Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Знаю
А ви знаєте що таке поняття батьківщина
Ми різні
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так а я про що. Якщо уряд ставиться до власного народу як до бидла, то відповідно народ буде робити все щоб захиститись та уникнути контактів з цим урядом
давай уявимо, що на території штатів йде війна. Якась частина громадян США перебуває за кордоном.
Я вважаю, що уряд США ще в перший місяць такої ситуаціі знайшов би механізми для повернення власних громадян мобілізаційного віку.
Для виконання військових чи цивільних завдань, скерованих на захист країни.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти вирішив потролити мене
я тиснув доповідь на тебє  і помятай що буває за буллінг на форумах по законам америки поміркуй у тебє сімья  дружина і діти
нащо тобі лишати роботу летіти в Нью Джерзі  зустрічатися з Вудом
так що потри маєшь час

це не тролінг, а вияснення позиції. Бо називати уряд країни-жертви агресії людожерським може лише людина у якої є певна не дуже добра мета
Так що відміни свою доповідь, і внеси ясність у це питання
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Кажуть що вистачить ім "15 мільйонів" щоб жити пріпєваючі(
Вас це ібати не повинно - краще стрибайте далі і платіть податки новій батьківщині)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ми різні
Судячи з твоєї мармизи ти взагалі не людина а свиня)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

давай уявимо, що на території штатів йде війна. Якась частина громадян США перебуває за кордоном.
Я вважаю, що уряд США ще в перший місяць такої ситуаціі знайшов би механізми для повернення власних громадян мобілізаційного віку.
Для виконання військових чи цивільних завдань, скерованих на захист країни.

Насильно ніхто б не повертав. Але запросили б на інтерв'ю, внесли б в якийсь реєстр, зв'язались би якби потрібна була допомога.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Десь була тема хто повернеться. То тепер - ніхто.

Та кому ви нахyй треба, усциканти? Ви кинули країну у найважчий момент.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ще не читав той закон ретельно, але про дію там здається не згадується.
Навпаки, дається додаткова можливість зареєструватись ще й шляхом електронного листування

яким чином електронне листування підтвердить що на іншому боці є саме та особа яка себе такою заявляє? скан документів, але копії можуть мати інші люди, селфі, відеодзвінок, хз, наразі механізм абсолютно не ясний...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

яким чином електронне листування підтвердить що на іншому боці є саме та особа яка себе такою заявляє? скан документів, але копії можуть мати інші люди, селфі, відеодзвінок, хз, наразі механізм абсолютно не ясний...
Електронний підпіс
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Насильно ніхто б не повертав. Але запросили б на інтерв'ю, внесли б в якийсь реєстр, зв'язались би якби потрібна була допомога.

саме так і робить Україна - запрошує на інтервью і у реєстр
ба більше - онлайн теж можна буде
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

імхо треба розділяти тих хто мешкає за кордоном тривалий час і тих хто виїхав з порушеннями після накладення заборони на виїзд, інакше всіх роблять без вини злочинцями обмежуючи в правах, без жодного на то сенсу...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

щоб зареєструватись треба дія, або рахунок в укр банку, ні одного ні іншого більшість хто живе за кордоном 10+ років немає

проблема для людей в електронну чергу на консульські послуги записатись, бо система не дає інших можливостей для авторизації, яка система авторизації буде в цвк хз, але оскільки це державний сайт, то десь такі самі як і для авторизації в дії, тобто ніякі...

В дие можно зарегаться отсканировав чип своего заграна.
Потом можно и электронную подпись получить и счета в банках открывать.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

саме так і робить Україна - запрошує на інтервью і у реєстр
ба більше - онлайн теж можна буде

Ну якщо так - то нормально. Якби ще заборону на виїзд ліквідували, та втілили б щось більш цивілізоване
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Електронний підпіс

звідки, якщо ні дії ні укр рахунку немає, особливо хто живе постійно за кордоном 10+ років...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

імхо треба розділяти тих хто мешкає за кордоном тривалий час і тих хто виїхав з порушеннями після накладення заборони на виїзд, інакше всіх роблять без вини злочинцями обмежуючи в правах, без жодного на то сенсу...
У тих хто виїхав тривалий час була купа часу знятись з обліку у звʼязку з виїздом закордон
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В дие можно зарегаться отсканировав чип своего заграна.
Потом можно и электронную подпись получить и счета в банках открывать.

перед війною так і зробив, потім вони ввели якісь зміни і авторизацію треба проходити з певною періодичністю, після чого скільки не сканував паспорт і крутив головою ні х не виходило, а якщо в людини паспорт закінчився, або втрачено, то взагалі без варіантів...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

саме так і робить Україна - запрошує на інтервью і у реєстр
ба більше - онлайн теж можна буде
А як онлайн, якщо знов через якусь дію, то вже легше викинути всі доки і забути. Добре, що до великої війни встиг продати останню нерухомість. Вже нічого не звязує.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

звідки, якщо ні дії ні укр рахунку немає, особливо хто живе постійно за кордоном 10+ років...
Ті що живуть більше 10 років або отримали інше громадянство і мали вийти з українського або мали знятись з обліку у військкоматі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

перед війною так і зробив, потім вони ввели якісь зміни і авторизацію треба проходити з певною періодичністю, після чого скільки не сканував паспорт і крутив головою ні х не виходило, а якщо в людини паспорт закінчився, або втрачено, то взагалі без варіантів...
Я уже во время войны регался - все работало. Жена вообще счет в монобанке открыла потом, чтоб на сборы нормально кидать можно было, бо все шведские банки переводы в моно банят.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А як онлайн, якщо знов через якусь дію, то вже легше викинути всі доки і забути. Добре, що до великої війни встиг продати останню нерухомість. Вже нічого не звязує.
Ось і добре
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В дие можно зарегаться отсканировав чип своего заграна.
Потом можно и электронную подпись получить и счета в банках открывать.
Який чіп в заграні, де?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У тих хто виїхав тривалий час була купа часу знятись з обліку у звʼязку з виїздом закордон

я згідно всіх правил перебуваю на тимчасовому консульскому обліку, всі мої дані включно з адресою в держави є, нікуди не збираюсь ховатись, якого х я маю мати ще якісь обмеження, інша справа якщо проігнорую повістку, але до цього її треба спочатку отримати...
   
Ті що живуть більше 10 років або отримали інше громадянство і мали вийти з українського або мали знятись з обліку у військкоматі)

Механізм виходу з громадянства майже не працює вже багато років.
пс. Я от взагалі не впевнений чи я стою десь там "на обліку"(——
Це ж повістки мали б приходити кудись?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Який чіп в заграні, де?
Обычный, NFC в биометрическом паспорте вшит в обратную сторону обложки.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

я згідно всіх правил перебуваю на тимчасовому консульскому обліку, всі мої дані включно з адресою в держави є, нікуди не збираюсь ховатись, якого х я маю мати ще якісь обмеження, інша справа якщо проігнорую повістку, але до цього її треба спочатку отримати...
Ну так оновите данні і отримаєте послуги - в чому проблема?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Який чіп в заграні, де?

на ютюбі є пояснення, чіп вшито в останню сторінку якщо паспорт біометричний
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Механізм виходу з громадянства майже не працює вже багато років.
пс. Я от взагалі не впевнений чи я стою десь там "на обліку"(——
Це ж повістки мали б приходити кудись?
Ще й як працює - просто наш манюпас цим не заморочувався і катався по двом паспортам)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У тих хто виїхав тривалий час була купа часу знятись з обліку у звʼязку з виїздом закордон
Стою на консульскому обліку роками, голосував кілька разів, останні 2 не голосував. Те що в Україні бюрократія і консульство не може повідомити інші органи про моє місце проживання, то не мої проблеми.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так оновите данні і отримаєте послуги - в чому проблема?)

в законі немає положення оновити дані в консульстві, лише в цвк, а як це зробити віддалено, є нюанси, бо не кожен має змогу пройти авторизацію з тих чи інших причин...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Стою на консульскому обліку роками, голосував кілька разів, останні 2 не голосував. Те що в Україні бюрократія і консульство не може повідомити інші органи про моє місце проживання, то не мої проблеми.
Так в чому проблема?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ппиїджайте в Ужгород, тут тривог нема, небезпеки нема, візьмете паспорти )))
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

в законі немає положення оновити дані в консульстві, лише в цвк, а як це зробити віддалено, є нюанси, бо не кожен має змогу пройти авторизацію з тих чи інших причин...
Знайдуть спосіб
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це не тролінг, а вияснення позиції. Бо називати уряд країни-жертви агресії людожерським може лише людина у якої є певна не дуже добра мета
Так що відміни свою доповідь, і внеси ясність у це питання
Ні  не відміню  бо це булінг і ти повиний за це відповісти
тобі ж було грайливо коли ти це писав  тепер не будє
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ті що живуть більше 10 років або отримали інше громадянство і мали вийти з українського або мали знятись з обліку у військкоматі)

Кому мали? Платити штуку баксів за те що держава не вважатиме тебе приписаним до панської землі. Це кріпосне право давно треба було відмінити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ні  не відміню  бо це булінг і ти повиний за це відповісти
тобі ж було грайливо коли ти це писав  тепер не будє
Іди нахуй, лайно собаче)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Кому мали? Платити штуку баксів за те що держава не вважатиме тебе приписаним до панської землі. Це кріпосне право давно треба було відмінити.
Тоді сиди мовчки і не скавчи)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

на ютюбі є пояснення, чіп вшито в останню сторінку якщо паспорт біометричний
А якщо ні?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Знайдуть спосіб

хто має шукати і для чого якщо можна все спростити до мінімуму, став на облік в посольстві і чекай на свою повістку, хто проігнорував тих і нехай держава і обмежує...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А якщо ні?

тоді дупа, про що я і намагаюсь тут пояснити  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

хто має шукати і для чого якщо можна все спростити до мінімуму, став на облік в посольстві і чекай на свою повістку, хто проігнорував тих і нехай держава і обмежує...
Ну поки найдуть спосіб десятки тисяч ухилянтів отримають паспорти - хай зачекають)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія