Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відповідальність Ухилянтів та Ковбасників за можливу втрату країни. Чи це їхня вина?

Опитування
Чи будуть відповідальні за втрату країни ухилянти й ковбасники?
Всього проголосувало: 51
Так  20 
 
 39% 
Ні  31 
 
 61% 




У випадку поразки у війні й втрати незалежності та країни, чи буде в цьому головна відповідальність на Ухилянтах (бздуни-сцикуни всередині України) та Ковбасниках (бздуни-сцикуни за межами країни)?
   
ти ж сам вроді коубаса.

Я проголосував, що ТАК.
   
Цікавить які уїпні голосують, що НІ?  ;o
   
Ага, тобто мусора разом з СБУ и з зеленою владою готували покласти Україну під хуйло, про що було детально проговорено в Омані, а винні в усьому будуть "ухилянти"?
   
Ага, тобто мусора разом з СБУ и з зеленою владою готували покласти Україну під хуйло, про що було детально проговорено в Омані, а винні в усьому будуть "ухилянти"?

Так.
Не вигадуй відмазок, ухилянт, та смердючий сцикун.
   
Так.
Не вигадуй відмазок, ухилянт, та смердючий сцикун.
та мені пох шо ви про мене думаєте, але для мене Україна ПАтрушева-Єрмака нічим не відрізнється від України П*тіна-Герасімова.. Хіба шо  напівдохлу гривня,  змінить дохлий рубель.
Якщо можете пояснити відмінності, я уважно вислухаю.. А на сцикуна брати не треба, це інтернет, він все терпить.
   
Я проголосував, що ТАК.

і як ти збираєся відповідати?
   
Видно вже і латиноски відмовляють.Спермат оксикоз прогресує
   
У випадку поразки у війні й втрати незалежності та країни, чи буде в цьому головна відповідальність на Ухилянтах (бздуни-сцикуни всередині України) та Ковбасниках (бздуни-сцикуни за межами країни)?
Про що взагалі мова? Яка може бути відповідальність в країні, якої вже не існує?) На дошку пошани їх будуть вішати)
А історично - ну це багато років пройде, може колись.. в підручниках історії, якщо наші діти відвоюють.. Може бути.
Не займайтеся куйнею - треба зробити військо професійним, де за достойну роботу платят нормальні гроші і всі розуміють ризики. Тоді ця робота буде престижною і охочих буде достатньо. А не глузувати з людей, що відмовляються ризикувати життям за 20 тис грн на місяць, а різницю по карманах.
В капіталістичній країні ідеологія до сраки, не треба цю совково-русняву фігню з кремля просувати. Поцілуйте своїх ФСБ-шних кураторів в сраку.

Останнє редагування: 6 травня 2024 03:13:30 від Dimka
   
і як ти збираєся відповідати?

Цей любитель латиноських шльондр по 5 євро хоче вступити до лав ЗСУ? Літні домікі на Тенеріфе не можуть прокормити?
Ковбасникам взагалі похєр - вони собі обрали інші країни за обставин не пов'язаних з війною.
   
Про що взагалі мова? Яка може бути відповідальність в країні, якої вже не існує?) На дошку пошани їх будуть вішати)
А історично - ну це багато років пройде, може колись.. в підручниках історії, якщо наші діти відвоюють.. Може бути.
Не займайтеся куйнею - треба зробити військо професійним, де за достойну роботу платят нормальні гроші і всі розуміють ризики. Тоді ця робота буде престижною і охочих буде достатньо. А не глузувати з людей, що відмовляються ризикувати життям за 20 тис грн на місяць, а різницю по карманах.

Винесуть їх на суд історії та на всіх мовах світу будуть писати Ukhyliant як символ зради та морального падіння.
   
Винесуть їх на суд історії та на всіх мовах світу будуть писати Ukhyliant як символ зради та морального падіння.
як Вам від того буде легше, якщо Ви за життя цього моменту не побачите, а пенсію відбудете на поселенях десь під Архангельськом?
   
Так.
Не вигадуй відмазок, ухилянт, та смердючий сцикун.
:facepalm1: ухилянт чи ковбасник самим своїми діями показав,що крім випадкового місця народження і перебування в Україні певний час по тому. він нічим серйозноне взвязаний з цією країною.Вони зробили свій вибір у свідомому віці і повсьому. Любі обставини таких їх дій не мають значення в тому,що вони просто відчалили в іншому напрямку з цієї країни. сентиментальні почуття молодості і того,що вонги там всякнули не міняє того,що ЗАРАЗ вони далеко. як ментальнго,так і фізично. Тому їх винуватиьти є безперспективною справою-вони свій вибір зробили свідомо і всі обвинувачення того не змінять. Для них то байдуже після свідомого вибору і навіть моральна гризота собісті мало на що вплинуть у них.ось і все. Хоча покопатися  триндячи ,як наш фріландер любить НІ ПРОО ЩО можна до безкінечності. А його на публіку биття в груди і "платонічне" каяття "смердючого сцикуна" закінчиться зразу після відколючення інтернету та вечері не під завивання сирен.
   
Хуйло буде винно за втрату країни.
Через багатьох ковбасників, як ти виразився, Україні допомогу дають.

Не всіх ж в голові секс щ латиносками
, а думки про Україну навіть на новому місці проживання
   
Винесуть їх на суд історії та на всіх мовах світу будуть писати Ukhyliant як символ зради та морального падіння.

Навряд
   
У випадку поразки у війні й втрати незалежності та країни, чи буде в цьому головна відповідальність на Ухилянтах (бздуни-сцикуни всередині України) та Ковбасниках (бздуни-сцикуни за межами країни)?
У будь якому випадку вважаю ТС-а пєдорасом
   
та мені пох шо ви про мене думаєте, але для мене Україна ПАтрушева-Єрмака нічим не відрізнється від України П*тіна-Герасімова.. Хіба шо  напівдохлу гривня,  змінить дохлий рубель.
Якщо можете пояснити відмінності, я уважно вислухаю.. А на сцикуна брати не треба, це інтернет, він все терпить.
Ну ти й пiдopac
   
Не займайтеся куйнею - треба зробити військо професійним, де за достойну роботу платят нормальні гроші і всі розуміють ризики. Тоді ця робота буде престижною і охочих буде достатньо. А не глузувати з людей, що відмовляються ризикувати життям за 20 тис грн на місяць, а різницю по карманах.



гадаєш виправдався подібною філозопією?..
для нащадків ти будеш просто боягузом, не вартим жодної поваги.
   
Звісно, ні  :weep: Навіть якщо всіх привезти, без допомоги ззовні ресурси неспівставні.
   
Цитата: Vadym Noskoff link=topic=1140584.msg27907354#msg27907354  :weep: date=1714951875
та мені пох шо ви про мене думаєте, але для мене Україна ПАтрушева-Єрмака нічим не відрізнється від України П*тіна-Герасімова.. Хіба шо  напівдохлу гривня,  змінить дохлий рубель.
Якщо можете пояснити відмінності, я уважно вислухаю.. А на сцикуна брати не треба, це інтернет, він все терпить.

Грізний єрмакофоб ухилянт  :weep:
   
Так, на другому місці після кацапів
   
А де опція "автор ідіот"?
   
Ага, тобто мусора разом з СБУ и з зеленою владою готували покласти Україну під хуйло
Тобто за часів ПАПа ти був у ЗСУ  :-)o ?
   
Звісно, ні  :weep: Навіть якщо всіх привезти, без допомоги ззовні ресурси неспівставні.
Воно пов‘язане
Тому так
   
Я проголосував, що ТАК.
А себе до кого відносиш: "ковбаснік", чи "ухилянт"?
   
Отакої…
Льохкім двіженіем рукі брюкі превращаются… відповідальність перекидається…з тих, хто конкретно за це відповідає, на когось, кого призначили винним… - «врагів народу»… От «унічтожим ворогів – і настане камунізьм». Це примітивна і пласка логіка. Навіть на рівні підміни понять злочинець/жертва і причина/наслідки (ТС: «головна відповідальність на Ухилянтах»), бо напали на Україну аж ніяк не ухилянти, а хуйло).
Чи є проблема ухилянства? – звісно є. Але такі люди є у всі часи і усюди, в будь якій державі. Вони ж якось з цим упоралися?
Хто не створив таку систему обліку, щоб не дозволяла ухилятися? Хто допускає можливість коррупції і відмазатися? Хто врешті-решт взагалі відповідає за безпеку держави, має важелі і повновкаження в цій сфері. Невже самі ухилянти?
Реальність багатогранніше. Саме про це розмова з Портніковим, про різне (включно про порівняння з Ізраілем) Самим методом призначення винних і лозунгами будь-які виклики реальності не вирішуються…
   
як Вам від того буде легше, якщо Ви за життя цього моменту не побачите, а пенсію відбудете на поселенях десь під Архангельськом?

Для цього кацапам залишилось всього нічого - дійти до Брюселя. От вони як прискоряться та телепортуються з під Часіка.
   
Тебе що, совість по ночах гризе?
   
і як ти збираєся відповідати?

Він буде морально страждати  :D
   
Відповідальність звичайно є, але не головна
   
замість дурних опитувань зроби щось добре для країни незалежно від місця перебування, не всі здатні воювати, але внести свою частку в перемогу може кожен

не питай, що твоя батьківщина може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї батьківщини...
   
Відповідальність звичайно є, але не головна

+ Звичайно є.Але як можна всі про.би мобілізації і її організації вішати на ухилянта?  Є і відповідальність керівництва звісно. І чия більше тут велике питання. Дуржава з її інститутами влади та механізмом контролю для чого тоді? Це всерівно що сказати громадяни не свідомі тому у нас високий рівень злочинності та корупції,а не тому що неефективні антикорупційні органи,суди,прокуратура і т д.Якби були свідомі то б і злочинності не було)
   
Ні.

Зи. "У випадку... " - нє даждьотєсь.

Зи. Сам ти уїпан. І виблядок. Кг/ам.
   
Ну ти й пiдopac
та ось цей підар покручє буде, пропідар цілий:
Яка може бути відповідальність в країні, якої вже не існує?)
   
Моральна відповідальність, звісно.
Але то таке.
Комусь на це плювати, хтось щиро переймається, а хтось інколи, після алкогольних вливань, як от автор - для с м і х у - буде показним самобичуванням займатись.
Займись чимось, що корисне визнач сам.
   
Якщо не дай бог країну буде втрачено, то скоріш за все вже назавжди. І тоді вже не буде сенсу шукати винних чи відповідальних.
Хоча ні. В історичному плані це стало би ганебним тавром для колективного Заходу, що дозволив знищити велику європейську країну печерному монстру, який нічого позитивного світові не дав за всю історію свого існування. І самовідданий спротив українців цьому монстрові додав би барв у цю ганьбу світу, який іменується цивілізованим.
Але - не дай Бог.
   
Ухилянти - так, і чим їх більше тим вищий їх вклад в програш країни
А ковбасники - це хто? Люди, що повиїздили 10-20 років тому? Жінки з дітьми, що виїхали з 2022?
   
ухилянт чи ковбасник самим своїми діями показав,що крім випадкового місця народження і перебування в Україні певний час по тому. він нічим серйозноне взвязаний з цією країною.Вони зробили свій вибір у свідомому віці і повсьому. Любі обставини таких їх дій не мають значення в тому,що вони просто відчалили в іншому напрямку з цієї країни. сентиментальні почуття молодості і того,що вони там всякнули не міняє того,що ЗАРАЗ вони далеко. як ментальнго,так і фізично. Тому їх винуватиьти є безперспективною справою-вони свій вибір зробили свідомо і всі обвинувачення того не змінять. Для них то байдуже після свідомого вибору і навіть моральна гризота собісті мало на що вплинуть у них.ось і все. Хоча покопатися  триндячи ,як наш фріландер любить НІ ПРОО ЩО можна до безкінечності.
Дивлюся ваше IP і думаю, що за роки еміграції ви трохи забули як правильно вживаються займенники.
Здається, у вашому тексті варто замінити "вони" на "ми". Адже це ви і про себе пишете, чи не так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія