Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

А зелень наполягає
До неї і апелюйте.
   
Да ви що? А зелень наполягає що ми могли відбиватися від русні в 14 і без армії і без зброї, а то все Порошенко здав.
Похуй ваш Порошенко. Шо ви підри хочете досягти своєю нинішньою істерикою?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Тобто ЦЕ не ти писало, а я???
 (tu)
Звісно я. А ти витягло і вирішило влаштувати срач. Що завдання штабне. Цікаво скільки в цю гілку на бʼється зелених. Уже 5. І це прям з заходу. Активніше панове зелені з завданням не справляєтесь ніяк не виходить у вас розхитать українське суспільство і звалити свої про*оби на опонентів.

Останнє редагування: 10 травня 2024 21:22:47 від Agni
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Похуй ваш Порошенко. Шо ви підри хочете досягти своєю нинішньою істерикою?
Це в мене істерика? А не у вас? Ви там гілочку відкрили про паганих педдротів, але редису того виявилось мало. Ну ок. Буде моя персональна гілка. Буду писати все що про вас думаю. Тільки боюся забанять. Бо ви ж правди не переносите як і кацапи. Одної школи випускники.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Да ви що? А зелень наполягає що ми могли відбиватися від русні в 14 і без армії і без зброї, а то все Порошенко здав.
*
+ 5% з зп драке на какні!!!!Воно заробила!!!!
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Я розумію твій гнівний спірітус опернді: яка тварина окрім нас ТУТА!!!!! пащеку відкриває???
Ще нашкрабай, що проти вашого лисого підара в Одесі могли галассить тіки вороги вашого наріду (tu)
Тут тварин окрім вас і немає. Більше люди були.
   
Це в мене істерика? А не у вас? Ви там гілочку відкрили про паганих педдротів, але редису того виявилось мало. Ну ок. Буде моя персональна гілка. Буду писати все що про вас думаю. Тільки боюся забанять. Бо ви ж правди не переносите як і кацапи. Одної школи випускники.
дуже добре. Пишіть про мене. Це ніяк не погіршить обороноздатність України.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ви ж весь час торочите що війна з 2014 року. Вибрали Турчинова і одразу отримали анексію Криму і відпускників на Донбасі. Вибрали Порошенка і одразу отримали офіційно признану Україною втрату суверенітету над ОРДЛО. Вибрали Зеленського і отримали через три роки ШМВ, яке триває, Але підари не можуть усвідомити, що є різниця між тим, що було і тим, що триває.
О. Зелень вже кацапські побрехеньки повторює не стирається. «Вибрали Турчинова». Ви ще про військовий переворот розкажіть і про печене і на майдані.
   
О. Зелень вже кацапські побрехеньки повторює не стирається. «Вибрали Турчинова». Ви ще про військовий переворот розкажіть і про печене і на майдані.
ти шо дура? Або переворот або вибрали.
ЗІ Турчинов не гнида, як Порошенко, не грає проти України.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

дуже добре. Пишіть про мене. Це ніяк не погіршить обороноздатність України.
Звісно не погіршить. Де ви або редис і де обороноздатність.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ти шо дура? Або переворот або вибрали.
ЗІ Турчинов не гнида, як Порошенко, не грає проти України.
Це ти дурень. Або проспав 14 рік. Проти України грає ОП і ви прихлєбатєлі його.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Це ти дурень. Або проспав 14 рік. Проти України грає ОП і ви прихлєбатєлі його.

прикоритні свині
як вони любили це слово "корито", через пост корито-корито-корито
А щойно добрались до омріяного корита, забули вмить
   
прикоритні свині
як вони любили це слово "корито", через пост корито-корито-корито
А щойно добрались до омріяного корита, забули вмить
нема ніякого корита. Доїдаю що залишилось в кориті після 1994-2013 років.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хуйло привело Зе щоб послабити країну і напасти.

O, який перл допомагає видавати легендарна "додаткова патріотична".  (tu) Цікаво, а як її власники пояснять: накуя хуйлу щось було змінювати, щоб починати війну, якщо його кум зі своїм вилупком надавав йому мирний білоруський сценарій на блюдечку з блакитною облямівкою?  :S
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ой....а де ублюдас з його темою: до зникнення парахаботав лишилось....  :lol:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

O, який перл допомагає видавати легендарна "додаткова патріотична".  (tu) Цікаво, а як її власники пояснять: накуя хуйлу щось було змінювати, щоб починати війну, якщо його кум зі своїм вилупком надавав йому мирний білоруський сценарій на блюдечку з блакитною облямівкою?  :S
Зелень думає що у всіх як у них памʼять відбило. І ніхто не памʼятає як медведчук з компанією топили за Зеленського. І як вся вата за нього проголосувала.   
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Зелень думає що у всіх як у них памʼять відбило. І ніхто не памʼятає як медведчук з компанією топили за Зеленського. І як вся вата за нього проголосувала. 

А десант "вазвращенцев" в травні 2019 всілякої мразі на кшталт портнова з радісними харями: ну наканєц-та ??
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Зелень думає що у всіх як у них памʼять відбило. І ніхто не памʼятає як медведчук з компанією топили за Зеленського. І як вся вата за нього проголосувала. 

 :facepalm1:

Підхуяльниця, а може замість звичного кацапського пистеша наведеш хоча б кілька посилань? Ну, щоб хоч якось відрізнятись від пістливих штабних.  ;)

Куратор бозі топив за клоуна, щоб той потім проти нього ввів санкції і згодом заарештував?  :idea: Чи в цьому й полягав хитрий план бозі?  :gigi:
   
Хіба війна не з 14 року?
З 14 року була переможне війна і хуйло боялося, а зараз суцільні зради, крадівніцтво та занепад  :(
Бо немає Петра  :zrada:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

А десант "вазвращенцев" в травні 2019 всілякої мразі на кшталт портнова з радісними харями: ну наканєц-та ??

Тебе не надто ускладнить нагадати при якому генплокулолі та уряді повернувся Портнов? Також нагадай, що за алкан після його повернення говорив "а у вас є докази його провини?" і потім писав листи нашим партнерам з проханням зняти санкції. Ким той алкан доводиться вашій секті та вашому бозі?  ;)

Чи, може, тобі в секті розповіли, що заарештовує особисто Президент зі своїм секретарем?  :shuffle:
   
Тебе не надто ускладнить нагадати при якому генплокулолі та уряді повернувся Портнов? Також нагадай, що за алкан після його повернення говорив "а у вас є докази його провини?" і потім писав листи нашим партнерам з проханням зняти санкції. Ким той алкан доводиться вашій секті та вашому бозі?  ;)

Чи, може, тобі в секті розповіли, що заарештовує особисто Президент зі своїм секретарем?  :shuffle:
Що це за сором коли на фронтовиків як Ляшко та Луценко якесь інтернет чмо бочку котить, де молерація :X
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Винуватець один і він давно відомий - це колективний рабсіянський хуйло. Це йому не сподобався вибір України на користь Європи і це він винний за смерті та горе українців, а не якісь там наші Президенти чи ті, хто їх обирав.
Ви розумна людина.
Переконайте ще семенів заклєйміть позором тих, хто досі камлає про злочини голови української держави в часи іловайська, дебальцево, і, окремо, шле прокляття за "знищені склади".
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

І ніхто не памʼятає як медведчук з компанією топили за Зеленського.
;o  ;o  ;o
просвітіть
я справді не в курсі, ніколи не бачила як мудачук топив за зеленського
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Переконайте ще семенів заклєйміть позором тих, хто досі камлає про злочини голови української держави в часи іловайська, дебальцево, і, окремо, шле прокляття за "знищені склади".
чому ви не прагнете чесного розслідування, яке розставило би крапки над і?  Натомість просто пропонуєте позатикати роти тим, хто сумнівається у петросвятості? Як це допоможе вашому бозі?
В чому конкретно полягає ПОЗОР (ганьба) Семена?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Натомість просто пропонуєте позатикати роти тим, хто сумнівається у петросвятості? Як це допоможе вашому бозі?
Припиніть негайно приписувати іншим власні бздури, пані Мирославо. Без надії на це сподіваюсь.
Всі "бозі" тільки в ваших екзальтованих мізках.
Я особисто категорично за те, щоб всі отримали по заслугах, честь і пошану за добрі діла, тюремні терміни за злочини.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

В чому конкретно полягає ПОЗОР (ганьба) Семена?
І навчіться врешті читати тексти українською мовою.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Припиніть негайно приписувати іншим власні бздури, пані Мирославо. Без надії на це сподіваюсь.
Всі "бозі" тільки в ваших екзальтованих мізках.
Я особисто категорично за те, щоб всі отримали по заслугах, честь і пошану за добрі діла, тюремні терміни за злочини.
тоді як розуміти ваш пост, де ви вимагаєте від семена просто забути про весь об"єктивний негатив, дотичний до Петро?
   
тоді як розуміти ваш пост, де ви вимагаєте від семена просто забути про іловайськи, дебальцеви, мудачуків, панамські оффшори і пр?
Ми, як патріоти та патріоткині, мусимо вибірково тлумачити факти, якщо вони порушують наше розуміння та світосприйняття, бо це може бути тільки випадковими, статистично  нікчемним флуктуаціями
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

тоді як розуміти ваш пост
Навчитись врешті читати тексти українською.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Навчитись врешті читати тексти українською.
ваше словоблуддя непереконливе
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ваше словоблуддя непереконливе
І де ж там дописувач блудів?
Вам готові штампи розіслали , якими маєте оперувати, відповідаючи опонентам? Але якщо що вже йдеться про словоблуддя, то ви, Мирославо, тут безперечний чемпіон. Навіть не знаю, хто б міг з вами позмагатися. В реальному житті - знаю: це Безугла.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ваше словоблуддя непереконливе
І де ж там дописувач блудив?
Вам готові штампи розіслали , якими маєте оперувати, відповідаючи опонентам? Але якщо що вже йдеться про словоблуддя, то ви, Мирославо, тут безперечний чемпіон. Навіть не знаю, хто б міг з вами позмагатися. В реальному житті - знаю: це Безугла.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Якась дивна можливість редагувати тексти виявилася. Після відправки допису у наступному полі залишається написане і позбутися старого допису непросто. Воно блокує наступну можливість писати. Але побачила, що таким чином можна виправити помилки, які поза моєю волею викручує редактор.   :laugh:
Слава модератору!
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Зелень думає що у всіх як у них памʼять відбило. І ніхто не памʼятає як медведчук з компанією топили за Зеленського. І як вся вата за нього проголосувала. 
Тада! А ще ця вся зелена наволоч не голосила за труханова.Благо, що в Одесы докуя справжніх педріотів які дали по соплям усій ваті та знов підтримали труху, з яким САМА маринка вишивала...
Так, спокійно! Тіки без рук!!! Може й не сама, може і не тіки вишивала - вам відніше!
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Тада! А ще ця вся зелена наволоч не голосила за труханова.Благо, що в Одесы докуя справжніх педріотів які дали по соплям усій ваті та знов підтримали труху, з яким САМА маринка вишивала...
Так, спокійно! Тіки без рук!!! Може й не сама, може і не тіки вишивала - вам відніше!
За Зе в Одеській області було більше 84%
Хороший результат.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

За Зе в Одеській області було більше 84%
Хороший результат.
Хороший чи гарний, педріоте??? Зате ви  у пику ватяній зелені знову обрали педріота труху! (tu)
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хороший чи гарний, педріоте??? Зате ви  у пику ватяній зелені знову обрали педріота труху! (tu)
Хз що там зелепні обрали.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хз що там зелепні обрали.
А, так просто заокеанський довбодятел,що не  знає, що труху обрали зовсім не зелепні, а такі підари як ти та дрейкі)))
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Тебе не надто ускладнить нагадати при якому генплокулолі та уряді повернувся Портнов? Також нагадай, що за алкан після його повернення говорив "а у вас є докази його провини?" і потім писав листи нашим партнерам з проханням зняти санкції. Ким той алкан доводиться вашій секті та вашому бозі?  ;)

Чи, може, тобі в секті розповіли, що заарештовує особисто Президент зі своїм секретарем?  :shuffle:
Портнов повернувся 19 травня. Якраз за день до інавгурації Зеленського.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

А, так просто заокеанський довбодятел,що не  знає, що труху обрали зовсім не зелепні, а такі підари як ти та дрейкі)))
Та невже? То як у вас получається що Зеленського обрали зелені одесити 84%, а Труханова получається не зелені одесити, але теж більшістю, тобто явно більше 50. Отже загально в Одесі проживає щонайменше 155% одеситів.

Зелені такі зелені
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія