Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо по чесному, то всі питання з приводу ухилянтів повинні бути до прикордонслужби, яки їх, на мою думку, за гроші пропускали!
Робити зара консульські заградотряди, це вже запізно та огидно виглядає в очах цивілізованого світу, треба терміново відміняти це позорисько!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо по чесному, то всі питання з приводу ухилянтів повинні бути до прикордонслужби, яки їх, на мою думку, за гроші пропускали!
Робити зара консульські заградотряди, це вже запізно та огидно виглядає в очах цивілізованого світу, треба терміново відміняти це позорисько!
за гроші робили документи лікарі, соц захист, іейкові волонтери і ше купа лазейок, но ніяк не прикордонна служба.

І чому це позорисько, адже кожен громадянин мужчина з 18и років знає, що повинен проходити медогляд кожні 5ть років. Приїздить, проходить і якщо все в порядку п***а взад
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо по чесному, то всі питання з приводу ухилянтів повинні бути до прикордонслужби, яки їх, на мою думку, за гроші пропускали!
Робити зара консульські заградотряди, це вже запізно та огидно виглядає в очах цивілізованого світу, треба терміново відміняти це позорисько!

Та многие из тех выехали до 22го... А ещё немало выехало через кацапстан. Процентов 10 украинских беженцев чичас имеют только кацапские паспорта.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та многие из тех выехали до 22го... А ещё немало выехало через кацапстан. Процентов 10 украинских беженцев чичас имеют только кацапские паспорта.
ну не зможуть вступити в спадок чи продати майно, шо поробиш
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

за гроші робили документи лікарі, соц захист, іейкові волонтери і ше купа лазейок, но ніяк не прикордонна служба.

І чому це позорисько, адже кожен громадянин мужчина з 18и років знає, що повинен проходити медогляд кожні 5ть років.

Згоден, тому мушу виправити ...до всіх причетних до надання фейкового статусу, дозволяючого виїзд за кордон.

Позорисько - у будь якому разі не треба відмовляти у консульських послугах, якщо це робити, то ухілянт ще поставить для себе мету залишить ще і громадянство!
І чому відмовляти...?! Прийшов у консульське відділення, все реєструйте його та надавайте відповідні послуги з отримання паспортів та інше!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

якщо це робити, то ухілянт ще поставить для себе мету залишить ще і громадянство!

Как же тяжело это будет пережить Украине....  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Згоден, тому мушу виправити ...до всіх причетних до надання фейкового статусу, дозволяючого виїзд за кордон.

Позорисько - у будь якому разі не треба відмовляти у консульських послугах, якщо це робити, то ухілянт ще поставить для себе мету залишить ще і громадянство!
І чому відмовляти...?! Прийшов у консульське відділення, все реєструйте його та надавайте відповідні послуги з отримання паспортів та інше!
ну нехай ставить. Приїде, перевірять його по другому разу, як він і що отримав, ви ж читали свій пнрший абзац?

От зять нашого комарік2008, виїхав як багатодітний батько, хз чи всі троє від нього навіть , проте він втратив цей статус коли старша дитина стала повнолітньоб  і тепер найобує державу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Вот потому этих тварей надо брать на карандаш... И потому там и стоит мужик в костюме.  :D
Саме смішне якщо там крисіяни затесались - теж хочуть паспорт поміняти)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Україна вже переймає методи лукашенка? бо зараз тільки білорусь має таку саму заборону для своїх громадян за кордоном.
Це й справді ганьба ганебна на весь світ.
Особливо якщо згадати черги тих, хто записувався в тероборону та в ЗСУ в лютому-березні 2022 року,
зелена влада примудрилась профукати навіть цей народний підйом. 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Как же тяжело это будет пережить Украине....  :facepalm1:

Справа не у тому, Україна у очах всього світу буде виглядати, як недорозвинута країна, я ж кажу, у багатьох країнах безпритульних тварин не знайдеш, а тут хоч і ухилянта, але він людина, держава кидає напризволяще!
Тобто у очах заходу це буде прояв жорстокого поводження зі своїми громадянами, про Євросоюз тоді можна не мріяти!!!     
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Україна вже переймає методи лукашенка? бо зараз тільки білорусь має таку саму заборону для своїх громадян за кордоном.
Це й справді ганьба ганебна на весь світ.
Особливо якщо згадати черги тих, хто записувався в тероборону та в ЗСУ в лютому-березні 2022 року,
зелена влада примудрилась профукати навіть цей народний підйом. 
Іди нахуй, страдалєц
Черг вже давно нема з обʼєктивних причин
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Справа не у тому, Україна у очах всього світу буде виглядати, як недорозвинута країна, я ж кажу, у багатьох країнах безпритульних тварин не знайдеш, а тут хоч і ухилянта, але він людина, держава кидає напризволяще!
Тобто у очах заходу це буде прояв жорстокого поводження зі своїми громадянами, про Євросоюз тоді можна не мріяти!!!   
Похуй
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а тут хоч і ухилянта, але він людина, держава кидає напризволяще!

Бля... Да никто никого никуда не бросает... Хватит ныть. Не нужны им паспорта.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Бля... Да никто никого никуда не бросает... Хватит ныть. Не нужны им паспорта.
Зараз дониються що ми і ветеранам лднр повинні паспорти видати а ще їх лікувати)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та нема ніякого кипішу, просто МЗС цією дурницею навпаки полегшила ченс т.зв. ухилянтам отримати гарантований статус для проживання за межами України...!

Якщо МЗС полегшило життя ухилянтам, то чого вони скавчать як різані свині?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бля... Да никто никого никуда не бросает... Хватит ныть. Не нужны им паспорта.

Щоб остаточно розставити всі крапки над ї, треба згадати що ще треба було формувати армію на контрактної, тобто професійної основі, тоді і ухилянтів не буде!
Зрозуміло - зара війна і скоріше за все вже не має часу на таки реформи, а боронити державу треба зара.
Але щось мені підказує, що зробити нормальне - боєздатне військо примусово з консульських заградотрядів додаючи до нього ухилянтів це не є гут айдея!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо МЗС полегшило життя ухилянтам, то чого вони скавчать як різані свині?

А вони ще цього... не знають!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Бляха я це гівно памʼятаю ще по чорно-білому телевізору показували)

Це на якому дикому хуторі треба жити, щоб на початку 90-х мати чорно-білий телевізор!  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Щоб остаточно розставити всі крапки над ї, треба згадати що ще треба було формувати армію на контрактної, тобто професійної основі, тоді і ухилянтів не буде!
Зрозуміло - зара війна і скоріше за все вже не має часу на таки реформи, а боронити державу треба зара.
Але щось мені підказує, що зробити нормальне - боєздатне військо примусово з консульських заградотрядів додаючи до нього ухилянтів це не є гут айдея!

Та нафиг они армии не нужны... От слова ваще...

Но их проблемы Украину тоже не ипут. Есть другие проблемы.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Для меня лично вопрос простой... Ну сцыш на передовую или под ракеты... Это понятно ... Какого хера кипишь устраивать и страну позорить, создавая картинки для кацапский пропаганды. Пойди тихо в иммиграционку по месту жительства и обсуди свои проблемы. Там поймут и помогут. Ключевое слово "ТИХО".

Тому що, нажаль, процентів 20 наших співвітчизників, то завезена в теплушках бидляча вата з кацапстану. І вони ще й перші з країни виїхали за кращім життям, так що діти з жінками не могли через кордон перейти. Потім за рашкованським звичаєм вони пустили справи паспорту на авось, а як припекло - вишикувалися у черги і почали качати права бо нікому їм по пиці дати. Дівчатам з консульств не позаздриш, це вже точно.
Хоча на мою думку як закон розробляли пів року, то що не можна було розробити пояснення мзс про порядок надання послуг заздалегідь щоб опублікувати на другий день після підпису Зеленським? Явно ж то профукали. Прочитав, що прийом заяв припинили, бо бояться що не встигнуть зробити паспорт до 18 травня. Типу за громадян піклуються. А насправді просто черговий прокол прикривають.  :D
І заяви мають приймати на мою думку до 17 травня і коли там видадуть - то діло третє, а ось приймати заяви з 18 травня вже потрібно по новому закону. Ну це якщо по уму та по дотриманню конституції. І багатьом не подобається саме це викручування закону. Не можуть почекати три тиждні, чесотка, свербить аж так? І за три тиждні все б вщухло, всі б знали, які правила діяли б з 18 травня і не було б цього цирку.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Иван Залупан приехал в Варшаву
Со своей молодой женой.
И сразу пошел в ДП «Документ»
Чтобы паспорт продлить свой
Иван заплатил 10 тысяч баксов
Чтоб выехать как инвалид
Но тут паспорта выдавать перестали
И жопа у Ивана горит!

Жопа Ивана в огне
Ему нечего больше ждать
Жопа Ивана в огне
Ему некуда больше бежать
Паспорт был так близко
Как и турция как и тайланд
Иван пацифист
А автомат пусть берет другой солдат!)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тому що, нажаль, процентів 20 наших співвітчизників, то завезена в теплушках бидляча вата з кацапстану. І вони ще й перші з країни виїхали за кращім життям, так що діти з жінками не могли через кордон перейти. Потім за рашкованським звичаєм вони пустили справи паспорту на авось, а як припекло - вишикувалися у черги і почали качати права бо нікому їм по пиці дати. Дівчатам з консульств не позаздриш, це вже точно.
Хоча на мою думку як закон розробляли пів року, то що не можна було розробити пояснення мзс про порядок надання послуг заздалегідь щоб опублікувати на другий день після підпису Зеленським? Явно ж то профукали. Прочитав, що прийом заяв припинили, бо бояться що не встигнуть зробити паспорт до 18 травня. Типу за громадян піклуються. А насправді просто черговий прокол прикривають.  :D
І заяви мають приймати на мою думку до 17 травня і коли там видадуть - то діло третє, а ось приймати заяви з 18 травня вже потрібно по новому закону. Ну це якщо по уму та по дотриманню конституції. І багатьом не подобається саме це викручування закону. Не можуть почекати три тиждні, чесотка, свербить аж так? І за три тиждні все б вщухло, всі б знали, які правила діяли б з 18 травня і не було б цього цирку.
Похуй
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це на якому дикому хуторі треба жити, щоб на початку 90-х мати чорно-білий телевізор!  :laugh:
Хуєсос, тобі подобається коли тебе нахуй посилають?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Щоб остаточно розставити всі крапки над ї, треба згадати що ще треба було формувати армію на контрактної, тобто професійної основі, тоді і ухилянтів не буде!
Зрозуміло - зара війна і скоріше за все вже не має часу на таки реформи, а боронити державу треба зара.
Але щось мені підказує, що зробити нормальне - боєздатне військо примусово з консульських заградотрядів додаючи до нього ухилянтів це не є гут айдея!
Яка кількість професійної армії в Німеччині Польщі чи Франції?)
Нам потрібно хай півмільйона чоловік - яка країна здатна тримати таку професійну армію?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та нема ніякого кипішу, просто МЗС цією дурницею навпаки полегшила ченс т.зв. ухилянтам отримати гарантований статус для проживання за межами України...!

та да
дурний Кулеба, прорахувати на два ходи не вміє.
ні з ким не домовився та ляпнув.
а Європа яка дурна - дає зброю, гроши, їжу на фронт,
утримує біженців,
а чоловіків не віддасть.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та да
дурний Кулеба, прорахувати на два ходи не вміє.
ні з ким не домовився та ляпнув.
а Європа яка дурна - дає зброю, гроши, їжу на фронт,
утримує біженців,
а чоловіків не віддасть.
Вже рік західні партнери натякали щось зробити з закордонними ухилянтами та з мобілізацією вцілому - ось наші і зробили)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сергію Чернівці, скільки ставиш на те, що не будеш у ЗСУ?

починається епичний батл, панове:
держава Україна проти Сергія з цифрами.
робить ставки будь ласка.
хлоп є багатий та у фінансових питаннях чесний.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сергію Чернівці, скільки ставиш на те, що не будеш у ЗСУ?

починається епичний батл, панове:
держава Україна проти Сергія з цифрами.
робить ставки будь ласка.
хлоп є багатий та у финансових питаннях чесний.
ну квартірку не продасть ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Яка кількість професійної армії в Німеччині Польщі чи Франції?)
Нам потрібно хай півмільйона чоловік - яка країна здатна тримати таку професійну армію?)

Не буду брехати, бо не знаю, але знаю, що під час війни до професійної армії додається ще і т.зв. резервісти, ось і повинно бути десь 500 тис.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Сергію Чернівці, скільки ставиш на те, що не будеш у ЗСУ?

починається епичний батл, панове:
держава Україна проти Сергія з цифрами.
робить ставки будь ласка.
хлоп є багатий та у финансових питаннях чесний.
Сергій візьме громадянство дружини і дальнєвосточний гектар)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не буду брехати, бо не знаю, але знаю, що під час війни до професійної армії додається ще і т.зв. резервісти, ось і повинно бути десь 500 тис.
резервісти сїбали у Краків, дописувач ТС ахфіцер, наприклад
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну квартірку не продасть ?

навіщо?
ЗСУ норм платить,
буде далі виплачувати.
плюс дружина, дочка.
с дойчзарплат усе можна виплатити.

на парі не треба так багато.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Україна вже переймає методи лукашенка? бо зараз тільки білорусь має таку саму заборону для своїх громадян за кордоном.
Це й справді ганьба ганебна на весь світ.
Особливо якщо згадати черги тих, хто записувався в тероборону та в ЗСУ в лютому-березні 2022 року,
зелена влада примудрилась профукати навіть цей народний підйом. 

Це було рішення, направлене на заспокоєння тих, хто був незадоволений новим мобілізаційним законом.

У бусік спокійніше сідати, якщо знаєш, що хтось у Польщі не отримає український паспорт, який йому вже накуй непотрібен.

Офіс простих рішень прийняв саме прямолінійне рішення.

І його підтримують боти подоляка, ухилянти та кацапи, які тепер будуть впевнені, що чоловіки з окупованих територій вже точно не виїдуть до Європи.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не буду брехати, бо не знаю, але знаю, що під час війни до професійної армії додається ще і т.зв. резервісти, ось і повинно бути десь 500 тис.

Армія ФРН - професійна
183 400 постійних і 145 тисяч резерв
Як думаєш наскільки їх вистачить для війни з кацапами як у нас і що вони будуть робити коли ті 300 тисяч закінчаться?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Робити зара консульські заградотряди, це вже запізно та огидно виглядає в очах цивілізованого світу,

То для своїх робиться а не для світу. Дуже вже вони зловтішаються.  Але зради під носом не бачать серед тих хто все порішав вже вдома і плювати їм на війну.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

навіщо?
ЗСУ норм платить,
буде далі виплачувати.
плюс дружина, дочка.
с дойчзарплат усе можна виплатити.

на парі не треба так багато.
я про ту що вЧернівцях, там наче якась була
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це було рішення, направлене на заспокоєння тих, хто був незадоволений новим мобілізаційним законом.

У бусік спокійніше сідати, якщо знаєш, що хтось у Польщі не отримає український паспорт, який йому вже накуй непотрібен.

Офіс простих рішень прийняв саме прямолінійне рішення.

І його підтримують боти подоляка, ухилянти та кацапи, які тепер будуть впевнені, що чоловіки з окупованих територій вже точно не виїдуть до Європи.

Ще один довбойоб)
Чоловіки з окупованих територій це
Крисіяне та лднрівці?
Ну не виїдуть так не виїдуть - нічого їм в тій Європі робити)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

То для своїх робиться а не для світу. Дуже вже вони зловтішаються.  Але зради під носом не бачать серед тих хто все порішав вже вдома і плювати їм на війну.
Тобі вогнегасник вислати?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ви пля з...ли  своими воплями, "як буде захід реагувати" прекрасно буде реагувати. Тобто ніяк. Бо тут навіть про війну забувають. А на наши проблеми з ухілянтами взагалі насрать.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То для своїх робиться а не для світу. Дуже вже вони зловтішаються.  Але зради під носом не бачать серед тих хто все порішав вже вдома і плювати їм на війну.
для тих хто порішав, гонять на друге ВЛК зняли бронь з другої освіти, аспірантів похєрили єдиним екзаменом, не випускають без оновлення в тцк.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія