Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мобілізація в Україні і Ізраілі

Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Я якраз не посцикую, посцикує моє начальство. Мене куди розприділили там і виконую свої службові обов'язки.
Хто посцикував ті запаслися відношеннями в тилові підрозділи щоб бува не попасти в бойову бригаду.

Ну, твій попередній допис кричить про протилежне.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Щодо погроз командирів відправити тебе на фронт, то служи добре. Стань корисним і незамінним. Тоді ніхто тебе нікуди не відправить.
Хоча й так, укоріш за все, тебе таким чином стимулюють добре нести свою службу.
Якщо коротко то командіри полнєйші долбойоби, у яких мета тільки вислужиться перед начальством.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Я не воював, у мене командіри такі, постійно погрожують відправити мене в бойову бригаду.
Після учебки мене якось так нормально розприділили, але ж я як обмежено придатний займаю тепер чиєсь тепленьке місце.
І це тебе гризе вже цілих 10 років??? Що займаєш, чи що сковирнуть???
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Отримала гнила мразота Тернополянин [ua] ФУП - тримаємо фронт рішучими дописами [ua]

ти тут не клікушествуй, пітух общипаний.   :lol:

Чи ти, гандон, щось, крім свого сраного недотролінгу, робиш? Ну хоч щось корисне?
Чим допоміг фронту?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Отримала гнила мразота Тернополянин [ua] ФУП - тримаємо фронт рішучими дописами [ua]

Ага,це перемога)
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Якщо коротко то командіри полнєйші долбойоби, у яких мета тільки вислужиться перед начальством.

Скіки живу, командири завжди довбойоби.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Якщо коротко то командіри полнєйші долбойоби, у яких мета тільки вислужиться перед начальством
Похоже, это во всех армиях так,
если  западное кино не врет
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Скіки живу, командири завжди довбойоби.
Та нє, в учебці були в цілому нормальні командири.
Але ж це мабуть тому, що в учебку паркетного командіра не загониш, там треба жити в польових умовах.

Останнє редагування: 10 травня 2024 18:19:09 від Аналітик
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Чим допоміг фронту?
Ми, краківська еліта, теж допомагаємо дописами [ua]
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Ми, краківська еліта, теж допомагаємо дописами [ua]

пєшьі ісчо
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

а й з психічними захворюваннями, як щодо них?

Як щодо них можу тобі сказати точно.Бо у мене таких клієнтів було не один і не два Зброю давати не будуть ,спати з такими в одній казармі не хочуть(бо з легких і хронічних в стресовій ситуації вони перетворюються на не легкі і гострі) І начмед частини пробує всіма правдами і неправдами їх сплавити. Щодо онкології. Проблема не тільки з тими де рак шкіри чи губи. Туди ж в групу б підпадає дофіга з тих хто видалив пухлину,зробивши операцію. Не так все просто. А є ще діабетики,епілептики,люди з легкою розумовою.Всі вони по новому закону придатні(категорія б) . Щодо лікування військових я дофіга чого цікавого можу розповісти але ну його нафіг. Допрацювати ще хочу.Виглядає все красиво,зовні,і дійсно безкоштовно,а тим хто в курсі і на то лікування гляне з призначеннями безкоштовного пакету від держави стане багато чого ясно.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Чому українцям докоряють прикладом сміливих євреїв?
Мовляв, євреї стоять в черзі, а українці ховаються.

Давайте розберемось.

По-перше, українці стояли в чергах перші дні і тижні. Аж поки не закінчилися сміливці, готові зробити ставку на своє життя з вірогідністю загинути 1:10, чи навіть гіршою.
По-друге, судячи із втрат Цахалу за пів-року розйобування Гази, які склали 300-400 військових, шанс загинути складає 1:1000, тобто в 100 разів менший, ніж для українця.

Тож, я подивився б на сміливих ізраільтян при шансі загинути мінімум 10-15%. Це приблизно те саме, що крутити рулетку 7-зарядним наганом з однією зарядженою каморою барабана. Чи стояли б вони в чергах?

Опонуйте.


Це не коректне порівняння.
Зараз Ізраїль не веде війну з іншою державою коли стоїть питання про  існування
Він проводить антитерористичну операцію і має тотальну перевагу над хамасом.

Якщо порівнювати Україну з Ізраілєм то треба подивитись на війну судного дня, коли на них напали три країни.
Тоді населення Ізраїлю було 3.3 мільйони.
Воювало 350 тисяч. І вони не рахували шанси рулетки з наганом, просто пішли захищати свою країну.

При всій повазі до добровольців на початку війни в Україні але не думаю що в чергу стало 3.5 мільйони.

І в цьому основна проблема
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

ти тут не клікушествуй, пітух общипаний.   :lol:

Чи ти, гандон, щось, крім свого сраного недотролінгу, робиш? Ну хоч щось корисне?
Чим допоміг фронту?
1. Ну він тута працює та його хозя платить податок з його з/п. Ну не знаємо на яку країну працює і шо???
Головне шо - Працює!!!!А ось прикинь, навіть по теорії неймовірності ОЦЕ може працювати на когось в Україні і його % може йти на утримання АналІтика, а не проти!!! Мізерний шанс, але ж буває!!!!
Віримо у найкраще!!!
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Як щодо них можу тобі сказати точно.Бо у мене таких клієнтів було не один і не два Зброю давати не будуть ,спати з такими в одній казармі не хочуть(бо з легких і хронічних в стресовій ситуації вони перетворюються на не легкі і гострі) І начмед частини пробує всіма правдами і неправдами їх сплавити. Щодо онкології. Проблема не тільки з тими де рак шкіри чи губи. Туди ж в групу б підпадає дофіга з тих хто видалив пухлину,зробивши операцію. Не так все просто. А є ще діабетики,епілептики,люди з легкою розумовою.Всі вони по новому закону придатні(категорія б) . Щодо лікування військових я дофіга чого цікавого можу розповісти але ну його нафіг. Допрацювати ще хочу.Виглядає все красиво,зовні,і дійсно безкоштовно,а тим хто в курсі і на то лікування гляне з призначеннями безкоштовного пакету від держави стане багато чого ясно.

Може в тебе в Тернополі така хуйня, а я можу точно завірити, що в Києвському Інституті Отоларингології і Інституті Раку військових і УБД лікують без черги, безкоштовно і з найкращими можливими умовами.
Роблять безкоштовно всі аналізи і дослідження. А також хірургічні операції.
Краще хіба що в якомусь Лісоті за дурні гроші.
В Феофаніі військових теж лікують безкоштовно.
А ще військовим не розвішують лапшу по вухах, щоб викачати побільше бабла.
Марна справа, коли безкоштовно.

Я не в курсі щодо дорогих імпортних ліків. Чи будуть безкоштовні. Ще не призначали. Результатів ще тре чекати.
Але біопсію мені зробили під загальним наркозом безкоштовно теж.
І в палату гарну двомісну на півтори доби поклали.
А коли заікнувся віддячити, то доктор мало не послав мене нахуй з такими пропозиціями.
І це, я повторюю, ставлення до звільненого з кінцями рік тому, про що я одразу попередив, що не діючий.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

При всій повазі до добровольців на початку війни в Україні але не думаю що в чергу стало 3.5 мільйони.
Могло бути й більше. Відправляли назад, бо озброювати, на відміну від Ізраїлю, було нічим. Я добре пам'ятаю настрої тих днів - були сподівання дати швидкої п#зди кацапам й планів війни на роки ніхто не будував.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Як щодо них можу тобі сказати точно.Бо у мене таких клієнтів було не один і не два Зброю давати не будуть ,спати з такими в одній казармі не хочуть(бо з легких і хронічних в стресовій ситуації вони перетворюються на не легкі і гострі) І начмед частини пробує всіма правдами і неправдами їх сплавити. Щодо онкології. Проблема не тільки з тими де рак шкіри чи губи. Туди ж в групу б підпадає дофіга з тих хто видалив пухлину,зробивши операцію. Не так все просто. А є ще діабетики,епілептики,люди з легкою розумовою.Всі вони по новому закону придатні(категорія б) . Щодо лікування військових я дофіга чого цікавого можу розповісти але ну його нафіг. Допрацювати ще хочу.Виглядає все красиво,зовні,і дійсно безкоштовно,а тим хто в курсі і на то лікування гляне з призначеннями безкоштовного пакету від держави стане багато чого ясно.

Лише зараз помітив.
Ти точно дохтур?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі
HSM

Могло бути й більше. Відправляли назад, бо озброювати, на відміну від Ізраїлю, було нічим. Я добре пам'ятаю настрої тих днів - були сподівання дати швидкої п#зди кацапам й планів війни на роки ніхто не будував.
Абсолютно в доску вірно
Нас збиралося тисячи
Брали з досвідом і канкретні спеціяльності
Не було полігонів аби всіх швидко
Навчіти
Якщо відсотків 5-10 взяли
То добре
Мене не взяди
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Могло бути й більше. Відправляли назад, бо озброювати, на відміну від Ізраїлю, було нічим. Я добре пам'ятаю настрої тих днів - були сподівання дати швидкої п#зди кацапам й планів війни на роки ніхто не будував.

1. Не було більше.
2. Куди вони всі ділись коли кацапів від Київа відігнали?
Почали рахувати шанси рулетки з наганом?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Куди вони всі ділись коли кацапів від Київа відігнали?
Почали рахувати шанси рулетки з наганом?
Й це також. Коли цілий міністр планував озброїти штурмовиків лопатами - натхнення особливого це на надавало. Ціла купа проблем пов'язана й з дивною поведінкою союзників й країн, яких вважали добрими друзями, й інші деморалізуючі фактори. Й відразу, щоб в зрадо#би не записали. Потенціал й зараз є, якщо вистачить клепки в головах керманичів й рішучості в союзників. Навіть самі військові визнають, що в першу чергу не вистачає снарядів, а потім все інше.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Завжди знайдеться 1001 причина чому не піти воювати…

Лопати, союзнички, ну і Тиса не дуже глибока…

Тільки навіщо порівнювати з Ізраїлем?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Тільки навіщо порівнювати з Ізраїлем?
Бо там була геть інша ситуація, а зараз - й поготів. Й тікають, й ухиляються й х#лу в очі заглядають. Хоча... Останні кроки їх армійського керівництва підтримую повністю.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Скіки живу, командири завжди довбойоби.
  Накази порушував особисто?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Може в тебе в Тернополі така хуйня, а я можу точно завірити, що в Києвському Інституті Отоларингології і Інституті Раку військових і УБД лікують без черги, безкоштовно і з найкращими можливими умовами.
Роблять безкоштовно всі аналізи і дослідження. А також хірургічні операції.
Краще хіба що в якомусь Лісоті за дурні гроші.
В Феофаніі військових теж лікують безкоштовно.
А ще військовим не розвішують лапшу по вухах, щоб викачати побільше бабла.
Марна справа, коли безкоштовно.

Я не в курсі щодо дорогих імпортних ліків. Чи будуть безкоштовні. Ще не призначали. Результатів ще тре чекати.
Але біопсію мені зробили під загальним наркозом безкоштовно теж.
І в палату гарну двомісну на півтори доби поклали.
А коли заікнувся віддячити, то доктор мало не послав мене нахуй з такими пропозиціями.
І це, я повторюю, ставлення до звільненого з кінцями рік тому, про що я одразу попередив, що не діючий.

Не рівняй військові спеціалізовані лікарні з лікарнями в простому обласному центрі. Не всі попадають у Феофанію
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Лише зараз помітив.
Ти точно дохтур?

Сленг,в психлікарні клієнти)
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі Нове

Не рівняй військові спеціалізовані лікарні з лікарнями в простому обласному центрі. Не всі попадають у Феофанію

я розказував про цивільні лікарні (інститути)

Інститут Отоларингології і Інститут Раку.

Будь-який військовий може приїхати в Київ і пролікуватись. Йому будуть раді.
Всі міста забезпечити спеціалізованими лікарнями неможливо.



Останнє редагування: 10 травня 2024 22:17:30 від Serg A (aka MG42)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія