Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сатанисты на форуме есть?

Re: Сатанисты на форуме есть?

Вам таке знайомо, з ваших книг?

"шляхи Господні несповідимі".

І що вас лякає.... ?
Що він хоче вас навчити ...
бо ви незнаєте нічого від слова взагалі нічого.. і для вас цей шлях дісно невідомий ... і будуються він на Вірі, Волі, Свободе... куда він приведе ...а хер його знаєі ... І ах да він нескінченний 

Питання в самой суті ... Душа Безсмертна..

Останнє редагування: 12 травня 2024 10:53:01 від Аeternitas
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

І що вас лякає.... ?
Що він хоче вас навчити ...
бо ви незнаєте нічого від слова взагалі нічого.. і для вас цей шлях дісно невідомий ... і будуються він на Вірі, Волі, Свободе... куда він приведе ...а хер його знаєі ... І ах да він нескінченний 

Питання в самой суті ... Душа Безсмертна..

Даже не знаю что хуже - незнание или уверенность в знании ))

 
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

В тому і питання - що як що протягом 2000 років  будуть  діять по біблії з покоління в покоління із покоління в покоління   і так 100 разів тобі навіть це в голову не прийшло. Взагалі ...

І ти вже мав би свободу вибору - бо обмеження вигадує суспільство і суспільство навчає цьому - т.з. моральні принципи і твоя суб'єктивна оцінка..

Поки в тебе порядку в голові не буде - ти раб своєю голови...  раб сумніву і раб страхів ... і хто там на лівому плечи сидить?

Все мы рабы своей головы ))
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

І що вас лякає.... ?
Що він хоче вас навчити ...
бо ви незнаєте нічого від слова взагалі нічого.. і для вас цей шлях дісно невідомий ... і будуються він на Вірі, Волі, Свободе... куда він приведе ...а хер його знаєі ... І ах да він нескінченний 

Питання в самой суті ... Душа Безсмертна..
Мене лякають тільки віруни, більше нічого.  ;)
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Даже не знаю что хуже - незнание или уверенность в знании ))

Ну добре... Так з Тобою І Буде... )) Закон Карми.. (а в физичному сенсіі : закон збреження енергії і моменту імпульсу... )
Можемо перейти на детолізіцію .... але питання таке розуміеш квантову механику..?

Останнє редагування: 12 травня 2024 15:40:44 від Аeternitas
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Мене лякають тільки віруни, більше нічого.  ;)
Це добре... не чипляй їх вони не будуть чипляти інших...
Поки що агресивно  налаштовані атеісти.... і причина банально відома : Гіпоталамус.. B-)

Останнє редагування: 12 травня 2024 15:41:28 від Аeternitas
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Все мы рабы своей головы ))
Покайся ... це емоція  - прочуствуєш все стане просто і зрозуміло...  :-)o  кароче шукай своїх  :eyes: тарганів або мух в своєї голові ... хорош липити виправдовування доросла вже людина . Вже...  (причина все така сама:  тому що Гіпоталамус)..
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Неа ..  бо Ангели создани .(вони без статі невміють зароджувати Живе).. і вечно живуть і підвласні ..   але не є Богом.. і ні коли не стануть..
А як тоді з'явились нефіліми?  :-)o
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

А як тоді з'явились нефіліми?  :-)o

Та все просто Творец вміє Святим Духом  ... і ось що вийшло... невдало...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Та все просто Творец вміє Святим Духом  ... і ось що вийшло... невдало...

Ангели спробували..
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це добре... не чипляй їх вони не будуть чипляти інших...
Поки що агресивно  налаштовані атеісти.... і причина банально відома : Гіпоталамус.. B-)
Покажіть тут в гілці, хоча б одного агресивно налаштованого атеїста. Це ви віруни, навіть в цій гілці не маєте єдиного бачення на свою релігію, чи того ж сатану. В кожного свої мухи в голові. До своїх писань відноситесь по принципу. Тут читаю, а тут можна рибу завертати. Читай ваші книжки уважніше. По них ти богохульник.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Покажіть тут в гілці, хоча б одного агресивно налаштованого атеїста.
Крокі мало? ..  і ще декілька - почніть з початку..
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це ви віруни, навіть в цій гілці не маєте єдиного бачення на свою релігію, чи того ж сатану. В кожного свої мухи в голові. До своїх писань відноситесь по принципу. Тут читаю, а тут можна рибу завертати. Читай ваші книжки уважніше. По них ти богохульник.

???
Тобі НЕ подобаються відпові?

Ну ок запитуй - хоча і так цим займаюсь...  :-)o

Вибір за тобою Хочешь  Вірь ..... а хочеш Не Вірь...
Тобі робити вибір  = ти за нього Відповідаєш.

Зи... :D  ох як важко бути доооррррооослллиммм і вііідповідальним... уууу бля... :-)o
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Покайся ... це емоція  - прочуствуєш все стане просто і зрозуміло...  :-)o  кароче шукай своїх  :eyes: тарганів або мух в своєї голові ... хорош липити виправдовування доросла вже людина . Вже...  (причина все така сама:  тому що Гіпоталамус)..

Что Вам непонятно?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Что Вам непонятно?
Все добре...  :-)o
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Все добре...  :-)o

Это очень хорошо.

Тогда предлагаю подумать вот о чем - почему первое упоминание зла в книге Берешит звучит как "Ра"?

И если найдете ответ, то подумайте как это может быть связано с первым именем Бога в самом древнем из известных египетском свитке.

Буду благодарен за вдумчивый ответ.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Это очень хорошо.

Тогда предлагаю подумать вот о чем - почему первое упоминание зла в книге Берешит звучит как "Ра"?

И если найдете ответ, то подумайте как это может быть связано с первым именем Бога в самом древнем из известных египетском свитке.

Буду благодарен за вдумчивый ответ.

Добре ... сцилу на текст ...  все має номер ...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Добре ... сцилу на текст ...  все має номер ...

Поищите в гугле, пожалуйста, мне с телефона неудобно.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Я вже не можу це читати.  Группенфюррер, я смертельно устал! :facepalm:
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Поищите в гугле, пожалуйста, мне с телефона неудобно.
Кого номер абзаца?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Я вже не можу це читати.  Группенфюррер, я смертельно устал! :facepalm:

Дурдом - это весело.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Это очень хорошо.

Тогда предлагаю подумать вот о чем - почему первое упоминание зла в книге Берешит звучит как "Ра"?

И если найдете ответ, то подумайте как это может быть связано с первым именем Бога в самом древнем из известных египетском свитке.

Буду благодарен за вдумчивый ответ.

Вдумчиво подумав ... 

Ітого, книга Берешипт Пятікнижжя Тори...
-  "ра " 18 результатів. Кінець слова
- " ра" 11 результатів  початок слова
-"ра"  -178 разів середина слова  (з урахування  попередніх двох:11+18=29)
- " ра " - 0 результатів... просто слово
Поки що навіть не можу ні як прокоментувати то чого немає або незнайшов.

Буду вдячен за вказаний номер і номер глави..



Останнє редагування: 12 травня 2024 20:55:37 від Аeternitas
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Дурдом - это весело.

Все тому що Гіпоталамус. :-)o
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Нагадую  кожен абзац має номер...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Сотоністи закінчилися??? Ну і добре..
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Сотоністи закінчилися??? Ну і добре..
сатаністи єсть?
 а єслі найду?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

шотакоє
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Нагадую  кожен абзац має номер...

וַיַּצְמַ֞ח יְהוָ֧ה אֱלֹהִ֛ים מִן־הָֽאֲדָמָ֖ה כָּל־עֵ֣ץ נֶחְמָ֑ד לְמַרְאֶ֕ה וְט֣וֹב לְמַ֔אֲכָל וְעֵ֥ץ הַֽחַיִּ֖ים בְּת֣וֹךְ הַגָּֽן׃ וְעֵ֥ץ הַדַּֽעַת־ט֖וֹב וָרָֽע׃
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Тогда предлагаю подумать вот о чем - почему первое упоминание зла в книге Берешит звучит как "Ра"?

Звучит кажешь ...  ші як бачиш не знайшов ...
Тем пачи сцилку... саме на цей кусок.. я його послухаю і почитаю.

Бо равін каже що це звучить прибоизно як"рла"  :-)o 
З початку навіть не зрозумів що я від нього хочу - сказав що цього в талмуді немає...

Ні ШІ ні Равін.. 
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

וַיַּצְמַ֞ח יְהוָ֧ה אֱלֹהִ֛ים מִן־הָֽאֲדָמָ֖ה כָּל־עֵ֣ץ נֶחְמָ֑ד לְמַרְאֶ֕ה וְט֣וֹב לְמַ֔אֲכָל וְעֵ֥ץ הַֽחַיִּ֖ים בְּת֣וֹךְ הַגָּֽן׃ וְעֵ֥ץ הַדַּֽעַת־ט֖וֹב וָרָֽע׃

Номер абзаца... 
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

це ти про домашніх котів чи про левів з тиграми


Любити потрібно ..любити...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Номер абзаца... 

ספר בראשית • פרק ב' • פסוק ט'
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Это очень хорошо.

Тогда предлагаю подумать вот о чем - почему первое упоминание зла в книге Берешит звучит как "Ра"?

И если найдете ответ, то подумайте как это может быть связано с первым именем Бога в самом древнем из известных египетском свитке.

Буду благодарен за вдумчивый ответ.

 Перше ,друге і треття згадування "добра і зла " (טוב ורע )в книги  звучит однаково ... що 2.9 ,  2.17 і 3.22.. написано однаково в трьох випадках .. звучит однаково ... і там немає "ра" равін зачитав...
Так само немає "ра" в 3.5 але трохи звучить по іншому.

Я впевнений що равін правільно читає тору..

Як що в тебе інше : то вперед виклади запис ..


Ще є слово "плохо"....רַע і воно звучить не як ра..


Може проблема в дікції ...


Останнє редагування: 14 травня 2024 10:53:00 від Аeternitas
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Профілактик...
Я тебе вдячний... тому дякую ..
Саме завдяки твоїм питанням познайомився з чудовою людиною ...
Ось тобі і путі куди заводить Боже..

Ще раз Дякую..
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Профілактик...
Я тебе вдячний... тому дякую ..
Саме завдяки твоїм питанням познайомився з чудовою людиною ...
Ось тобі і путі куди заводить Боже..

Ще раз Дякую..

Я здесь не при чем.

Слово "зло" пишется на древнееврейском как רָע и его произношение "ра" (Ra).

Первое упоминание слова "ра" (רָע) встречается в книге Бытия (Берешит) в Библии.

В "Мифе о сотворении" рассказывается, как бог-творец, часто идентифицируемый как Ра или Атум, сотворил мир. По мифологии, бог Атум существовал в начале всего, в состоянии хаоса или ничто, и затем создал мир путем своего волевого акта.

Согласно этому мифу, Атум возвысился из хаоса в виде солнечного диска и произнес слова творения, с которыми он вызвал мир из хаоса. Он сотворил небо, землю, воду и все существующие вещи, включая живых существ.

   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Я здесь не при чем.

Слово "зло" пишется на древнееврейском как רָע и его произношение "ра" (Ra).

Первое упоминание слова "ра" (רָע) встречается в книге Бытия (Берешит) в Библии.

В "Мифе о сотворении" рассказывается, как бог-творец, часто идентифицируемый как Ра или Атум, сотворил мир. По мифологии, бог Атум существовал в начале всего, в состоянии хаоса или ничто, и затем создал мир путем своего волевого акта.

Согласно этому мифу, Атум возвысился из хаоса в виде солнечного диска и произнес слова творения, с которыми он вызвал мир из хаоса. Он сотворил небо, землю, воду и все существующие вещи, включая живых существ.

Це слово "плохо"...  зло - перша буква без крапки з низу... це два різних слова...  і вони звучать "РлА"  схоже але не воно

Власною бошкою видив СоТворення Всесвіту ..
Як з зовні так і з середини..   медитація велика річ. В мене немає сумніву то чого  видив..
Тим паче ти все добре написав..    коли Солнце включилось був вибух/ сонечне світло знесло всю космічну пиль (той самий "хаос" .)..

Подивився би на це з боку солнця. Уууу... як це було Чудововеликолепно.. :-)o
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це слово "плохо"...  зло - перша буква без крапки з низу... це два різних слова...  і вони звучать "РлА"  схоже але не воно

Власною бошкою видив СоТворення Всесвіту ..
Як з зовні так і з середини..   медитація велика річ. В мене немає сумніву то чого  видив..
Тим паче ти все добре написав..    коли Солнце включилось був вибух/ сонечне світло знесло всю космічну пиль (той самий "хаос" .)..

Подивився би на це з боку солнця. Уууу... як це було Чудововеликолепно.. :-)o

У этого буквосочетания есть, как минимум, 5 значений, которые отличаются друг от друга.

   
Re: Сатанисты на форуме есть?

взагалі-то самі давні египтяни не називали свого бога ра
 то так транскрибували давні греки
давньоєгипетьскою було щось на кшталт rꜥw /ˈɾiːʕuw/
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

взагалі-то самі давні египтяни не називали свого бога ра
 то так транскрибували давні греки
давньоєгипетьскою було щось на кшталт rꜥw /ˈɾiːʕuw/

Да ладно, тут просто теревеньки вокруг переспевов разных сказок )

Зато народ интересный и конкурсы веселые.

От новостей тошнит уже, а так хоть какой-то повод порыться в интернетах, поискать что-то новое для себя.

Вот, к примеру, вернемся к дереву познания добра и зла. То есть уже в то время зло существовало и Бог по какой-то причине запретил человекам знать об этом. Почему?

И если Бог наполняет сад разными вкусностями, но запрещает есть от конкретного дерева в саду, то зачем он его туда посадил? Чтобы проверить соблюдает ли человек слова Бога тщательно и без исключений.

А чем это отличается от искушения? Ничем.

И как расценить слова Сатаны Иисусу, когда он предлагал все царства земные в обмен на отречение от Бога? Ведь получается, что все царства земные тогда были в распоряжении Сатаны.

Много глупых вопросов.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Вот, к примеру, вернемся к дереву познания добра и зла. То есть уже в то время зло существовало и Бог по какой-то причине запретил человекам знать об этом. Почему?

Ну окей...

.. може зараз вийде:
 
В тебе зло і добро абстракція...  програмер...
Тому спробую: - зло властивість духовной складової сущності розума. Впрочем як і добро.
Духовна складова відносітся до емоцій і відчуття...
Тому питання: чому людей турбує що о них думають люді (майже всіх в тій або іншей ступені).? чому люді коплексують стосовно думки іншой людини?
Навіщо вигадувати то що не потрібно вигадувати? Навіщо брехати - а то что станеться? 
Ось це і є грех... це не зло це грех який привів своїми діми до появи зла.... що посіеш то і отримуеш...
Грех  привів до появи інших :
 - зробить "на отебісь" (вроде зробив але розуміеш що на отєбісь).... брехати.
 - у випадку з Кайном в загалі до  вбивства.
И если Бог наполняет сад разными вкусностями, но запрещает есть от конкретного дерева в саду, то зачем он его туда посадил?
А в тебе діти значится тільки на солодкому живуть і все підряд в їжу що побачать ??? 
Вино замість молока ...
Позиціануєш - шо адам з евою - афігітільного інтелекту ?....    і вдруг митево стали егаістами..
Тиркнуло їх... особливо жинку...  :-)o


да потому що Гіпоталамус  в цьому причина...




Останнє редагування: 15 травня 2024 03:33:52 від Аeternitas
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія