Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ж воно мерзенне...

Re: Яке ж воно мерзенне...

Після багаторічного плазування вашого ідолища перед хуйлом вам варто було б бути трохи стриманішою
Після твого розповсюдження москальських наративів и віри деркачу, як самій собі,  тобі таки краще заткнутися.
Ваша Юля приймала нагороду з рук того самого главпопа, який тепер благословляє іскандери на Дніпро. Но не ти, ні сьома-сірожа про це не згадуєте.
То не тре звинувачувати інших у своїх гріхах.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

нема в вас інстинкту. Жити в Києві і радіти під час війни, що влада обсирається.

Не пересмикуй. Ніхто не радіє. Чи читати те, що вам неприємно,то вже радіти по-вашому?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Після твого розповсюдження москальських наративів и віри деркачу, як самій собі,  тобі таки краще заткнутися.
Я вірю Петро!!!
Він сам сказав (у відповідь на звинувачення у таємних жмуруканнях з Хуйлом по телефону), що краще тиснути руку Хуйлові, ніж зазирати йому у вічі!
І дарма, що саме Петро 5 років каденції і n років до того тільки тим і займався що запопадливо зазирав в очі всіх, від кого залежало подальше примноження його статків, у т.ч. звісно і хуйлові.
Але чому я маю вірити якомусь жалюгідному ПРдонові Деркачу, коли є змога ВІРИТИ Петро ?
І я вірю. Бо - "Петро все робить правильно!" (с)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Не пересмикуй. Ніхто не радіє. Чи читати те, що вам неприємно,то вже радіти по-вашому?
Гарний спосіб вбити час - почитати як обсирається зелень після пʼятирічного правління(С)  Agni


   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Я вірю Петро!!!
Він сам сказав (у відповідь на звинувачення у таємних жмуруканнях з Хуйлом по телефону), що краще тиснути руку Хуйлові, ніж зазирати йому у вічі!
І дарма, що саме Петро 5 років каденції і n років до того тільки тим і займався що запопадливо зазирав в очі всіх, від кого залежало подальше примноження його статків, у т.ч. звісно і хуйлові.
Але чому я маю вірити якомусь жалюгідному ПРдонові Деркачу, коли є змога ВІРИТИ Петро ?
І я вірю. Бо - "Петро все робить правильно!" (с)

Не сси, хуже нє будет(с)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Не сси, хуже нє будет(с)
По логіці дебілів треба було астанавіться, коли Янукович казав. Я дивуюсь як оці наче інтелектуали не розуміють дебілізм своєї позиції.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Не сси, хуже нє будет(с)
Так!
"Пайєхалі, й*б тваю маць!" (с)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Гарний спосіб вбити час - почитати як обсирається зелень після пʼятирічного правління(С)  Agni

для вас вбити час у корках - це радість?
начебто притомний був юзер більш-меньш
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

По логіці дебілів треба було астанавіться, коли Янукович казав. Я дивуюсь як оці наче інтелектуали не розуміють дебілізм своєї позиції.
ви, шановний, трохи охолоньте
і язика свого теж трохи притримайте
це  слоган наших, прости Господи, прихільників  однієї яркої політсили у 2019 році
разом з #хотьпоржем (с)

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Точно. Зелень і ви з ними може паплюжити моє імʼя, розказувати що я підхуйлятиця а я повинне на це не куплятися. А якщо купила я, то це я розхитую ситуаціюся, а  зелені, і ви з ними, і Буданов (доречі до чого тут Буданов, здається контррозвідувальна боротьба до його діяльності не відноситься) ніяким боком ні до чого.

Мені Вас щиро жаль..
Насправді..
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Буду краток ( ц)
ПєятийП'янийПрезилентПетро Порошенко таки виграв для ну країни час... Тут факт!
Але ЧИМ виграв? Ото вже питання...
Іловайськом?
Чи може Дебальцево??
А можливо тим, що на другому строці президенства вся Україна Хуйлу на блюдєчкє с галубой кайомочкой???
От де питань тьма...
Але сталося як сталося..

Я стверджував завжди й буду стверджувати- Порошенко Петро то є на сьогодні най страшніший та найпаскуднішній наш внутрішній ворог!!!
Це безпринципна тварь!
Уєбана з дитинства, якого виховав та виконав такий же уєбана совкової закалки як Алєксєй Парашенка( герой України, до речі, якому Зірку гхероя синуля пробив)

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Так!
"Пайєхалі, й*б тваю маць!" (с)
В Енергодар, Каховку, а потім в Маріуполь.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

В Енергодар, Каховку, а потім в Маріуполь.
в Ліпецк
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ще раз скажу дуже просту істину..
Наша молода Держава ні в якому разі не може дозволити собі Президента на дві каденції.

Зараз Війна.. Страшна  Війна на винищення.. тут не до виборів, нажаль
Потрібно подання в КонтиційнийьСуд, що б  було все юридично оформлено!!
А не так як мій дід твоїй бабці пісюна  через дорогу показав і ми вже  родичі..
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Після твого розповсюдження москальських наративів и віри деркачу, як самій собі,  тобі таки краще заткнутися.
Ваша Юля приймала нагороду з рук того самого главпопа, який тепер благословляє іскандери на Дніпро. Но не ти, ні сьома-сірожа про це не згадуєте.
То не тре звинувачувати інших у своїх гріхах.

Ета ж другої!  :weep:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ета ж другої!  :weep:
а по-твоєму це одне й те саме - потужно спонсорувати масковський пархат в Україні (зрозуміло, що пожертви на МПЪ від олігарха-мільярдера трохи відрізнялися від гривні до церковної скриньки від тупенької віруючої бабусі) , усіляко його пропагувати  - і прийняти нагороду з рук главпопа?
Чи тобі просто хотілося вчергове блиснути сумнівною оригінальністю, в стопіццотий раз видавши на-гора свій улюблений примітив "Ета ж другої! " ?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Буду краток ( ц)
ПєятийП'янийПрезилентПетро Порошенко таки виграв для ну країни час... Тут факт!
Але ЧИМ виграв? Ото вже питання...
Іловайськом?
Чи може Дебальцево??
А можливо тим, що на другому строці президенства вся Україна Хуйлу на блюдєчкє с галубой кайомочкой???
От де питань тьма...
Але сталося як сталося..

Я стверджував завжди й буду стверджувати- Порошенко Петро то є на сьогодні най страшніший та найпаскуднішній наш внутрішній ворог!!!
Це безпринципна тварь!
Уєбана з дитинства, якого виховав та виконав такий же уєбана совкової закалки як Алєксєй Парашенка( герой України, до речі, якому Зірку гхероя синуля пробив)

Ти вже мозги свої повністю пробухав.
Ще раз персонально для тебе повторю думку багатьох військових (як моїх друзів, так і публічно відомих бійців і командирів), які приймали безпосередню участь у тих подіях: якби в 14-му зав'язалась повномасштабна війна з кацапами, то тривала б вона максимум кілька тижнів і зупинилась би в найкращому випадку по Дніпру, а в найгіршому - закінчилась би повною окупацією України із яким-небудь мимрославинським мудачуком в кріслі президента новоствореної української республіки в складі кацапстану.
І Іловайськ, і Дебальцево стали можливими виключно після вторгнення кацапських регулярів на територію України, бо сєпари вже фактично були на грані розгрома і максимум у вересні оточений і відрізаний від хуйлостанського постачання Донецьк повернувся б під контроль української влади. Воювати з хуйлячою регулярною армією на той момент було фактично нікому, ні на чому і нічим, про це вже також сто раз говорилось. Варіанта було два: впрягатись в повномасштабку з кацапами і все просрати або йти на переговори і сподіватись, що за допомогою впливу на хуйла світових лідерів вийде затормозити подальший наступ хуйлячої армії. Для будь-якої адекватної людини вибір тут очевидний.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зелень думає що натягавши цитат Порошенка за за минулі роки до початку повномасштабної війн, видавши їх за теперішні це не буде фейком? А тепер скажіть чим зелень відрізняється від кацапів?

 :facepalm1:  :lol:

Ординська прошмандовка показує чудеса еквілібристики. Ось що значить кацапська школа. Ти ж з трусів вистрибувала, коли кричала що це фейк. А тепер після того як я, як і обіцяв, макнув твою безтижy брехливу пику в оригінал, ти як ні в чому не бувало почала співати зовсім іншу пісню...  :weep: Все як у совковому анекдоті про унітаз та туалетний папір.  :gigi:

Підхуяльниця, а ось те, що ти несла про синів Данилова, це і є фейк. Причому твій рідний, ординський.  :X

П.С. На відміну від тебе мені якось пох зелені чи коричневі, не пох проукраїнські чи промосковські, яких ти з таким апетитом облизуєш  :bueee:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

а по-твоєму це одне й те саме - потужно спонсорувати масковський пархат в Україні (зрозуміло, що пожертви на МПЪ від олігарха-мільярдера трохи відрізнялися від гривні до церковної скриньки від тупенької віруючої бабусі) , усіляко його пропагувати  - і прийняти нагороду з рук главпопа?
Чи тобі просто хотілося вчергове блиснути сумнівною оригінальністю, в стопіццотий раз видавши на-гора свій улюблений примітив "Ета ж другої! " ?

Де я можу ознайомитися з платіжками спонсорування Петром МП ? В тебе ж є посилання на них, звісно ?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Де я можу ознайомитися з платіжками спонсорування Петром МП ? В тебе ж є посилання на них, звісно ?
Платіжки питай у духовника Петро - настоятеля Іонинського монастиря Масковського пархату.
https://gazeta.ua/ru/articles/politics/_poroshenko-quotrukopolozhili-v-diakonyquot-foto/296367
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Платіжки питай у духовника Петро - настоятеля Іонинського монастиря Масковського пархату.
https://gazeta.ua/ru/articles/politics/_poroshenko-quotrukopolozhili-v-diakonyquot-foto/296367

Ти знову зливаєшся, недолуге  :weep:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Буду краток ( ц)
ПєятийП'янийПрезилентПетро Порошенко таки виграв для ну країни час... Тут факт!
Але ЧИМ виграв? Ото вже питання...
Іловайськом?
Чи може Дебальцево??
А можливо тим, що на другому строці президенства вся Україна Хуйлу на блюдєчкє с галубой кайомочкой???
От де питань тьма...
Але сталося як сталося..

Я стверджував завжди й буду стверджувати- Порошенко Петро то є на сьогодні най страшніший та найпаскуднішній наш внутрішній ворог!!!
Це безпринципна тварь!
Уєбана з дитинства, якого виховав та виконав такий же уєбана совкової закалки як Алєксєй Парашенка( герой України, до речі, якому Зірку гхероя синуля пробив)

думка з США дуже цікава
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Де я можу ознайомитися з платіжками спонсорування Петром МП ? В тебе ж є посилання на них, звісно ?

Tи хочеш сказати, що медведчуківський кадр став дияконом МП за безкоштовно?  :S  Чи що московські попи клопотали перед своїм начальством за зняття йому заборони на в'їзд у хуйляндію до сватів через любов до шоколаду?  :gigi:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ти знову зливаєшся, недолуге  :weep:
А ти ще тявкни для вірності щось таке брудне і тупе, як ти полюбляєш
Тобі мало свідчення настоятеля про пожертви Петро Масковському пархатові?
То може повідаєш, яка біда змусила цього армовірного хамелеона податися до Масковського пархату у 2009 році, коли вже офіційно в Україні функціонували дві суто українські православні церкви?
Як сталося, що я навіть близько до масковських церков не підходила, не кажучи вже переступити їхній поріг, а це чучало у парчових лахах пархату курсувало по Києву з хоругвями чи з чим там?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Tи хочеш сказати, що медведчуківський кадр став дияконом МП за безкоштовно?  :S  Чи що московські попи клопотали перед своїм начальством за зняття йому заборони на в'їзд у хуйляндію до сватів через любов до шоколаду?  :gigi:

при якому приЗедентові  Медведчук став акционером 1+1?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Tи хочеш сказати, що медведчуківський кадр став дияконом МП за безкоштовно?  :S  Чи що московські попи клопотали перед своїм начальством за зняття йому заборони на в'їзд у хуйляндію до сватів через любов до шоколаду?  :gigi:
нема офіційних платіжок, засвідчених гундяєм - нема й віри свиносектантів
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

при якому приЗедентові  Медведчук став акционером 1+1?
Власне ні за якого. В декларації за 2019 рік мертвечук вказав свою жінку як бенефіціара компанії. Сама компанія стверджує, що структура власників не мінялась. Тобто ксюха такою вже була і раніше.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

у 2009 році, коли вже офіційно в Україні функціонували дві суто українські православні церкви?
у 2009 році, коли вже офіційно в Україні функціонували дві суто українські православні церкви?

Петро Олексійович не був висвячений в диякони. На Трійцю він дійсно брав участь в хресній ході в нашому монастирі. Відповідно до давньої християнської традиції, на ньому був стихар (ризи у вигляді довгої прямої накидки з широкими рукавами), а в руках була ікона Трійці. Такий же одяг був і на інших парафіянах, які брали участь у хресній ході ", - повідомив намісник монастиря Іона.(С)

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Власне ні за якого. В декларації за 2019 рік мертвечук вказав свою жінку як бенефіціара компанії. Сама компанія стверджує, що структура власників не мінялась. Тобто ксюха такою вже була і раніше.

У 2019 році, до обрання народним депутатом у Верховну Раду, Віктор Медведчук заявляв, що його дружина – телеведуча Оксана Марченко є лише номінальною власницею бізнесу, а справжнім власником та керівником є він. «Моя дружина не займається бізнесом, вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої «улюблені» американці в березні 2014 року запровадили стосовно мене санкції. З цим пов’язані особливості бізнесу, який належить сьогодні родині», – заявляв Медведчук в ефірі телеканалу NewsOne.(С)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

 Ви там, мерзенна З.Е лень вже якось визначитися, або послухайте вашу Безуглу яка верещить з "задньої голови" Єрмака. Так кого більш лякає бубочку: Порох чи Залужний? Мабуть  і той і той.  Оце вже мерзенно- ви палитися по чорному. Наративчик гнілий і тільки відлякує поміркованих середнячків. Бо коли той середнячок, наслухавшись від юльки про "пів вареника-геноцид", навіть проголосував за бубочку, то зараз бачучи вашу Безумну, цей ваш збрід зелено-опзжшний в Київраді, істерики про фото Залужного з  Ліною Костенко-вже давиться від огиди. Що? повсиралися? ОТОЖ! :fuck:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Буду краток ( ц)
ПєятийП'янийПрезилентПетро Порошенко таки виграв для ну країни час... Тут факт!
Але ЧИМ виграв? Ото вже питання...
Іловайськом?
Чи може Дебальцево??
А можливо тим, що на другому строці президенства вся Україна Хуйлу на блюдєчкє с галубой кайомочкой???
От де питань тьма...
Але сталося як сталося..

Я стверджував завжди й буду стверджувати- Порошенко Петро то є на сьогодні най страшніший та найпаскуднішній наш внутрішній ворог!!!
Це безпринципна тварь!
Уєбана з дитинства, якого виховав та виконав такий же уєбана совкової закалки як Алєксєй Парашенка( герой України, до речі, якому Зірку гхероя синуля пробив)

1.Договорняками,Ротердамами, поставками укр. товаров в ОРДЛО и ты ды

2. А может стоит провести полномасштабное Следствие, ну пусть даже не сейчас
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А может стоит провести полномасштабное Следствие, ну пусть даже не сейчас
Так з 2019 року купа кримінальних справ і підозр. В тому числі державна зрада.
Питання: Чому вони не розглядаються в суді? Договорняк? Справи без належної доказової бази?
Які ще є варіанти?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Так з 2019 року купа кримінальних справ і підозр. В тому числі державна зрада.
Питання: Чому вони не розглядаються в суді? Договорняк? Справи без належної доказової бази?
Які ще є варіанти?

Притримують до чергових виборів, наприклад
Потім щось зліплять на коліні.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Так з 2019 року купа кримінальних справ і підозр. В тому числі державна зрада.
Питання: Чому вони не розглядаються в суді? Договорняк? Справи без належної доказової бази?
Які ще є варіанти?

Більшість з них ліпилась для піару По і в них з самого початку не будо судових перспектив.
Робили жертву політичних переслідувань, та й По в ролі непрохідного 2го номеру - дуже зручна політична фігура.
А от Беню хотіли посадити і посадили...

Останнє редагування: 10 травня 2024 09:39:06 від Spin
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Так з 2019 року купа кримінальних справ і підозр. В тому числі державна зрада.
Питання: Чому вони не розглядаються в суді? Договорняк? Справи без належної доказової бази?
Які ще є варіанти?

Вариант один: Зараз дійсно не на часі. Війна, будь які турбулентності в середені країни тупо недоречні.

Дуже сподіваюсь,що приде час ( поховати будь які вологі мрії ПтераЛяксійовича на новий термін)  :rotate:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Притримують до чергових виборів, наприклад
Потім щось зліплять на коліні.

Чому? Живих свідків-уйма, єпізодів- теж.

Була б політична воля, та незаангажовані слідчі
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Вариант один: Зараз дійсно не на часі. Війна, будь які турбулентності в середені країни тупо недоречні.
Навіщо тоді відкривали ті справи?
Та й до повномасштабного вторгнення було майже три роки. Мало?
ЗІ. За українську мову респект.

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Більшість з них ліпилась для піару По
Навряд чи. Відношення Зе до По відоме. Жага помсти за минулі образи ніколи не приховувалась. Настільки, що деякі дії абсолютно ірраціональні.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Була б політична воля
та незаангажовані слідчі
Перша половина фрази протирічить другій.
Чи вплив політиків на слідчих є ОК? Які вони тоді не заангажовані?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Чому? Живих свідків-уйма, єпізодів- теж.

Була б політична воля, та незаангажовані слідчі

Мабудь, не все так добре зі свідками та слідчими. Той же Роттердам тягали-тягали і пшик.  До 22 року можна було б щось зліпити, якщо б було з чого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія