Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Миросю, про Ердогана то був зовсім не жарт. Патріарх стамбульський повністю під владою Туреччини. Робить те що йому скажуть. На той момент Ердоган розсварився з хуйлом в вирішив останньому трохи в щі нагидити. От і змусив патріарха стамбульського підписати томос. Така гірка правда.
А, ну якщо в такому плані, то справді так. Крім того, що хуйло взявся бикувати з Ердоганом, так ще й Гундяєв забикував з Варфоломієм зі своїми погрозами про вихід з підпорядкування ВП.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Абсолютно вірно. Там у кращому випадку - вивернуті мізки, але більше схоже на пропаганду, цілком дику, з погляду нормальних людей.
це ти нормальна, шолє?  :lol:
От дивися, ЛАРТО, як виходить. Тебе ніхто не згадував, не зачіпав, але ти вистрибнула, сернула у мій бік, і заховалася зі своїми "поглядами".
А потім починаєш жалісливо скиглити "Мене оббріхують,знеславлюють.,"  :gigi:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Так термос насправді і вийшов. Поясніть будь ласка, що це за муть така, що умовами томосу ПЦУ не дозволено мати приходів за кордонами України? Як таке розуміти?
Якби Мирослава розуміла, що таке помісна церква і чим вона відрізняється від московського патріархату то подібні питання б не виникали.
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

прихильники певної політсили- казкові довбойоби
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Якби Мирослава розуміла, що таке помісна церква і чим вона відрізняється від московського патріархату то подібні питання б не виникали.
Єпархія за кордоном
Західно-Європейська єпархія
Митрополит Західно-Європейський Авраам (Гармеліа). Нар. 1948 Кафедра: Брюссель (Бельгія). Тимчасова резиденція: м. Регенсдбург (Німеччина)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D1%97_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B8_%D0%93%D1%80%D1%83%D0%B7%D1%96%D1%97

Іосиф Поп, митрополит Західної та Південної Європи
Серафим Йоанта, митрополит Німеччини та Центральної Європи
Ніколае Кондреа, митрополит Америки
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0

Болгарська православна церква нараховує 15 митрополій, 13 з них перебувають в Болгарії і 2 поза її межами: Болгарська східно-православна єпархія у США, Канаді та Австралії та Болгарська східно-православна єпархія у Західній та Середній Європі.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0

   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Єпархія за кордоном
Західно-Європейська єпархія
Митрополит Західно-Європейський Авраам (Гармеліа). Нар. 1948 Кафедра: Брюссель (Бельгія). Тимчасова резиденція: м. Регенсдбург (Німеччина)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D1%97_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B8_%D0%93%D1%80%D1%83%D0%B7%D1%96%D1%97

Іосиф Поп, митрополит Західної та Південної Європи
Серафим Йоанта, митрополит Німеччини та Центральної Європи
Ніколае Кондреа, митрополит Америки
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0

Болгарська православна церква нараховує 15 митрополій, 13 з них перебувають в Болгарії і 2 поза її межами: Болгарська східно-православна єпархія у США, Канаді та Австралії та Болгарська східно-православна єпархія у Західній та Середній Європі.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0
Приходи Болгарської православної церкви утворились за кордоном в часи масової еміграції повʼязано із комуністичним минулим Болгарії. Ще закордонні приходи можуть утворюватися на договірних засадах у неправославних країнах з великими православними діаспора ми тої чи іншої православної країни.
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Приходи Болгарської православної церкви утворились за кордоном в часи масової еміграції повʼязано із комуністичним минулим Болгарії. Ще закордонні приходи можуть утворюватися на договірних засадах у неправославних країнах з великими православними діаспора ми тої чи іншої православної країни.
Бачите, я не заглиблювалася у це питання, поки...не виникло потреби. І тут я з подивом та прикрістю  декілька днів тому дізналася, що у ПЦУ нема приходів ні у Німеччині, ні деінде за кордоном - саме такими були умови цього томоса.
Натомість слава Богу! зберіглися приходи Київського патріархату, які підпорядковуються безпосередньо ВП.
Що там є насправді, в якій церкві базуються, невдовзі поїдемо дивитися, бо є потреба.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Так термос насправді і вийшов. Поясніть будь ласка, що це за муть така, що умовами томосу ПЦУ не дозволено мати приходів за кордонами України? Як таке розуміти?
Все ясно, для тебе краще бути кацапським приходом.
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Забаньте алкаша ТС.
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

[
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Все ясно, для тебе краще бути кацапським приходом.
З часів настання незалежності я не переступала порогу Масковського пархату. На відміну від.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

З часів настання незалежності я не переступала порогу Масковського пархату. На відміну від.
Брешеш
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Брешеш
Брешу. Один раз переступала. У Ніцці, але виключно заради цікавості, щоб подивитися що там у них всередині. Мушу визнати - доволі затишно.
Навіть фотки є.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Брешу. Один раз переступала. У Ніцці, але виключно заради цікавості, щоб подивитися що там у них всередині. Мушу визнати - доволі затишно.
Навіть фотки є.
Знову брешеш
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Знову брешеш
доведи
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

доведи
Це ти доведи, брехуха.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Це ти доведи, брехуха.
Зовсім мізками поїхало, свиното?
Воно заявляє, що я відвідую Масковський пархат, а доводити його дурнуваті заявочки повинна я  :facepalm:

Ти - педофіл. Доведи, що це не так. Вперед!

ПС Чому зі свинотою не виходить довго розмовляти по-людськи? У певний момент свиносрань зривається з рейок удаваної пристойності, і доводиться відповідати
   
Зовсім мізками поїхало, свиното?
Воно заявляє, що я відвідую Масковський пархат, а доводити його дурнуваті заявочки повинна я  :facepalm:

Ти - педофіл. Доведи, що це не так. Вперед!

ПС Чому зі свинотою не виходить довго розмовляти по-людськи? У певний момент свиносрань зривається з рейок удаваної пристойності, і доводиться відповідати
Завжди його підозрював  :X

На костер збоченця
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Завжди його підозрював  :X
Отримав, IVcn?
Тепер відмивайся. :rotate:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Зовсім мізками поїхало, свиното?
Воно заявляє, що я відвідую Масковський пархат, а доводити його дурнуваті заявочки повинна я  :facepalm:

Ти - педофіл. Доведи, що це не так. Вперед!

ПС Чому зі свинотою не виходить довго розмовляти по-людськи? У певний момент свиносрань зривається з рейок удаваної пристойності, і доводиться відповідати
Ти вже забрехалася, кацапська шльондра.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Пан «сповідує» московський патріархат.
Пройди зі своїм пархатом за карабльом.
Україна світська держава. Мацьковський пархат треба було просто заборонити за антиукраїнську діяльність.
 
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ти вже забрехалася, кацапська шльондра.
Педофіле, не заривайся.
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Мацьковський пархат треба було просто заборонити за антиукраїнську діяльність.
(tu) І залізні підстави були ще з 2014 року
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Педофіле, не заривайся.
Їбанута?
Ти сама зізналася що ходила до кацапської церкви, значить ти "масковська" шльондра
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Доречі, в мене є чистий бекграунд чек без твоїх збочених фантазій  [KA]
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Пройди зі своїм пархатом за карабльом.
Україна світська держава. Мацьковський пархат треба було просто заборонити за антиукраїнську діяльність.
 
А чого ж ви слово в слово повторюєте тут за адептами московського патріархату?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

А чого ж ви слово в слово повторюєте тут за адептами московського патріархату?
А ти звідки знаєш, що несуть адепти мацковського пархату? Я якось не в курсі.
Взагалі мені незрозуміло, чого носяться з тим томосом. В біблії нема нічого про якісь там томоси.
Є таке : Бо де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

А ти звідки знаєш, що несуть адепти мацковського пархату? Я якось не в курсі.
Взагалі мені незрозуміло, чого носяться з тим томосом. В біблії нема нічого про якісь там томоси.
Є таке : Бо де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них.
В біблії щось є про православну церкву?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

В біблії щось є про православну церкву?
Звісно що нема. Тому всі православні "закони" та традиції є пустою вигадкою.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

В біблії щось є про православну церкву?
А про католицьку є?  :shuffle:
Я не дуже сильна в релігії - просвітіть.
Про ортодоксальність теж.
Православні кажуть, що вони ближчі до церкви Христової. Чомусь.

На жаль IVcn забанений назавжди, то може хтось знає питання добре. І якщо можливо, то відкрийте хтось гілку про це, щоб тут не флудити. Я не м  ким ю такої можливості.
   
Re: Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ой, тільки прохання не згадувати про кацапів і їхню фсбшну церкву.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія