Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Люди, які полишили Україну, погрожують не повернутися  :facepalm1:
та основна маса тих що там стоять хотіли просто пересидіти кіпіш за кордоном
ти думаєш отримати громадянство іншої країни так просто?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та основна маса тих що там стоять хотіли просто пересидіти кіпіш за кордоном
ти думаєш отримати громадянство іншої країни так просто?

Хто хоче, повернеться потім. А поки що хай сидять.

Якщо що, після війни замістимо їх мігрантами.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Хто  твоя держава?  ;) Може раша?

Ти дурбецело, товарищ як тебе там, не розумієш, чому німці і вся європа допускає до себе всіляких мігрантів?
Хуєсос, почитай мої пости - я з України не виїжджав з 2021 року)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Люди, які полишили Україну, погрожують не повернутися  :facepalm1:
Ой, боже, які відосні ідіоти... (хоча скоріш кацапи на ставці)
Ніхто не погрожує (нахуй ти кому всрався). Це, б***ь, для дебілів, такі закони соціології - чим більше людина знаходиться за кордоном - тим менше вірогідність повернутися (загальна, по земній кулі). Після трьох років тим більш. А тут їм ще таке популярно-відосне "а ідіть ви нахуй" - ну то геніально я щітаю  :lol:
Дебіли звісно скажуть: та він хоче щоб тим хто сібався нічого не було. Нє. Не так. Кнут і прянік. Кнут є. Прянік де? Ваші відосики? :rotate:

Опитайти виїхавших: жоден бізнес не повернеться в Україну. Це не патріотизм? А може просто бізнес не треба щімити - зараз майже гірше ніж за азірова. Може справами займатись, а не відосики пиляти і мемчиків про те, як чергові "козли мєшають вам жить" (чули це вже).
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А чим ти так радикально відрізняєшся від сцикунів окрім $
Ну він руки не заламує що не може отримати закордонний український паспорт)
А може вийшов із громадянства
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та основна маса тих що там стоять хотіли просто пересидіти кіпіш за кордоном
ти думаєш отримати громадянство іншої країни так просто?
А потім повернутися і розказувати як воювали)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ой, боже, які відосні ідіоти... (хоча скоріш кацапи на ставці)
Ніхто не погрожує (нахуй ти кому всрався). Це, б***ь, для дебілів, такі закони соціології - чим більше людина знаходиться за кордоном - тим менше вірогідність повернутися (загальна, по земній кулі). Після трьох років тим більш. А тут їм ще таке популярно-відосне "а ідіть ви нахуй" - ну то геніально я щітаю  :lol:
Дебіли звісно скажуть: та він хоче щоб тим хто сібався нічого не було. Нє. Не так. Кнут і прянік. Кнут є. Прянік де? Ваші відосики? :rotate:

Опитайти виїхавших: жоден бізнес не повернеться в Україну. Це не патріотизм? А може просто бізнес не треба щімити - зараз майже гірше ніж за азірова. Може справами займатись, а не відосики пиляти і мемчиків про те, як чергові "козли мєшають вам жить" (чули це вже).
Ідіть нахуй, разом з бізнесами - кормильці знайшлися)
Що вам так Україна пече?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ой, боже, які відосні ідіоти... (хоча скоріш кацапи на ставці)
Ніхто не погрожує (нахуй ти кому всрався). Це, б***ь, для дебілів, такі закони соціології - чим більше людина знаходиться за кордоном - тим менше вірогідність повернутися (загальна, по земній кулі). Після трьох років тим більш. А тут їм ще таке популярно-відосне "а ідіть ви нахуй" - ну то геніально я щітаю  :lol:
Дебіли звісно скажуть: та він хоче щоб тим хто сібався нічого не було. Нє. Не так. Кнут і прянік. Кнут є. Прянік де? Ваші відосики? :rotate:

Опитайти виїхавших: жоден бізнес не повернеться в Україну. Це не патріотизм? А може просто бізнес не треба щімити - зараз майже гірше ніж за азірова. Може справами займатись, а не відосики пиляти і мемчиків про те, як чергові "козли мєшають вам жить" (чули це вже).

Після якого слова треба плакати? Цих людей тут немає уже 2 роки, якщо вони не повернуться, нічого не вдієш, держава відкриє двері для мігрантів, так що не пропадемо. А тим нехай щастить.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хто хоче, повернеться потім. А поки що хай сидять.

Якщо що, після війни замістимо їх мігрантами.
я особисто може тільки вмирати поїду додому
з моїх 50 я 26 років прожив тут, практично ціле доросле життя
але я хочу без проблем їздити в Україну , тому прийдеться зробити так як вимагають щоб не боявся пізніше поїхати додому
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну він руки не заламує що не може отримати закордонний український паспорт)
А може вийшов із громадянства
А хулі йому заламувати руки він дуже заможний пан а на фото здебільшого звичайні роботяги
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я особисто може тільки вмирати поїду додому
з моїх 50 я 26 років прожив тут, практично ціле доросле життя
але я хочу без проблем їздити в Україну , тому прийдеться зробити так як вимагають щоб не боявся пізніше поїхати додому

Та все ок буде, після війни можна буде спокійно приїхати й оновити дані.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та все ок буде, після війни можна буде спокійно приїхати й оновити дані.
та я не ховаюсь, стою на консульському обліку де знають мій адрес і присилають запрошення на вибори
хоч маю інше громадянство , з українського не вийшов
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та я не ховаюсь, стою на консульському обліку де знають мій адрес і присилають запрошення на вибори
хоч маю інше громадянство , з українського не вийшов

А ти не оформлював виїзд на ПМЖ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хуєсос, почитай мої пости - я з України не виїжджав з 2021 року)
:lol:
Шановна, громаде. Подивіться - ось щирий українець. Патріот. А висловлюється як. Соловїно. Непокацапськи.
Ржу  :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А хулі йому заламувати руки він дуже заможний пан а на фото здебільшого звичайні роботяги
На них написано - звичайні роботяги?)
Може звичайні ухилянти?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:lol:
Шановна, громаде. Подивіться - ось щирий українець. Патріот. А висловлюється як. Соловїно. Непокацапськи.
Ржу  :lol:  :lol:  :lol:
Ще раз
Іди нахуй, сміття
І не повертайся)
Нехай щастить)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти не оформлював виїзд на ПМЖ?
нє
ніколи не був в армії, не маю ідентифікаційного коду, не мав військового квитка, навіть ніде вже років 15 не прописаний
через той код мав проблеми три роки тому з оформленням закордонного паспорта в консульстві
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Після якого слова треба плакати? Цих людей тут немає уже 2 роки, якщо вони не повернуться, нічого не вдієш, держава відкриє двері для мігрантів, так що не пропадемо. А тим нехай щастить.

Вольному воля. Звмчайно.
Але ти як звичайний бот пропустив деякі речі.
Розмовляти з ботом не має сенсу. Аревуар!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Вольному воля. Звмчайно.
Але ти як звичайний бот пропустив деякі речі.
Розмовляти з ботом не має сенсу. Аревуар!
Іди нахуй
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Доречі, а довідку, про те що не обслуговують, будуть давати?

Подаєш заяву у письмовій формі і вимагаєш письмової відповіді і вони зобовʼязані таку надати. (Це якщо зможеш записатися на електронну чергу , що навряд чи :D )
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На них написано - звичайні роботяги
Ну ти як дуже заможний адвокат у дуже дорогих черевиках мабуть бачиш що то звичайний люд у дешевому одязі
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ще раз
Іди нахуй, сміття
І не повертайся)
Нехай щастить)

Не твоя справа, де я і хто я. Ти диви, взяв собі за моду посилати, дозоволяти, чи ще щось. Алоїзич, ти?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну ти як дуже заможний адвокат у дуже дорогих черевиках мабуть бачиш що то звичайний люд у дешевому одязі
В мене теж є дешевий одяг)
По селу взагалі їжджу в капцях)
А звичайні роботяги не повинні захищати Батьківщину? Чи це стосується тільки звичайних роботяг що в Україні?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не твоя справа, де я і хто я. Ти диви, взяв собі за моду посилати, дозоволяти, чи ще щось. Алоїзич, ти?
Мені похуй)
Якщо ти чурка - то тим більше катись у хуям собачим)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вольному воля. Звмчайно.
Але ти як звичайний бот пропустив деякі речі.
Розмовляти з ботом не має сенсу. Аревуар!

Ми втратили ще одного годувальника  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А звичайні роботяги не повинні захищати Батьківщину
Як на мене пафосно докоряти варто якщо сам служив а так виглядає досить кумедно одні сцикуну пафосно повчають інших сцикунів як треба Батьківщину боронити
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ми втратили ще одного годувальника  :weep:
Не кажи - що не еміг - то мать тереза)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як на мене пафосно докоряти варто якщо сам служив а так виглядає досить кумедно одні сцикуну пафосно повчають інших сцикунів як треба Батьківщину боронити

Ти не забувай, що ті, хто тут, можуть поїхати до посадки, і це не нульова вірогідність
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Як на мене пафосно докоряти варто якщо сам служив а так виглядає досить кумедно одні сцикуну пафосно повчають інших сцикунів як треба Батьківщину боронити
Докоряти можуть ті що в окопах
Як думаєш - вони виступлять на захист прав закордонних ухилянтів?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А кацапи що пишуть?)

Я думаю, кацапи в захваті аплодують. Вояк не побільшає, а от з економікою та з донатами може стати гірше.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Всі хто на нулі - кажуть що служити повинні всі здорові громадяни України - хто може щось заперечити?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я думаю, кацапи в захваті аплодують. Вояк не побільшає, а от з економікою та з донатами може стати гірше.
Насрати на донати закордонних ухилянтів - це копійки хоч і важливі копійки але обійдемось
Вояк не більшає - це обʼєктивний процес - всі бояться йти на війну
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я думаю, кацапи в захваті аплодують. Вояк не побільшає, а от з економікою та з донатами може стати гірше.

Дядя Сем і ЄС донатять, а решта то таке, для заспокоєння докорів сумління переважно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Докоряти можуть ті що в окопах
Як думаєш - вони виступлять на захист прав закордонних ухилянтів?)
100% вони можуть докоряти слати на хуй і взагалі зневажати
але коли це робиш ти то це виглядає досить кумедно
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я думаю, кацапи в захваті аплодують. Вояк не побільшає, а от з економікою та з донатами може стати гірше.
сцикливість ніякими донатами не прикрити ,не обманюйте себе та інших .Хоча плавці через тису і не донатять напевно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

100% вони можуть докоряти слати на хуй і взагалі зневажати
але коли це робиш ти то це виглядає досить кумедно
Але виглядає краще за ниття закордонного ухилянта) погодься - я хоча б в Україні
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Всі хто на нулі - кажуть що служити повинні всі здорові громадяни України - хто може щось заперечити
Ну ти ж і зуперечуєшь просто своїм прикладом  :-)o
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як на мене пафосно докоряти варто якщо сам служив а так виглядає досить кумедно одні сцикуну пафосно повчають інших сцикунів як треба Батьківщину боронити

+

Потенційні герої зерг-штурмів. :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

сцикливість ніякими донатами не прикрити ,не обманюйте себе та інших
Донати від ухилянтів - десяток мільйонів на рік
Бюджет оборони 42 мільярди баксів на рік
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

+

Потенційні герої зерг-штурмів. :gigi:
Ти береги не поплутав, хуєсос)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія