Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Не пишіть йухні… постбот отримує в середньому 35 тисяч на рік туди-сюди тисяча в залежності Німеччині.



Гугл пише 29 євро на годину в першій рік, 35 євро з 3 річним досвідом заробляє поштар в німеччині.
   
І що? В центрі Львова в хаті (-13) взимку?
Так, бо ремонт не завершений.
І часом втрачається робота, коли ти наймана робоча сила. Але вам то зрозуміти важко.
Я до речі, пробивала собі дорогу сама - лише резюме і особиста співбесіда.
Без тата і без мами, і без знайомих та звʼязків.
   
Ти знаєш, сичання емігрантів попередніх хвиль ніяк не торкає мою душу.
А от Турчинофф взбісив. Він, сцуко, щиро не розуміє Ларту. Пожив би, падло, на мінімалку, не дзявкав би.

Так! Не розумію в 60+ років зі Львова прикінутися біженкою (ну яка в сраку біженка), та шукати там роботу, але гарну роботу, та ще казати що пів року житья втрачено ізза скоцької Германіі  :weep:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Гугл пише 29 євро на годину в першій рік, 35 євро з 3 річним досвідом заробляє поштар в німеччині.
Викиньте нахуй свій гугл, він у вас поломаний...

Цитувати
Werde Paketzusteller in Berlin-Tempelhof. Was wir bieten. 17,05 € Tarif-Stundenlohn inkl. 50% Weihnachtsgeld, ggf. regionale Arbeitsmarktzulage. Weitere 50% Weihnachtsgeld im November. Bis zu 332 € Urlaubsgeld....

https://careers.dhl.com/eu/de/wevu-paketzusteller
   
А якщо вона приїде, то вони всі разом здохнуть з голоду і холоду, але хіба ж це ухилянта хвилює, йому сексу недохват, сцуко :(

Та хто таке тобі сказав? В Украіні здохнути з голоду то треба бути справжнім дєбілом
   
Так! Не розумію в 60+ років зі Львова прикінутися біженкою (ну яка в сраку біженка), та шукати там роботу, але гарну роботу, та ще казати що пів року житья втрачено ізза скоцької Германіі  :weep:
Для вас біженці - це ті, що декламують Маяковського у Німеччині.  бо їх рясніше бомблять…
А мені нічого не треба. Я ж українка, яка шукає не соціалу, а роботи.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Так-так, недостатньо патріотичні, працювати не хочуть, церкву українську досі в Берліні не збудували.
церква ПЦУ вже хєр знає скільки років стоїть на Ґрацер платц, але багатьом українцям Берліну у гундяївців як медом намазано...
   
Та ясно, ти ж в космосі живеш, можна і історії смакувати.
Гриз би сухий хліб, не дзявкав би.

В якому космосі? В мене тут війна, війна. Це Украіна, а не Німетчина
   
Так, бо ремонт не завершений.
І часом втрачається робота, коли ти наймана робоча сила. Але вам то зрозуміти важко.
Я до речі, пробивала собі дорогу сама - лише резюме і особиста співбесіда.
Без тата і без мами, і без знайомих та звʼязків.

Шо мені важко зрозуміти? Що (-13) у Львові і на вулиці буває пару раз на рік. А якщо це центр міста то що опалення нема, чи в вас там вікон нема? Щось якись сказки, таки ж самі як і постійні прильоти і нема де сховатись у Львові.
   
Для вас біженці - це ті, що декламують Маяковського у Німеччині.  бо їх рясніше бомблять…
А мені нічого не треба. Я ж українка, яка шукає не соціалу, а роботи.

Для мене біженець то Херо Фатер з Маріуполя, Свалкер з Мелітополя, Златодобра з Ізюму, Натіві з Авдіївці, навіть Алежка з Донецка і той біженец
   
Та хто таке тобі сказав? В Украіні здохнути з голоду то треба бути справжнім дєбілом
Щоб жити в Україні треба не тільки їсти. Треба гроші на лікарів, медикаменти, треба замінити комп, на якому навіть програма Приват не працює,  а на смартфоні вже нічого не бачиш,
І холодильник ламається, і пральна машина, і котел вже старий, усе виготовляється не на 100 років.
І часом доходи можуть скінчитися…:
На завжди усе буває гладко.
Це я вас так готую до старості: бо коли молодий і тобі все під силу, то важко зрозуміти ближнього.
Але є таке гірке правила: від тюрми і суми не зарікайся.
   
Щоб жити в Україні треба не тільки їсти. Треба гроші на лікарів, медикаменти, треба замінити комп, на якому навіть програма Приват не працює,  а на смартфоні вже нічого не бачиш,
І холодильник ламається, і пральна машина, і котел вже старий, усе виготовляється не на 100 років.
І часом доходи можуть скінчитися…:
На завжди усе буває гладко.
Це я вас так готую до старості: бо коли молодий і тобі все під силу, то важко зрозуміти ближнього.
Але є таке гірке правила: від тюрми і суми не зарікайся.

Шановна пані Ларта, я не маю ні до вас ні до Віі жодноі претензіі. Людина шукае де краще і то що ви цим скористались то ваша особиста справа, але ви зовсім і ніяк не біженка
   
Шо мені важко зрозуміти? Що (-13) у Львові і на вулиці буває пару раз на рік. А якщо це центр міста то що опалення нема, чи в вас там вікон нема? Щось якись сказки, таки ж самі як і постійні прильоти і нема де сховатись у Львові.
Господи, а я думала? Що ви вмієте думати. Ніби бізнесмен.:,
Які мінус 13? В квартирі взимку - +13. Цілу зиму,
Особливості, чому так, не збираюся обговорювати. Не вірите, ну і хай.
І як ви собі уявляєте: 3-ти ночі і я сама рушаю на пошуки бомбосховища, котре далеченько.  А потім назад? А через півгодини знову туди?
   
Господи, а я думала? Що ви вмієте думати. Ніби бізнесмен.:,
Які мінус 13? В квартирі взимку - +13. Цілу зиму,
Особливості, чому так, не збираюся обговорювати. Не вірите, ну і хай.
І як ви собі уявляєте: 3-ти ночі і я сама рушаю на пошуки бомбосховища, котре далеченько.  А потім назад? А через півгодини знову туди?

А чому (+13) де в вас опалення? Це ж не Авдєєвка, це ж Львів
   
А чому (+13) де в вас опалення? Це ж не Авдєєвка, це ж Львів

пічне опалення австрійських і не тільки камяниць, де з теплом через комин вилітає купа бабла, тому і економлять як можуть прогріваючи хату макс раз в день
   
А чому (+13) де в вас опалення? Це ж не Авдєєвка, це ж Львів
Бо у неї нема сонячних батарей.
Все геніальне просто.
   
пічне опалення австрійських і не тільки камяниць, де з теплом через комин вилітає купа бабла, тому і економлять як можуть прогріваючи хату макс раз в день

І шо там газу нема чи електрики? Чи в Ларти гроші на ремонт хати вистачає, а на обігрів ні?
   
Так за свої ж, від урядів не взяв ні копійки. Навпаки до бюджету Польшіі на років 10 пару мільйонів злотих перечислив, з яких до речі і біженцям допомогу платять.
Та і навіщо мені працювати на мінімалку, я що якись убогий чи без фаху?
До українського бюджету перерахуй, бо вже й 2000 гривень допомоги ВПО скасували.
   
Та хто таке тобі сказав? В Украіні здохнути з голоду то треба бути справжнім дєбілом
Та да, 30 соток картоплі врятує, це аксіома.
   
До українського бюджету перерахуй, бо вже й 2000 гривень допомоги ВПО скасували.

До українського бюджету 2 мільйоні грн. на рік. Небагато, але ж що наробив те й сплачую. Ще до речі до бюджету США сплачую, там я теж платник податків
   
Та да, 30 соток картоплі врятує, це аксіома.

Ухххх забурєла сестричка Віяро, забурєла. Ти мені нагадуєш мене в років 22 коли я став отримувати перші хороші гроші  :laugh:
   
І шо там газу нема чи електрики? Чи в Ларти гроші на ремонт хати вистачає, а на обігрів ні?

пічне на газу, на заході називають пʼєц, ккд нижче плінтуса, коли був газ па підісять ніхто уваги не звертав, при теперішніх цінах не кожен айтішнік потягне рахунки за газ при такому опаленні, в кого низькі доходи і платити не можуть і поміняти опалення на сучасне дорого
   
А чому (+13) де в вас опалення? Це ж не Авдєєвка, це ж Львів
Ну навіщо вам ці деталі? Чому не вірите, що у людини нема змоги без грошей жити? Фізично. Чому не хочете зрозуміти проблеми інших? Невже так важко?
   
пічне на газу, на заході називають пʼєц, ккд нижче плінтуса, коли був газ па підісять ніхто уваги не звертав, при теперішніх цінах не кожен айтішнік потягне рахунки за газ при такому опаленні, в кого низькі доходи і платити не можуть і поміняти опалення на сучасне дорого

Я так розумію таки хати то цілий капітал, по 2000 доларів за метр 2, чи не так?
   
Хм, в голландців статистика цікавіша..
Хоча, може якщо в німців зробити правильну вибірку, то буде десь так само


Ще цікавіша статистика буде, якщо зробити вибірку 18-60 у голандців. Там чи не 68% здається.
Справа в ментальності німців. Німецьке суспільство більш шовіністичне та ієрархічне. Самі німці які до Голандії переїжджають - здихають з полегшенням. 
Німеціка мова всюди - нікуди без неї. В Голандії англійською не володіють лише якісь селюки-механізатори.
Але тіж самі селюки-механізатори дуже відкриті люди. Якщо з ними нормально - вони теж нормально.
Для голандців головне все робити по-приколу та отримувати задоволення від процесу. Тому більш працьовиті украінці цінуються, бо тягнуть те, що голандці робити не хочуть.   
   
Ну навіщо вам ці деталі? Чому не вірите, що у людини нема змоги без грошей жити? Фізично. Чому не хочете зрозуміти проблеми інших? Невже так важко?

Вірю, ще і як. Але ж ви не біженка, ви просто скористались відчинившимося можливостями, чи я не прав?
   
І шо там газу нема чи електрики? Чи в Ларти гроші на ремонт хати вистачає, а на обігрів ні?
А, зрошуміла. Ви читаєте усе по діагоналі. Ларта тут вже кілька годин пише, що нема грошей, а тепер  Турч переконливо пише. що вони десь у Лартм є, виявляється, треба тільки пошукати
Холєра, склероз…
   
А, зрошуміла. Ви читаєте усе по діагоналі. Ларта тут вже кілька годин пише, що нема грошей, а тепер  Турч переконливо пише. що вони десь у Лартм є, виявляється, треба тільки пошукати
Холєра, склероз…

Може не вірно зрозумів, але ж ви робите ремонт у Лвівській хаті, чи не так?
   
Я взагалі не розумію, чому причепилися до наших жінок, які навіть у віці, що вважається пенсійним, намагаються вижити і заробити копійку. В мене це повагу викликає, а тут чоловіки (чи працюючи самі, чи за них їхні жінки заробляють??) їх рилом по грязюці намагаються вже яку сторінку повозити. Фу.
   
Я взагалі не розумію, чому причепилися до наших жінок, які навіть у віці, що вважається пенсійним, намагаються вижити і заробити копійку. В мене це повагу викликає, а тут чоловіки (чи працюючи самі, чи за них їхні жінки заробляють??) їх рилом по грязюці намагаються вже яку сторінку повозити. Фу.

Та ніхто не причипився, просто це не біженство, а покращення стану. Все нормально. Треба давати вірні формулювання, бо в них весь сенс
   
Та ніхто не причипився, просто це не біженство, а покращення стану. Все нормально. Треба давати вірні формулювання, бо в них весь сенс

Німеччина називає це спеціальним статусом для українців, тимчасовий притулок. Біженство це дещо інше, процедура і обов'зки будуть відрізнятись. Якщо вам треба вірні формулювання, в неї тимчасовий притулок (параграф 24, якщо я вірно зрозуміла)
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

церква ПЦУ вже хєр знає скільки років стоїть на Ґрацер платц, але багатьом українцям Берліну у гундяївців як медом намазано...
Я вчора прочитала в одному пабліку на ФБ, що приходів за кордоном ПЦУ мати НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ - такою є умова скороспішного томосу
Не знаю, чи правда це. Тут в НРВ знайшла інфу що є УПЦ КП, яка підпорядковується безпосередньо Вселенському патріархату.
Жодного приходу ПЦУ немає.
   
Вірю, ще і як. Але ж ви не біженка, ви просто скористались відчинившимося можливостями, чи я не прав?
От поїхало зі Сходу багато біженців. І хати мають і все інше, і не бомблять їх дуже. Але вони зі Сходу, тому біженці.
А от Ларта, якій ніхто  не гарантує, що не впаде на голову в будь якій хвилі,  бо цілий час літає над головою і сирени що кілька годин, і нерви вже не витримують, то я не біженка.
Я поза  Львовом 50 км на свої очі бачила дві ракети над головою, одну з котрих на моїх очах збили, а перед тим ще одна була збита і впала 1 км від мого городу.
Що ми тут обговорюємо? Кому страшніше, кому більше треба?
   
Німеччина називає це спеціальним статусом для українців, тимчасовий притулок. Біженство це дещо інше, процедура і обов'зки будуть відрізнятись. Якщо вам треба вірні формулювання, в неї тимчасовий притулок (параграф 24, якщо я вірно зрозуміла)
Добре. Будемо це називати ТПО - тимчасово притуливщияся особа
   
Німеччина називає це спеціальним статусом для українців, тимчасовий притулок. Біженство це дещо інше, процедура і обов'зки будуть відрізнятись. Якщо вам треба вірні формулювання, в неї тимчасовий притулок (параграф 24, якщо я вірно зрозуміла)
Та це ми так спрощуємо, хоч Турчу все одно, йому треба просто трохи подзюгати.
   
Я так розумію таки хати то цілий капітал, по 2000 доларів за метр 2, чи не так?
Точно-точно, продати єдине житло, маючи в Європі тимчасовий захист до весни 2025 року - це без писти геніальне рішення.
   
Та це ми так спрощуємо, хоч Турчу все одно, йому треба просто трохи подзюгати.
та ні, мене здивувало - потратила аж пів року життя на німецьку бюрократію. Це схоже що засунь до рота палець, то і по локоть відкусить. Вам треба дякувати німецькому уряду, а ви іх поносите
   
І це типова історія. Знайома пара з Вовчанська - він АТОшник поранений, вже обидва пенсійного віку, пішки з окупації вийшли, будинок розбомблений, повертатися нема куди і Україна нічим не допоможе, вони це розуміють. Живуть.
Мабуть не треба писати, що Україна нічим не допоможе.
Держава вже розпочала видавати сертифікати на придбання житла тим, хто його повністю втратив.
   
Мабуть не треба писати, що Україна нічим не допоможе.
Держава вже розпочала видавати сертифікати на придбання житла тим, хто його повністю втратив.

я про це не чула. вже хтось реально отримав житло?
   
Ухххх забурєла сестричка Віяро, забурєла. Ти мені нагадуєш мене в років 22 коли я став отримувати перші хороші гроші  :laugh:
А ти мені нагадуєш Алезку, який років 10 тому цвірінькав, як росте процент жирів в маслі на ДТЕК. А це щось притих, біженствує на нарубане бабло.
Тому не сильно випендрюйся, сьогодні ти на коні, а завтра кінь на тобі 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія