Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

А я хочу сказать про «лучше чем остальные 8 млрд. На Земле». Вот я допустим трудоустроен, то зачем мне быть лучше чем остальные 8 млрд на Земле?  :laugh:

Макс, ты пишешь как собственник бизнеса, слишком далекий от народа.
Даже если ты трудоустроен, то каждый день засыпаешь и просыпаешься с мечтой о СУЩЕСТВЕННОМ улучшении условий.
А для этого необходимо ЛИБО сменить работу, ЛИБО получить повышение на существующей.
И для этого ты вступаешь в конкуренцию с остальными 8 млрд.

Но нельзя забывать что наемым сотрудникам также нужно прилагать усилия чтобы удержаться на текущем месте, будучи лучше любого из 8 млрд. претендентов.
   
В принципі жити на соціал на північ від PIGS країн, то треба бути пенсом, калікою чи якимось бухаючим WТ. Або зовсім тупим шо не може вивчити пару слів на місцевих мовах.
Але на початках можливо треба буде забути на деякий час то своє: "я інженер, вчитель, геодезист, хімік" і т.п. і почати з чогось простішого.
Але звичайно є різні приколи місцеві особливо в багатших країнах. Наприклад працювати неповний день фінансово невигідно.
Приклад. Ти соціальщик. Тобі оплачують житло вкл світло, інтернет, обігрів. Ліки, лікарні, зуби за символічних 50 SЕК. Дають бабок на жрачку, одяг, шампунь. Все разом буде 1000 €. Ти знайшов роботу на неповний день 50 %, де зарплата 2500 € за 100 %. Отримуєш 1250 € мінус податок, буде тих самих 1000 €. Манюпас полінiвіше подумає: на хєра працювати за "безплатно"? Манюпас порозумніше подумає: Почну з 50 %, може буде більше потім, наведу такі сякі контакти, покажу себе, мову можна підівчити (залежно від сфери), зароблю касу по безробіттю таку сяку, зможу на якийсь курс піти по спеціальності, шоб робити шось більш авансоване ніж парти в школі переносити.
Тобто багато шо залежить від менталітету і ступеня ліні.
(tu)
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Годувальниці, йопта  :facepalm1:

А чоловік такий: сиди, сиди, кохана, тут страшно, ракети літають, бух-бах (і грошики на карту щомісяця на пивасик капають)  :weep:
Нє, ще крутіше. Чоловік такий "Скільки ти там будеш сидіти, їдь додому з дітьми, бо я сексу хочу і борщ варити нема кому. Ну і що, що в будинку всі речі битим склом засипані і дах пробило, я вікна фанерою забив і пару старих шиферин на даху примостив, не заливає вже дощ".
Це реальна історія знайомої.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Годувальниці, йопта  :facepalm1:

А чоловік такий: сиди, сиди, кохана, тут страшно, ракети літають, бух-бах (і грошики на карту щомісяця на пивасик капають)  :weep:

 На цигарки не вистачає. Їх ціна не така як в Україні. Значно вища, а ще ціна на е/е незрівнянно вища, проїзд у транспорті, продукти харчування. Але брехунка про це не скаже.
   
Так я забувся що тут літає) головне що ти це памятаєшь. Ну звісно перелякались в перші тижні війни, виіхали - то зрозуміло, але ж переляк вже пройшов, особливо в тих хто західніше Полтави
Турч, у тебе син в Канаді, дочка в Польщі. У неї син і чоловік воюють. Так, що не тобі їй щось закидати.
   
Нє, ще крутіше. Чоловік такий "Скільки ти там будеш сидіти, їдь додому з дітьми, бо я сексу хочу і борщ варити нема кому. Ну і що, що в будинку всі речі битим склом засипані і дах пробило, я вікна фанерою забив і пару старих шиферин на даху примостив, не заливає вже дощ".
Це реальна історія знайомої.

Ну якось же він 2 роки обходився без жінки  :gigi: Чи він теж непрацюючий, чекає, доки дружина приїде скло вставити?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

В принципі жити на соціал на північ від PIGS країн, то треба бути пенсом, калікою чи якимось бухаючим WТ. Або зовсім тупим шо не може вивчити пару слів на місцевих мовах.
Але на початках можливо треба буде забути на деякий час то своє: "я інженер, вчитель, геодезист, хімік" і т.п. і почати з чогось простішого.
Але звичайно є різні приколи місцеві особливо в багатших країнах. Наприклад працювати неповний день фінансово невигідно.
Приклад. Ти соціальщик. Тобі оплачують житло вкл світло, інтернет, обігрів. Ліки, лікарні, зуби за символічних 50 SЕК. Дають бабок на жрачку, одяг, шампунь. Все разом буде 1000 €. Ти знайшов роботу на неповний день 50 %, де зарплата 2500 € за 100 %. Отримуєш 1250 € мінус податок, буде тих самих 1000 €. Манюпас полінiвіше подумає: на хєра працювати за "безплатно"? Манюпас порозумніше подумає: Почну з 50 %, може буде більше потім, наведу такі сякі контакти, покажу себе, мову можна підівчити (залежно від сфери), зароблю касу по безробіттю таку сяку, зможу на якийсь курс піти по спеціальності, шоб робити шось більш авансоване ніж парти в школі переносити.
Тобто багато шо залежить від менталітету і ступеня ліні.
Так воно і є - та сама тисяча.
Тільки ти забувся один цікавий нюанс - ті сміливі, що рвонули працювати, втратили можливість повернутися на соціал, якщо що, там вже діють інші розклади в Агентур фур Арбайт.
То для самотніх молодих амбітних людей це одне, а для мамок з дітками - зовсім інше, залишитися на вулиці ніхто не ризикує.
   
це де на І.Франка ракети влучали?
На Стрийській. І шахеди на Вітовського.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Нє, ще крутіше. Чоловік такий "Скільки ти там будеш сидіти, їдь додому з дітьми, бо я сексу хочу і борщ варити нема кому. Ну і що, що в будинку всі речі битим склом засипані і дах пробило, я вікна фанерою забив і пару старих шиферин на даху примостив, не заливає вже дощ".
Це реальна історія знайомої.

Ну то вона сама знайшла такого альфонса собі на голову і сама ще й грошей на пиво та цигарки висилає. Хто їй лікар?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Ну якось же він 2 роки обходився без жінки  :gigi: Чи він теж непрацюючий, чекає, доки дружина приїде скло вставити?
Він непрацюючий, переховується, щоб не загребли, так, чекає, доки дружина щомісяця вишле на харчі і ще й на ремонт даху і на скло грошей привезе.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Ну то вона сама знайшла такого альфонса собі на голову і сама ще й грошей на пиво та цигарки висилає. Хто їй лікар?
Ніхто їй не лікар. Я таких історій знаю чимало, це досить типова ситуація.
Зараз граф із Козіна вирячіть очі "Етава не можете бить".
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Він непрацюючий, переховується, щоб не загребли, так, чекає, доки дружина щомісяця вишле на харчі і ще й на ремонт даху і на скло грошей привезе.

Я ж кажу, альфонс :gigi:
   
Я ж кажу, альфонс :gigi:

А тепер ще доведеться гроші на штрафи висилати  :weep:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Ну то вона сама знайшла такого альфонса собі на голову і сама ще й грошей на пиво та цигарки висилає. Хто їй лікар?

 Там справа в іншому: якщо питання, що її торкаються зручні - вона відповідає. Якщо ні - переводить на інших - син, чоловік, знайомий знайомого, одна баба іншій сказала і т.і... Ні, ну нехай дасть відповідь на запитання, в день їм виділяє соціал десь біля 16 євро, із них потрібно заплатити за е/е, інтернет, одяг, харчі, поїздку у громадському транспорті...., а одна пачка цигарок коштує 10 євро. То де вона гроші на це все бере???
   
На Стрийській. І шахеди на Вітовського.
ти ж на Перехресті кн. Романа і Франка живеш, які в сраку 500 метрів до ракет і шахедів на Стрийській та Вітовського?

Може б продала ту австрійську хату з потолками в 3.50 і на комуналку б тоді вистарчало і холодно б не було?
   
Ось і ви, легко стали недружньою до своїх. Багато українців попало під вплив кацапи пропаганди,тале від цього вони не перестали бути нашими.
Але ж ви хочете тільки співгромадян якогось вищого сорту? Тих, які стали жертвами пропаганди, вам не пропонувати.
Все ясно.
До своїх людей я ставлюся дуже добре - завжди і всюди намагаюся допомогти, навіть коли проходжу повз і чую,що ж проблема. Це не тільки німецька.
На жаль, є люди які можуть викликати огилу і зневагу. Від них просто тікаєш.
Тут теж таких багато, на жаль, простото не треба опускатися до їхнього рівня.
А те, що людина шукає  собі подібних - що в тому поганого?
   
ти ж на Перехресті кн. Романа і Франка живеш, які в сраку 500 метрів до ракет і шахедів на Стрийській та Вітовського?
Ви, даруйте, юльок? Бо ті самі придумають, самі це обсмокчуть, а потім будуть цькувати.
Візьміть карту, проведіть прямі лінії від вказаних локацій до вул франка і будете знати, де я живу.
   
Ви, даруйте, юльок? Бо ті самі придумають, самі це обсмокчуть, а потім будуть цькувати.
Візьміть карту, проведіть прямі лінії від вказаних локацій до вул франка і будете знати, де я живу.
так я знаю де ті локації, там кілометри, від початку Франка
   
Камон, три Шахеди за 2 роки війни  :weep: Як страшно жити.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Там справа в іншому: якщо питання, що її торкаються зручні - вона відповідає. Якщо ні - переводить на інших - син, чоловік, знайомий знайомого, одна баба іншій сказала і т.і... Ні, ну нехай дасть відповідь на запитання, в день їм виділяє соціал десь біля 16 євро, із них потрібно заплатити за е/е, інтернет, одяг, харчі, поїздку у громадському транспорті...., а одна пачка цигарок коштує 10 євро. То де вона гроші на це все бере???
Мені на все вистачає, цигарки кручу на машинці, це втричі дешевше. Ціни на харчі і одяг приблизно однакові з українськими. Ході в ресторани і роблю манікюр в Україні, коли чоловік з фронту приїжджає і ми до нього їздимо побачитися.
То мені "повезло" - чоловіка не треба годувати, він всі бойові собі ж на амуніцію для фронту витрачає.
А ухилянтів годують біженки. Отакий парадокс.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

 До відома: 1 КВт. год. е/е у Німеччині коштує біля 10,8 грн. Десяток біо яєць - 132 грн., найдешевша чоловіча стрижка - 1 000 грн. А в Україні?
   
так я знаю де ті локації, там кілометри, від початку Франка

До Вітовського там поруч, а ось будинок на Стрийський далеко
   
До Вітовського там поруч, а ось будинок на Стрийський далеко
шо значить поруч, з кн.Романа ?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Турч, у тебе син в Канаді, дочка в Польщі. У неї син і чоловік воюють. Так, що не тобі їй щось закидати.
Турч живе в Козині, в паралельній реальності, дітям в Європу і Канаду грошей шле, "бо все ж дорого".
Таких тут також вистачає, ридають, що пластична хірургія дорога і розваги. До речі, саме вони часто повертаються "Достала та Європа, мені вдома комфортніше, весь сервіс дешевий і всюди хабаря можна дати".
   
Макс, ты пишешь как собственник бизнеса, слишком далекий от народа.
Даже если ты трудоустроен, то каждый день засыпаешь и просыпаешься с мечтой о СУЩЕСТВЕННОМ улучшении условий.
А для этого необходимо ЛИБО сменить работу, ЛИБО получить повышение на существующей.
И для этого ты вступаешь в конкуренцию с остальными 8 млрд.

Но нельзя забывать что наемым сотрудникам также нужно прилагать усилия чтобы удержаться на текущем месте, будучи лучше любого из 8 млрд. претендентов.
Та на жаль, у цій гілці Турч показав себе не з кращого боку. Абсолютно не розуміє простих речей, очевидно, що в житті не починав з нуля, а йшов протореною доріжкою.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Ніхто їй не лікар. Я таких історій знаю чимало, це досить типова ситуація.
Зараз граф із Козіна вирячіть очі "Етава не можете бить".

Знаю трошки іншу ситуацію.

Чоловік (важкий інфаркт) виїхав в Німеччину ще у 2022 році. Доросла дочка ще до ковіду виїхала за кордон працювати, але в країну, де немає такої підтримки українським  біженцям. Дружина залишилася в Києві, бо є живність - собака та кіт, не бажала їхати. Вони давно розлучені, треба було заради чогось це зробити, але весь час живуть разом.

Він їй кожного місяця висилав те, що наекономив з соціалки.

Потім чоловік їй каже - приїжджай, адже на нас обох, як самотніх, буде більше грошей, ніж якби ми були сім'єю, тож разом будемо відкладати більше, ніж я сам.

Вона взяла до купи ту живність і поїхала до нього.

Зараз там вдвох, ходять на курси, вчать мову.

Повертатися вже не хочуть. Вони і тут не бідували, але кажуть, що зараз навіть на соціалі живуть майже так, як в Україні, тільки не треба за це гарувати...
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Мені на все вистачає, цигарки кручу на машинці, це втричі дешевше. Ціни на харчі і одяг приблизно однакові з українськими. Ході в ресторани і роблю манікюр в Україні, коли чоловік з фронту приїжджає і ми до нього їздимо побачитися.

 Я розумію, що вистачає. Питання яким чином. Деякі ціни "такі як в Україні" я нижче навів. А там ще немає страховки на авто, сімейної страховки, автомобільного палива, ремонту, тех обслуговування автомобіля... Я не заперечую, що крутячи самостійно цигарки, сидячи лише на кашах, вживаючи переважно одяг із України прожити можна, ніхто не заперечує. Просто те "щастя" буде не таким значним, як ти тут робиш спробу вказати.
   
так я знаю де ті локації, там кілометри, від початку Франка
Про початок Франка самі придумали? Вулицю на мапі бачили?
   
У Львові?

у Дніпрі
Але й у Львові прилітає, забув?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Знаю трошки іншу ситуацію.

Чоловік (важкий інфаркт) виїхав в Німеччину ще у 2022 році. Доросла дочка ще до ковіду виїхала за кордон працювати, але в країну, де немає такої підтримки українським  біженцям. Дружина залишилася в Києві, бо є живність - собака та кіт, не бажала їхати. Вони давно розлучені, треба було заради чогось це зробити, але весь час живуть разом.

Він їй кожного місяця висилав те, що наекономив з соціалки.

Потім чоловік їй каже - приїжджай, адже на нас обох, як самотніх, буде більше грошей, ніж якби ми були сім'єю, тож разом будемо відкладати більше, ніж я сам.

Вона взяла до купи ту живність і поїхала до нього.

Зараз там вдвох, ходять на курси, вчать мову.

Повертатися вже не хочуть. Вони і тут не бідували, але кажуть, що зараз навіть на соціалі живуть майже так, як в Україні, тільки не треба за це гарувати...
І це типова історія. Знайома пара з Вовчанська - він АТОшник поранений, вже обидва пенсійного віку, пішки з окупації вийшли, будинок розбомблений, повертатися нема куди і Україна нічим не допоможе, вони це розуміють. Живуть.
   
Про початок Франка самі придумали? Вулицю на мапі бачили?
чого придумав, ти колись сама адресу писала  :gigi:
   
чоловіча стрижка - 1 000 грн

 ;o

В Ирландии с понедельника до четверга и за 400 гривен можно подстричься
   
Так воно і є - та сама тисяча.
Тільки ти забувся один цікавий нюанс - ті сміливі, що рвонули працювати, втратили можливість повернутися на соціал, якщо що, там вже діють інші розклади в Агентур фур Арбайт.
То для самотніх молодих амбітних людей це одне, а для мамок з дітками - зовсім інше, залишитися на вулиці ніхто не ризикує.
І що найголовніше - втратити соціальне житло. Це найстрашніше. Про це чомусь ніхто не думає. Правда, тут один написав, що за півдня можна знайти роботу, а зата сама на голову впаде. Мабуть, у придачу до роботи дають.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Я розумію, що вистачає. Питання яким чином. Деякі ціни "такі як в Україні" я нижче навів. А там ще немає страховки на авто, сімейної страховки, автомобільного палива, ремонту, тех обслуговування автомобіля... Я не заперечую, що крутячи самостійно цигарки, сидячи лише на кашах, вживаючи переважно одяг із України прожити можна, ніхто не заперечує. Просто те "щастя" буде не таким значним, як ти тут робиш спробу вказати.
Де я сказала про щастя? Я сказала, що рівень життя на соціалі таки кращий, чим рівень життя жіночок з Умані чи Канева, які все життя на заводах по 35 років стажу  за мінімалку заробили і по 50 євро пенсії отримували. І тут раптом все стало інакше, є на хліб і до хліба.
І тут ти такий вумний ридаєш, що вони підлогу не хочуть мити в 60 років. А ти сильно хочеш?
   
у Дніпрі
Але й у Львові прилітає, забув?
А скільки пролітає повз і не знаєш, чи впаде, чи вціліє принаймні дах над головою.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Мені на все вистачає

 Крім того, оце твоє "на все вистачає" дістається за рахунок дуже важкої праці жителів Німеччини. ти собі навіть уявити не можеш, наскільки важко багато із них працюють. Ось за ті самі "копійки", що ти не хочеш працювати. Вони працюють, щоб і тобі вистачало.
 Вже показував але буду виставляти всякий раз. Офіційні дані - більше 700 000 пенсіонерів в Німеччині повинні працювати на пенсії. На відео приклад 3-х пенсіонерів за 80-ть років:
   
До відома: 1 КВт. год. е/е у Німеччині коштує біля 10,8 грн. Десяток біо яєць - 132 грн., найдешевша чоловіча стрижка - 1 000 грн. А в Україні?

1000 грн найдешевша, читай бюджетна стрижка, нам так не жити  :facepalm:
   
чого придумав, ти колись сама адресу писала  :gigi:
Я писала про вулицю, а не адресу. Не вигадуйте, бо я б такого не написала.
   
шо значить поруч, з кн.Романа ?

Ну 1,4 км, якщо до парку, а це якщо через гору не йти
   
;o

В Ирландии с понедельника до четверга и за 400 гривен можно подстричься
А у мене в місті - 50-80 єврів.  :shuffle:
Дешевше в Україну поїхати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія