Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну

А треба було тільки "парєшать", як зробив твій головсвин з друзяками... :-B
Так де дохід від того що вже конфіскували?
   
Та не томи вже, замість сором'язливого кацапського свонособачого рохкання крадькома рубані нарешті вже правду матку фактами!  (tu) Наприклад про те, як ненависним вам, хуйлятам та підхуйлятам, клоун напару з вашим досвідченим юристом зробив чергову схему з віртуального перевезення вугілля з окупованих територій через роттердам, або як спиздив для вашого ефективного переговорника народну трубу, або як лайно з тієї труби вилив у ЗСУ за ціною преміум палива, або як два 2 ярди першого кнура зовсім випадково закотилися у банк другого клоуна, або як у черговий раз зпорошенили "Тоніс", ну, або в крайньому випадку, як влада офіційно постачає EE до "кримськaго фєдєрального округу". Адже ти і твої побратими по секті не тільки можуть псувати повітря, правда ж?  :shuffle:
10 раз переказ зелених байок спростованих і забутих. Зеленим не треба  так себе перевантажувати. Можно просто віддати весь бюджет розвитку в руки одного міністра. Але щось пішло не так.
   
я вже давно переконалася : ім не треба нічого доводити, вони все це знають і без будь-яких доведень. І воно їм - нічого, як вилами по воді. Ти як останній дурак тягнеш їм якісь лінки, якісь факти - а воно їм нафік не треба! Бо там залишився залізобетон. Гвозді би дєлать із етіх людєй!..Для них Петро - як ікона, для них якщо й є бог на землі, то це - Петро.
А ви щось довели? Брехні Портнова і Деркача. То де вироки?
   

Чому це не захистило енергетичні активи від «військової» націоналізації? «Кременчуг» і «Укрнафта» не платили податки в повному обсязі та створювали ризики перебоїв із постачанням пального, каже на правах анонімності один з урядовців. Цю саму ж причину називає депутат з керівництва «Слуги народу».

[/i]
А якщо згадати що конфіскація Укрнафти і Кременчука почалася разом з інтенсивними обстрілами кацапами нашої енергетичної інфраструктури. То це більш похоже не на конфіскацію а на злиття  затратного «баласту»
   
До чого тут Петро? Ти схибилася на ньому? Чи тобі капає за кожний пост про Петро?
10 років розслідування та чотири рази  закрита справа. А епізод 2021 року набу долучило до справи? Ні? А чому? А державне Центренерго у повній підпорядкованості Коломийського це чія схема?
Чи набу гучним та бездарним своїм розслідуванням прикриває цю схему?
А хіба я - за твоїм прикладом - пропоную забути про проблеми, які створив Україні Коломойський?
   
А ви щось довели? Брехні Портнова і Деркача. То де вироки?
я уявлення не маю, про які "брехні портнова та деркача" йдеться. Мені достатньо того, що видно було неозброєним оком у діяльності цієї слухняної ляльки хуйла та мудачука. І мета цієї діяльності була очевидна : перетворити Україну у Недороссію - феодальну країну, копію постсовкової олігархічної паРашки. Попри всі цинічні гасла.
   
А якщо згадати що конфіскація Укрнафти і Кременчука почалася разом з інтенсивними обстрілами кацапами нашої енергетичної інфраструктури. То це більш похоже не на конфіскацію а на злиття  затратного «баласту»

50/50. У тій статті теж робили таке припущення.


Інша версія більш прагматична – нібито Коломойському вигідно передати державі на час війни активи, які зараз генерують збитки. «Вперше за всю історію бачу подібну реакцію Коломойського – тобто жодної реакції. Він просто мовчить», – каже Олександр Сіренко, головний редактор «Нафторинку».

«Після війни «приватівці» поборються за свої активи, а зараз їм вигідно, щоб держава зберегла та за можливості розвивала ці компанії, – каже директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн. – Тому вони не створюють якихось перешкод у процесі переходу активів у держвласність».

Активи були відчужені за законом, який прийняв парламент у вересні цього року. В Раді його називають «законом Єфімова».

За законом власник відчуженого майна може отримати компенсацію з бюджету протягом пʼяти років дії надзвичайного стану або протягом одного року після скасування надзвичайного або воєнного стану. Також власник може претендувати на повернення вилученого пакета акцій підприємства після завершення війни.


https://forbes.ua/money/igor-kolomoyskiy-vvazhavsya-golovnim-benefitsiarom-peremogi-zelenskogo-ale-stav-liderom-deoligarkhizatsii-i-vtrativ-1-mlrd-statkiv-shcho-u-nogo-lishilos-30112022-10088
   
А хіба я - за твоїм прикладом - пропоную забути про проблеми, які створив Україні Коломойський?
Ти спеціально замовчуєш як і що крав Бєня з зеленими товаришами ,а згадуєш тільки Петра ,проти якого реально нічого немає .
Відпрацьовуєш стандартну операцію відволікання уваги від Бєні і його зелених друзів . Маладєц!
   
я уявлення не маю, про які "брехні портнова та деркача" йдеться. Мені достатньо того, що видно було неозброєним оком у діяльності цієї слухняної ляльки хуйла та мудачука. І мета цієї діяльності була очевидна : перетворити Україну у Недороссію - феодальну країну, копію постсовкової олігархічної паРашки. Попри всі цинічні гасла.
Ти вважаєш що МОВА  АРМІЯ ВІРА- це цинічні гасла ? А безвіз ,яким ти користуєся - теж цинічний .
Господи ,яке ти дурне та упороте .
   
я уявлення не маю, про які "брехні портнова та деркача" йдеться. Мені достатньо того, що видно було неозброєним оком у діяльності цієї слухняної ляльки хуйла та мудачука. І мета цієї діяльності була очевидна : перетворити Україну у Недороссію - феодальну країну, копію постсовкової олігархічної паРашки. Попри всі цинічні гасла.
:weep:  Пані забула про "жмурука", чи грає не публіку ніби то неупереджена?
   
:weep:  Пані забула про "жмурука", чи грає не публіку ніби то неупереджена?
Та хто ж про жмурука забуде? Як і про те, що Петро самолічьно та істеричьно заявив (у відповідь на публічне звинувачення у таємному жмуруканні) з трибуни ВР, що краще жмурукати, ніж зазирати хуйлові у вічі. Хоча сам робив і те і те.
   
я уявлення не маю, про які "брехні портнова та деркача" йдеться.
З якими ви тут 3 роки носилися.
   
Та хто ж про жмурука забуде? Як і про те, що Петро самолічьно та істеричьно заявив (у відповідь на публічне звинувачення у таємному жмуруканні) з трибуни ВР, що краще жмурукати, ніж зазирати хуйлові у вічі. Хоча сам робив і те і те.
А ще він диякон  :)
Порох збитий льотчик, і у політиці в нього тільки партія, бо грошей дофіга.
Але Ви чомусь з ним боретесь як з майбутнім претендентом на табуретку.
Виходьте в реал.
   
Підсвинки, от скажіть, що краще для розвитку економіки, один мільярдер чи тисяча мільйонерів і чому? Покажіть свою економічну ерудицію.  А скільки грошей отримав бюджет від поглинання головсвином двохсот підприємств, я питати не буду... :weep:
========================
Тебе,довбаню,вчити економиці? Основам? Ти тупе лівацьке шаріковське бидло. Публікуєш брехню. Ні,вас тре гнати сраною метлою. Довбані сісілісти! Працюй,паразите!
   
З якими ви тут 3 роки носилися.
Тобто відбулося офіційне розслідування, експертиза, які беззаперечно довели, що запис розмови зі жмуруканнями є фальшивкою, він змонтований і взагалі то голоси не Петро з Хуйлом?
Натомість беззаперечним є фактичне визнання Петро факту своїх жмурукань з Хуйлом саме після Дебальцевого.
Бо незамарана людина ніколи не стане доводити "кращість" діянь, які їй приписують, але яких вона не скоювала - перед якимись іншими діяннями опонента, які до того ж мали вигляд виключно у вигляді наївних намірів.
   
А ще він диякон  :)
Порох збитий льотчик, і у політиці в нього тільки партія, бо грошей дофіга.
Але Ви чомусь з ним боретесь як з майбутнім претендентом на табуретку.
Виходьте в реал.
Бо мізки прошиті на боротьбу з Порохом . Інші опції ще не ввімкнули . :)
   
Зелень, у вашого бубочки рейтинг впав нижче 10%. Будемо саджати... :fuck:
   
А ще він диякон  :)
Порох збитий льотчик, і у політиці в нього тільки партія, бо грошей дофіга.
Але Ви чомусь з ним боретесь як з майбутнім претендентом на табуретку.
Виходьте в реал.
Не має значення - диякон чи просто мальчіквозлєамвона. Має значення служіння і пропагування МПЪ у період, коли вже на повну силу в Україні функціонували КП та УАПЦ.
А чому найбільше з папєрєдніков є згадок про Петро, я вам поясню.
Бо він єдиний з них, хто і сьогодні погрожує Україні своїм другим пришестям - в той час, коли перше отримало "одиницю" від українців.
   
Тобто відбулося офіційне розслідування, експертиза, які беззаперечно довели, що запис  розмови зі жмуруканнями є фальшивкою, він змонтований і взагалі то голоси не Петро з Хуйлом?

А хто ж це не робить? 3 роки пройшло, нє?
   
Зелень, у вашого бубочки рейтинг впав нижче 10%. Будемо саджати... :fuck:
Але хоча би у Петро не виріс більше його законних 5%? Бо це головне. А Бубочка піде, не сумнівайся
   
А хто ж це не робить?
Ну мабуть вже зроблено, слідство встановило, що нема складу злочину у жмуруканнях з Хуйлом. А його таки й справді нема - хіба шо у моральній площині. І саме тут йде "розділ" на тих, для кого це "ашотуттакова?" і тих, для кого це неприйнятно. І сходяться вони біля скриньок на виборчих дільницях. От і все.
І судити Петро будуть, але інкримінуватимуть йому звісно, не жмурукання як такі.
Жмурукання йому інкримінували українці у 2019 і мали на це повне право.
   
Не має значення - диякон чи просто мальчіквозлєамвона. Має значення служіння і пропагування МПЪ у період, коли вже на повну силу в Україні функціонували КП та УАПЦ.
А чому найбільше з папєрєдніков є згадок про Петро, я вам поясню.
Бо він єдиний з них, хто і сьогодні погрожує Україні своїм другим пришестям - в той час, коли перше отримало "одиницю" від українців.

Не смішіть, він збитий льотчик з нєєбіческим антирейтингом. Якщо йому хтось втирає інше, то просто хоче розвести на бабло. А віруни МП нікуди не ділися, не залежно від того хтось там щось пропагує чи ні. Бо це психічно хворі збоченці або агенти на зарплаті.
   
Ну мабуть вже зроблено, слідство встановило, що нема складу злочину у жмуруканнях з Хуйлом. А його таки й справді нема - хіба шо у моральній площині. І саме тут йде "розділ" на тих, для кого це "ашотуттакова?" і тих, для кого це неприйнятно. І сходяться вони біля скриньок на виборчих дільницях. От і все.
І судити Петро будуть, але інкримінуватимуть йому звісно, не жмурукання як такі.
Жмурукання йому інкримінували українці у 2019 і мали на це повне право.
Тобто слідство не доводило "що запис розмови зі жмуруканнями є фальшивкою, він змонтований", але ви його вимагаєте у захиста, я правильно розумію? 
   
Тобто слідство не доводило "що запис розмови зі жмуруканнями є фальшивкою, він змонтований", але ви його вимагаєте у захиста, я правильно розумію? 
неправильно
я ні у кого нічого не вимагаю
бо з поведінки фігурантів 100%-во очевидно - жмурукання мали місце, і вони цілком вкладаються у контекст штучного піднімання Мудачука тодішнім керівництвом нашої країни.
   
Не смішіть, він збитий льотчик з нєєбіческим антирейтингом. Якщо йому хтось втирає інше, то просто хоче розвести на бабло. А віруни МП нікуди не ділися, не залежно від того хтось там щось пропагує чи ні. Бо це психічно хворі збоченці або агенти на зарплаті.
Якщо йдеться про упоротих вірунів МПЪ, то згодна. Але те, що Лавру нарешті повернуто Українському народові - це таки величезний плюс.
   
Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

Та хто ж про жмурука забуде? Як і про те, що Петро самолічьно та істеричьно заявив (у відповідь на публічне звинувачення у таємному жмуруканні) з трибуни ВР, що краще жмурукати, ніж зазирати хуйлові у вічі. Хоча сам робив і те і те.


Я
ТУТ
НЕОДНОРАЗОВО
ПРИВОДИВ
ФАКТ
ДЕ
ЗЕЛЕНСЬКИЙ-ПРЕЗИДЕНТ
ТИСНУВ
РУКУ
ХУЙЛУ

І?
   
Я
ТУТ
НЕОДНОРАЗОВО
ПРИВОДИВ
ФАКТ
ДЕ
ЗЕЛЕНСЬКИЙ-ПРЕЗИДЕНТ
ТИСНУВ
РУКУ
ХУЙЛУ

І?

приховано? може після Бучі чи Маріуполя?
   
приховано? може після Бучі чи Маріуполя?
А Порошенко приховано після Бучі чи Маріуполя?
   
Не має значення - диякон чи просто мальчіквозлєамвона. Має значення служіння і пропагування МПЪ у період, коли вже на повну силу в Україні функціонували КП та УАПЦ.
А чому найбільше з папєрєдніков є згадок про Петро, я вам поясню.
Бо він єдиний з них, хто і сьогодні погрожує Україні своїм другим пришестям - в той час, коли перше отримало "одиницю" від українців.

Вашу позицію зрозумів,  Ви не бажаєте вважати іншу думку.
Ви приймаєте як істину інформацію від кацапів про "жмурука", але не приймаєте інформацію, що це вкид кацапів, як про Юлю, яку кацапи прибрали з інтерполу.
   
А Порошенко приховано після Бучі чи Маріуполя?
Після Іловайська та Дебальцевого. І саме приховано, адже про ту (а ймовірно і про інші теж аналогічні) розмову не повідомлялося офіційно.
   
Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

Яка ганьба. Крутишся, як вуж на пательні, Мирослава.

Ганьба.
   
Вашу позицію зрозумів,  Ви не бажаєте вважати іншу думку.
Ви приймаєте як істину інформацію від кацапів про "жмурука", але не приймаєте інформацію, що це вкид кацапів, як про Юлю, яку кацапи прибрали з інтерполу.
у мене склалося враження, що саме ви відмовляєтеся почути і прийняти право на існування іншої думки, причому у превалюючої частини українців.
"Вкид" як ви кажете, кацапів, непрямо підтвердив сам Петро з трибуни ВР, бо якби вам, наприклад, хтось закинув якусь паскудну дію, а ви її не вчиняли!, хіба стали би виправдовуватися тим, що є діяння на вашу думку значно гірші за ту, яку вам приписують?
   
неправильно
я ні у кого нічого не вимагаю
Тобто це не ви писали?


Тобто відбулося офіційне розслідування, експертиза, які беззаперечно довели, що запис розмови зі жмуруканнями є фальшивкою, він змонтований і взагалі то голоси не Петро з Хуйлом?


бо з поведінки фігурантів 100%-во очевидно - жмурукання мали місце, і вони цілком вкладаються у контекст штучного піднімання Мудачука тодішнім керівництвом нашої країни.
З вашої поведінки 100%-во очевидно що ви викручуєтесь і підтасовуєте факти. Все інше це ваші вигадки в кращому випадку, а в гіршому штабні методички.
   
у мене склалося враження, що саме ви відмовляєтеся почути і прийняти право на існування іншої думки, причому у превалюючої частини українців.
"Вкид" як ви кажете, кацапів, непрямо підтвердив сам Петро з трибуни ВР, бо якби вам, наприклад, хтось закинув якусь паскудну дію, а ви її не вчиняли!, хіба стали би виправдовуватися тим, що є діяння на вашу думку значно гірші за ту, яку вам приписують?
Ви знущаєтесь?
   
Тобто це не ви писали?

З вашої поведінки 100%-во очевидно що ви викручуєтесь і підтасовуєте факти. Все інше це ваші вигадки в кращому випадку, а в гіршому штабні методички.
ну що за муть? Які викручування?  :facepalm1: Коли є факти, неспростовані. Навіть гірше, які цілком вкладаются у загальну картинку. Вам мало Мудачука і його різної долі при Петро і при Зе? Якщо вам мудачук не ворог (а напевно так воно і є), тоді про що ми зараз сперечаємося?
   
Re: Названо нардепів Ради, які найбільше збагатились у війну
Geo

"На питання журналістки, що після зустрічі лишилась одна інтрига, чи потиснув він руку хуйло, Зеленський відповів ствердно.

"Так, як можна інакше зустрічатись на найвищому рівні, починати діалог і про щось домовлятися", - заявив пан Зеленський."
   
Ви знущаєтесь?
зовсм ні. Просто намагаюся пояснити вам як то кажуть "на пальцях" щодо якихось начебто "злочинів" начебто українців, за які масковський поц вимагав вибачень від нас, нащадків тих хто вижив після голодоморів і більшовицьких репресій.
   
Після Іловайська та Дебальцевого. І саме приховано, адже про ту (а ймовірно і про інші теж аналогічні) розмову не повідомлялося офіційно.
А Зеленський зустрічався з хуйлом не після Іловайська і Дебальцева? І що значить "приховано", коли про телефонну розмову повідомив МЗС? Ви коли фантазуєте то контролюйте потік свідомості бо наступного разу видасте, що Порошенко "приховано" їздив до хуйла, або не дай Бог хуйло приїздив  в Україну.
   
"На питання журналістки, що після зустрічі лишилась одна інтрига, чи потиснув він руку хуйло, Зеленський відповів ствердно.

"Так, як можна інакше зустрічатись на найвищому рівні, починати діалог і про щось домовлятися", - заявив пан Зеленський."

от яке г*мно мале цей Зеленський
це було після Бучі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія