Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинская песня была всю историю хранителем Украины, и при царях и при коммунистах

В СССР я с детства в Украине постоянно слышал песни и видел постоянно украинские танцы, юморески и мультфильмы. Все патриоты Украины выросли на украинской культуре в СССР.   
И только в независимой Украине песню украинскую можно сказать "уничтожили", наши дети уже второе поколение не знают украинской песни, не слышали её. Не знают украинских танцев, гопак и т.д. Нет в Украине интеллигенции, которая бы забила тревогу. ....
Мое личное мнение шо кроме трех заданий от хуйло, которые выполнила Украина, условия для нападения в Украину, главным условием которое предшествовали войне счетаю удар по украинской культуре ватными патриотами Украины. Понимаю шо обычному ватному патриоту не полезет такое мое в голову, он не увидит связи с собывтиями.

Смогу ли я заставить киевскую - украинскую  вату показывать главнуцю защиту Украины - украинские песни и танцы ? (му..к скажет шо для этого есть отстойник, специальный канал -по подсказке из Москвы)

   
Йобтвоюмать. Знову цього божевільного в ігнор тулити....

СУКА, тільки трошки місця висвободив в листі ігнору.  :X
   
"Вам би за доктарскую дісіртацию сєсть"
   
Йобтвоюмать. Знову цього божевільного в ігнор тулити....

СУКА, тільки трошки місця висвободив в листі ігнору.  :X

от такие суки и рулят на ватном фупе
   
Ми вам влаштуємо радянський союз для окремо взятого вашого кацапського покруча - будете мати аж два кацапоязиких класи в московському повіті Новгород-Сіверського району Чернігівської області.
   
Спасибо иностранцам, они отджельно от украинской ваты, делают нам видео - от



   
И какие ты УКРАИНСКИЕ юморески и мультфильмы видел в СССР?

Ну-ка, напомни....


Потом я задам второй вопрос тебе, козел.
   
И какие ты УКРАИНСКИЕ юморески и мультфильмы видел в СССР?

Ну-ка, напомни....


Потом я задам второй вопрос тебе, козел.

с гнидами масковскими не общаюсь

   
с гнидами масковскими не общаюсь

https://www.youtube.com/watch?v=iMY1uJXcCEc


Что и требовалось доказать.

Даже до второго вопроса по телевидению УРСР не дошли, правда, гнидос безумный?
   
А на каком языке ты шпаришь на форуме, Сметана?
   
На коровьем или на свином?
   
В СССР даже российяне становились патриотами Украины благодаря украинским песням и танцу, их сегодня в России судят а они поют украинские пеесни - таеое на украинском ватом ТВ не покажут !



   
В СССР даже российяне становились патриотами Украины благодаря украинским песням и танцу, их сегодня в России судят а они поют украинские пеесни - таеое на украинском ватом ТВ не покажут !

https://www.youtube.com/watch?v=QjmwuYVoI_o

Нічого не розумію мовою ненависного окупанта.
   
И какие ты УКРАИНСКИЕ юморески и мультфильмы видел в СССР?

Ну-ка, напомни....


Потом я задам второй вопрос тебе, козел.
Капітошку в московському перекладі  :lol:
Між іншим коли перекладали там забули витерти наприкінці  голос вовченя, у кличному відмінку
   
А взагалі то наш Сметана, це такий собі
"Курчатко в клітиночку" — "тільки такого саме такого ... як я візьму у друзі я"  :lol:
   
Так, в часи русифікації  коцапи дозволяли співати українські пісні, але це був максимум.. як тільки пісні ставали кращими за коцапські авторів знищували

В процесі асиміляції,  народ деякий ще співає за інерцією народні пісні.. вони ще  живуть після того як більшість населення переходить на язьік окупанта

простий приклад - Кубанський козачий хор співає українські пісні але не розмовляє українською...
кажуть що і хор Верьовки цим самим хворіє - у паузах між піснями всі там узкоязьічать

інший приклад  - танцювальні українські танцювальні колективи  Канади чи Бразилії.. танцювальні бо вже навіть співати українською  не можуть, це передостанній рівень асиміляції
 
до речі, українські народні пісні з ефіру витіснили нові русифікатори в 90-х

резюме: коцап сметана  ностальгує за часами  коли українська культура була загнана в гетто українських  народних  пісень

 
   
Так, в часи русифікації  коцапи дозволяли співати українські пісні, але це був максимум.. як тільки пісні ставали кращими за коцапські авторів знищували

В процесі асиміляції,  народ деякий ще співає за інерцією народні пісні.. вони ще  живуть після того як більшість населення переходить на язьік окупанта

простий приклад - Кубанський козачий хор співає українські пісні але не розмовляє українською...
кажуть що і хор Верьовки цим самим хворіє - у паузах між піснями всі там узкоязьічать

інший приклад  - танцювальні українські танцювальні колективи  Канади чи Бразилії.. танцювальні бо вже навіть співати українською  не можуть, це передостанній рівень асиміляції
 
до речі, українські народні пісні з ефіру витіснили нові русифікатори в 90-х

резюме: коцап сметана  ностальгує за часами  коли українська культура була загнана в гетто українських  народних  пісень

брешете як звычайный украинский ватитник
   
Сметана не мучся давай "слайді"

Плакаті тоість!

Хуйла якшошо перевибрали - так шо виходить не впорався ти з завданням!
   
Починаємо екзорцизм ФУП від Сметани

   
В СССР даже российяне становились патриотами Украины благодаря украинским песням и танцу, их сегодня в России судят а они поют украинские пеесни - таеое на украинском ватом ТВ не покажут !

https://www.youtube.com/watch?v=QjmwuYVoI_o
на відміну від українського полоненого ти ординською блеяєш
   
Щодо цінності української пісні не має сумнівів.
Я вже колись писав, що саме в умовах імперської окупації через українську пісню нація зберегала свою ідентичність.
Це факт, що російськомовні київські школяри та студенти писали і виконували саме пісні українською мовою.
Не кажучи про хоровий спів коли зустрічались на свята цілими родинами.

Ось у минулу неділю йшов центром Женеви в останню проходку перед операцією та вперше почув ось таку українську пісню. У центрі Женеви!!!!


   
Морковка діє безвідмовно: наш сором'язливий ефебофіл одразу знітився.
   
Морковка діє безвідмовно: наш сором'язливий ефебофіл одразу знітився.
Ні це я розкрив його конфіденційну інформацію ("понад 50 років")  :big_boss: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія