Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якій сором дружині дітям і Америці Трампа судять

Так на другий термін же не висувався, обтікав тихенько за спиною великодушної Хіларі.

Клінтон перетрахав пів Арканзасу
поки в прези вибрався
і нічо
одне одному не заважає якщо в своєму колі і коли під наглядом сікрет сервіс
   
Хто? Якщо Клінтон, то його застукали на другому строкі.
:lol: моральний авторітєт. нє ну я наприклад не засуджую. дєло житєйскоє. але звідки те моралізаторство у демсів поперло?
   
Клінтон перетрахав пів Арканзасу
поки в прези вибрався
і нічо
одне одному не заважає якщо в своєму колі і коли під наглядом сікрет сервіс

давайте не будемо про Хантера Байдена який пров молодих дівчат і курив крек? добре?
   
Хто? Якщо Клінтон, то його застукали на другому строкі.
Все одно считай обісрався. Слухання, каяття, жінку зганьбив. Мудаг одним словом.
   
Кацапського пропагандони Алі забанили за трампанзівську пропаганду на рік, потім його достроково випустили, і воно знову взялося за своє - розповсюджувати кацапо-трампанзівська пропаганду.  :bueee:
   
Кацапського пропагандони Алі забанили за трампанзівську пропаганду на рік, потім його достроково випустили, і воно знову взялося за своє - розповсюджувати кацапо-трампанзівська пропаганду.  :bueee:
ти їпонутий? де я розповсюджую кацівську пропаганду? якийсь хворий...
   
Цікаво чому всі кацапські пропагандони так намагаються впихтути в свої ніки щось пов'язане з Україною Алі(Ру), ванька-кацап#1?

Невже вони думають, що таким чином їхня кацапська брехня стане більш правдивою?
   
Кацапський пропагандончик у Алі(Ру), скажи но нам, чому ти так вперто намагаєшся довести всім що Трампа судять за секс, а не за незаконне використання грошей з виборчого фонду?
   
Цікаво чому всі кацапські пропагандони так намагаються впихтути в свої ніки щось пов'язане з Україною Алі(Ру), ванька-кацап#1?

Невже вони думають, що таким чином їхня кацапська брехня стане більш правдивою?
Татусь, скажи ББС це кацапська пропаганда?

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-55805698

?
   
Кацапський пропагандончик у Алі(Ру), скажи но нам, чому ти так вперто намагаєшся довести всім що Трампа судять за секс, а не за незаконне використання грошей з виборчого фонду?
бо ця гілочка про моралізаторство? почитай перший пост.
судіть його справедливо хто ж вам не дає.
   
Це ти Татусь тут розводиш флуд і брехню. Не розумію чому ти ще бігаєш незабанений
   
бо ця гілочка про моралізаторство? почитай перший пост.

Це твоя відмазка, щоб розповсюджувати кацапо-трампанзівську брехню?

судіть його справедливо хто ж вам не дає.

Трампа і судять справедливо за незаконне використання грошей з виборчого фонду.
І лише кацапські пропагандони намагаються перевести фокус з економічного злочину Трампа на секс і зробити Трампа невинно постраждалим.  :fuck:
   
Мені не тяжко помвідомив модератора за твою поведінку

 :lol:
піди до тещі, хай тобі шмарклі витре, страдалець
   
якщо Татусь в гілці, то всьо
суцільний флуд однотипними повідомленнями по 100500 колу
   
Re: Якій сором дружині  дітям і Америці Трампа судять

Це твоя відмазка, щоб розповсюджувати кацапо-трампанзівську брехню?

Трампа і судять справедливо за незаконне використання грошей з виборчого фонду.
І лише кацапські пропагандони намагаються перевести фокус з економічного злочину Трампа на секс і зробити Трампа невинно постраждалим.  :fuck:
дурко, ця гілка про секс і проституцію. прочитай перший пост. відкрий іншу гілку і шмагай там рудого за фонди і гроші я словв не скажу.
   
Re: Якій сором дружині  дітям і Америці Трампа судять

А в цей час Річард Брансон



Останнє редагування: 4 травня 2024 19:05:58 від Ali(UA)
   
Кацапський пропагандончик у Алі(Ру), скажи но нам, чому ти так вперто намагаєшся довести всім що Трампа судять за секс, а не за незаконне використання грошей з виборчого фонду?
Та тут і сумнівів немає судять за гроші
   
якийсь брєд суцільний. Білл Махєр про це буквально говорив на своєму шоу. Він теж кацапський пропагандон?

в тебе, якась вавка в голові.

Ти перший "брєд суцільний" написав. Олд вуд ніколи за фрі лав не пропагував

Останнє редагування: 4 травня 2024 19:43:31 від Uki_
   
Ти перший "брєд суцільний" написав. Олд вуд ніколи за фрі лав не пропагував
мій допис був Татусь а не олд вуду. а взагалі вірність сімейна - пішла від християнської моралі  :shuffle:
   
Та тут і сумнівів немає судять за гроші
та вже б якось…
Або засудили, або виправдали, або засудили і амністували.
А то ні туди, ні сюди.
Чимось українське правосуддя це все нагадує
   
мій допис був Татусь а не олд вуду. а взагалі вірність сімейна - пішла від християнської моралі  :shuffle:

Твій допис був якійсь незрозумілій уявній групі людей.

з одного боку дозволяють наркоту, толерують кримінал, запроваджують расизм та сегрегацію,

з іншого несамовито дрочать на хто кого портимав за колінку 20 років тому і як це погано і яка це нікудишня мораль.

ви думаєте люди тупі і не бачать усіх ваших вивертів?

Перше що приходить на ум - це ти звертаєся до топікстартера

   
Твій допис був якійсь незрозумілій уявній групі людей.

Перше що приходить на ум - це ти звертаєся до топікстартера
шановний, давайте по темі. олд вуд почав скаржитись на мораль, і я підкреслив гіпокрісі. так олд вуд не виступав за фрі лав але ж позиціює себе як демократ. а демократи це антагоністи християнської моралі.

тому або хрестик знімайте або одівайте труселя
   
шановний, давайте по темі. олд вуд почав скаржитись на мораль, і я підкреслив гіпокрісі. так олд вуд не виступав за фрі лав але ж позиціює себе як демократ. а демократи це антагоністи християнської моралі.

тому або хрестик знімайте або одівайте труселя

Де це він позиціонував себе як демократ. Це ти чомусь усих хто криве слово скаже на трампа позиціонуєш як демократи
   
Де це він позиціонував себе як демократ. Це ти чомусь усих хто криве слово скаже на трампа позиціонуєш як демократи
а хто він респ чи хто? з нью Джерсі
   
та вже б якось…
Або засудили, або виправдали, або засудили і амністували.
А то ні туди, ні сюди.
Чимось українське правосуддя це все нагадує

Що значить «ні туди ні сюди»?
Суд тільки почався. Іде змагання між прокурорами і адвокатами, опитують свідків. Потім жюрі присяжних вирішить - винен чи ні.

Нормальне американське правосуддя
   
а хто він респ чи хто? з нью Джерсі

 :facepalm1:

так спочатку розібратись треба, а потім вже вивалювати ці "вумності"
   
:facepalm1:

так спочатку розібратись треба, а потім вже вивалювати ці "вумності"
в чому? чи він один такий? BFBF он виє в унісон але він взагалі з Австралії. а в душі демократ. по суті судять трумпа за гроші і ти мені будеш розказувати що за секс виють "карєнніє " рєспи? дуже логічно записати це все виття в табір демсів.

саме нецльове використання коштів це об'єктивни суд . а виття про моральні цінності - це типова демсівська мулька. іще раз послухай махєра він досить толково це описав
   
Я нізакого не вию я вам тисячу разів кажу що з нечесною допомогую хуйло виграв вибори Трамп
там діло відкрили на Хіларі. та голоси підробили хакери
але америка не була готова для такіх технологій і бруду але тепер як би не було його посадять і заразтйого рейтінг ідє  ….під воду
так що чекаємо
   
Re: Якій сором дружині  дітям і Америці Трампа судять

та вже б якось…
Або засудили, або виправдали, або засудили і амністували.
А то ні туди, ні сюди.
Чимось українське правосуддя це все нагадує

 :facepalm1:
Суд йде прямо зараз.
Слухання кожен день.
   
Re: Якій сором дружині  дітям і Америці Трампа судять

Кацапський пропагандончик алі(ру) образився за хуйловську підстилку Трампа і кинувся грудьми на амбразуру.
А потім буде розказувати, що він не топить за Трампа і не жене кацапську пропаганду проти демократів.  :bueee:
   
Що значить «ні туди ні сюди»?
Суд тільки почався.
чомусь суд почався саме в рік виборів, а не 1-2-3 роки тому.
А з рештою цивільних слухань та кримінальних справ що?
На ньому справ висить, як на сучці блох.
А результату нема, лише безкінечне шоу по телевізору, щоб нарід мав під що поп-корн жерти
   
А результату нема


якщо найняти  дорогих лоєрів то шоу може тривати довго..
   
Дужє все стрімко почалося з Трампом вискочіло побігло в президенти
волало кричало цє ягсь було не по американські такий тиск 
ніхто нічого не зрозумів бац він Президент  :S  але зараз всій америці розжують що цей Трамп не повиний бути президентом
він повиний сидіти в тюрмі  бо він брудний нечесний і не є прикладом як Обама
недаром він не хотів передавати йому секрети
   
Дужє все стрімко почалося з Трампом вискочіло побігло в президенти
волало кричало цє ягсь було не по американські такий тиск 
ніхто нічого не зрозумів бац він Президент  :S  але зараз всій америці розжують що цей Трамп не повиний бути президентом
він повиний сидіти в тюрмі  бо він брудний нечесний і не є прикладом як Обама
недаром він не хотів передавати йому секрети
а за кого ти голосував у 2016?
   
а за кого ти голосував у 2016?
:D
Цей троль і в 2020 за Трампа голосував
   
:D
Цей троль і в 2020 за Трампа голосував
то він трампіст...
   
Re: Якій сором дружині  дітям і Америці Трампа судять

то він трампіст...

 :lol:

Хто б казав. :punish:
Ти тут дупу рвав за Трампа і голосував в 2020, а в в 2022-му голосував за трампанзів в Палату представників, в результаті вони заблокували допомогу Україні.
І в 2024 ти знову проголосуєш за трампанзів і Трампа.  :bueee:
   
:lol:

Хто б казав. :punish:
Ти тут дупу рвав за Трампа і голосував в 2020, а в в 2022-му голосував за трампанзів в Палату представників, в результаті вони заблокували допомогу Україні.
І в 2024 ти знову проголосуєш за трампанзів і Трампа.  :bueee:
я не голосував у 2020 в мене ще громадянства не було...
   
а за кого ти голосував у 2016?

Чому ви такі безтактні  :(  я йому трошкі симпозував але хреста на пузі не голосував за нього
   
Чому ви такі безтактні  :(  я йому трошкі симпозував але хреста на пузі не голосував за нього
ну я просто спитав... тобто Гіларі/Байден ок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія