Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

О Боже, що за слово! Не сподівалася такого від вас. Ви не чули про табори, про гуртожитки?

Слышал. У нас там в основном кацапня осталась, бо они не приоритет.
   
Ти так і не відповів, чому німецькі жінки працевлаштовані на 70%, дітей вони самих не залишають. Правда, є один момент: вони соціал не отримують  :weep:
   Брешеш. Відповів.  Добре, ще раз. Німкені мають своє житло. Українки -ні. Німкені мають місця у дитсадках.
    Німкені мають кошти для сплати послуг няні.
   Німкені здебільшого живуть у повних сім'ях, де старше покоління допомагає виховувати дітей.
   В українок, природньо, таких можливостей нема.
   
А вам подобається така робота, що ви її комусь пропонуєте? Для цього треба добру німецьку. Вважаю, що моя голова пригодилася б німцям краще.
Але я не претендую на якусь роботу, яку добре виконувала в Україні. Але і прибирання не для мене і для багатьох теж  - через багато факторів: н-д алергія на хімію і неможливість фізично виконувати таку роботу.

Тут усе ясно, не буде соціалу, попистує ЛАРТА назад до Неньки  :facepalm1:
   
Паску посвятив? Свячене яйце з'їв? Облизався і гайда на ФУП геройствувати?  :laugh:
Причому абсолютно не володіючи ситуацією. Тільки насміхатися наприклад з жінки, бо знає, що не обматюккю згори наділ і не закрию пельку брудними словами. Тільки це для таких працює.
Це власне те, про що я писала: як новоявлені українці «підтримують» одне одного.
   
Це щось таке загальне, а конкретніше - приклад.
   
   Брешеш. Відповів.  Добре, ще раз. Німкені мають своє житло. Українки -ні. Німкені мають місця у дитсадках.
    Німкені мають кошти для сплати послуг няні.
   Німкені здебільшого живуть у повних сім'ях, де старше покоління допомагає виховувати дітей.
   В українок, природньо, таких можливостей нема.

Старше покоління херачить вважай до 70 років, це ж коли за онуками треба доглядати? Ти сову на глобус не натягуй. Відсоток володіння житлом у Німеччині не сказати що дуже високий, багато орендують усе життя.

Короче, з ледацюгами сперечатися - марна справа, не для того мама квіточку народжувала.
   
Тут усе ясно, не буде соціалу, попистує ЛАРТА назад до Неньки  :facepalm1:

А я не розумію, який кайф бути в німетчині на соціалі ніж у рідному Львові? Львів то не Харків і ні Дніпро. Який сенс там перебувати?
   
Це щось таке загальне, а конкретніше - приклад.
Дочитайте мій пост до кінця, якщо треба звісно.
   
Причому абсолютно не володіючи ситуацією. Тільки насміхатися наприклад з жінки, бо знає, що не обматюккю згори наділ і не закрию пельку брудними словами. Тільки це для таких працює.
Це власне те, про що я писала: як новоявлені українці «підтримують» одне одного.

Напиши Петру, він допоможе  :weep:
   
А я не розумію, який кайф бути в німетчині на соціалі ніж у рідному Львові? Львів то не Харків і ні Дніпро. Який сенс там перебувати?

А я хз, є варіант загальної єбанутості, але ж хтось образиться  :gigi:
   
Тут имеет значение исключительно мнение немцев... :D
Абсолютно точно ви зауважили, я це дуже добре усвідомлюю, тому і не роблю собі аспірацій на якусь круту роботу , бо це одночасно і відповідальність. А мені воно тут не треба. Я можу виконувати і іншу значно простішу роботу, але не фізично важку.
   
А я хз, є варіант загальної єбанутості, але ж хтось образиться  :gigi:

Тількі одна ціль - зачепитись якось у німетчині з метою подальшої еміграці. Тобто це вже не біженці аж ніяк.
   
А я не розумію, який кайф бути в німетчині на соціалі ніж у рідному Львові? Львів то не Харків і ні Дніпро. Який сенс там перебувати?
Не в адрес Ларты,  но знаю тех, кто здесь на пособии и в шаровом жилье, а там свое сдает за бабло.
   
А я не розумію, який кайф бути в німетчині на соціалі ніж у рідному Львові? Львів то не Харків і ні Дніпро. Який сенс там перебувати?
як який ,а хатинку здати ?
   
Не в адрес Ларты,  но знаю тех, кто здесь на пособии и в шаровом жилье, а там свое сдает за бабло.

Ну то вже скотарство
   
То восточные немцы скорее всего.
И ДА, некоторые из них - эмигранты с кацапстана и Казахстана, периода распада совка.
З Казахстану, власне, досить товаристські. З мого поодинокого досвіду.
   
Ну то вже скотарство

Я впевнений на 100%
   
Тількі одна ціль - зачепитись якось у німетчині з метою подальшої еміграці. Тобто це вже не біженці аж ніяк.

Та вона вже стара, це бабця за 70
   
Та вона вже стара, це бабця за 70
60+
   
Кокококо, ти теж здаєш свою ква-ква-ква в Тефоноцах? Тількі не пісти що там в тебе біженці безкоштовно вже третій рік мешкають  :laugh:
Чи то все ж таки не твоя ква-ква-ква і ти не маєш до неї жодних прав як в документах і прописано
   
Та вона вже стара, це бабця за 70
Тюююю то про яку работу вона пише?  :facepalm:
   
Ну то вже скотарство

А как тебе фраза одного из моих "гостей" в начале войны... Брат его жены в их дом вселился ... И он сидя у меня на кухне орал на жену "какого хера"... Сидя под крышей человека, которого он никогда не знал...  :facepalm1:
   
З Казахстану, власне, досить товаристські. З мого поодинокого досвіду.

Это потомки жертв режима, им не за что совок любить.
Хотя пропаганда на них сильо действует конечно.
   
До Німетччини їдуть не працювати. До Німеччини їдуть на соціал. І це стосується не тільки українців.
Всі знайомі що виїхали (ИТшники) осіли більщість в Польші, Болгарії дехто в Словакії, Чехії. А в Німеччині занадто високі податки, тож їхати туда працювати нема сенсу. Мабуть німці таки перегнули палку з соціалкою.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

До Німетччини їдуть не працювати. До Німеччини їдуть на соціал. І це стосується не тільки українців.
Всі знайомі що виїхали (ИТшники) осіли більщість в Польші, Болгарії дехто в Словакії, Чехії. А в Німеччині занадто високі податки, тож їхати туда працювати нема сенсу. Мабуть німці таки перегнули палку з соціалкою.

 Поляки, італійці, чехи, угорці, болгари...так не вважають бо масово їдуть в Німеччину працювати.
   
А как тебе фраза одного из моих "гостей" в начале войны... Брат его жены в их дом вселился ... И он сидя у меня на кухне орал на жену "какого хера"... Сидя под крышей человека, которого он никогда не знал...  :facepalm1:
Да в начале войны и тут я такого насмотрелся в эвакуированном Киеве. Люди проявлялись кто как.
   
Тількі одна ціль - зачепитись якось у німетчині з метою подальшої еміграці. Тобто це вже не біженці аж ніяк.

після вступу україни і єс цей процес все одно би відбувся, тому тепер чи потім яка різниця, весь новий світ це результат еміграції, хоча в україні далі мусується совковий принцип, еміг значить прєдатєль
   
Цитата: Came Tak link=topic=1140576.msg27906311#msg27906311 date= :laugh: 1714896162
після вступу україни і єс цей процес все одно би відбувся, тому тепер чи потім яка різниця, весь новий світ це результат еміграції, хоча в україні далі мусується совковий принцип, еміг значить прєдатєль

Ну тоді чому не почекати вступ до ЕС?
   
Давай не фантазувати: є садочки, є бейбісіттери. Працюють німецькі жінки аж гай гуде, бо гроші з неба не капають, для цього і платять кіндергельд, щоб були гроші на дитину.

акуєть - кричали гості!
жінка йде працювать, щоб були гроші найняти бебісітера  :lol:  :weep:
Л - логіка!
   
Ну тоді чому не почекати вступ до ЕС?

тому що єс створив умови, дозвіл на працю і проживання, практично рівноцінні тому коли країна вступає в єс
   
акуєть - кричали гості!
жінка йде працювать, щоб були гроші найняти бебісітера  :lol:  :weep:
Л - логіка!

Карʼєра чекати не буде, такі реалії життя. Дітлахів наодинці не залишиш, будуть питання від соцслужб.
   
тому що єс створив умови, дозвіл на працю і проживання, практично рівноцінні тому коли країна вступає в єс

ЕС створив то для біженців, розумієте для БІЖЕНЦІВ, ті хто втратив житло, потрапив під окупацію, кому загрожуе життя
   
Поляки, італійці, чехи, угорці, болгари...так не вважають бо масово їдуть в Німеччину працювати.
Це залежить від того ким працювати. Багато хто працює нелегально.
   
тому що єс створив умови, дозвіл на працю і проживання, практично рівноцінні тому коли країна вступає в єс

Я не вважаю емігрантів зрадниками, нехай щастить. Але тут явно не еміграція, коли присідаєш на соціал і роками сидиш, найобуючи систему.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

акуєть - кричали гості!
жінка йде працювать, щоб були гроші найняти бебісітера  Л - логіка!

 Не було написано, що жінка йде для цього. І навіть таке не випливає із написаного. У Німеччині добре розвинена система дитячих садків та ясел.

Останнє редагування: 5 травня 2024 11:15:41 від Sojuznuk
   
А чого так новина здивувала?

От загальна статистика

In the first 5 years after arrival, only 1/4 refugees is employed. This is the lowest rate of all migrant groups. After 10 years, their employment rate reaches 56%

Все буде в них добре
   
Звісно мені така работа не подобається. Але, якщо б я був в Німетчині без будь якої работи, та не було б вибору, то пойшов би в ПТУ- хер, навіть маючі мільйон на рахунку. Бо людина без роботи то розрушеніе лічності. Краще вже стрибати по жердинах, ніж бути на штучному харчуванні через трубочку як півень на фабриці
І я сподіваюся, що знайду собі роботу. що «працюють  щодня у бібліотеці - вчуся і готуюся до роботи.
Перед цим треба ще зробити невелику
операцію і через німецьку нехіть дати мені страховий пластик усе затягнулося на місяці. От ніхто щ наших диванних навіть не здогадується, скільки біганини і стресів мають ті ж наші жінки з дітьми, яким інкримінують «тунєядство».
От знаю одну родину. Переселили табору в гуртожиток - жінка і двоє дітей. Почалося оформлення документів - очікування на кожен папір - тижні. Влаштувала одну дитину в садок, виходила спочатку для іншої дитини одну школу, ломовилася, пізніше знайшла іншу, облаштувалася…
А тут лист про її переселення у зовсім інший район.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Це залежить від того ким працювати. Багато хто працює нелегально.

 Так от, вам потрібно більш точніше формулювати речення. Якщо ви писали про програмістів - то може бути, що ви написали правду. Хоча не думаю, що працюючи програмістом в САП чи Зіменс працівник буде отримувати менші доходи ніж працюючи в Болгарії.
 Нелегально працюють дуже мало (значно менше ніж раніше). У першу чергу на це не підуть працедавці. Заплатити штраф біля 50 000 дол. за один такий прецедент мало кому буде вигідно.
   
І я сподіваюся, що знайду собі роботу. що «працюють  щодня у бібліотеці - вчуся і готуюся до роботи.
Перед цим треба ще зробити невелику
операцію і через німецьку нехіть дати мені страховий пластик усе затягнулося на місяці.
От ніхто щ наших диванних навіть не здогадується, скільки біганини і стресів мають ті ж наші жінки з дітьми, яким інкримінують «тунєядство».
От знаю одну родину. Переселили табору в гуртожиток - жінка і двоє дітей. Почалося оформлення документів - очікування на кожен папір - тижні. Влаштувала одну дитину в садок, виходила спочатку для іншої дитини одну школу, ломовилася, пізніше знайшла іншу, облаштувалася…
А тут лист про її переселення у зовсім інший район.

 :facepalm1:

Не хочуть оплатити операцію бабці, що приїхала до них працювати на керівних посадах.

Я на датчан працювала (с)
   
А я не розумію, який кайф бути в німетчині на соціалі ніж у рідному Львові? Львів то не Харків і ні Дніпро. Який сенс там перебувати?
Мені потрібна робота і заробити гроші.
Я хочу вивчити досконаліше мову. Це два. Мені треба зробити операцію, яку я ніколи не спроможуся зробити в Україні - це три.
Через німецьку волокиту з паперами і довгий тернистий шлях біженця я втратила вже майже півроку життя. А це дуже багато.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія