Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

хтось сидить при плюс 13 на канапі і нарікає на долю, інший на старість років іде в незнані світи щоб щось змінити собі на краще, взагалі не ясно, як можна дорікати таким людям?
Та Турчинофф трохи познущався, трохи поприколювався, інші епітетами на мою адресу ще раз показали свою ницість.
Але хотілося б від Турча, щоб написав, як мені бути у моїй ситуації, коли гроші мені потрібні не тільки на ремонт квартири?
Я повинна думати за інших, а хто за мене подумає?

Я до речі, усі зароблені гроші вклала в ремонт даху над 2/3 будинку, поставила австрійську черепицю з фасаду, щоб не зіпсувати вигляд будинку.  А тепер дійсно мушу сама себе рятувати.

   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

то високі стелі і велика квадратура, і шоб опалити таке, навіть з котлом потрібно кубів 300+газу ))

А пєц на газу п***а 10 кубів в годину, взагалі)

Пані ларта не розглядає продати апартаменти к куям собачим і зїхати в 1у кімнату де опалення дешеве


Ну так, ці стєнанія нагадали мені одну сім'ю, яка жила на вулиці Інститутській і в дев'яностих опинилася на грані виживання, бо старим пенсію або не платили, або вона була мала, дорослі втратили роботу, а діти ще навчалися в інститутах.

А коли люди їм казали - продайте квартиру в центрі та купіть собі кілька подалі від центра та одну здавайте, то вони пручалися до останнього і сиділи на своїх "аршинах" до останнього, поки їх сини не забажали одружитися і привели обох дружин у ту нещасну квартиру.

Ті невістки в хлам розсварилися між собою та со свекрухою і лобуряки-сини таки змусили батьків продати ту квартиру і щасливо роз'їхатися кожен у свою меншу, хоч і не в центрі.

Сидіти дупою на купі бабла і розповідати всім, що нема чим за квартиру заплатити  - ну то тільки наш постсовок може робити.
   
Існує такий термін в економіці і бізнесі як ліквідність. Було б добре декому з ним ознайомитися.
   
Існує такий термін в економіці і бізнесі як ліквідність. Було б добре декому з ним ознайомитися.

Твоя хата в центрі не ліквід понад 15 років?  :lol:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Існує такий термін в економіці і бізнесі як ліквідність. Було б добре декому з ним ознайомитися.

То нащо вкладати гроші в ремонт неліквідності?

Тим більше, наскільки мені відомо, у Львові квартири добре розкуповуються і після початку війни. А кавалєркі взагалі як гарячі пиріжки йшли, нє?

Це у Києві ринок у 2022 році зовсім просів. Але зараз теж ворушиться, навіть знову будівництво нових комплексів почалося.
   
Українцям на тимчасовому захисті не потрібен дозвіл на роботу, тому роботодавцю не треба доводити, що він не знайшов німця. Це їх очікує, коли будуть видавати дозволи на роботу для отримання трудової візи. Ось тоді буде за загальною процедурою.

Даже если это так, то при выборе между немцем (гражданином ЕС) и украинцем, при прочих равных, работодатель выберет немца.
   
я про це не чула. вже хтось реально отримав житло?
Так, але не отримав, а купив і продавець вже обналічів той сертифікат, все норм.
І є реальний клієнт на покупку житла через сертифікат.
   
По поводу страха прилета не соглашусь с Максом.
Мы тут в Киеве привыкли, и есть надежда на Патриоты, но даже с ними ко мне уже три раза прилетало.
В других городах с ПВО хуже.
Я ночевал во Львове когда на Стрыйскую прилетело, рядом. Было неприятно.

Поэтому для мнительных это тяжело конечно.
   
Гугл пише 29 євро на годину в першій рік, 35 євро з 3 річним досвідом заробляє поштар в німеччині.

Зламався ваш гугль.
   
Шановна пані Ларта, я не маю ні до вас ні до Віі жодноі претензіі. Людина шукае де краще і то що ви цим скористались то ваша особиста справа, але ви зовсім і ніяк не біженка

Знов коз"інське гівно доіпалося до пролетаріів(
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Та ні, вона просто почне жити на свої гроші і з часом зароблятиме достатньо, щоб орендувати, що треба

 Не обов"язково заробляти достатньо. Допомога виплачується і працюючій людині. Вона припиняється лише у тому разі, коли людина починає доволі багато заробляти.
   
Вірю, ще і як. Але ж ви не біженка, ви просто скористались відчинившимося можливостями, чи я не прав?

Блін(
Знову згадалося як воно в подібній ситуаціі бяку вигороджувало(
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Знов коз"інське гівно доіпалося до пролетаріів(


Якаж Ларта пролетарій ? Он, 2/3 даху поміняла за свій кошт у 60+

   
Не обов"язково заробляти достатньо. Допомога виплачується і працюючій людині. Вона припиняється лише у тому разі, коли людина починає доволі багато заробляти.

Я деталей не знаю щодо розміру виплат, але німкені з дітьми якось же виживають, і не всі з них живуть разом із батьками або заміжні.
   
Ти просто крадеш гроші в людей, бо не біженка, а хитровиєбана бабця, що хоче на біженські гроші зробити ремонт у львівський квартирі  :facepalm1:

І тут бяку згадали(
Але ж "грощі від Канади"-- ета другоє(
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Блін(
Знову згадалося як воно в подібній ситуаціі бяку вигороджувало(

А що не так у Бякі? Ти знову за своє?

Заздриш, як і інші ковбасники, шо зараз біженцям інші країни надають всі умови?
   
І тут бяку згадали(
Але ж "грощі від Канади"-- ета другоє(

Де тут мова про Бяку?
   
Заздриш, як і інші ковбасники

Та никто не завидует кроме может горстки маргиналов обиженных судьбой. Остальные помогают чем могут.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

І тут бяку згадали(
Але ж "грощі від Канади"-- ета другоє(

А чорний нал в Німеччині, коли ти працював нелегально і не платив податки, та й твої чисельні нелегальні мандрівки в Німеччину, поки тебе звідти не депортували, - це третє?
   
Де тут мова про Бяку?

Там було про " не біженка,а хитровиіпана бабця,яка скористалася моментом"
У бякі цей " момент" був з грошима від Канади.
   
А чорний нал в Німеччині, коли ти працював нелегально і не платив податки, та й твої чисельні нелегальні мандрівки в Німеччину, поки тебе звідти не депортували, - це третє?
Від держави Німеччина до мене немає абсолютно ніяких претензій)
А ваші "претензіі" ви знаєте на якому місці я кручу)
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Там було про " не біженка,а хитровиіпана бабця,яка скористалася моментом"
У бякі цей " момент" був з грошима від Канади.

А вона зробила щось проти закону чи нелегально, як робив ти, коли незаконно протискався у Німеччину?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Від держави Німеччина до мене немає абсолютно ніяких претензій)
А ваші "претензіі" ви знаєте на якому місці я кручу)

Мені теж по фіг, на якому місці тебе крутять з твоїми претензіями.

Особливо коли ти сам полюбляєш порушувати ті самі закони Німеччини, наприклад.

Але це ж другоє, так?
   
А що не так у Бякі? Ти знову за своє?

Заздриш, як і інші ковбасники, шо зараз біженцям інші країни надають всі умови?

Хотів написати -"бабця,ти тупа?де я про "заздрість" писав?"
Але згадав що ти єдина з вашого кодла відповіла на мій фігансовий "виклик")--
Тож вирішив промовчати(
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

скористалася моментом

Зовсім мозок уплив?

Війну в Україні ти називаєш  "скористатися моментом"?
   
Мені теж по фіг, на якому місці тебе крутять з твоїми претензіями.

Особливо коли ти сам полюбляєш порушувати ті самі закони Німеччини, наприклад.

Але це ж другоє, так?
Бабця,ти помиляєшся)--
Я законослухняний мешканець Німеччини)
   
Зовсім мозок уплив?

Війну в Україні ти називаєш  "скористатися моментом"?

Це непряма цитата коз"інського гівна.
   
То нащо вкладати гроші в ремонт неліквідності?

Тим більше, наскільки мені відомо, у Львові квартири добре розкуповуються і після початку війни. А кавалєркі взагалі як гарячі пиріжки йшли, нє?

Це у Києві ринок у 2022 році зовсім просів. Але зараз теж ворушиться, навіть знову будівництво нових комплексів почалося.
Я б мала тут усю свою історію викладати? За мене то роблять інші  - придумують на ходу.
Вважаєте себе розумнішою і досвідченішою, що можете когось повчати? Вважайте, я не бороню.
Але я на щастя живу своїм  розумом і якось мені то вдавалося.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Бабця,ти помиляєшся)--
Я законослухняний мешканець Німеччини)

Дідусь, ти доволі тут вихвалявся своїми нелегальними пригодами в Німеччині, а у ФУПа пам'ять добра. Тож те, що тобі нарешті вдалося легалізуватися, нічого по суті не змінює.

   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Це непряма цитата коз"інського гівна.

Бгг, я ж кажу - ніяких своїх думок.

Живи своїм розумом, Пчьола Сергій!
   
Бабця,ти помиляєшся)--
Я законослухняний мешканець Німеччини)
Чого ви жінку бабцею обзиваєте? За яким правом? За кацапським?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Чого ви жінку бабцею обзиваєте? За яким правом? За кацапським?

Та це нормально для новоспеченого німецького заможного пана без німецького, правда, паспорта. Не знає, чим вкусити, тож починає з ейджизма.

Цікаво, він свою дружину теж бабцею називає? Адже вона старша за нього?
   
Та це нормально для новоспеченого німецького заможного пана без німецького, правда, паспорта. Не знає, чим вкусити, тож починає з ейджизма.

Цікаво, він свою дружину теж бабцею називає? Адже вона старша за нього?

Бабця,звідки "інфа" про " нім.заможного пана без паспорта"?Знову щось коз"інське гівно вам у вуха насрало?(
пс.ти ж знаєш що я тебе не зачіпав особливо)-- тож і не пащекуй)
А захочеш мене " вкусити"-- знаєш же що буде тобі зааропоновано?)
   
Нам так не жити. Посижу на соціалі, який ще Турчинофф, виявляється, податками оплачує у всіх країнах Європи і світу.
Життя бентежне.

Молодець! Нарешті впізнав стару, добру Віяру  :laugh:
   
Та Турчинофф трохи познущався, трохи поприколювався, інші епітетами на мою адресу ще раз показали свою ницість.
Але хотілося б від Турча, щоб написав, як мені бути у моїй ситуації, коли гроші мені потрібні не тільки на ремонт квартири?
Я повинна думати за інших, а хто за мене подумає?

Я до речі, усі зароблені гроші вклала в ремонт даху над 2/3 будинку, поставила австрійську черепицю з фасаду, щоб не зіпсувати вигляд будинку.  А тепер дійсно мушу сама себе рятувати.

В Турча є тількі два індікатора. ДО і ПІСЛЯ війни. То скажіть мені пані Ларта, як би зминилось ваше життья якщо б не було війни?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Бабця,звідки "інфа" про " нім.заможного пана без паспорта"?Знову щось коз"інське гівно вам у вуха насрало?(
пс.ти ж знаєш що я тебе не зачіпав особливо)-- тож і не пащекуй)
А захочеш мене " вкусити"-- знаєш же що буде тобі зааропоновано?)

Ти б, дідусю,  краще частіше оте своє нещасне тойво пропонував власній дружині замість того, щоб бігати по форуму та унило пропонувати свою фігню іншим.

Тебе теж ніхто, поміть, на чипляв у цій гілці, але ж ти вискочив, як Пилип з конопель та почав когось звинувачувати, хоча сам маєш пику у пушку.
   
Знов коз"інське гівно доіпалося до пролетаріів(

Ти підписавсі на канал «Акула»?
   
Блін(
Знову згадалося як воно в подібній ситуаціі бяку вигороджувало(

Знов все переплутав)), але з твоєї логіці ти повинен Ларту зачмирити)
   
І тут бяку згадали(
Але ж "грощі від Канади"-- ета другоє(

Так. Зовсім другоє. Бяка так і казала відкрито - я їду скористатися можливостями програми. Але вона не казала - ой лишенько, мене обстрілюють, нема де місця мені в Украіні. Тобто чесно задекларувала що користується програмою. І не пестіла що в неї +13 в хаті і неможливо жити.
А ти СПТУ -15 міста Чернівців і стрибаєш як можна завище
   
Ти б, дідусю,  краще частіше оте своє нещасне тойво пропонував власній дружині замість того, щоб бігати по форуму та унило пропонувати свою фігню іншим.

Тебе теж ніхто, поміть, на чипляв у цій гілці, але ж ти вискочив, як Пилип з конопель та почав когось звинувачувати, хоча сам маєш пику у пушку.

Тай і я тебе не чіпляв)
Побачив як ви тулите на біженок те за що вигороджували бяку-- то й згадав іі.
А що там вона?-- далі роздивляється фотки Сергія в пошуках " банана"?
Якась схиблена парочка на пару з тваринкою парнокопитною(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія