Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медведєв знову розбушувався - погрожує ядерною зброєю Вашингтону, Парижу і Лондону

Китаєць замовив з півсотні чи сотню ейрбасів. Так шо здається у ньго нема планів з хуйлом до раю разом .
   
Ну нічого собі брєд. Хуйло наказав провести навчання з використанням ТЯЗ. Тут вже не до брєда.
А з використанням реальним чи імітацією? Я не зрозумів цей момент.

З іншого боку така істєріка у хуйла це ознака що на фронті справи хуйові у кацапів. Наче якісь села захоплюють але якою ціною?
Ну чого хапатися за спізжене советське ЯЗ якщо ти гарно наступаєшь?
   
Так, останні конвульсії кацапів.
   
З іншого боку така істєріка у хуйла це ознака що на фронті справи хуйові у кацапів. Наче якісь села захоплюють але якою ціною?
100%
какие-то села ненужные захватывают, явно неадекваты у руля
   
якщо кацапи успішно примінять ядерний аргумент для захвату чужих територій, то їм відкриється офігєнна тємка
   
 :laugh:

Цитувати
Посол США Линн Трейси  сейчас находится не в России на время запланированной поездки, она вернется в Москву, сообщили ТАСС в американском посольстве.

Цитувати
Отозванный из Москвы для консультаций посол ФРГ в России Александер Ламбсдорф прибыл в Берлин, где пробудет неделю и затем вернется обратно в столицу РФ. О возвращении дипломата в Германию сообщила газета Bild.
   
якщо кацапи успішно примінять ядерний аргумент для захвату чужих територій, то їм відкриється офігєнна тємка

повоювать з усім світом?
   
повоювать з усім світом?
загарбати все що не захищене чужою ядеркою
   
загарбати все що не захищене чужою ядеркою

застосування навіть тактики автоматично приведе до війни з усім світом
або до ескалації та загибелі цивілізації
інших варіантів просто не існує
   
застосування навіть тактики автоматично приведе до війни з усім світом
Або до глибокого діпконсьорну. Нажаль. :(
   
застосування навіть тактики автоматично приведе до війни з усім світом
або до ескалації та загибелі цивілізації
інших варіантів просто не існує

Кацапи вже заявили що відкривають нову сторінку російської ядерної дипломатіі.
   
Або до глибокого діпконсьорну. Нажаль. :(

так не буде, й я вже писав, чому
тому що пончик, тому що іран, тому що Китай з Тайванем

   
так не буде, й я вже писав, чому
тому що пончик, тому що іран, тому що Китай з Тайванем

ну пончик, ну Іран, ну Китай...
і шо?
я думаю, сглотнут
   
ну пончик, ну Іран, ну Китай...
і шо?
я думаю, сглотнут

якщо все зійде з рук хуйлу, то протягом кількох місяців пончик тупо нападе на Південну Корею. Не виключено, що почне з застосування ЯЗ
оте й є те "шо"
Іран теж не посоромиться застосувать по Ізраїлю
   
тому що Китай з Тайванем
А напад на Грузію, анексія Криму, широкомасштабне вторгнення в Україну не створювали прецедент для Китаю?
   
А напад на Грузію, анексія Криму, широкомасштабне вторгнення в Україну не створювали прецедент для Китаю?

напад на Грузію був зупиненим. Так, з втратою територій, але зупинений. Чи ти вважаєш, що хуйло просто так зупинив танки за 20 км від Тбілісі?
анексія Криму пройшла "гібрідненько", й не створювала прецедент, бо з Тайванем так не вийде
напад на Україну створив би прецедент, якщо б дійсно план "Київ за три дні" спрацював. А так - прецеденту немає

Але, НМД, у випадку застосування Китай зразу ж відмежується від кацапів, бо йому нах це не треба, проблем у економіці й так достатньо
   
Что позволено Юпитеру, не позволено бьіку
   
застосування навіть тактики автоматично приведе до війни з усім світом
або до ескалації та загибелі цивілізації
інших варіантів просто не існує
існує купа варіантів
пограють на нервах, і на чомусь розійдуться
як вже було з Карибською кризою

ескалація аж до рівня взаємного знищення через спір на території третіх країн нереальна
навіть якщо армії увійдуть в пряме протистояння
   
існує купа варіантів
пограють на нервах, і на чомусь розійдуться
як вже було з Карибською кризою


я щось пропустив? Під час Карибської кризи якась сторона застосувала ЯЗ?
ще раз:
застосування ЯЗ - табу.
порушення має каратися максимально суворо
Якщо застосування зійде з рук - автоматично запуститься зворотній лічильник загибелі цивілізації
   
Наїпенівся
шо Турч
холостий я бачу
я воно бути холостяком))
   
Та хай би вже вдарили, по Вашингтону.
Ракета буде збита.
А от ракета, запущена у відповідь, влучить точно в бункер.
Пора закінчувати з цим блеадством.
Але ні, вони й надалі будуть лише залякувати і шантажувати
   
знов разводят Ес  -100 проц :D
   
нашо він такий дім построїв, шоб в рай попасть, там люстр за 300 000 евро -не потрібно :D
   
вони вже евакуювали з Вашингтону, Парижу і Лондону своїх дружин, дітей, коханок?
чи бомбитимуть всіх разом?
   
Та хай би вже вдарили, по Вашингтону.
Ракета буде збита.
А от ракета, запущена у відповідь, влучить точно в бункер.
Пора закінчувати з цим блеадством.
Але ні, вони й надалі будуть лише залякувати і шантажувати
Та ну... а якщо той хлам не долетить, а впаде десь на людей (не орків)
   
вони вже евакуювали з Вашингтону, Парижу і Лондону своїх дружин, дітей, коханок?

Оце перший лакмус.

Але сина алкаголіка вже давно вигнали зі Штатів, йому пофіг. Тому й "погрожує" через склянку.
   
вони вже евакуювали з Вашингтону, Парижу і Лондону своїх дружин, дітей, коханок?
чи бомбитимуть всіх разом?

Вони збираються вдарити між Львовом і Ржешовом.
Там нема їхніх коханок.
   
ще раз:
застосування ЯЗ - табу.
порушення має каратися максимально суворо
Якщо застосування зійде з рук - автоматично запуститься зворотній лічильник загибелі цивілізації
це ти собі придумав чи десь вичитав?
   
це ти собі придумав чи десь вичитав?

це говорить елементарна логіка та історія
Давай подивимося на гіпотетичну ситуацію: хуйло застосовую тактичну зброю. Це все йому сходить з рук, тільки в ООН глибоке занепокоєння.
Увага, питання: що стримає пончика від застосування ЯЗ по Сеулу? Ну от назови хоча б одну причину? Сухогруз з рисом вже не є проблемою, бо вони друзяки з кацапстаном, хуйло якось нашкребе. Ну, замість рису підкине пшеницю та кукурудзу, це абсолютно неважливо
Я уважно слухаю
   
Вони збираються вдарити між Львовом і Ржешовом.
Там нема їхніх коханок.

Бити по Львову немає ніякого сенсу. Не забувай про те що тоді радіаційне забруднення піде на Польщу і це автоматично стаття НАТО. Якщо будуть бити то скоріше за все прямо біля лінії фронту. Десь на Донбасі. Своїх їм не шкода а ордло за своїх вони не рахують
   
якщо все зійде з рук хуйлу, то протягом кількох місяців пончик тупо нападе на Південну Корею. Не виключено, що почне з застосування ЯЗ
оте й є те "шо"
Іран теж не посоромиться застосувать по Ізраїлю

Не думаю, Ізраїль має ЯЗ і здатний відповісти . І скільки в нього ЯЗ точно не знає ніхто. Але навряд чи один заряд. Тобто це не безядерна країна як ми. Корея під парасолькою НАТО і США і це трохи м'яко кажучи інші розклади.
   
що стримає пончика від застосування ЯЗ по Сеулу?
вітер на Пхеньян
або погроза США вдарити у відповідь

хуйла всі сцуть, бо він може поховати цивілізацію
пончик не може

хоча я думаю, що хуйло просто бере на понт
   
повоювать з усім світом?

Хто конкретно буде воювать?
Всі будуть "уникати ескалації".

США дохне від передозу і проблем з психікою, Європа зіміщується східними народами і африканцями.
   
На жаль логіка в застосування кацапами ТЯЗ є. Якраз під час "саміту миру".
   
Таким ударом хуйло одночасно поховає всю міжнародну дипломатію, політику, ООН, НАТО і решта організацій.

Поховає авторитет США, Китаю, Франції і всіх решта.

У військовому плані воно нічого не дасть, але у військовому йому нічого й не треба.
   
Це типу підвищення ставок на 2 порядки.
І виходи тут два, як по класиці - жахливий кінець або жах без кінця.
   
Кремль може долякати Захід, що той вирішить що ну його накуй отримувати ядерний удар першими. І це цілком реально.

А чи можливо нанести кацапам превентивний НЕядерний удар?

ПО ракетно-ядерним військам.

Щоб знищити заряди разом з носіями (ну і з персоналом до купи)
   
Бити по Львову немає ніякого сенсу. Не забувай про те що тоді радіаційне забруднення піде на Польщу і це автоматично стаття НАТО. Якщо будуть бити то скоріше за все прямо біля лінії фронту. Десь на Донбасі. Своїх їм не шкода а ордло за своїх вони не рахують

Це не я придумав. Це слова людини з ближнього кола хуйла.
Поки що все йде за його планом ескалаціі. Крок за кроком.
Польщу вони зачеплять яз навмисно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія