при смерті - це не достатньо важлива причина, щоб не прийти на голосування. 
А от голосування більшосьті респів проти - це так і треба.
Татусь як завжди піздить я прямо в цій гілці написав що ті репси підараси 
Наспрвді навіть ті репси які голосовали за але роблять реверанси в сторону додіка теж підараси
Таке враження що татусь просто бот на базі якоїсь дуже застарілої версії LLM
   
То що, хоч якийсь символічний переказ буде?‘ та вже хуй з ниии, 10 баксів, давайте 50 центів.
Нє, для вас принципово навіть цента не дати.
Це ваша принципова позиція, так, Татусь?
   
Принципово жодного цента.
Принципово.
Запам’ятайте їхні імена.
   
Вовчік, ти забагато собі позволяєш.
Напиши свої координати - ПІБ, телефон, чи твій банк підтримує Zelle, я тобі пошлю $1 щоб ти нарешті заткнув свій фонтан
   
Трампанзоїд какі вже повністю їбанувся, вже доібався до людини в комі і присмерті, що вони не прийшли на голосування.  :weep:

Це єдине, що він зміг найти, щоб доєбатись до демократів, і єдина причина чому какі наїхав на демократів в тому що вони одностайно підтримали допомогу Україні.  От такі погані, ату їх за це.
Байден підписав пакет допомоги  - ату його, як він посмів.  :facepalm1:

Трампанзоїди, ви вже зовсім їбанулись.
   
Це єдине, що він зміг найти, щоб доєбатись до демократів
Туатусь піздить постійно це мабуть якась лівацька болячка
Ти спиздів що всі голосували от і все
Єдиний дем до якого я доїбався це Байден бо незважаючи що виділили купу бабла він  не надає достатньо зброї
   
Вовчік, ти забагато собі позволяєш.
Напиши свої координати - ПІБ, телефон, чи твій банк підтримує Zelle, я тобі пошлю $1 щоб ти нарешті заткнув свій фонтан
ти свій фонтан закрий.
 Я все маю. Все є, крім щастя.
Тому, боте, стрілки на мене не переводь, а переведи 1$ на 54 бригаду.
Але ти ж засцищ)
Ти сцикун
   
Тому, боте, стрілки на мене не переводь, а переведи 1$ на 54 бригаду.
Ти такі знайшов межу фінансової могутності сраліка $1  :lol:
   
Ну шо там у вас, татусі зі славредьками?
Наважились?
Не бійтесь, це не страшно)
   
Ти такі знайшов межу фінансової могутності сраліка $1  :lol:
нє, там має бути 50 центів
   
Ти спиздів що всі голосували от і все


Знайдеш цитату? :punish:

Я сказав, що підтримка була одностайна і це абсолютна правда, бо всі хто були присутні проголосували за, ніхто не голосував проти, ніхто не утримався. :punish:
Але ти, як класичний трампанзоїд, вирішив доїбатися до тих, хто були відсутні, виявилось, що один був вкомі і невдовзі помер, інший більш ніж місяць був відсутній через рак, і до цих пір відсутній.
Але для трампанзоїда какі - це недостатня причина, ату їх за це, як вони посміли захворіти та померти. :facepalm1:

Какі, за стандартною схемою трампанзів, затягнув пісню в стилі валіка та алі "респи погані, але демократи ...", правда розуму вистачило лише доїбатись до людини в комі і хворогона рак.  :fool:
   
Почніть з 50 центів, дуройоби недороблені.
Ніхто ваші гроші у вас не вкраде.
США - країна ідіотів
   
Вони бояться.
Може й хотіли б, але бояться)
Чи не хочуть?

   
Не бійтеся, це не страшно.
Просто спробуйте
   
Знайдеш цитату
бо демократи одностайно підтримують Україну
   
Не бійтеся, це не страшно.
Просто спробуйте
Так за це в парашці турма мабуть або насправді десь в параші сидять
чи ватні дружини кацапки яйки відірвуть
   

І це абсолютна правда, як я вже пояснив вище. :punish:
Але трампанзоїд какі вирішив доєбатись до тих хто був в комі та хворі на рак.  :fuck:


Какі, скажи, чому у вашій бригаді трампанзів всі такі ідіоти? :fool:
   
У трампанзоїда какі логіка залізна: "Кляті демократи посміли хворіти та помирати, от респи молодці, просто голосують проти. А Байден взагалі страшне зло, бо підписує допомогу для України,  от респи молодці, бо блокували півроку".  :suicide2:
   
ні

Флоридский попугай ушел в несознанку. :) Как там Саркис, процветает? :)
   
Трампанзоїди алі, какі, валік, вовчик, чому ви проти поставок Україні всього цього?

Цитувати
До пакету входять озброєння, які Україна просила, включаючи боєприпаси для системи Patriot, системи реактивної артилерії високої мобільності (HIMARS) та боєприпаси, переносні зенітні ракетні комплекси Stinger, 155-мм артилерійські снаряди, бойові машини Bradley, а також мінозахищені протиамбушні машини (MRAP) та інше обладнання.
   
Флоридский попугай ушел в несознанку. :) Как там Саркис, процветает? :)
ти бригаду обісранців вирішив підтримати?
   
Трампанзоїди алі, какі, валік, вовчик, чому ви проти поставок Україні всього цього?

З трампанзоїдами все давно зрозуміло, не треба так надриватися
   
Трололо, твої закидони тут не проконають
   
Демократи завалили МакКарті, бо він не хотів ставити на голосування бюджет, де була допомога Україні. :punish:
МакКарті за весь свій час на посту спікера не поставив на голосування жодного (!) законопроекту де була допомога Україні.
Саме з цієї причини ти рвеш за нього дупу? :fuck:

Вменяемые украинцы не голосуют за трампанзе. Брайан Фитцпатрик - наш конгрессмен. За него даже бывшие советские евреи из НортИста голосуют. :)
   
Не  ой час, пане Трололо
   
Трололо, твої закидони тут не проконають

Если ты не хочешь попасть в дурку с маниакально-депрессивным синдромом, тебе надо уехать из Детройта. :)
   
Настав час акуітельних історій ….

Респи почали верещати «мі далжні сначала защітіть сваі граніці а патом памагать Украінє».
І ти з гнидами валіком і часом верещав про це тут на ФУПі.
Маккарті не збирався приймати той пакет ні під ніякими обіцянками.
Він навіть не дав для України 6 мільярдів

А какие границы они защищают во Флориде, где боливийские наркобароны в Нэплз живут уже лет 30,  в Майами никто на Английском не говорит, а в Тампе кубинский кофе на каждом шагу, хотя два года назад нужно было искать? :)
   
було таке, підтверджую, пам’ятаю ті твої дописи. Справедливо.
Правда, потім ти увійшов у раж, тобто спіймав натхненння, і сказав, що допомоги взагалі не буде

Я Редьку по ФУПу знаю уже лет 20. Он в раж никогда не входит. :) И с Оксаной телефонно знаком, очень порядочный человек и врач хороший. Так шо мимо, любезный. :)
   
Если ты не хочешь попасть в дурку с маниакально-депрессивным синдромом, тебе надо уехать из Детройта. :)
ти правильно сприйняв мої афективні коливання, хоч і не маєш медичної освіти. Повага!
Але в дурку я вже не потраплю, мені майже 55.
Щодо виїзду погоджуюсь, мені життєво необхідно звідси виїхати, просто життєво необхідно.
Але як ти це зрозумів?
   

6) Байден відразу починає виділяти допомогу Україні, трампанзоїди починають битись в істериці знову "піпєточна допомога".

Та то у флоридского дурного попугая предстательная железа слабая. Вот и блеет о пипеточной помощи… :)
   
ти правильно сприйняв мої афективні коливання, хоч і не маєш медичної освіти. Повага!
Але в дурку я вже не потраплю, мені майже 55.
Щодо виїзду погоджуюсь, мені життєво необхідно звідси виїхати, просто життєво необхідно.
Але як ти це зрозумів?

Дуркам в  «этой стране» позакрывали финансирование прихлебатели дядюшки Рона, а людей тупо выбросили на улицу. Хотя до прихода к власти этого кретина, способного только попугайничать кацапские поговорки, здесь были целые микро-городки, с уходом, медпомощью и трудотерапией. Пилгрим на Лонг-Айленде, например. А щас тупо выписывают нейролептики детям в 13 лет…
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія