Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну

Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

9 грудня 2019 року.

5 років війни. 2014-2019


Володимир Зеленський на зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі 9 грудня потиснув руку Володимиру хуйло.

Про це він заявив в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1".

Раніше про те, що Володимир хуйло та Володимир Зеленський потиснули руки, повідомив речник президента РФ Дмитро Пєсков, проте українська сторона офіційно цього не підтверджувала.

На питання журналістки, що після зустрічі лишилась одна інтрига, чи потиснув він руку хуйло, Зеленський відповів ствердно.

"Так, як можна інакше зустрічатись на найвищому рівні, починати діалог і про щось домовлятися", - заявив пан Зеленський.
   
Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

от яке г*мно мале цей Зеленський
це було після Бучі?

Як ти на себе в дзеркало дивишся?

НЕ ТОШНИТЬ?
   
Та ясно що під час самітів тисли одне одному руки. В запису Деркача вони бесідують, як друзі-приятелі.
   
А Зеленський зустрічався з хуйлом не після Іловайська і Дебальцева? І що значить "приховано", коли про телефонну розмову повідомив МЗС? Ви коли фантазуєте то контролюйте потік свідомості бо наступного разу видасте, що Порошенко "приховано" їздив до хуйла, або не дай Бог хуйло приїздив  в Україну.
Ви зайнялися словоблуддям.
Моя думка така. Зеленському не варто було тиснути руку хуйлові навіть у 2019 році, навіть у наївному сподіванні побачити проблиски разуму у тих розкосих вепсячих очиськах.
Але на таке був би здатний хіба що Дмитро Коцюбайло, якби опинився на його місці.
Слава Богу що не було ніяких рукостискань - ні реальних, ні віртауальних - після Бучі і Маріуполя.
Якби були приховані, то хуйло вже сто разів вкинуло би інфу
   
от яке г*мно мале цей Зеленський
це було після Бучі?
Ні. Після Іловайська і Дебальцево.
   
зовсм ні. Просто намагаюся пояснити вам як то кажуть "на пальцях" щодо якихось начебто "злочинів" начебто українців, за які масковський поц вимагав вибачень від нас, нащадків тих хто вижив після голодоморів і більшовицьких репресій.
Я, звичайно ж, поділяю таку позицію нашого першого президента Леоніда Кравчука. І роблю це в парламенті єврейської держави, перед обличчями дітей та онуків жертв Голокосту, людей, які пережили цю страшну трагедію єврейського народу, перед усіма громадянами вашої країни", – заявив Петро Порошенко.
   
Як ти на себе в дзеркало дивишся?

НЕ ТОШНИТЬ?
поки що нудить від упоротості свиносекти
   
Я, звичайно ж, поділяю таку позицію нашого першого президента Леоніда Кравчука. І роблю це в парламенті єврейської держави, перед обличчями дітей та онуків жертв Голокосту, людей, які пережили цю страшну трагедію єврейського народу, перед усіма громадянами вашої країни", – заявив Петро Порошенко.
і за ці слова палати йому у пеклі
   
Та ясно що під час самітів тисли одне одному руки. В запису Деркача вони бесідують, як друзі-приятелі.
3 роки звинуваченням. Автентичність записів доведена слідством? Мирослава дуже цікавиться.
   
Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

поки що нудить від упоротості свиносекти

9 грудня 2019 року.

5 років війни. 2014-2019


Володимир Зеленський на зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі 9 грудня потиснув руку Володимиру хуйло.

Про це він заявив в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1".

Раніше про те, що Володимир хуйло та Володимир Зеленський потиснули руки, повідомив речник президента РФ Дмитро Пєсков, проте українська сторона офіційно цього не підтверджувала.

На питання журналістки, що після зустрічі лишилась одна інтрига, чи потиснув він руку хуйло, Зеленський відповів ствердно.

"Так, як можна інакше зустрічатись на найвищому рівні, починати діалог і про щось домовлятися", - заявив пан Зеленський.
   
Ну, всі бачили, як міністр оборони Рєзніков ручкався з посланцями від хуйла у Білорусі, у Стамбулі. Либу тягли разом з арахамією. А рашкованськи бтг в цей час Гостомель розстрілювали.
Тому про #жмурукуабнімаю то ні про що.
А ось плівки Байден-Плрошенко то вже більш цікава провокація. Навіть бенядиктова посадою поплатилася.
   
Чому маючи кишеньковий парламент на третьому році війни Зеленський не хоче заборонити московську церкву і вигнати нах московських попів ???
Що йому заважає ?
   
і за ці слова палати йому у пеклі
Ви хоч прочитайте посилання, люба вже німкеня
   
Ви зайнялися словоблуддям.
Моя думка така. Зеленському не варто було тиснути руку хуйлові навіть у 2019 році, навіть у наївному сподіванні побачити проблиски разуму у тих розкосих вепсячих очиськах.
Але на таке був би здатний хіба що Дмитро Коцюбайло, якби опинився на його місці.
Слава Богу що не було ніяких рукостискань - ні реальних, ні віртауальних - після Бучі і Маріуполя.
Якби були приховані, то хуйло вже сто разів вкинуло би інфу
Та невже? Пригадую було фото як Арахамія тягне руку на переговорах в Білорусі. Що вже вичистили. Бо щось не знаходжу.
   
Ну, всі бачили, як міністр оборони Рєзніков ручкався з посланцями від хуйла у Білорусі, у Стамбулі. Либу тягли разом з арахамією. А рашкованськи бтг в цей час Гостомель розстрілювали.
Тому про #жмурукуабнімаю то ні про що.
А ось плівки Байден-Плрошенко то вже більш цікава провокація. Навіть бенядиктова посадою поплатилася.
Ручкання Рєзнікова і Арахамії з посланцями від хуйла у Білорусі, у Стамбулі в дипломатії означає ручкання  самого Зеленського
з самим Хуйлом .
   
Та невже? Пригадую було фото як Арахамія тягне руку на переговорах в Білорусі. Що вже вичистили. Бо щось не знаходжу.
В мене таке враження, що це або не Мирослава, або вона виїхала ще в перших днях війни і випала з наших реалій
 
   
Чому маючи кишеньковий парламент на третьому році війни Зеленський не хоче заборонити московську церкву і вигнати нах московських попів ???
Що йому заважає ?
та церква змінила статут одразу після початку ШМВ. А попів судять, хто порушує.
   
В мене таке враження, що це або не Мирослава, або вона виїхала ще в перших днях війни і випала з наших реалій
Не хочу аналізувати. Достало вже по п'ятому колу одне і те.
   
та церква змінила статут одразу після початку ШМВ. А попів судять, хто порушує.
Це не так .Релігієзнавча експертиза статуту УПЦ (МП) показала наявність церковно-канонічного зв'язку з РПЦ - Держетнополітики .
https://interfax.com.ua/news/general/888382.html
   
3 роки звинуваченням. Автентичність записів доведена слідством? Мирослава дуже цікавиться.
а хтось подавав відповідний запит?
   
Не хочу аналізувати. Достало вже по п'ятому колу одне і те.
ну а ви свої кола не рахували часом?
   
Та невже? Пригадую було фото як Арахамія тягне руку на переговорах в Білорусі. Що вже вичистили. Бо щось не знаходжу.
Арахамія - лайно собаче. Я за нього не голосувала навіть опосередковано, і ніколи не виправдовувала, зокрема і факту того що подібне лайно очолює найбільшу фракцію у ВР.
   
9 грудня 2019 року.

5 років війни. 2014-2019


Володимир Зеленський на зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі 9 грудня потиснув руку Володимиру хуйло.
ти так стараєшся, наче я колись стверджувала, що Зеленський був хорошим вибором у 2019.
Сама випала в осад, коли після першого туру побачила ті його 30% бездумних і безмозклих голосів.
   
Арахамія - лайно собаче
Керівник фракції президента

Обережніше , бо це наклеп на владу
   
Як воно жити в Німеччині з таким антисемітизмом
І підтримувати президента єврея одночасно ( щоб він не робив )

   
Як воно жити в Німеччині з таким антисемітизмом
І підтримувати президента єврея одночасно ( щоб він не робив )
У чому ви побачили антисемітизм? Та у мене одна з найкращих подруг єврейка і мешкає в Ізраїлі.
І не підтримую я Зеленського, що б він не робив, з чого ви взяли? А надто -через те що він єврей. Ну єврей, то й єврей, аби тільки діяв не в інтересах паРаші та її прагнення відновити ссссср
   
Керівник фракції президента

Обережніше , бо це наклеп на владу
арахамія - депутат.   Нема посади керівник фракції. І президент безпартійний.
   
а хтось подавав відповідний запит?
Ага. Представляєте?

29 вересня адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом до громадської організації «ТОМ 14» (Bihus.Info), у якому захист п’ятого президента вимагає оприлюднити «плівки Медведчука у первісному вигляді». На думку адвокатів Порошенка, раніше оприлюднені записи були змонтовані, а Bihus.Info нібито працює на владу.
   
ну а ви свої кола не рахували часом?
Тільки після вас.
   
Арахамія - лайно собаче. Я за нього не голосувала навіть опосередковано, і ніколи не виправдовувала, зокрема і факту того що подібне лайно очолює найбільшу фракцію у ВР.
Да всі лайно. Але ви згадуєте виключно Порошенка. Хоть би для симетрії: раз Порошенка раз когось іншого.
   
З.Елень вас тре гнати сраною метлою.
   
Да всі лайно. Але ви згадуєте виключно Порошенка. Хоть би для симетрії: раз Порошенка раз когось іншого.
А ви - виключно Зе і його оточення. Причому на відміну від мене ще й усіляко намагаєтеся вибілити свиноферму.
Мені простіше - я не є виборцем ні Зе, ні його отієї фракції ідіотів і просто випадкових людей.
   
Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

А ви - виключно Зе і його оточення. Причому на відміну від мене ще й усіляко намагаєтеся вибілити свиноферму.
Мені простіше - я не є виборцем ні Зе, ні його отієї фракції ідіотів і просто випадкових людей.

 :lol:   (tu)
   
Ага. Представляєте?

29 вересня адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом до громадської організації «ТОМ 14» (Bihus.Info), у якому захист п’ятого президента вимагає оприлюднити «плівки Медведчука у первісному вигляді». На думку адвокатів Порошенка, раніше оприлюднені записи були змонтовані, а Bihus.Info нібито працює на владу.
і що було далі? Позов взято до розгляду?
   
і що було далі? Позов взято до розгляду?
Не в курсі, а ви? Ви так багато знаєте про Порошенка.
   
А ви - виключно Зе і його оточення. Причому на відміну від мене ще й усіляко намагаєтеся вибілити свиноферму.
Мені простіше - я не є виборцем ні Зе, ні його отієї фракції ідіотів і просто випадкових людей.
Не Зе і його оточення, а діючу владу. Це природньо - реагувати на те що відбувається зараз, а не бігати по всім гілкам з криками: а от Порошенко. І доречі ваш метод переключення уваги від сучасності на минуло якраз підтверджує, що всі ваші "я не є виборцем ні Зе, ні його отієї...", можливо ви їх не обирали, але працюєте ви саме на них.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія