Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Не в Зеленському справа.

Повелись (та майже весь час обирали пройдисвітів) на популістичну брехню - платимо життями.
Багатьом правда і це пофіг.

Я також так вважаю,  що в не Зеленському справа. Був би Порох чи хтось інший,  то війна все рівно би була. Бо війну задумав путлєр зі всією клікою.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

А, так просто заокеанський довбодятел,що не  знає, що труху обрали зовсім не зелепні, а такі підари як ти та дрейкі)))
Я за вату, лівих та тупих популістів ніколи не голосував. Мій вибір був завжди за правих, найбільш прохідних щоб голос не пропадав.
   
Не в Зеленському справа.

Повелись (та майже весь час обирали пройдисвітів) на популістичну брехню - платимо життями.
Багатьом правда і це пофіг.
конкретний довбойоб. Вважати що не було ШМВ бо Хуйло боявся Порошенка.  :pooh_lol:

ЗІ Зрозуміло, що педдрот має на увазі коли пише майже. І весь цей час Порошенко при владі, депутат ВР, голова комітету, секретар рнбо, двічі міністр. Розвалював дем. коаліції, слугував януковичу.

Останнє редагування: 12 травня 2024 06:36:06 від Вело
   
Якась дивна можливість редагувати тексти виявилася. Після відправки допису у наступному полі залишається написане і позбутися старого допису непросто. Воно блокує наступну можливість писати. Але побачила, що таким чином можна виправити помилки, які поза моєю волею викручує редактор.   :laugh:
Слава модератору!
редактор теж зелений?. А функцію перегляду повідомлення перед публікацією тобі теж скасували?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Вибрали Зеленського отримали війну
!!!!
Agni.
.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Та сьогодні ващє бенефіс у зєсєкти - їх сранью забитий увесь ФУП, хлєщуть як з брансбойтів.  ;o
Невже на фронті все так погано... :(

Особливо якщо послухати вашого зрадойба - бутусова, то на фронті все  дуже погано 
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Портнов повернувся 19 травня. Якраз за день до інавгурації Зеленського.

І? Що з цього випливає?  :S  Що ненависний вам, хуйлятам і підхуйлятам, клоун мав замість інавгурації (чи принаймні другого дня після неї) взяти палицю і з нею побігти заарештовувати Портнова? Чи, може, йому треба було зателефонувати московському поцу або його куратору і попросити їх дати вказівку куму-алкану? :shuffle: Дай ясність у цьому питанні
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

.

Ти теж обурений, що підхуяльниця не з'їпалася до батька в Білорусь, де збудована така сама "архітектура миру" (ц) хуйла, якy будував московський диякон із "досвідченим юристом"(ц) в Україні?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Я за вату, лівих та тупих популістів ніколи не голосував. Мій вибір був завжди за правих, найбільш прохідних щоб голос не пропадав.
Цікаво, в чому конкретно ви роздивилися "правоту" Петро?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Цікаво, в чому конкретно ви роздивилися "правоту" Петро?
Тому що він не тупий ватний блазень зі спічем "какаяразніца..."
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

І де ж там дописувач блудів?
Вам готові штампи розіслали , якими маєте оперувати, відповідаючи опонентам? Але якщо що вже йдеться про словоблуддя, то ви, Мирославо, тут безперечний чемпіон. Навіть не знаю, хто б міг з вами позмагатися. В реальному житті - знаю: це Безугла.
На цим постом бідолага ЛАРТА корпєла не одну годину ))) І напевне ж пишається винайденою "аналогією", вважаючи що дошкулила мені дуже болюче)))
і не второпає бідося, що її так само без проблем можна поставити поруч зі Скабєєвою, а то й з самою Маргаритою Симоньян.
Тільки навіщо? Коли тут вже сама ЛАРТА стала свого роду промовистим мемом. Вона знайома з Безуглою у реальному житті  :facepalm1:  :lol:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Тому що він не тупий ватний блазень зі спічем "какаяразніца..."
ну, може й не тупий, але з тим що "не ватний" або "не блазень" - тут категорично незгодна. Одні "цинічні бандери" чого варті, не кажучи вже про стрибки по студії Шустера зі звинуваченнями українців в голокостах..
А як він гарно баночки з сечею тягав!... :gigi:
Цинічне, брехливе, надміру зажерливе чудовисько-хамелеон. Це якщо коротко.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ну, може й не тупий, але з тим що "не ватний" або "не блазень" - тут категорично незгодна. Одні "цинічні бандери" чого варті, не кажучи вже про стрибки по студії Шустера зі звинуваченнями українців в голокостах..
А як він гарно баночки з сечею тягав!... :gigi:
Цинічне, брехливе, надміру зажерливе чудовисько-хамелеон. Це якщо коротко.
Але він боровся за Томос, а тупий блазень ржав з термоса.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Але він боровся за Томос, а тупий блазень ржав з термоса.
Ти б трохи поцікавитися питанням. Томос Україні дав Ердоган. Заслуги Порошенка там нема.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Але він боровся за Томос, а тупий блазень ржав з термоса.
О!!! А розкажіть, ЯК саме він боровся? У чому ця  його "боротьба" полягала?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ти б трохи поцікавитися питанням. Томос Україні дав Ердоган. Заслуги Порошенка там нема.
:lol:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ти б трохи поцікавитися питанням. Томос Україні дав Ердоган. Заслуги Порошенка там нема.
Та цить ви! Не відлякуйте Ердоганом! Може хоч цей адепт розповість про те, що так і залишилося оповитим темрявою : яка конкретно заслуга Петро в отриманні українською церквою нехай хоч такого урізаного, поспішного (ПЦУ не дозволено мати парафії за кордоном - що це означає, сподіваюся, тлумачень не потребує), але таки томоса
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ти б трохи поцікавитися питанням. Томос Україні дав Ердоган. Заслуги Порошенка там нема.
Тупість зелепнів не має меж  :facepalm:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Тупість зелепнів не має меж  :facepalm:
У даному разі схоже закид у тупості пішов трохи не за тією адресою
З огляду на те, що ви - фактично заявивши про причетність Петро до отримання українською церквою томоса - відмовилися хоч якось деталізувати цю причетність, сарказм igor_ph про Ердогана виглядає цілком доречним.
Ви навіть не вловили факт сарказму, і розповідаєте про якусь тупість якихось "зелепнів".
Чи не будете ви люб"язні відповісти на моє запитання з попереднього поста? Дякую.
Адже цілком логічно було з мого боку припустити, що оскільки ви стверджуєте про якусь причетність Петро до томоса, то знаєте і в чому та причетність полягала, чи не так?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Тупість зелепнів не має меж  :facepalm:
Коричневе, стули писка, коли по справі не маєш що сказати.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ну от так завжди  :weep:
Спочатку людина заявляє, що "Петро боровся за томос", а коли запитаєш, у чому та боротьба полягала і які мала прояви, нехай навіть приховані від очей широкої громадськості - як наче води (або чогось іншого) до рота набирають
Тобто людям вкладається до голів якийсь мислєвірус, наприклад шляхом частого повторення, і вони слухняно розносять той мислєвірус по всіх усюдах
а може...то вони самі розносять цей мислєвірус, і зараз якраз це і відбувається?...
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ну от так завжди  :weep:
Спочатку людина заявляє, що "Петро боровся за томос", а коли запитаєш, у чому та боротьба полягала і які мала прояви, нехай навіть приховані від очей широкої громадськості - як наче води (або чогось іншого) до рота набирають
Тобто людям вкладається до голів якийсь мислєвірус, наприклад шляхом частого повторення, і вони слухняно розносять той мислєвірус по всіх усюдах
а може...то вони самі розносять цей мислєвірус, і зараз якраз це і відбувається?...
Якби Петро не відрізняв томос від термосу я бубочка, то ніякий "ердоган" не дав би його.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Якби Петро не відрізняв томос від термосу я бубочка, то ніякий "ердоган" не дав би його.
ви написали, що Петро - дослівно! - "боровся за томос"
тому цілком логічним виглядає моє запитання, як саме боровся, у чому полягала його боротьба
а ви зараз про що?

ПС Про Ердогана то очевидно був жарт, до речі, цілком дотепний
чи ви таки стверджуєте, що спершу Ердоган переконався, що Петро відрізняє томос від термоса і тільки після цього таки вручив його?
Бо я вже нічорта не розумію
а так хотілося нарешті дізнатися про деталі "боротьби Петро за томос" :weep:

Останнє редагування: 13 травня 2024 01:00:34 від Myroslava
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ви написали, що Петро - дослівно! - "боровся за томос"
тому цілком логічним виглядає моє запитання, як саме боровся, у чому полягала його боротьба
а ви зараз про що?

ПС Про Ердогана то очевидно був жарт, до речі, цілком дотепний
чи ви таки стверджуєте, що спершу Ердоган переконався, що Петро відрізняє томос від термоса і тільки після цього таки вручив його?
Бо я вже нічорта не розумію
а так хотілося нарешті дізнатися про деталі "боротьби Петро за томос" :weep:
Перечитай без поспіху історію Томосу
https://hromadske.ua/posts/yak-poroshenko-konstantinopol-brav-istoriya-tomosu-dlya-ukrayinskogo-pravoslavya

Та уяви що президентом був би блазень (с)какаяразніца...
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Перечитай без поспіху історію Томосу
https://hromadske.ua/posts/yak-poroshenko-konstantinopol-brav-istoriya-tomosu-dlya-ukrayinskogo-pravoslavya

Та уяви що президентом був би блазень (с)какаяразніца...

Мовою цитати "Вступая в дискусcию с политическим проходимцем, ты делаешь первый шаг по дорожке, на которую он тебя хочет вывести" (с)

IVcn - ти дурень? Провокатор (як прастітутка ботана да тєла),  допускає тебе до дискусії рівно в тій ступені, поки, відповідаючи тобі воно може просувати свої тези, не виглядаючи пропагандоном зі слоганами. Нє, ти канєшно можеш мріяти, як ти її навернеш на праведний шлях, але, як підказує досвід, це марна хуйня...

   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Перечитай без поспіху історію Томосу
Я це читала.
Але там нема нічого суттєвого по суті мого запитання, крім того, що Петро мав "жорский тет-а-тет" з Варфоломієм і після того той погодився надати томос. Якось несерйозно виглядає, чи не так?
Пишуть, що найближче за всіх до отримання томоса підійшов Дрищ Хорунжівський, але втрутився Алєксій і все заглохло.
Тобто виходить так, що варто було комусь втрутитися..
А може просто так вдало зірки зійшлися у той момент, що Гундяй забикував і Варфоломій в пику йому..
Бо так і не зрозуміло, що такого зробив Петро, чого не робив наприклад той же Дрищ?
В чому він виявився більше переконливим за Дрищару? Невже тим, що звозив до Стамбула самОго Коболєва?
І - головне! - якщо вже справді керівництво країни виявилося таким майстерним у "вмовлянні" Варфоломія, і наполегливість - це все що було потрібно для томоса,
чому погодилися на такий куций ущербний варіант томоса, який фактично позбавив українську церкву мати парафії за кордоном - за умови ліквідації КП та УАПЦ?
Кудись поспішали? Як можна було погодитися на таке?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

як ти її навернеш на праведний шлях
праведний шлях - це, якщо я правильно розумію, раптом забути про всі антиукраїнські та навіть україножерські витівки та діяння Петро, забути як він плазував перед Кучмом, Янучаром, хуйлом і воспилать до нього безоглядною любов"ю упоротого педрюка?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

праведний шлях - це, якщо я правильно розумію, раптом забути про всі антиукраїнські та навіть україножерські витівки та діяння Петро, забути як він плазував перед Кучмом, Янучаром, хуйлом і воспилать до нього безоглядною любов"ю упоротого педрюка?
іді нахуй
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Та уяви що президентом був би блазень (с)какаяразніца...
і що сталося би?
зараз багато хто задається питанням, що було би з країною, якби вдруге прорвався у президенти вилупок кума хуйла, який поганих людей зазвичай іменує "цинічними бандерами"
Який за рахунком мінськ зараз підписували би, скільки ще хатєлок хуйла слухняно задовольнив би, і де був би сьогодні його падєльник Мудачук
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

іді нахуй
ти така ж смердюча матюклива свинюка як і твій каракулевий бозя
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

і що сталося би?
Був би термос, а не Томос.
Це очевидно.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ви написали, що Петро - дослівно! - "боровся за томос"
тому цілком логічним виглядає моє запитання, як саме боровся, у чому полягала його боротьба
а ви зараз про що?

ПС Про Ердогана то очевидно був жарт, до речі, цілком дотепний
чи ви таки стверджуєте, що спершу Ердоган переконався, що Петро відрізняє томос від термоса і тільки після цього таки вручив його?
Бо я вже нічорта не розумію
а так хотілося нарешті дізнатися про деталі "боротьби Петро за томос" :weep:
Миросю, про Ердогана то був зовсім не жарт. Патріарх стамбульський повністю під владою Туреччини. Робить те що йому скажуть. На той момент Ердоган розсварився з хуйлом в вирішив останньому трохи в щі нагидити. От і змусив патріарха стамбульського підписати томос. Така гірка правда.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Мовою цитати "Вступая в дискусcию с политическим проходимцем, ты делаешь первый шаг по дорожке, на которую он тебя хочет вывести" (с)

IVcn - ти дурень? Провокатор (як прастітутка ботана да тєла),  допускає тебе до дискусії рівно в тій ступені, поки, відповідаючи тобі воно може просувати свої тези, не виглядаючи пропагандоном зі слоганами. Нє, ти канєшно можеш мріяти, як ти її навернеш на праведний шлях, але, як підказує досвід, це марна хуйня...
Абсолютно вірно. Там у кращому випадку - вивернуті мізки, але більше схоже на пропаганду, цілком дику, з погляду нормальних людей.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

конкретний довбойоб. Вважати що не було ШМВ бо Хуйло боявся Порошенка.  :pooh_lol:

ЗІ Зрозуміло, що педдрот має на увазі коли пише майже. І весь цей час Порошенко при владі, депутат ВР, голова комітету, секретар рнбо, двічі міністр. Розвалював дем. коаліції, слугував януковичу.
Знову коні-люди і брехня. При Януковичу Порошенко міністром був 6 місяців. З Березня по грудень 2012 року. В ВР зразу пішов в опозицію. Весь Київ памʼятає як Саша Янукович піджимав під себе Рошен. Але зелень продовжує брехати.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

І? Що з цього випливає?  :S  Що ненависний вам, хуйлятам і підхуйлятам, клоун мав замість інавгурації (чи принаймні другого дня після неї) взяти палицю і з нею побігти заарештовувати Портнова? Чи, може, йому треба було зателефонувати московському поцу або його куратору і попросити їх дати вказівку куму-алкану? :shuffle: Дай ясність у цьому питанні
Через два тижні Зеленський розпустив уряд і Раду. А потім два роки Портнов в «поте ліца» працював на зелених і втік з їхнього дозволу. Ще й синочка висмикнув, як знатного волонтера. З цього випливає що ти брехун-підхуйляьник як і твій друг Портнов. З яким ви тут «носилися» поки не стало вже зовсім стрьомно.

Останнє редагування: 13 травня 2024 08:39:41 від Agni
   
В ВР зразу пішов в опозицію.
був позафракційним. Обраний на вінничині селянами за гречку. Ще 1.12.2013 не знав куди, потім чуйка не підвела.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ти б трохи поцікавитися питанням. Томос Україні дав Ердоган. Заслуги Порошенка там нема.
О. Пішли прямі російські наративи. Зелень так тримати. Ви це зможете, я в вас вірю.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Миросю, про Ердогана то був зовсім не жарт. Патріарх стамбульський повністю під владою Туреччини. Робить те що йому скажуть. На той момент Ердоган розсварився з хуйлом в вирішив останньому трохи в щі нагидити. От і змусив патріарха стамбульського підписати томос. Така гірка правда.
Пан «сповідує» московський патріархат.
   
https://suspilne.media/187358-akim-buv-slah-ukraini-do-otrimanna-avtokefalnoi-cerkvi-rozmova-z-vselenskim-patriarhom/

Яким був шлях України до отримання автокефальної церкви. Розмова із Вселенським Патріархом
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Був би термос, а не Томос.
Це очевидно.
Так термос насправді і вийшов. Поясніть будь ласка, що це за муть така, що умовами томосу ПЦУ не дозволено мати приходів за кордонами України? Як таке розуміти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія