Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Там було про " не біженка,а хитровиіпана бабця,яка скористалася моментом"
У бякі цей " момент" був з грошима від Канади.

Не пісти, а то будеш півнем, завеликим, більш за 1.2 метрів ввишкі
   
Від держави Німеччина до мене немає абсолютно ніяких претензій)
А ваші "претензіі" ви знаєте на якому місці я кручу)

В тебе не може бути претензій до Держава Німетчина. Бо ти там ніхто.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Побачив як ви тулите на біженок те за що вигороджували бяку-- то й згадав іі.

Що ти несеш?

Знову викручуєшся?
   
Бабця,ти помиляєшся)--
Я законослухняний мешканець Німеччини)

Професор Прєображенській сміявсі, особливо коли побачив твої відео з Німетчині
   
Тай і я тебе не чіпляв)
Побачив як ви тулите на біженок те за що вигороджували бяку-- то й згадав іі.
А що там вона?-- далі роздивляється фотки Сергія в пошуках " банана"?
Якась схиблена парочка на пару з тваринкою парнокопитною(

Як не чипляв? А чий клюв вже два роки щодо Шуші дзьобає пшено?
   
В тебе не може бути претензій до Держава Німетчина. Бо ти там ніхто.

У тупого кацапа прошивка з"іхала(--
То воно варнякало про " ти і так податки платиш"
А то тепер вже й про " ніхто")
Згадай ще про відсутність паспорту европейського,довпойоп(
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Бяка так і казала відкрито - я їду скористатися можливостями програми.
і тільки-но повернулася з трьома канадійськими тисячами в кишені як відразу продовжила шалено присікатися до мене через Німеччину
якщо чесно, то я трохи гублюся у подібних випадках - чи то поставитися до такої людини поблажливо, типу "ну, сумасшедший, что возьмешь?", чи то спробувати повернути до реальності
спробувала
не повертається  :(
мабуть варто опановувати перший варіант  :rotate:
   
Ось твоє життья в Німетчині

   
У тупого кацапа прошивка з"іхала(--
То воно варнякало про " ти і так податки платиш"
А то тепер вже й про " ніхто")
Згадай ще про відсутність паспорту европейського,довпойоп(

Саме так! Податки платять всі хто проживае в Німетчині. І ті хтотгромадянин і ті хто «ніхто». Інакше не бувае.
   
і тільки-но повернулася з трьома канадійськими тисячами в кишені як відразу продовжила шалено присікатися до мене через Німеччину
якщо чесно, то я трохи гублюся у подібних випадках - чи то поставитися до такої людини поблажливо, типу "ну, сумасшедший, что возьмешь?", чи то спробувати повернути до реальності
спробувала
не повертається  :(
мабуть варто опановувати перший варіант  :rotate:

Не правда. Вона казала, що майже все там і залишила. То інша програма, вона не заточена на біженців. Вона на всіх громадян Украіни. Це велика різниця
   
Що ти несеш?

Знову викручуєшся?

Бабця,на пальцях поясню(--
Коз"інське гівно звинуватило в цій темі жінок,що втікли в Німеччину від війни-в тому що вони " не біженки,а скористалися можливістю"
А зовсім нещодавно воно ж у подібній ситуаціі вигороджувало бяку,яка " прямо заявила що користується нагодою зрубати бабло з Канади"
Яке Канада виділила не на збагачення хитросраких-- а саме людям,яким це бабло мало піти на підтримку перших кроків в Канаді(
   
Саме так! Податки платять всі хто проживае в Німетчині. І ті хтотгромадянин і ті хто «ніхто». Інакше не бувае.

От іпанько)
Нелегали ж не сплачують податки)
   
В Турча є тількі два індікатора. ДО і ПІСЛЯ війни. То скажіть мені пані Ларта, як би зминилось ваше життья якщо б не було війни?
У мене трохи інше : до пандемії і після, бо тоді були ще хоч якісь доходи крім пенсії.
А потім проблеми почали сипатися, вже після початку війни. Сиділа годинами без світла і котел не працював. Почалися проблеми зі здоровʼям.
Продовжувати..?
   
Бабця,на пальцях поясню(--
Коз"інське гівно звинуватило в цій темі жінок,що втікли в Німеччину від війни-в тому що вони " не біженки,а скористалися можливістю"
А зовсім нещодавно воно ж у подібній ситуаціі вигороджувало бяку,яка " прямо заявила що користується нагодою зрубати бабло з Канади"
Яке Канада виділила не на збагачення хитросраких-- а саме людям,яким це бабло мало піти на підтримку перших кроків в Канаді(

Саме так Залупа. І справа в формулюваннях. Є програми. І один чесно каже - так я користуюся програмою - беру гроші та повертаюся, а інший каже - ой лишенько, мене обстрілюють, +13 у хаті, у Львоі ремонт не йде, мені так страшенно.. я буду тут залишатися і брати грощі бо війна у Львові і холодно.

Вся справа в формулюванях та чесності
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Не правда. Вона казала, що майже все там і залишила. То інша програма, вона не заточена на біженців. Вона на всіх громадян Украіни. Це велика різниця
Що саме неправда?
та мені пофігу, які де програми, на кого вони заточені, хто де що залишив і між ким і ким є різниця
я не вважаю, що я або хтось інший щось винні Бяці, а вона схоже дотримується дещо іншої думки, навіть попри ті три канадійських тисячі
от у цьому і полягає та велика різниця, ІМХО
   
От іпанько)
Нелегали ж не сплачують податки)

Тупий, сплачують геть усі, з кожним продуктом який ти купуєш. А якщо отримуєш «загплатку», то сплачуєш само собою навіть якщо не громадянин. Яким ти і є. Бо ти не маєш права голосу - тобто ти гівно, ти не обираеш владу і не можеш ніяк впливати на іі рішення. В сістемі Німетчині ти маешь завалити епало і сплчувати податкі.
   
У мене трохи інше : до пандемії і після, бо тоді були ще хоч якісь доходи крім пенсії.
А потім проблеми почали сипатися, вже після початку війни. Сиділа годинами без світла і котел не працював. Почалися проблеми зі здоровʼям.
Продовжувати..?

О! Вже і війни наче нема…пандемія суцко, пів року життя відібрали
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

один чесно каже - так я користуюся програмою - беру гроші та повертаюся, а інший каже - ой лишенько, мене обстрілюють, +13 у хаті, у Львоі ремонт не йде, мені так страшенно.. я буду тут залишатися і брати грощі бо війна у Львові і холодно.

Вся справа в формулюванях та чесності
І в чому - у світлі вищевикладеного - Бяка чесніша за ЛАРТУ?
   
Що саме неправда?
та мені пофігу, які де програми, на кого вони заточені, хто де що залишив і між ким і ким є різниця
я не вважаю, що я або хтось інший щось винні Бяці, а вона схоже дотримується дещо іншої думки, навіть попри ті три канадійських тисячі
от у цьому і полягає та велика різниця, ІМХО

Саме цімес хто і чим приїхав. Уряд роздае гроші - то кому і для чого? Якщо ти біженец і без житла - то одне. Якщо не важно хто, а грамадянин Украіни і пох на твоє подальше рішення це інше
   
І в чому - у світлі вищевикладеного - Бяка чесніша за ЛАРТУ?

В тому що вона чесно сказала - я сокристалася програмою і отримала грощі, а потім повернулася до Украіни. Но вона не нила - холодно в Миргороді, не вистачае грошей на ремонт і так страшно від прильотів що не можу тут жити
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

І в чому - у світлі вищевикладеного - Бяка чесніша за ЛАРТУ?

Мирося, на щастя, світова спільнота допомагає всім.

я, чесно, не розумію, чого на Бяку окрисилися. Вона ж написала, що так, отримала гроші у Канаді, витратила їх там і має тепер відкриту візу до країни, що дає змогу у будь-який момент скористатися нею, бо в неї неповнолітній син.

А тепер скажіть чесно, хто б не скористався такою можливістю заради дитини?

Хтось інший виїхав з інших приводів.

Наприклад, я знаю київських  пенсіонерів, які з 2022 року живуть в Німеччині на всьому готовому, не витрачаючи своїх грошей. А свою квартиру здали переселенцям зі сходу. Правда, божилися, що з орендної плати іноді донатять ВСУ.

Знаю іншу сімейну пару, більш молоду. Вони виїхали, бо чоловік мав тяжку операцію, в Польшу, і живуть теж на всьому готовому у готелі якогось польського мецената. Причому на літо їдуть до України, живуть на дачі, а восени і взимку - у Польшу. Свою квартиру теж здали, не знаю, біженцям чи ні.

Я вже не кажу про біженців з західної України, які одразу після початку війни виїхали у Євросоюз і здавали за грубі гроші свої квартири переляканим українцям, бо ж кацапи вже сиділи під Києвом.

То давайте мірятися, хто з них чесніший.
   
Чесність, чесність, та ще раз чесність. залупа дуже брехлива, та багато хто бреше. Але коли це ще прикривають війною, особливо зі Львова то вапще…
От я чесно кажу - в мене все погано, ракети літають, вирішую питання по обладнанню, дітей не бачив одиин - два роки, мабуть з осені на схід. Але ж я дуже задоволений життям! Для мене це новий челендж та нова сторінка моєго життя

Останнє редагування: 5 травня 2024 21:23:52 від Турчинофф
   
В тому що вона чесно сказала - я сокристалася програмою і отримала грощі, а потім повернулася до Украіни. Но вона не нила - холодно в Миргороді, не вистачае грошей на ремонт і так страшно від прильотів що не можу тут жити
От і все зʼясувалрся… що в треба було вивести на чисту воду. Ви думаєте, що я тепер повірю,чи хтось повірить що ви переймаєтеся біженцями зі сходу? Та вони вам десь…
Ви не з тих, хто кимось переймається, ви просто як павич  - тільки розпустити хвіст і похизуватися перед всіма.
   
 Різниця в ситуаціях в тому що бяка ( до речі одна з "олєгархінь тутешніх)-" чесно задекларувала що іде по грощі канадійські з наміром привезти іх в Украіну"
А Ларта ( чи Вія)-- живуть на такі ж грощі-- але саме в краінах,яка ім ті кошти виділила-- і саме на такі потреби.

пс.Чесно кажучи я щиро здивувався що коз"інське гівно не кинулося в Канаду за " халявою"-- це саме його тема-- за 3 тищі хоч в штани собі сходити)
Аж потім згадав що воно невиіздне(
   
От і все зʼясувалрся… що в треба було вивести на чисту воду. Ви думаєте, що я тепер повірю,чи хтось повірить що ви переймаєтеся біженцями зі сходу? Та вони вам десь…
Ви не з тих, хто кимось переймається, ви просто як павич  - тільки розпустити хвіст і похизуватися перед всіма.

Ні, я не переймаюся біженцями. Мені дуже шкода біженців, але справжніх біженців хто залишився без житла. Та я і сам розумію що зараз можу бути таким в мить. Мені прикро тількі одне, що я ім закидував з 2014 року.
   
Різниця в ситуаціях в тому що бяка ( до речі одна з "олєгархінь тутешніх)-" чесно задекларувала що іде по грощі канадійські з наміром привезти іх в Украіну"
А Ларта ( чи Вія)-- живуть на такі ж грощі-- але саме в краінах,яка ім ті кошти виділила-- і саме на такі потреби.

пс.Чесно кажучи я щиро здивувався що коз"інське гівно не кинулося в Канаду за " халявою"-- це саме його тема-- за 3 тищі хоч в штани собі сходити)
Аж потім згадав що воно невиіздне(

Залупа щось пистить, але ж півень півнем
   
Поважаю Бяку, Моллі, Короффку, та Асті і інш.
   
Що саме неправда?
та мені пофігу, які де програми, на кого вони заточені, хто де що залишив і між ким і ким є різниця
я не вважаю, що я або хтось інший щось винні Бяці, а вона схоже дотримується дещо іншої думки, навіть попри ті три канадійських тисячі
от у цьому і полягає та велика різниця, ІМХО
там ціна одних квитків 1 к баксів )
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Різниця в ситуаціях в тому що

Різницю в ситуації ти бачиш тільки у інших і вигідно забуваєш, що й сам користувався будь-якою шпаринкою, щоб проскочити в Німеччину.

Підкреслюю - нелегально. На відміну від українців, які виїжджають з країни зараз.

Тож не тобі волати про різницю в ситуації.
   
От і все зʼясувалрся… що в треба було вивести на чисту воду. Ви думаєте, що я тепер повірю,чи хтось повірить що ви переймаєтеся біженцями зі сходу? Та вони вам десь…
Ви не з тих, хто кимось переймається, ви просто як павич  - тільки розпустити хвіст і похизуватися перед всіма.

я гадаю, як би ви відверто сказали - я їду за грошима на ремонт і можливо мені там зроблять по стархівці якусь операцію, ніхто б нічого не казав.

це було б чесно і відверто, навіть як і у випадку з Бякою.

а то вигадуєте якусь куєту про підтягнення рівня мови, про якусь нііпательску роботу та страх шахедів і ракет раз в півроку  :facepalm1:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

я гадаю, як би ви відверто сказали - я їду за грошима на ремонт і можливо мені там зроблять по стархівці якусь операцію, ніхто б нічого не казав.

це було б чесно і відверто, навіть як і у випадку з Бякою.

а то вигадуєте якусь куєту про підтягнення рівня мови, про якусь нііпательску роботу та страх шахедів і ракет раз в півроку  :facepalm1:

  (tu) І я про те ж.
   
Не правда. Вона казала, що майже все там і залишила. То інша програма, вона не заточена на біженців. Вона на всіх громадян Украіни. Це велика різниця
Яка нахєр різниця? Якщо ти береш гроші від держави ти шаромижник, похєр як це називається
   
я гадаю, як би ви відверто сказали - я їду за грошима на ремонт і можливо мені там зроблять по стархівці якусь операцію, ніхто б нічого не казав.

це було б чесно і відверто, навіть як і у випадку з Бякою.

а то вигадуєте якусь куєту про підтягнення рівня мови, про якусь нііпательску роботу та страх шахедів і ракет раз в півроку  :facepalm1:
А що, я не сказала чесно, що хочу працювати, бо маю проблеми? То почитайте гілку там згори. Але то тільки одна з проблем.
Я не звикла жити на халяву і не хочу, щоб Німеччина чи якась інша країна мені щось давала просто так. Я б з першої хвилини йшла працювати, але ж не я встановлюю порядки у Німеччині.
Але щодо того, як повернулося обговорення у гілці, то цілком зрозуміло, що справа цілком в іншому.
   
А теперь ребята, я расскажу вам о современной экономике.
Первый раз я почувствовал «сбой матрицы» в конце 90-ых. Когда  американцы настаивали бесплатно раздавать сим- карты пользователям, еще им и доплачивать за это. Я не понимал, как это так?? Ведь они не сгенерировали этих затрат, это тупость и растрата. Но они мне говорли - вот своей дальнейшей генерацией трафика они и будут приносить деньги. Компания платила дилерам по 200 баксов за привлеченного клиента, это казалось безумием!! Как так? Зарплата в Украине 50 долл, а ты им даришь деньги? Но они уверенно говорили - мы расчитываем на десятки лет, они сто раз окупят эти вложения!
- но ведь это тупость, они бедные, как они смогут генерировать? Половина от них отключится!
Но расчеты показывали, что даже если четверть останется и будут приносить по 5 долл уверенного дохода в мес, то это выгодно!
Это был для меня какой-то новый тип экономики.
Экономика от слова экономить - а тут раздавать.
И это сыграло. И только сейчас я вижу как это было грамотно. Это новый вид экономики в условиях больших чисел - Рейгоноиика, не сиди на деньгах, а раздавай их. Ведь если Вия и Латра выпьют больше молока в Германии, то и немецкий фермер будет чувствовать себя хорошо. Самое главное что бы Вия и Ларта не выводили деньги из немецкой экономики и не накапливали их.
Это поняли и кацапы после аннексии Крыма. Быстрая  и бесплатная раздача паспортов с курицей это как бесплатная раздача сим- карт.
Поэтому если Вие и Ларте бросили на баланс чуток бабла, то в общей  воронке это себя оправдает.

И у меня только два зауваження. Что будет с Украиной и как мы будем жить в условиях потери «больших чисел». А тут палка о двух концах, раздача сим - карт вдет к напряжению и растрате природных ресурсов. Концентрации населения. Это минус. Примерно как Канада - огромная страна, а цены ужос. Потому что мало людей на единицу площади. Зато природа красивая)))

Останнє редагування: 5 травня 2024 22:03:49 від Турчинофф
   
А теперь ребята, я расскажу вам о современной экономике.
Первый раз я почувствовал «сбой матрицы» в конце 90-ых. Когда  американцы настаивали бесплатно раздавать сим- карты пользователям, еще им и доплачивать за это. Я не понимал, как это так?? Ведь они не сгенерировали этих затрат, это тупость и растрата. Но они мне говорли - вот своей дальнейшей генерацией трафика они и будут приносить деньги. Компания платила дилерам по 200 баксов за привлеченного клиента, это казалось безумием!! Как так? Зарплата в Украине 50 долл, а ты им даришь деньги? Но они уверенно говорили - мы расчитываем на десятки лет, они сто раз окупят эти вложения!
- но ведь это тупость, они бедные, как они смогут генерировать? Половина от них отключится!
Но расчеты показывали, что даже если четверть останется и будут приносить по 5 долл уверенного дохода в мес, то это выгодно!
Это был для меня какой-то новый тип экономики.
Экономика от слова экономить - а тут раздавать.
И это сыграло. И только сейчас я вижу как это было грамотно. Это новый вид экономики в условиях больших чисел - Рейгоноиика, не сиди на деньгах, а раздавай их. Ведь если Вия и Латра выпьют больше молока в Германии, то и немецкий фермер будет чувствовать себя хорошо. Самое главное что бы Вия и Ларта не выводили деньги из немецкой экономики и не накапливали их.
Это поняли и кацапы после аннексии Крыма. Бастрая и бесплатная раздача паспортов с курицей это как бесплатная раздача сим- карт.
Поэтому если Вие и Ларте бросили на баланс чуток бабла, то вобщей воронке это себя оправдает.

И у меня только два зауваження. Что будет с Украиной и как мы будем жить в условиях потери «больших чисел». А тут палка о двух концах, раздача сим - карт вдет к напряжению и растрате природных ресурсов. Концентрации населения. Это минус. Примерно как Канада - огромная страна, а цены ужос. Потому что мало людей на единицу площади. Зато природа красивая)))

Чем меньше людей тем кайфовее, поэтому то, ради великой справедливости, государство Украина обосцало своих граждан заграницей  :love:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Мирося, на щастя, світова спільнота допомагає всім.

я, чесно, не розумію, чого на Бяку окрисилися. Вона ж написала, що так, отримала гроші у Канаді, витратила їх там і має тепер відкриту візу до країни, що дає змогу у будь-який момент скористатися нею, бо в неї неповнолітній син.
І чудово, що Бяці вдалося те, чого вона прагнула. Навіть гадки не мала на неї окрисятися. Можеш не вірити, але я щиро за неї рада.
Єдине, чого я не зрозуміла, чому сама Бяка не втомлюється і зараз окрисятися на мене через Німеччину.
Я ж і гадки не мала нагадувати їй про канадські гроші, аж поки не побачила, що вона - отримавши ті гроші в Канаді - продовжує окрисятися на мене за якісь німецькі начебто гроші.
Розумієш, шуша..Я би спокійно сприйняла подібні дорікання від тебе або будь-кого іншого в Україні. Дарма що подібні дорікання не мають під собою достатнього підгрунтя, але ти краще за будь-кого знаєш про моє ставлення до українців, які вже третій рік у пеклі - і фізичному, і моральному. На це спокійно можна списати будь-що, бо я не уявляю, як те можна витримувати і не поїхати дахом..перепрошую за такий вислів.
Але коли чую подібні дорікання на свою адресу від американських суніків (а він в цьому плані якийсь невтомний насправді) або от як тут - від Бяки, стає трохи...дивно
   
Чем меньше людей тем кайфовее, поэтому то, ради великой справедливости, государство Украина обосцало своих граждан заграницей  :love:

Никто никого не обсцыкал. Мы не нападали на Россию и не мы принесли эту войну. Но как мне говорит интуиция - иди против течения. Уезжают - да и йух с ними. Будем значит тут с ребятами коротать свою старость, если выживем конечно. Зато улицы свободны  :laugh:
   
Никто никого не обсцыкал. Мы не нападали на Россию и не мы принесли эту войну. Но как мне говорит интуиция - иди против течения. Уезжают - да и йух с ними. Будем значит тут с ребятами коротать свою старость, если выживем конечно. Зато улицы свободны  :laugh:
100% не обсцыкали,, любой реформированный суд подтвердит  :peremoga:

Кайфуйте с пациками :drinks:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

я гадаю, як би ви відверто сказали - я їду за грошима на ремонт і можливо мені там зроблять по стархівці якусь операцію, ніхто б нічого не казав.
а тепер уявіть, що ЛАРТА цілком могла і не ділитися тут своїми проблемами, ніхто нічого не знав би, і нічим було дорікати
але вона поділилася
і що? там є чому заздрити, у чому ви дорікаєте літній жінці, яка може у відчаї через потребу у медичній допомозі, а її не дочекатися в Україні, і хтозна чи дочекається у Німеччині?
   
100% не обсцыкали,, любой реформированный суд подтвердит  :peremoga:

Кайфуйте с пациками :drinks:

Какой-то кацапский наратив. Тобишь мы виноваты в войне на нашей земле?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія