Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

педдроти про українську владу

Re: педдроти про українську владу

Це стосується кожного українця, це наші збройні сили проводять згадану "хірургію" над вашим недолугим кривавим племенем.

Хто тобі сказав, що ти українець? Ти звичайне кацапське бидло, яке переїхало у Київ, перефарбувалося у підсвинка  та почало щось патякати з претензією на моралізаторство для інших. Хоча виходить лише  рохкання зі свинячого писка... :weep:
   
Re: педдроти про українську владу

Хто тобі сказав, що ти українець? Ти звичайне кацапське бидло, яке переїхало у Київ, перефарбувалося у підсвинка  та почало щось патякати з претензією на моралізаторство для інших. Хоча виходить лише  рохкання зі свинячого писка... :weep:
Ви не маєте ніяких підстав мене так називати. Лише типово кацапське нєдєржаніє лайна в роті спонукає вас писати таку безталанну дурню на українському форумі.
Не знаю, для чого модерація тримає вас тут, а не в бані під шконкою. Можливо, в якості класичного прикладу того, чим не варто бути.
   
Re: педдроти про українську владу

За ті самі що виграв вибори свої і в ВР, ах да, і за ті що 3 роки платили слугам за "правильне" голосування.

Я таки, коли у зелені закінчуються аргументи вона переходить до образ (чисто по-кацапськи).
Тобто ти рівняєш можливості діючого президента-олігарха і медіабізнесмена?
Зі. Де ти бачиш якісь образи? В тебе альтернативна точка зору. З якогось іншого світу. Я про це і спитав.
   
Re: педдроти про українську владу

Чим відрізняється переконлива перемога в один тур від переконливих 73%, на які зелені та примкнувші досі надрочують? А як щодо гіпнозу криками про "кінець епохи бідності" - своє не смердить?
Тому що в другому випадку більшість голосувала проти а не за. Тому ніякого гіпнозу не було.
   
Re: педдроти про українську владу

Ви не маєте ніяких підстав мене так називати. Лише типово кацапське нєдєржаніє лайна в роті спонукає вас писати таку безталанну дурню на українському форумі.
Не знаю, для чого модерація тримає вас тут, а не в бані під шконкою. Можливо, в якості класичного прикладу того, чим не варто бути.
воно з кондових юльків тому нічого дивного з лексикою. там таких кожен другий. особливо коли вставили їм пістона і обтяли надію. от тому і така "мстя". :D
   
Re: педдроти про українську владу

воно з кондових юльків
Не вірю. Юльки хоч і поморочені, але все ж не вороги.
А це банальне кацапидло, ще й наївне до сльоз. Скоріше за все, там вже рочків до біса, розважається таким чином на фоні розпачливої власної нікому нахрен непотрібності.
   
Re: педдроти про українську владу

Не вірю. Юльки хоч і поморочені, але все ж не вороги.
А це банальне кацапидло, ще й наївне до сльоз. Скоріше за все, там вже рочків до біса, розважається таким чином на фоні розпачливої власної нікому нахрен непотрібності.

Це крисіянин з Сімферополя, який 10 років корчить із себе целку. Достатньо подивитися що він пише після 24/02/22. Перший «воєнний» пост у нього про шоколадку рошен. Блекаутів, ракет у нього теж немає.  В темах про перебіг бойових дій чи в «5 ранку» ви його коментарі не знайдете. Так само в темах про Крейсер Москва, чи підбитий а50. Відписує на свої улюблені політичні теми, щоб не заробити собі дискредитацію. :laugh: Або ще варіант має синульку служаку, і тому не може порадіти успіхам ЗСУ. :weep:
   
Re: педдроти про українську владу

Тупа пиzда, Крим - це Україна!  Наголошую це персонально тобі і твоїм підсвинкам. Не свині, не хуйла, не фірташа з мудачуком, а України!
Іди і застрелися, шматок рошену, ТП... :weep:
   
Re: педдроти про українську владу

Це крисіянин з Сімферополя, який 10 років корчить із себе целку. Достатньо подивитися що він пише після 24/02/22. Перший «воєнний» пост у нього про шоколадку рошен.
Ну ось. Як така, ідеологічно правильна, особа може не подобатись тутешнім петрозалежним?
Дурні були оті велосипедови, махно, та штабс-капітани, достатньо було зображати люту ненависть до рошену, і ніхто б їх на форумі не зачіпав, як класово близьких.
   
Re: педдроти про українську владу

А ви кажете що санкції не працюють. У бідняжки жMur'а важке петророшенівське загострення на фоні приймання голіковських фуфломіцинів. Візьми собі по полісу ОМС рецепт на щось дієвіше. Навіть у сома першого бувають якісь просвітління. Кульпарківська рулить в порівнянні з медициною паРаші.
Чекаю тебе тепер в темі Крим. Якщо ти такий сцикливий дід, то можеш писати "мені друг з Крима написав"  ;) Ми не ізвєргі.
   
Re: педдроти про українську владу

Сімферопольська тероборона (с) один наш фупчек  :D
   
Re: педдроти про українську владу

Це крисіянин з Сімферополя, який 10 років корчить із себе целку. Достатньо подивитися що він пише після 24/02/22. Перший «воєнний» пост у нього про шоколадку рошен. Блекаутів, ракет у нього теж немає.  В темах про перебіг бойових дій чи в «5 ранку» ви його коментарі не знайдете. Так само в темах про Крейсер Москва, чи підбитий а50. Відписує на свої улюблені політичні теми, щоб не заробити собі дискредитацію. :laugh: Або ще варіант має синульку служаку, і тому не може порадіти успіхам ЗСУ. :weep:
прямо зараз купа підарів розганяє паніку в темах про перебіг воєнних дій.
   
Re: педдроти про українську владу

прямо зараз купа підарів розганяє паніку в темах про перебіг воєнних дій.

Такий бойовий підророшенівський дід  разом з Вхавром зарубив би на корені всіх панікерів   :tommy:
   
Re: педдроти про українську владу

Тупа пиzда, Крим - це Україна!  Наголошую це персонально тобі і твоїм підсвинкам. Не свині, не хуйла, не фірташа з мудачуком, а України!
Іди і застрелися, шматок рошену, ТП... :weep:

Нахуй іди, сєпар їбаний!
10 років просиділо з кацапським хєром в жопі і аусвайсом з двоголовою куркою і ще щось вякає тут.
   
Re: педдроти про українську владу

Така спокійна, інформативна гілочка була, але педдроти засрали її срачем (td)
   
Re: педдроти про українську владу

Така спокійна, інформативна гілочка була, але педдроти засрали її срачем (td)
Ви тролите? Надто вже товсто. Спробуйте підняти очі на назву "спокійної, інформативної гілочки".
   
Re: педдроти про українську владу

Такий бойовий підророшенівський дід  разом з Вхавром зарубив би на корені всіх панікерів   :tommy:
іди подрочи краще, тупа бабо.
   
Re: педдроти про українську владу

Нахуй іди, сєпар їбаний!
10 років просиділо з кацапським хєром в жопі і аусвайсом з двоголовою куркою і ще щось вякає тут.

Мене не цікавить думка кацапо-свинячого лайна, зовсім не цікавить.  :weep:

 

А ти напружся і спробуй викласти якусь конструктивну думку. Бо я поки що бачу тільки жалюгідні спроби образити опонента, які виставляють саме тебе розумово обмеженим)))
   
Re: педдроти про українську владу

Свиняча пєдрілка, чомусь сиділа під ВПНом  в Україні, виникає питання чому? Хоча відповіді всього дві, перша, під айпі рошена, або під кацапським провайдером.
Пєдрілко, де ти було у  жовтні 2022 року?


Я бачу як в тебе все нормально з головою якщо ти визначаєш місцезнаходження людини по айпі  :laugh:  Не чув таке слово як "VPN"?)))


Останнє редагування: 17 травня 2024 13:58:01 від Mur Master
   
Re: педдроти про українську владу

Мене не цікавить думка кацапо-свинячого лайна, зовсім не цікавить.  :weep:

 

мені похуй на тупого сєпара, який смокче в кацапів
   
Re: педдроти про українську владу

мені похуй на тупого сєпара, який смокче в кацапів

Так виплюнь фуя з рота, навіщо ти смокчеш, невже  солоденько?.. :weep:
   
Re: педдроти про українську владу

Свиняча пєдрілка, чомусь сиділа під ВПНом  в Україні, виникає питання чому? Хоча відповіді всього дві, перша, під айпі рошена, або під кацапським провайдером.
Пєдрілко, де ти було у  жовтні 2022 року?


свиняча пєдрілка твою матір запліднила, шлюха аксьоновська.
Я був там, де і зараз - в Україні, і не тобі, сєпару, мені щось розповідати.
Мій впн був абсолютно звичайним і загальнодоступним, а от ти сидиш під хуйловським впн-ом, який заточений на використання виключно в хуйляндії, тож іди нах ще раз, підхуйлятник
   
Re: педдроти про українську владу

Так виплюнь фуя з рота, навіщо ти смокчеш, невже  солоденько?.. :weep:

ти ще й дегенерат?
від дзеркала відійди, даун, то в твоєму роті хуй  :laugh:
   
Re: педдроти про українську владу

свиняча пєдрілка твою матір запліднила, шлюха аксьоновська.
Я був там, де і зараз - в Україні, і не тобі, сєпару, мені щось розповідати.
Мій впн був абсолютно звичайним і загальнодоступним, а от ти сидиш під хуйловським впн-ом, який заточений на використання виключно в хуйляндії, тож іди нах ще раз, підхуйлятник
Зрозуміло, під рошеном. Які ви примітивні, підсвинки... :weep:
   
Re: педдроти про українську владу

ти ще й дегенерат?
від дзеркала відійди, даун, то в твоєму роті хуй  :laugh:

Та ковтай вже мовчки... :weep:
   
Re: педдроти про українську владу

Зрозуміло, під рошеном. Які ви примітивні, підсвинки... :weep:

зрозуміло те, що ти аксьоновський члєносос, тому

Та ковтай вже мовчки... :weep:

то тебе кацапи навчили цюцюрки смоктати чи ти і до них вмів? на пляшку теж сідати навчили?
   
Re: педдроти про українську владу

іди подрочи краще, тупа бабо.

Людина, яка у 2020 році створює тему, де запитує чи 600 (!) гривень це багато для анастезіолога, звичайно дуже розумна і успішна.  :lol: Фупівські пенсіонери-нікчеми це щось із чимось.
   
Re: педдроти про українську владу

Людина, яка у 2020 році створює тему, де запитує чи 600 (!) гривень це багато для анастезіолога, звичайно дуже розумна і успішна.  :lol: Фупівські пенсіонери-нікчеми це щось із чимось.
ТП, анестезіолог сам заявив 600грн. А я питав про винагороду для хірурга. І я ніде не писав що розумний і успішний.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1078246.msg24154537#msg24154537
   
Re: педдроти про українську владу

ТП, анестезіолог сам заявив 600грн. А я питав про винагороду для хірурга. І я ніде не писав що розумний і успішний.

Волаю.  :laugh: Буде час, досліджу і твій кал. Почав ти непогано.

   Судя по результатам президентских выборов в Москве, там должна быть половина нормальных россиян.
   
Re: педдроти про українську владу

Волаю.  :laugh: Буде час, досліджу і твій кал. Почав ти непогано.

  Судя по результатам президентских выборов в Москве, там должна быть половина нормальных россиян.
                 явка.                     хуйло.              Зюганов                      Прохоров                   жириновский                 миронов
Москва   58,34   1 994 310   46,95   814 573   19,18   868 736   20,45   267 418   6,30   214 703   5,05   87 698   2,0
   
Re: педдроти про українську владу

Боже як у них все погано. Оце так внє палітікі!

Знайшла дані виборів Президента України 2019 (В 2014 мабуть було так само)

Київ

Кількість виборців, внесених до списку виборців на момент закінчення голосування - 2 149 238     
Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на момент закінчення голосування - 1 462 600
   
Re: педдроти про українську владу

Мене не цікавить думка кацапо-свинячого лайна, зовсім не цікавить.  :weep:

 
То заховайте цього брудного підсвинка під ігнор.
У мене лише оце в ігнорі і ще одне неадекватне бабисько.
Це було в ігнорі вже давно, потім не пам"ятаю навіщо дістала його з-під ігнору і побачила тааааакі мегатони лайна...
Відновила ігнор і нехай хоч захлинеться у своїй смердоті
   
Re: педдроти про українську владу

То заховайте цього брудного підсвинка під ігнор.
У мене лише оце в ігнорі і ще одне неадекватне бабисько.
Це було в ігнорі вже давно, потім не пам"ятаю навіщо дістала його з-під ігнору і побачила тааааакі мегатони лайна...
Відновила ігнор і нехай хоч захлинеться у своїй смердоті

Так це дуже просто. Питання не у ігнорі особисто цього юзера, питання екзистенційне у підтримуваній ними  політичній силі, яка намагається залишити нас у совковій, читай бандитській, системі.  А ховатися від апологета бандита - то марна справа, він все одно залізе у наше життя зі своїм "уставом".
   
Re: педдроти про українську владу

То заховайте цього брудного підсвинка під ігнор.
У мене лише оце в ігнорі і ще одне неадекватне бабисько.
Це було в ігнорі вже давно, потім не пам"ятаю навіщо дістала його з-під ігнору і побачила тааааакі мегатони лайна...
Відновила ігнор і нехай хоч захлинеться у своїй смердоті

Яка несподіванка, мудачуківська підхуйлятниця прискакала захищати кримського сєпара  :laugh:
Ото все, що треба знати про це лайно - вона кому завгодно сраку лизатиме, якби тільки співав з нею в унісон.

П.С. я з вами, лайнометами одноклітинними, спілкуюсь виключно у вашій дегенеративній манері, бо ви інакше не вмієте і не розумієте.
З нормальними юзерами я спілкуюсь абсолютно нормально.
   
Re: педдроти про українську владу

Так це дуже просто. Питання не у ігнорі особисто цього юзера, питання екзистенційне у підтримуваній ними  політичній силі, яка намагається залишити нас у совковій, читай бандитській, системі.  А ховатися від апологета бандита - то марна справа, він все одно залізе у наше життя зі своїм "уставом".

Єдине екзистенційне питання - з якого дива ти після 10 років смоктання у хуйловців вирішив, що в Україні комусь цікаве твоє сєпарське лайно?
Мені насрати сто разів на вашого пороха, то у вас, дегенератів, на ньому анальна фіксація.
Ви, дебіли, навіть не можете зрозуміти, що вас шпиняють не за те, що ви проти пороха, а за те, що ви своїм лайном намагаєтесь закидати все, що з ним пов'язуєте, незважаючи на об'єктивні оцінки тих чи інших подій.
   
Re: педдроти про українську владу

Мені насрати сто разів на вашого пороха
сто разів то вже занадто.
   
Re: педдроти про українську владу

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140721.msg27924763#msg27924763

І це гнида яка прославляла КГБ-НКВД.
   
Re: педдроти про українську владу

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130717.msg27932313#msg27932313

InfectedMushroom

Тут взагалі питання чи збережеться Україні після правління дебіла, якого , якого дегенерати обрали 5 років тому. І з цим треба щось думати, як виправити цю помилку.
   
Re: педдроти про українську владу

Тобто ти рівняєш можливості діючого президента-олігарха і медіабізнесмена?
Зі. Де ти бачиш якісь образи? В тебе альтернативна точка зору. З якогось іншого світу. Я про це і спитав.
Тобто за медіобізнесменом не було діючого олігарха? Це не в мене альтернативна точка зору. Це у вас вибірковий зір. Тут бачу, тут не бачу
   
Re: педдроти про українську владу

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140825.msg27932843#msg27932843
Зєльоний крокоділ

А народ, шо проглосував за коміка, ОТРИМАВ ВІЙНУ І ТРУПИ.
От шо буває, якшо люде мають жопи замість голови.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія