Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

а тепер уявіть, що ЛАРТА цілком могла і не ділитися тут своїми проблемами, ніхто нічого не знав би, і нічим було дорікати
але вона поділилася
і що? там є чому заздрити, у чому ви дорікаєте літній жінці, яка може у відчаї через потребу у медичній допомозі, а її не дочекатися в Україні, і хтозна чи дочекається у Німеччині?
то можливо їй навіть б поспівчували
   
А теперь ребята, я расскажу вам о современной экономике.
Первый раз я почувствовал «сбой матрицы» в конце 90-ых. Когда  американцы настаивали бесплатно раздавать сим- карты пользователям, еще им и доплачивать за это. Я не понимал, как это так?? Ведь они не сгенерировали этих затрат, это тупость и растрата. Но они мне говорли - вот своей дальнейшей генерацией трафика они и будут приносить деньги. Компания платила дилерам по 200 баксов за привлеченного клиента, это казалось безумием!! Как так? Зарплата в Украине 50 долл, а ты им даришь деньги? Но они уверенно говорили - мы расчитываем на десятки лет, они сто раз окупят эти вложения!
- но ведь это тупость, они бедные, как они смогут генерировать? Половина от них отключится!
Но расчеты показывали, что даже если четверть останется и будут приносить по 5 долл уверенного дохода в мес, то это выгодно!
Это был для меня какой-то новый тип экономики.
Экономика от слова экономить - а тут раздавать.
И это сыграло. И только сейчас я вижу как это было грамотно. Это новый вид экономики в условиях больших чисел - Рейгоноиика, не сиди на деньгах, а раздавай их. Ведь если Вия и Латра выпьют больше молока в Германии, то и немецкий фермер будет чувствовать себя хорошо. Самое главное что бы Вия и Ларта не выводили деньги из немецкой экономики и не накапливали их.
Это поняли и кацапы после аннексии Крыма. Быстрая  и бесплатная раздача паспортов с курицей это как бесплатная раздача сим- карт.
Поэтому если Вие и Ларте бросили на баланс чуток бабла, то в общей  воронке это себя оправдает.

И у меня только два зауваження. Что будет с Украиной и как мы будем жить в условиях потери «больших чисел». А тут палка о двух концах, раздача сим - карт вдет к напряжению и растрате природных ресурсов. Концентрации населения. Это минус. Примерно как Канада - огромная страна, а цены ужос. Потому что мало людей на единицу площади. Зато природа красивая)))


Мы все учились понемногу, чему-нибудь и как-нибудь (с)

В Україні викладене вище реалізується навпаки, в протифазі, але хом'ячкам впарюють "світле майбутнє"

Ось здавалось би, Крим та Донбас, дотаційні регіони, коли їх не стало, то загалом в країні мало стати жити краще, адже дотації вже платити не потрібно. Стало? Куй. І так далі, виїдуть безробітні та пенсіонери, але парадокс, всі інші стануть жити бідніше. Отаке.
   
а тепер уявіть, що ЛАРТА цілком могла і не ділитися тут своїми проблемами, ніхто нічого не знав би, і нічим було дорікати
але вона поділилася
і що? там є чому заздрити, у чому ви дорікаєте літній жінці, яка може у відчаї через потребу у медичній допомозі, а її не дочекатися в Україні, і хтозна чи дочекається у Німеччині?

Ну нормально, а то - війна злодєйка, ракети літають, в хаті +13. Тобто до війни в хаті було +25
   
Мы все учились понемногу, чему-нибудь и как-нибудь (с)

В Україні викладене вище реалізується навпаки, в протифазі, але хом'ячкам впарюють "світле майбутнє"

Ось здавалось би, Крим та Донбас, дотаційні регіони, коли їх не стало, то загалом в країні мало стати жити краще, адже дотації вже платити не потрібно. Стало? Куй. І так далі, виїдуть безробітні та пенсіонери, але парадокс, всі інші стануть жити бідніше. Отаке.

В Україні все це првцювало і навіть зараз працюе. По моїм особистим відчуттьям, така економіка працюе від 15-20 млн. Населення
   

Какой-то кацапский наратив. Тобишь мы виноваты в войне на нашей земле?

Чому такого не може бути ?
   
Какой-то кацапский наратив. Тобишь мы виноваты в войне на нашей земле?
Абсолютно нет, а кулеба кацап?
   
В Україні все це првцювало і навіть зараз працюе. По моїм особистим відчуттьям, така економіка працюе від 15-20 млн. Населення

Воно-то працює, але мова йде величини відносні чи стало краще, коли втратили "неприбуткові" території та "неприбуткових" людей

   
Чому такого не може бути ?

Тому що цого не може  бути, бо Хуйло це спланував ще з 2000 року. І в мене є багато доказів
   
Воно-то працює, але мова йде величини відносні чи стало краще, коли втратили "неприбуткові" території та "неприбуткових" людей
Тут є нюанси, якби нам вдалося втратити тих людей без втрат території то економічний ефект був би позитивним, як вважаєте?
   
Воно-то працює, але мова йде величини відносні чи стало краще, коли втратили "неприбуткові" території та "неприбуткових" людей

Про «краще» ніхто не каже. Але ж і тримати людей я не бачу сенсу
   
Короче, слез по Сереже- долбоёбу тут никто лить не будет
   
то можливо їй навіть б поспівчували
Я тут співчуття не шукаю, бо то смішно викладала виключно інформацію, щоб не було влюшш що її щодо біженців.
Турчинов усе перекрутив, як йому було винідно і єдиний вів тут розмову нечесно.
Щоб в цьому переконатися і даремно людину не підозрювати, я довела розмову до того логічного висновку.
Оце і все.

   
Я тут співчуття не шукаю, бо то смішно викладала виключно інформацію, щоб не було влюшш що її щодо біженців.
Турчинов усе перекрутив, як йому було винідно і єдиний вів тут розмову нечесно.
Щоб в цьому переконатися і даремно людину не підозрювати, я довела розмову до того логічного висновку.
Оце і все.

Шо саме перекрутив і що не чесно?
   
Тут є нюанси, якби нам вдалося втратити тих людей без втрат території то економічний ефект був би позитивним, як вважаєте?

Ні, люди це один з найцінніших активів
Саме тому під забороною вбивство та смертна кара

   
Ні, люди це один з найцінніших активів

Територія бо ії на планеті Земля більш не стане 
   
Короче, слез по Сереже- долбоёбу тут никто лить не будет
Сережа вообще не фигура стоящая обсуждения и запиливания роликов на ютуб :beach:
   
Сережа вообще не фигура стоящая обсуждения и запиливания роликов на ютуб :beach:

Поржать - самое то! Це задоволення
   
Територія бо ії на планеті Земля більш не стане 

На Місяці є територія, але нема людей
   
На Місяці є територія, але нема людей

І на Марсі є, і в Кацапіі є, але ж яка. Як завжди наводжу свою історію - «Арбата больше не станет» (с)
   
Поржать - самое то! Це задоволення
Я таке робив у шкільному віці, знущався з дауна, зараз мені не соромно, але неприємно, це як згвалтувати паралізованої баби :bueee:
   
Я таке робив у шкільному віці, знущався з дауна, зараз мені не соромно, але неприємно, це як згвалтувати паралізованої баби :bueee:

Тобто булінгом займався?
   
Тобто булінгом займався?
Здавалося це смішно  8-)
   
Здавалося це смішно  8-)

Преследовал, поджидал за углом, нападал внезапно?
   
Преследовал, поджидал за углом, нападал внезапно?
Не, это был достаточно старый даун, собирал картон, бутылки при совке, хер знает зачем, он даже понятие частной собственности не отстреливал, забрал у нас с теннисного стола неполную бутылку, я тогда так удивился, до охуения.
   
Мои наблюдения показывают, что самые счастливые страны при малом населении и огромных ресурсах - Норвегия, ОАЭ, Исландия .. концентранция населения это огромный стресс  людской, экономика кипит, вращаются огромные деньги, но люди выживают - Япония, Корея, Индия, Китай
   
Не, это был достаточно старый даун, собирал картон, бутылки при совке, хер знает зачем, он даже понятие частной собственности не отстреливал, забрал у нас с теннисного стола неполную бутылку, я тогда так удивился, до охуения.

А теперь прикинь, почти такой же самый но в интернете ..
   
самые счастливые страны при малом населении и огромных ресурсах -

Кацапи мали б бути найщасливіші в світі, а ні....  :D
   
Кацапи мали б бути найщасливіші в світі, а ні....  :D

Хотів написати - к кацапам це не відноситься, бо то і так всім зрозуміло
   
Мои наблюдения показывают, что самые счастливые страны при малом населении и огромных ресурсах - Норвегия, ОАЭ, Исландия .. концентранция населения это огромный стресс  людской, экономика кипит, вращаются огромные деньги, но люди выживают - Япония, Корея, Индия, Китай
Согласен, но кого волнуют проблемы манюпаса, мало населения мало армии, любой пидар придет и заберёт твоё, кацапы дебилы, разрушив однополярный мир, они разрушили кучу биологических ниш где выживали сотни народов и сами кацапы.

Новый мир будет желтокожим :beach:
   
Согласен, но кого волнуют проблемы манюпаса, мало населения мало армии, любой пидар придет и заберёт твоё, кацапы дебилы, разрушив однополярный мир, они разрушили кучу биологических ниш где выживали сотни народов и сами кацапы.

Новый мир будет желтокожим :beach:

У нас не будет. После этой войны тут будут сцать селиться еще лет 15-20 даже белые люди
   
У нас не будет. После этой войны тут будут сцать селиться еще лет 15-20 даже белые люди
Дай бог
   
Дай бог

Да, да и хуй на них всех.
   
Кацапи мали б бути найщасливіші в світі, а ні....  :D
ну вони по своєму щасливі).
Живуть в гімні, але вічно встають з калєн. Брага є, бояришнік теж. Телевізор працює
Счастлівиє люді.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Я тут співчуття не шукаю, бо то смішно викладала виключно інформацію, щоб не було влюшш що її щодо біженців.
Турчинов усе перекрутив, як йому було винідно і єдиний вів тут розмову нечесно.
Щоб в цьому переконатися і даремно людину не підозрювати, я довела розмову до того логічного висновку.
Оце і все.



Ларта, зрозумій одне.

Те, що ти виїхала - то правильно. Те, що попри все маєш наміри шукати роботу і вчити мову замість того, щоб каменем висіти на соціалі - це теж правильно.

Людям, напевно, не сподобалося, коли ти почала розповідати про ракети та шахеди у Львові.

Ні, їх ніхто не заперечує і зараз в Україні немає безпечних регіонів, навіть західних, але, наприклад, мешканцям Києва строхи дивно  читати про шахеди у Львові так само, якщо б я, киянка,  з виряченими від переляку очима почала розповідати про ракети та шахеди в Києві мешканцям Харкова чи Херсону, куди  прилітає по кілька разів на день. Або тих же Сум, наприклад.

Про те, що пережили мешканці Маріуполя годі й казати.


Взагалі мірятися ракетами та шахедами під час війни - це глупство. Бо третій рік жити під кацапською адською рулеткою - то треба таки мати сили і витримку, без різниці, в якому куточку України ти мешкаєш.


Останнє редагування: 5 травня 2024 23:56:14 від шуша
   
Сергій, ти потрібен тут. Тількі не треба ко-ко-ко

Федеральні землі та Міністерство внутрішніх справ Німеччини планують у вівторок, 7 травня, обговорити ситуацію з українськими військовозобов’язаними чоловіками.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesspiegel.

Як зазначається, міністр внутрішніх справ німецької федеральної землі Гессен Роман Посек не відкидає можливості того, що Німеччина може допомогти Україні з поверненням військовозобов'язаних чоловіків.

"Це може також включати допомогу в забезпеченні того, щоб Україна могла використовувати чоловіків, які втекли за кордон, але можуть бути залучені до війни", - сказав Посек.

За його словами, Німеччина хоче залишатися безпечним притулком для біженців, але потрібно підтримати обороноздатність України, тому тут виникає дилема.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Чехія не підтримує українських чоловіків, які намагаються уникнути військового призову, - голова МЗС Ліпавський

Стосовно обмежень консульських послуг для чоловіків за кордоном, які запровадило МЗС України, Посек зауважив, що не бачить шансів, що Німеччина буде видавати якусь власну заміну протермінованих паспортів.

"Я налаштований скептично, бо не бачу, що для цього є відповідні умови. Україна не є нелегітимною державою", - пояснив він.

Також читайте: Обмежень і примусового повернення українців із Євросоюзу не буде, - Стефанішина

Також повідомляється, що федеральні землі та Міністерство внутрішніх справ Німеччини планують обговорити ситуацію з українськими чоловіками у вівторок, 7 травня. Федеральні землі хочуть, щоб Берлін ухвалив якесь загальнонаціональне рішення.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

І чудово, що Бяці вдалося те, чого вона прагнула. Навіть гадки не мала на неї окрисятися. Можеш не вірити, але я щиро за неї рада.
Єдине, чого я не зрозуміла, чому сама Бяка не втомлюється і зараз окрисятися на мене через Німеччину.
Я ж і гадки не мала нагадувати їй про канадські гроші, аж поки не побачила, що вона - отримавши ті гроші в Канаді - продовжує окрисятися на мене за якісь німецькі начебто гроші.
Розумієш, шуша..Я би спокійно сприйняла подібні дорікання від тебе або будь-кого іншого в Україні. Дарма що подібні дорікання не мають під собою достатнього підгрунтя, але ти краще за будь-кого знаєш про моє ставлення до українців, які вже третій рік у пеклі - і фізичному, і моральному. На це спокійно можна списати будь-що, бо я не уявляю, як те можна витримувати і не поїхати дахом..перепрошую за такий вислів.
Але коли чую подібні дорікання на свою адресу від американських суніків (а він в цьому плані якийсь невтомний насправді) або от як тут - від Бяки, стає трохи...дивно

Ковбасників взагалі не слухай, а коли раптом ми почнемо щось триндіти та варнякати, то тут вже треба "панять і прастіть", бо, сама розумієш - зараз в Україні у всіх нєрви)))

 Це відчувається навіть у Києві, не дивлячись на суперзахист та весняний розслабон.

Тут у нас народ о п'ятій годині ранку масово поліз через паркан ботанічного саду зустрічати світанок та трохи розслабитися, і дуже обурився, що тепер ботаніку взагалі закрили до сьомої ранку, замість того. щоб відкриватися один місяць весни відкриватися о п'ятій, а ти кажеш...

І всі взагалі забули, що у нас комендантська година до п'ятої і працівникам треба було б ночувати у тому саду, щоб відкритися одразу після комендантської.
   
На Місяці є територія, але нема людей
Це тимчасово.
   
Сергій, ти потрібен тут. Тількі не треба ко-ко-ко

Федеральні землі та Міністерство внутрішніх справ Німеччини планують у вівторок, 7 травня, обговорити ситуацію з українськими військовозобов’язаними чоловіками.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesspiegel.

Як зазначається, міністр внутрішніх справ німецької федеральної землі Гессен Роман Посек не відкидає можливості того, що Німеччина може допомогти Україні з поверненням військовозобов'язаних чоловіків.

"Це може також включати допомогу в забезпеченні того, щоб Україна могла використовувати чоловіків, які втекли за кордон, але можуть бути залучені до війни", - сказав Посек.

За його словами, Німеччина хоче залишатися безпечним притулком для біженців, але потрібно підтримати обороноздатність України, тому тут виникає дилема.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Чехія не підтримує українських чоловіків, які намагаються уникнути військового призову, - голова МЗС Ліпавський

Стосовно обмежень консульських послуг для чоловіків за кордоном, які запровадило МЗС України, Посек зауважив, що не бачить шансів, що Німеччина буде видавати якусь власну заміну протермінованих паспортів.

"Я налаштований скептично, бо не бачу, що для цього є відповідні умови. Україна не є нелегітимною державою", - пояснив він.

Також читайте: Обмежень і примусового повернення українців із Євросоюзу не буде, - Стефанішина

Також повідомляється, що федеральні землі та Міністерство внутрішніх справ Німеччини планують обговорити ситуацію з українськими чоловіками у вівторок, 7 травня. Федеральні землі хочуть, щоб Берлін ухвалив якесь загальнонаціональне рішення.

Знімуть виплати з осіб під захистом як максимум і не продлять проживання з протермінованим паспортом. Тобто щімити будуть ледачих біженців-ухилянтів. Нормальним мігрантам запропонують отримати громадянство. Тобто Сергій може спати спокійно. Цінний трудовий ресурс ніхто чіпати не буде.
   
Зламався ваш гугль.

тому я і здивувався , що турки і араби могли захопити таку роботу
https://www.salaryexpert.com/salary/job/postal-worker/germany#:~:text=76.604%20%E2%82%AC%20(EUR)%2Fyr&text=The%20average%20postal%20worker%20gross,hourly%20rate%20of%2037%20%E2%82%AC.

The average postal worker gross salary in Germany is 76.649 € or an equivalent hourly rate of 37 €. In addition, they earn an average bonus of 1.748 €. Salary estimates based on salary survey data collected directly from employers and anonymous employees in Germany. An entry level postal worker (1-3 years of experience) earns an average salary of 54.427 €. On the other end, a senior level postal worker (8+ years of experience) earns an average salary of 94.819 €.
   
тому я і здивувався , що турки і араби могли захопити таку роботу
які курва "арапи" якщо там  вимога Ehrlichkeit  (чесність) до поштабота не просто фраза  а окремо описується
бо в поштаботів  доступ до готівки та приватної інформації та помешкань німців
і закрита (теж описана інструкцівями) комунікація з поліцією
поштабот не діє в категорівї хоче- нехоче "стукати" а мусить то виконувати

і то не гугль зламався
то гугльзапити криві коли при наявності сайтів роботодавців туляться якісь агрегатори криворуких парсерів і кодерів

в дойчепост брутто ставка поштобота (курєр доставка) 17,05є година 
+/- (залежить від регіону і категорії оподаткування)  13-14є година на руки
що дає в місяць 150год 1950-2100є нетто
плюс 50% місячної  на різдво і урлауб
все інше то вислуга що суттєва лише за стажу 10- і особливо 20років   та мізерні  бонуси типу отримати з філіалу юзаний елетроскутер 

максимум на тій позиції 36к є рік брутто  (27к +/- 2к євро нетто рік)
перші два роки (до остаточного переходу на графік повний день) "учнівська" зп 18к брутто
що є мізер
...
в поштаботів від куєрських  сервісів і того (впевненості)  нема
працюють (горба гнуть-ноги бьють) в інших "стандартах"
вовка ноги кормлять

річну зп в 60 кіло брутто може отримувати  лише серйозний босс
і то не рівня філіалу а регіону (кущ філій)

якщо з аналогією в рітейлі (де в лінійного персоналу на 20% за менше зп ніж на пошті) річну 60к мають десяток фахівців  на тисячу філіальних  арбайтерів

...
і для розуміння масштабів тим хто за океанами
зп 70к рік для німця то вже не топ а топ-топ
оскільки витрати на  потреби оренду-авто-корм-сервіс значно нижчі ніж в штатах
інколи навіть на порядок 
без жодних податків  на нерухомість  з мінімальними ставками  страхування

також для розуміння
німець завжди вибере стабільність і меншу зп аби не гнути горба чи бити ноги
життя без стресу kein Stress це не просто фраза а спосіб життя
а поштабот в приватних тим паче без захисту держконтракту то літаюче  лайно
сьогодні літає а завтра ні

найнятий працівник без уні освіти тобто без  магістр чи інженер звання в візитці ніколи вище стелі в 40к не перескочить оскільки тут зовсім інша філософія до персоналу і існує підтверджене переконання що для лінійних позицій (без уні освіти) 24к брутто норм 36к брутто  дуже норм а 42к+ то винятки 
також існують тарифні та галузеві сітки зарплат що ще з часів вільхельма
і то є не питання бажання мати більше  навіть не питання балансування джобмаркту а питання бюрократій і профспілок

агрегатор той криворуко нафантазував
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія