Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

 німці  грають вдовгу.
Діти з України через 5 чи 10 років стануть 100% німцями і почнуть працювати на німецьку економіку. І відібьють весь той копійчаний соціал що витрачається зараз.
   
Пользуясь случаем, хочу напомнить активу форума что его мнение о том как нужно жить другим людям - мягко говоря, не интересно. Не ваше дело, на какие средства они существуют, что учат и где спят. Идите нахер.

С другой стороны, эмиграция (не важно, временная или постоянная) - это всегда сложно, тем более беженство. Помню вторую волну в конце 80х, когда люди месяцами готовились но все равно признавали что вряд ли они почувствуют преимущества лично, а делают этот шаг ради детей.
Так откуда, б***ь, в условиях интернета и бесплатой телефонии у нынешних "беженцев" появилась мысль что в сказку попали?
Очевидно что все нужно начинать заново, от социальной адаптации и создания связей, до профессиональной ориентации.
Только на Родине это занимало десятки лет, с рождения, а в новой стране хочется втиснуть в месяцы.
Боюсь что так не получится.

Как-то так ;)
   
німці  грають вдовгу.
Діти з України через 5 чи 10 років стануть 100% німцями і почнуть працювати на німецьку економіку. І відібьють весь той копійчаний соціал що витрачається зараз.

Після вступу України до ЄС буде все одно еміграція, як це вже було з країнами Східної Європи.
   
Через німецьку волокиту з паперами і довгий тернистий шлях біженця я втратила вже майже півроку життя. А це дуже багато.

 :facepalm1:

Пол года... Волокита... Это очень быстро... У нас очередь на некоторые процедуры и операции два-три года.
   
:facepalm1:

Пол года... Волокита... Это очень быстро... У нас очередь на некоторые процедуры и операции два-три года.

У мене колишній колега з важкою формою цукрового діабету поїхав до Ірландії (списаний через здоров'я). Запис до ендокринолога вперед на 6 місяців  :facepalm1:
   
У мене колишній колега з важкою формою цукрового діабету поїхав до Ірландії (списаний через здоров'я). Запис до ендокринолога вперед на 6 місяців  :facepalm1:

Это если повезёт... Через 6 месяцев может получить только письмо с просьбой подтвердить место в очереди.  :gigi:

За 250 евро все это можно делать сразу и в частном порядке.
   
Не в адрес Ларты,  но знаю тех, кто здесь на пособии и в шаровом жилье, а там свое сдает за бабло.
Робити висновки усі мастаки, хто не бачить дальше свого носа.
Ніколи не ставиться собі питання : а може в людини якісь певні обставини, а може я щось не знаю, не розумію?
Ну ви ж не рівня зеленого півня Еугната? Який тільки скаче по гілках зрання до вечора і валяє тут дурня.
За це йому платять.
А я змушена шукати заробіток на чужині.
   
Мені потрібна робота і заробити гроші.
Я хочу вивчити досконаліше мову. Це два. Мені треба зробити операцію, яку я ніколи не спроможуся зробити в Україні - це три.
Через німецьку волокиту з паперами і довгий тернистий шлях біженця я втратила вже майже півроку життя. А це дуже багато.

Бууууу. Ви втратили пів року житья через війну в Украіні насправді. Це жахиттья, це дуже жорстоке жахиттья! Навіть не знаю як вам співчувати, це на голову не налазить!!!
   
ЕС створив то для біженців, розумієте для БІЖЕНЦІВ, ті хто втратив житло, потрапив під окупацію, кому загрожуе життя

українцям не дають статус біженця в класичному варіанті, дають вудочку, хто справний іде ловити рибку на вільні хліба, хто ні сидить на березі і лопає хробачків, які видають щоб спіймати цю рибку, зате для єс не буде стресу масового виїзду українців в єс після приєднання так як це було з поляками чи балтійцями
 
по факту навіть більше, теперішні українці які виїхали на еміграцію і працюють в єс зробили україні чудову рекламу, і повністю знищили кацапо пропаганду яку ті навязували в єс, що при приєднанні україни це піде на користь тільки європейським борделям
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

німці  грають вдовгу.
Діти з України через 5 чи 10 років стануть 100% німцями

 Мої діти живуть в Німеччині біля 20-ти років і 100% німцями не стали. Хоча вдячні Німеччині дуже, люблять і поважають цю країну та народ.

і почнуть працювати на німецьку економіку.

 Ну, гадаю, це абсолютно нормально.


І відібьють весь той копійчаний соціал що витрачається зараз.

 Особливо діти тих батьків, що вважають, що їм в Німеччині працювати не вигідно і вони можуть працювати лише по вибраній спеціальності і на відповідній посаді.
 Є різні, є які працюють і стараються у цьому напрямку (як правило етнічні українці, із класичним вихованням до таких відносяться). Є ж такі, що ніяким калачем не заманиш працювати (спостерігаю тут і таку молодь): "не для таких робіт ми явились у світ і все тут..."

 Писав вже багато раз: совок сильно розбестив населення своєї країни. Перетворив більшість людей у простих паразитів із свідомістю : "Папірець отримав у ВУЗі - давайте мені посаду і зарплату мільйонерів..."
   
Старше покоління херачить вважай до 70 років, це ж коли за онуками треба доглядати? Ти сову на глобус не натягуй. Відсоток володіння житлом у Німеччині не сказати що дуже високий, багато орендують усе життя.

Короче, з ледацюгами сперечатися - марна справа, не для того мама квіточку народжувала.
   Та тобі, бачу, хоч кол на голові теши, будеш і далі із штанів вистрибувати й волати, що українці тупі й ледащі.
   Не любиш українців? Бувають такі, бачив.
    Нащо німцю до 70 працювати, якщо в нього пенсія 1500-2300 середня? Плюс купа соціалки? Хіба що за звичкою. Ну, і щоб дітям допомогти.
   Німецька сім'я заробляє трохи більше, ніж поодинокі українки з дітьми. Так сталося. Ну, десь вдвічі. Бо добре , звісно, знає мову, має освіту,  добре соціалізована.
   Тобі особисто легше стане, якщо українці стануть працювати на Німеччину, сплачувати німецькі податки, підіймати українську економіку? Ти що, німецький шпигун?
   
:facepalm1:

Пол года... Волокита... Это очень быстро... У нас очередь на некоторые процедуры и операции два-три года.

А кто-то потерял дома, родню, детей,  любимых животных, фермы, заводы, фирмы, бизнес, базы отдыха, магазины, источники денег, средства к существованию, а кого-то убили, кто-то в плену. А тут пол года жизни на папирци из-за немецкой бюрократии!!! Да шож это такое???
   
Робити висновки усі мастаки, хто не бачить дальше свого носа.
Ніколи не ставиться собі питання : а може в людини якісь певні обставини, а може я щось не знаю, не розумію?
Ну ви ж не рівня зеленого півня Еугната? Який тільки скаче по гілках зрання до вечора і валяє тут дурня.
За це йому платять.
А я змушена шукати заробіток на чужині.

Там же сказано, это не в Ваш адрес... А те, о ком я веду речь, я про них знаю все...
   
Карʼєра чекати не буде, такі реалії життя. Дітлахів наодинці не залишиш, будуть питання від соцслужб.

яка "кар'єра" для біженки?
кар'єра продавчині? кур'єра DHL? бебісітера?  :lol:
   
Я не вважаю емігрантів зрадниками, нехай щастить. Але тут явно не еміграція, коли присідаєш на соціал і роками сидиш, найобуючи систему.

ти критикуєш німецьку соціальну систему, бо тебе вкурвлює що хтось отримує там соціал, і вважаєш німців за класикою задорнова ну тупиє, хоча як показує історичний досвід німці просто так ніколи нічого не роблять, бувають факапи як з гітлером, але загалом більшість вчиться в німців, а не навпаки
   
яка "кар'єра" для біженки?
кар'єра продавчині? кур'єра DHL? бебісітера?  :lol:

Та ладно... Есть архитекторы, юристы и бухгалтера, которые уже давно работают по специальности.
   
Не було написано, що жінка йде для цього. І навіть таке не випливає із написаного. У Німеччині добре розвинена система дитячих садків та ясел.

взагалі-то обговорювалося, що наші жінки з дітьми сидять, а от німецькі- огого, працюють! З натяком - нашим теж треба йти працювать
Й я намагаюся пояснить, чому це не зовсім так
   
А я не розумію, який кайф бути в німетчині на соціалі ніж у рідному Львові? Львів то не Харків і ні Дніпро. Який сенс там перебувати?

Турч, від тебе не очікував
Різниця, між іншим, ключова. На голову бомби не сипляться
Он, прям сьогодні, збитий мапєд впав біля будинку, побило вікна, чи є поранені - поки неясно
   
:facepalm1:
У мене нема стільки часу, але і вдома виходу нема. Мені треба завершити ремонт квартири, але нема де заробити грошей, в квартирі взимку - 13 градусів, буває 10 , якщо 16 - то це вже Сахара. Звідси хвороби.
Підскажіть, де заробити в Україні гроші зараз. Я до пандемї ще мала якийсь приробіток, але вже все., Який вихід - вішатися, чи скористатися можливістю пошукати його на чужині?

Пол года... Волокита... Это очень быстро... У нас очередь на некоторые процедуры и операции два-три года.
У мене нема стільки часу, але і вдома виходу нема. Мені треба завершити ремонт квартири, але нема де заробити грошей, в квартирі взимку - 13 градусів, буває 10 , якщо 16 - то це вже Сахара. Звідси хвороби.
Підскажіть, де заробити в Україні гроші зараз? Я до пандемї ще мала якийсь приробіток, але вже все., Який вихід - вішатися, чи скористатися можливістю пошукати його на чужині?
   
Та ладно... Есть архитекторы, юристы и бухгалтера, которые уже давно работают по специальности.

юристи та бухгалтери в чужій країні мають вчитися "з нуля"
тут мимо
   
У мене нема стільки часу

А у нас, налогоплательщиков, нет столько денег, чтобы делать это быстрее.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Мені потрібна робота і заробити гроші.
Я хочу вивчити досконаліше мову. Це два. Мені треба зробити операцію, яку я ніколи не спроможуся зробити в Україні - це три.
Через німецьку волокиту з паперами і довгий тернистий шлях біженця я втратила вже майже півроку життя. А це дуже багато.
Ти подалася до Німеччини, не знаючи мови, не маючи нікого з рідних та близьких тут, які допомогли би з усіма бюрократичними бар"єрами, яких тут маса? Нічо собі, сміливо..
Але чому саме до Німеччини? Може варто було їхати туди, де є хтось близький, готовий взяти на себе бюрократичні турботи?
   
юристи та бухгалтери в чужій країні мають вчитися "з нуля"
тут мимо

Нет ...  Они могут спокойно работать в фирмах, под эгидой лицензированных партнёров.
   
Турч, від тебе не очікував
Різниця, між іншим, ключова. На голову бомби не сипляться
Он, прям сьогодні, збитий мапєд впав біля будинку, побило вікна, чи є поранені - поки неясно

У Львові?
   
Бууууу. Ви втратили пів року житья через війну в Украіні насправді. Це жахиттья, це дуже жорстоке жахиттья! Навіть не знаю як вам співчувати, це на голову не налазить!!!
От доживете до мого віку 60+ і тоді нагадайте собі свої слова.
Ви ж не глупа людина, не Еугнат,
Можете змоделювати ситуацію іншої людини і не робити дивних висновків.
Вам де ж не треба познущатися наді  мною, лише тому, що я не підтримую існуючу владу, правда?
Можемо спілкуватися цивілізовано.
Чи мене зачепили, поставили питання -  я вам відповіла.
   
У мене нема стільки часу, але і вдома виходу нема. Мені треба завершити ремонт квартири, але нема де заробити грошей, в квартирі взимку - 13 градусів, буває 10 , якщо 16 - то це вже Сахара. Звідси хвороби.
Підскажіть, де заробити в Україні гроші зараз? Я до пандемї ще мала якийсь приробіток, але вже все., Який вихід - вішатися, чи скористатися можливістю пошукати його на чужині?

Це де в квартирі взимку (-13)? В німетчині чи в Україні?
   
От доживете до мого віку 60+ і тоді нагадайте собі свої слова.
Ви ж не глупа людина, не Еугнат,
Можете змоделювати ситуацію іншої людини і не робити дивних висновків.
Вам де ж не треба познущатися наді  мною, лише тому, що я не підтримую існуючу владу, правда?
Можемо спілкуватися цивілізовано.
Чи мене зачепили, поставили питання -  я вам відповіла.

Ремонт у львівській квартирі робити на біженські гроші - це вже дніще  :facepalm1:
   
Я в Ирландии живу все эти годы... :gigi:

ти кацап в рашке, не прикидайся
   
От доживете до мого віку 60+ і тоді нагадайте собі свої слова.
Ви ж не глупа людина, не Еугнат,
Можете змоделювати ситуацію іншої людини і не робити дивних висновків.
Вам де ж не треба познущатися наді  мною, лише тому, що я не підтримую існуючу владу, правда?
Можемо спілкуватися цивілізовано.
Чи мене зачепили, поставили питання -  я вам відповіла.

Ні не правда. Наразі війна в Україні і теряють всі, набагато більше ніж ви. Тож який плач може бути про втрату пів року життья на папірці, особисто у вашому віці
   
Там же сказано, это не в Ваш адрес... А те, о ком я веду речь, я про них знаю все...
Та я вам того і не закидаю, просто тему після цього продовжили, буцімто я у Львові житло здаю, а тут німцями користуюся.
   
Ремонт у львівській квартирі робити на біженські гроші - це вже дніще  :facepalm1:

Це частина української ментальності - облаштовувати навкруги себе.
Шось ремонтувати, город посадити.
   
Турч, від тебе не очікував
Різниця, між іншим, ключова. На голову бомби не сипляться
Он, прям сьогодні, збитий мапєд впав біля будинку, побило вікна, чи є поранені - поки неясно
   
Це частина української ментальності - облаштовувати навкруги себе.
Шось ремонтувати, город посадити.

На біженські гроші?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Ремонт у львівській квартирі робити на біженські гроші - це вже дніще  :facepalm1:
Та хай робить, за які хоче. Ймовірно йдеться не про євроремонт з джакузями, а наприклад замінити вікна через які дме взимку, або батареї..
А я заповажала ЛАРТУ, чесно. Сама ніколи не поїхала би до Німеччини, якби ніхто тут не чекав і не вимагав по декілька разів на день, щоб терміново їхала..
Але самій тут впоратися, без повсякчасної допомоги когось з місцевих - це капець.
   
А у нас, налогоплательщиков, нет столько денег, чтобы делать это быстрее.
Якщо приватна страхова компанія тягне з видачею мені пластику на страхівку, то до чого тут платники податків?  Я до речі маю змогу спостерігати за темпом роботи чинуш. Їм і не снилося, що таке працювати по справжньому. Це тільки в кіно показую, як літають працівники у лікарнях, н-д.
Отут справді платники податків мали б запитати? У нас про таке кажуть : лєлюм - полєлюм. Це про темп, сподіваюся зрозуміли.
   
Так от, вам потрібно більш точніше формулювати речення. Якщо ви писали про програмістів - то може бути, що ви написали правду. Хоча не думаю, що працюючи програмістом в САП чи Зіменс працівник буде отримувати менші доходи ніж працюючи в Болгарії.
 Нелегально працюють дуже мало (значно менше ніж раніше). У першу чергу на це не підуть працедавці. Заплатити штраф біля 50 000 дол. за один такий прецедент мало кому буде вигідно.
що працюючи програмістом в САП чи Зіменс працівник буде отримувати менші доходи ніж працюючи в Болгарії
Як це не смішно але буде. Якщо цікавлять виключно грощі то вигідніше працювати в країні з низькими податками.
   
Якщо приватна страхова компанія тягне з видачею мені пластику на страхівку, то до чого тут платники податків?

Вы получили частную страховку? При этом нигде не работая...
Как Вы за нее платите?
   
У Львові?
У Львові за 500 м від мене влучали ракети і шахеди і вбивали людей.
Вночі не спиш, бо цілий час тривога.
Ховатися нема куди від слова зовсім.
   
Та хай робить, за які хоче. Ймовірно йдеться не про євроремонт з джакузями, а наприклад замінити вікна через які дме взимку, або батареї..
А я заповажала ЛАРТУ, чесно. Сама ніколи не поїхала би до Німеччини, якби ніхто тут не чекав і не вимагав по декілька разів на день, щоб терміново їхала..
Але самій тут впоратися, без повсякчасної допомоги когось з місцевих - це капець.

Будеш хитровиєбаною любительницею халяви, теж так зможеш  :laugh:
   
А я змушена шукати заробіток на чужині.
я плакаль...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія