Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

А шо «свої» витворяють таке по відношенню дл вас?

Не діляться  :gigi: А могли би, навіщо ЛАРТА до них приїхала тоді?
   
А хтось мені пояснить, як можна бути в Німеччині та писати з українським айпішником через телефон, як це робить ЛАРТА?
   
Ти, мабуть, не в курсі, але в Німеччині на пенсію пізно виходять, де ти непрацюючу бабцю знайдеш, та ще й в тому самому місті, це ж переїхати не можна  :weep:
Я про це питав? Чи пан глухуватий? Ще раз: чи довго пан прожив у Німеччині?
   
Ларта, а що работу птуц - фрау якой небуть тяжко знайти?
   
Не знаю как в Германии, а одноклассница жены в Австрии. Снимает квартиру. Работает (убирает в гостиницах) на двух работах.

В Ирландии все, кто хочет работать, работают.
Ну, якщо йдеться про путцфрау, то таке таке є. Але потім усі будуть стверджувати, що українці годяться лише для цього?
   
А хтось мені пояснить, як можна бути в Німеччині та писати з українським айпішником через телефон, як це робить ЛАРТА?
Ви навіть цього не знаєте. То яка цінність Ваших думок у цій темі?
   
Одна з тем де мені цікаво почитати та написати щось)
По перше——
Тим хто не дивився ще)——

   
Ну, якщо йдеться про путцфрау, то таке таке є. Але потім усі будуть стверджувати, що українці годяться лише для цього?

А якщо нічого нема, а гроші треба, то чому б і не пту- фрау?
   
Я про це питав? Чи пан глухуватий? Ще раз: чи довго пан прожив у Німеччині?

Це на щось впливає? 70% відсотків німецьких жінок працює, а тепер давай розкажи, що заважає досягти того самого відсотку серед українських жінок  :weep:
   
Одна з тем де мені цікаво почитати та написати щось)
По перше——
Тим хто не дивився ще)——

https://youtu.be/9yn3_lrPzQM?si=tWvIWxi5QnmnwnXx

Хобана! Сергій Чернівці стрибанув! Ну то тримай!

   
Ну, якщо йдеться про путцфрау, то таке таке є. Але потім усі будуть стверджувати, що українці годяться лише для цього?

Дайте ЛАРТА керівну посаду, я на датчан працювала, тварюки  :weep:
   
По друге——

Не маю часу дописувати тому що працюю на двох роботах плюс фірма клінінгова)
Перша робота——основна.
Після неі приходжу додому—перевдягаюся і біжу в ресторан——заміняю людину там місяць часу.
В ресторані працюю до 00.00, часом пізніше буває. Вдома в 01.00. А вставати на основну роботку у 05.30.
Ну але звісно бабло подвійне практично.
Тобто——

Хто хоче працювати——роботу завжди знайде.
І з мовою, і без мови взагалі.
   
Але потім усі будуть стверджувати, що українці годяться лише для цього?

Кто эти "все" и почему их мнение имеет значение?
   
По друге——

Не маю часу дописувати тому що працюю на двох роботах плюс фірма клінінгова)
Перша робота——основна.
Після неі приходжу додому—перевдягаюся і біжу в ресторан——заміняю людину там місяць часу.
В ресторані працюю до 00.00, часом пізніше буває. Вдома в 01.00. А вставати на основну роботку у 05.30.
Ну але звісно бабло подвійне практично.
Тобто——

Хто хоче працювати——роботу завжди знайде.
І з мовою, і без мови взагалі.

І так ще #30 років, Серьонька! За  Ква-ква-ква треба розраховуватись.
   
По третє——

Відчепіться від Віі(
Жінці з дитиною дійсно набагато важче знайти роботу так щоб було з ким залишити дітей.
Я плачу податки, які йдуть на неі в тому числі——і в мене до неі претензій немає.
Всі з часом влаштуються.
І не думайте що Німеччина просто так платить соціал——вона всі ці грощі поверне з часом у вигляді податків, як не Віі то іі сина, а з часом і чоловіка.
І так——
Більшість( переважна) залишиться.

пс. Знов часу не буде дописувати (
Хіба по дорозі з роботки на роботку)
   
А шо «свої» витворяють таке по відношенню дл вас?
На жаль, не вміють жити цивілізовано в одному просторі, звикли розштовхувати собі простір ліктями, сідати на голову. Памʼятаємо, як люди з деякою ментальністю звикли качати свої права.
Якщо навести простенький приклад, то ютуб зрання до вечора у невеликій кімнаті.
   
Коли чую кацапську - я не знаю, хто переді мною і обходжу стороною.
Ви гарно сформулювали правило.
   
І так ще #30 років, Серьонька! За  Ква-ква-ква треба розраховуватись.

І ще)——

Не звертайте уваги на коз"інське гівно——
Воно не розуміє як воно—заробляти грощі без підтримки батька)
Його "думки" в цій та подібних темах——гівна варті)
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Ларта, а що работу птуц - фрау якой небуть тяжко знайти?

 У мене на роботі дві літні туркені працюють прибиральницями, німецькою волочать ледь-ледь. Одній вже біля 60, а то і більше. Працюють вже багато років. Не знаю, що у них не так, що вони працюють не володіючи німецькою і маючи далеко не молодий вік.
   
Продовжую. А ще матюки…  :facepalm1:  Це такий жах, що описати неможливо. А скільки я наслухалася кацапської пропаганди, яка лилися мені українці просто насильно, істерично…
Це теж наші «біженці» … добре що повиїздили такі, щоб тільки не поверталися.
   
По третє——

Відчепіться від Віі(
Жінці з дитиною дійсно набагато важче знайти роботу так щоб було з ким залишити дітей.
Я плачу податки, які йдуть на неі в тому числі——і в мене до неі претензій немає.
Всі з часом влаштуються.
І не думайте що Німеччина просто так платить соціал——вона всі ці грощі поверне з часом у вигляді податків, як не Віі то іі сина, а з часом і чоловіка.
І так——
Більшість( переважна) залишиться.

пс. Знов часу не буде дописувати (
Хіба по дорозі з роботки на роботку)

По перше, оплата твоїх податків аж ніяк не залежить від виплат або не виплат соціалу біженцям. Ти будеш їх сплачувати в будь якому разі і твоєї думки в Німетчині ніхто не питае, бо ти не громадянин. Тож стули пельку і башляй.
По друге, це добре що ти майже не будеш дописувати тут. Бо сенсу від твоїх дописів практично нуль. Ми вже три роки з Альянсом цього і добиваємось, щоб ти тут не стрибав. Не памятаю жодної політичної думки або політичної аналітіки від тебе. Ти тут на ФУПі не потрібен, так само як і в Украіні.
   
Це на щось впливає? 70% відсотків німецьких жінок працює, а тепер давай розкажи, що заважає досягти того самого відсотку серед українських жінок  :weep:
  Добре. Слухай, стареча. У Германії дефіцит місць у дитсадках - більше ніж 400 тисяч місць.
  У німкені житло своє, за оренду платити не треба.
   Українок здебільшого розселяють по маленьких містечках, там ситуація з дитсадками ще гірша.  Наймати няню? Дійсно?
   
І ще)——

Не звертайте уваги на коз"інське гівно——
Воно не розуміє як воно—заробляти грощі без підтримки батька)
Його "думки" в цій та подібних темах——гівна варті)

О! Відразу заздрощі поперли - кокококо, батько, батько!
Саме так! Бо мені з дитинства батко казав - вчись синку, вчись, а то будеш все життья говночистом, або будеш на стройці працювати.
Тобі батько таке не казав, ось і маємо по виходу те хто на що вчився. Хе-хе
   
Ви навіть цього не знаєте. То яка цінність Ваших думок у цій темі?
А ніякої. Його завдання смітити словами іобгаджувати опонентів.
   
На жаль, не вміють жити цивілізовано в одному просторі, звикли розштовхувати собі простір ліктями, сідати на голову. Памʼятаємо, як люди з деякою ментальністю звикли качати свої права.
Якщо навести простенький приклад, то ютуб зрання до вечора у невеликій кімнаті.

Це щось таке загальне, а конкретніше - приклад.
   
матюки…    Це такий жах, що описати неможливо. А скільки я наслухалася кацапської пропаганди, яка лилися мені українці просто насильно, істерично…

Где Вы там шаблаетесь? :facepalm1:
   
ЛАРТА маючи житло у Львові, поїхала до Німеччини, щоб жити в якомусь хостелі з купою чужих людей. Ще й керівну посаду не дають, де ж ця взаємодопомога, а ось у турків не так  :facepalm1:
   
Где Вы там шаблаетесь? :facepalm1:

Якийсь осередок для біженців
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Дайте ЛАРТА керівну посаду, я на датчан працювала, тварюки  :weep:

 В Німеччині не рідко діти власників не малих і не бідних фірм працюють робітниками, а тут такий підхід...Із таким підходом - звісно, "роботи не буде".  :facepalm1:
   
Це щось таке загальне, а конкретніше - приклад.

Есть такое .. звонят в иммиграционку... "У меня поломался утюг"..  :D
   
  Добре. Слухай, стареча. У Германії дефіцит місць у дитсадках - більше ніж 400 тисяч місць.
  У німкені житло своє, за оренду платити не треба.
   Українок здебільшого розселяють по маленьких містечках, там ситуація з дитсадками ще гірша.  Наймати няню? Дійсно?

Ти так і не відповів, чому німецькі жінки працевлаштовані на 70%, дітей вони самих не залишають. Правда, є один момент: вони соціал не отримують  :weep:
   
А якщо нічого нема, а гроші треба, то чому б і не пту- фрау?
А вам подобається така робота, що ви її комусь пропонуєте? Для цього треба добру німецьку. Вважаю, що моя голова пригодилася б німцям краще.
Але я не претендую на якусь роботу, яку добре виконувала в Україні. Але і прибирання не для мене і для багатьох теж  - через багато факторів: н-д алергія на хімію і неможливість фізично виконувати таку роботу.
   
Ще й керівну посаду не дають
Паску посвятив? Свячене яйце з'їв? Облизався і гайда на ФУП геройствувати?  :laugh:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

ЛАРТА маючи житло у Львові, поїхала до Німеччини, щоб жити в якомусь хостелі з купою чужих людей. Ще й керівну посаду не дають, де ж ця взаємодопомога, а ось у турків не так  :facepalm1:

 Стосовно турків, між іншим, все навпаки. Турки то можуть взяти своїх на роботу але для того, щоб здерти із них 7 шкур. Але фахівчині, що не жили в Німеччині, і не працювали - знають краще, як воно там.
   
Вважаю, що моя голова пригодилася б німцям краще.

Тут имеет значение исключительно мнение немцев... :D
   
Могли б набрати для наших людей і українців. Ну, хоча б для годиться.
Я зверталася до них по-українськи, а вони до мене сичали.
Але на щастя, не всі.

То восточные немцы скорее всего.
И ДА, некоторые из них - эмигранты с кацапстана и Казахстана, периода распада совка.
   
А вам подобається така робота, що ви її комусь пропонуєте? Для цього треба добру німецьку. Вважаю, що моя голова пригодилася б німцям краще.
Але я не претендую на якусь роботу, яку добре виконувала в Україні. Але і прибирання не для мене і для багатьох теж  - через багато факторів: н-д алергія на хімію і неможливість фізично виконувати таку роботу.

Звісно мені така работа не подобається. Але, якщо б я був в Німетчині без будь якої работи, та не було б вибору, то пойшов би в ПТУ- хер, навіть маючі мільйон на рахунку. Бо людина без роботи то розрушеніе лічності. Краще вже стрибати по жердинах, ніж бути на штучному харчуванні через трубочку як півень на фабриці
   
Где Вы там шаблаетесь? :facepalm1:
О Боже, що за слово! Не сподівалася такого від вас. Ви не чули про табори, про гуртожитки?
   
Паску посвятив? Свячене яйце з'їв? Облизався і гайда на ФУП геройствувати?  :laugh:

Пальці бережи, тобі ще на скрипці грати  :weep:
   
А вам подобається така робота, що ви її комусь пропонуєте? Для цього треба добру німецьку. Вважаю, що моя голова пригодилася б німцям краще.
Але я не претендую на якусь роботу, яку добре виконувала в Україні. Але і прибирання не для мене і для багатьох теж  - через багато факторів: н-д алергія на хімію і неможливість фізично виконувати таку роботу.

Так ти німецьку уже підтягнула за півроку часуз знанням на в2 початковим ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія