Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

педдроти про українську владу

Re: педдроти про українську владу

Порошенко капітально зачистив конкурентів
Це, перепрошую, повна дурня. Не можна дійти до якогось розумного висновку, починаючи "логічний ланцюжок" з хибного твердження.
Точно те саме, що і в першому турі президентських, відбувалось і далі на парламентських - як можна було обрати Мар'яну Безуглу при наявності кандидатур Максима Жоріна і Олександра Порхуна?
Суспільство продемонструвало свою "дорослість" і здатність до зважених відповідальних рішень. Це не добре, і не погано, це просто реальність.

Останнє редагування: 16 травня 2024 09:17:45 від Observer
   
Re: педдроти про українську владу

Суспільство продемонструвало свою "дорослість" і здатність до зважених відповідальних рішень.

"Дорослий" кацап Обсервер демонструє це на власному досвіді... :weep:

В обязательном порядке нужно запретить всяким унылым клоунам использовать государственный флаг в своих шоу. Доиграются, засранцы, до негативных рефлексов на это сочетание цветов.
   
Re: педдроти про українську владу

Порошенко капітально зачистив конкурентів. І тут вигулькнув з нізвідки Зеленський. На нього в Порошенка не було нічого. Оскільки народ не хотів пороха ну ніяк то довелось голосувати за те що є.

Там був Кошулинський. Чому вата за нього не проголосувала ? Тому що вата. І проголосувала за "прєкратіть стрілять і дагаваріцца". От тепер дагаварівайтєсь, мляді.
   
Re: педдроти про українську владу

P.s
тільки Кошулинський тепер воює, а зелена пліснява лиса жопами табуретки полірує під лозунгом " ві чьто хатіьє, чтобі мєня убілі??" Просто мерзенні, брехливі, зелені мляді. А, ну ще й тирить мільярдами - це святе.
   
Re: педдроти про українську владу

Ось ще чудовий приклад "дорослості" кацапа, це він так тонко натякає на головного свина...:weep:


Об чем и речь. И те же морды, которые вчера лопотали о братстве народов, а позавчера - о победе коммунизма, сегодня с пафосом толкают спичи о небесной сотне. Говорю же - карма.
   
Re: педдроти про українську владу

Ви як і пані Мирослава всіма силами намагаєтесь переключити увагу із діючої влади на минулу. Метод давно відомий. Якщо це не працює включаєте образи.
але є малесенька деталь
роблю я це виключно у тих випадках, коли палкі адепти попередньої влади намагаються якомога потужніше обісрати чинну саме у контексті своїх регулярних камлань на силу і велич Петро на фоні жалюгідної жалюгідності Зе
доводиться опускати найбільш упоротих на грішну землю
   
Re: педдроти про українську владу

Там був Кошулинський. Чому вата за нього не проголосувала ? Тому що вата. І проголосувала за "прєкратіть стрілять і дагаваріцца". От тепер дагаварівайтєсь, мляді.
То чому ж ти сьогодні ж*пу рвеш не за Кошулинського, не за Свободу, членом якої він є, а за прямо протилежну Свободі політсилу, єдиним покликанням якої є прикрити вишиванками зажерливий і цинічний  олігархічний клан?
   
Re: педдроти про українську владу

То чому ж ти сьогодні ж*пу рвеш не за Кошулинського, не за Свободу, членом якої він є, а за прямо протилежну Свободі політсилу, єдиним покликанням якої є прикрити вишиванками зажерливий і цинічний  олігархічний клан?

Знову нажерлася з ранку ? :weep:
То іди проспись. А потім процитуй мені те, про що ти написала.
   
Re: педдроти про українську владу

Порошенко капітально зачистив конкурентів. І тут вигулькнув з нізвідки Зеленський. На нього в Порошенка не було нічого. Оскільки народ не хотів пороха ну ніяк то довелось голосувати за те що є.
так воно і було
Зеленського вони тупо провтикали
самосвали і тупі біллборди з хуйлом, якому НІБИТО протистоїть Петро, очевидно запізнилися
   
Re: педдроти про українську владу

але є малесенька деталь
роблю я це виключно у тих випадках, коли палкі адепти попередньої влади намагаються якомога потужніше обісрати чинну саме у контексті своїх регулярних камлань на силу і велич Петро на фоні жалюгідної жалюгідності Зе
доводиться опускати найбільш упоротих на грішну землю
Саме так. Ви про Порошенка згадуєте при кожному зашкварі нинішньої влади при тому що ніхто про нього не згадував. І не треба про "жалюгідність зе на фоні..." Тільки появляється тема про поточну владу ви в ній з'являєтесь зі словами "А от..." і так вже 5 років.
   
Re: педдроти про українську владу

Знову нажерлася з ранку ? :weep:
То іди проспись. А потім процитуй мені те, про що ти написала.
скочуєшся до рівня однієї тут ...берегині
цитати їй треба як вона ж*пу рве заПетро  :laugh:
   
Re: педдроти про українську владу

так воно і було
Зеленського вони тупо провтикали
самосвали і тупі біллборди з хуйлом, якому НІБИТО протистоїть Петро, очевидно запізнилися
То кого не допустили до виборів? Ви хоть самій собі не брешіть.
   
Re: педдроти про українську владу

скочуєшся до рівня однієї тут ...берегині
цитати їй треба як вона ж*пу рве заПетро  :laugh:

Знову злилася, брехулька :weep:
Яка ж ти нудна, одноманітна і передбачувана  :laugh:
   
Re: педдроти про українську владу

То кого не допустили до виборів? Ви хоть самій собі не брешіть.

Воно бреше через слово, як і її мамка - обидві дешеві маніпулянтки.
   
Re: педдроти про українську владу

Саме так. Ви про Порошенка згадуєте при кожному зашкварі нинішньої влади при тому що ніхто про нього не згадував. І не треба про "жалюгідність зе на фоні..." Тільки появляється тема про поточну владу ви в ній з'являєтесь зі словами "А от..." і так вже 5 років.
Ви не зрозуміли написаного?
Образно кажучи : ніякий умовний Аеліт ніколи не почув би від мене "А от". Виключно співці свиноферми.
Спробувала декілька разів тверезо оцінити діяльність чинної влади, і що миттєво почула від адептів?
"Ага! Вже каєшся що не проголосувала за Петро нашого? Ти голосувала заЗе, ти винна у війні!"
Скільки разів доводилося пояснювати, що НЕ заЗе я голосувала, і що президенство Зе - це наслідок вашої (не особисто) баранячої впертості, коли ви (не особисто) вперлися рогом у стінку :"Тільки Петро і ніхто інший!".
Ви справді вважаєте що у такому ключі хтось погодиться з вами розмовляти?
   
Re: педдроти про українську владу

Ви не зрозуміли написаного?
Образно кажучи : ніякий умовний Аеліт ніколи не почув би від мене "А от". Виключно співці свиноферми.
Спробувала декілька разів тверезо оцінити діяльність чинної влади, і що миттєво почула від адептів?
"Ага! Вже каєшся що не проголосувала за Петро нашого? Ти голосувала заЗе, ти винна у війні!"
Скільки разів доводилося пояснювати, що НЕ заЗе я голосувала, і що президенство Зе - це наслідок вашої (не особисто) баранячої впертості, коли ви (не особисто) вперлися рогом у стінку :"Тільки Петро і ніхто інший!".
Ви справді вважаєте що у такому ключі хтось погодиться з вами розмовляти?
З чого ви взяли що я хочу з вами розмовляти. Мені зовсім пофіг що ви скажете. Трохи достає ваша брехня і перекручування. Так що можете і надалі захищати нинішніх казнокрадів розповідями про те які попередники були погані. За це тут не банять.
   
Re: педдроти про українську владу

То кого не допустили до виборів? Ви хоть самій собі не брешіть.
зачистка політичного поля - це комплекс різноманітних заходів, в якому якісь недопущення до виборів навіть не значаться
найпростіше - жах який коївся у порохобоцьких пабліках і на ФБ-сторінках окремих членів свиносекти та їхніх самок ще восени 2018. Кожна публікація - всебічне обсирання Тимошенко Юлії. Раптом, от наче ні з чого. Але на рівні блювотного рефлексу. Зеленський вигулькнув раптом і нізвідки. Переключилися на нього, але то вже було запізно.
   
Re: педдроти про українську владу

З чого ви взяли що я хочу з вами розмовляти.
  :facepalm1: хоча я навмисно двічі підкреслила, що йдеться не про вас особисто
не беріть надто важкого до рук - не втримаєте
бо якраз і нема про що розмовляти з упоротими свиноадептами
з поміркованими - так, з тими для кого Україна понад усе, а не інтереси матюкливого створіння - так, але не з упоротими
   
Re: педдроти про українську владу

президенство Зе - це наслідок вашої (не особисто) баранячої впертості, коли ви (не особисто) вперлися рогом у стінку :"Тільки Петро і ніхто інший!".
Ага, а серед кандидатів же було таке різномаїття:
-Богословська
-Бойко
-Вілкул
-Гріценко
-Ківа
-Ляшко
-Мороз
-Насіров
-Смешко
-Тарута
-Тимошенко
 :gigi:
   
Re: педдроти про українську владу

Ось ще чудовий приклад "дорослості" кацапа, це він так тонко натякає на головного свина...:weep:


Як там погода в Сімферополі?

не розбудили тебе сьогодні ЗСУ - дали доспати?
   
Re: педдроти про українську владу

Як там погода в Сімферополі?

не розбудили тебе сьогодні ЗСУ - дали доспати?

А тебе воно яким чином стосується, ти налаштовуєш пуски, чи тільки завітав перднути, заявивши присутність?
   
Re: педдроти про українську владу

Про яку зачистку ви мелете? Когось посадили? Не допустили до виборів? Ви про що?
Нахріна когось садити чи не допускати?
Є інші методи.
Наприклад технічні кандидати від Петра Порошенка: Ольга Богомолець, Юлія Литвинено, Юрій Тимошенко, Віктор Кривенко, Аркадій Корнацький, Роман Насіров, Володимир Петров, Олег Ярошевич, Василь Журавльов, Юрій Кармазін, Руслан Ригованов, Олександр Ващенко, Сергій Носенко, Сергій Кривонос, Олександр Мороз. Дуже показовий Юрій Тимошенко.
   
Re: педдроти про українську владу

Якщо вибирати між ним і Зеленським - так.
Ну а 73 проценти проголосувавших не хотіли Порошенка. Я до речі не хотів цього азіровського міністра і в 14 році. Але ж всіх загіпноттзували криками "в один тур".
   
Re: педдроти про українську владу

Ага, а серед кандидатів же було таке різномаїття:
-Богословська
-Бойко
-Вілкул
-Гріценко
-Ківа
-Ляшко
-Мороз
-Насіров
-Смешко
-Тарута
-Тимошенко
 :gigi:
Я перепрошую, а чим Тарута гірший за Петро?
Як на мене, то далеко не такий забруднений - і залежністю від кремля, і залежністю від Янучари, і дотичністю до різних політсил промасковського спрямування.
   
Re: педдроти про українську владу

Ну а 73 проценти проголосувавших не хотіли Порошенка. Я до речі не хотів цього азіровського міністра і в 14 році. Але ж всіх загіпноттзували криками "в один тур".
не всіх  :blush2:
   
Re: педдроти про українську владу

Нахріна когось садити чи не допускати?
Є інші методи.
Наприклад технічні кандидати від Петра Порошенка: Ольга Богомолець, Юлія Литвинено, Юрій Тимошенко, Віктор Кривенко, Аркадій Корнацький, Роман Насіров, Володимир Петров, Олег Ярошевич, Василь Журавльов, Юрій Кармазін, Руслан Ригованов, Олександр Ващенко, Сергій Носенко, Сергій Кривонос, Олександр Мороз. Дуже показовий Юрій Тимошенко.
Це всі від Порошенка? А чим докажете? Може то от Зеленського?
   
Re: педдроти про українську владу

Це всі від Порошенка? А чим докажете? Може то от Зеленського?
Ти альтернативне? Порошенко мільярдер олігарх.
За яке бабло Зеленський мав найняти технічних кандидатів?
   
Re: педдроти про українську владу

А чим докажете?
   
Re: педдроти про українську владу

За яке бабло Зеленський мав найняти технічних кандидатів?
Даремно ти їм це. Щаз тобі за Бєню заспівають, за руку в дупі. Чи не даремно, а щоб діагноз зафіксувати/підтвердити в стопітцотий раз...)
   
Re: педдроти про українську владу

За яке бабло Зеленський мав найняти технічних кандидатів?
:lol:  :lol:  :lol:
Страшна тайна!
   
Re: педдроти про українську владу

Про яку зачистку ви мелете? Когось посадили? Не допустили до виборів? Ви про що?

Тобі нагадати як Львів засипали сміттям?
   
Re: педдроти про українську владу

Ну а 73 проценти проголосувавших не хотіли Порошенка. Я до речі не хотів цього азіровського міністра і в 14 році. Але ж всіх загіпноттзували криками "в один тур".

Чим швидше оберемо президента тим швидше закінчиться війна!
   
Re: педдроти про українську владу

Ти альтернативне? Порошенко мільярдер олігарх.
За яке бабло Зеленський мав найняти технічних кандидатів?
За ті самі що виграв вибори свої і в ВР, ах да, і за ті що 3 роки платили слугам за "правильне" голосування.

Я таки, коли у зелені закінчуються аргументи вона переходить до образ (чисто по-кацапськи).
   
Re: педдроти про українську владу

Тобі нагадати як Львів засипали сміттям?
Хто саме засипав сміттям Львів? Я пригадую як машини з львівськими номерами возили сміття по Київській області. Доречі, чим закінчилося? Львів нарешті обзавівся сміттєзвалищем чи так і продовжує розкидати сміття по всім кущам України?
   
Re: педдроти про українську владу

Ну а 73 проценти проголосувавших не хотіли Порошенка. Я до речі не хотів цього азіровського міністра і в 14 році. Але ж всіх загіпноттзували криками "в один тур".

Чим відрізняється переконлива перемога в один тур від переконливих 73%, на які зелені та примкнувші досі надрочують? А як щодо гіпнозу криками про "кінець епохи бідності" - своє не смердить?

Останнє редагування: 16 травня 2024 15:39:57 від germ
   
Re: педдроти про українську владу

А тебе воно яким чином стосується, ти налаштовуєш пуски, чи тільки завітав перднути, заявивши присутність?

Та просто цікавий тіпок що сидить під Фесебе на окупованій території, старанно уникає тем про війну і розколює українське суспільство!

на вибори хуйла ходив же ж напевно?
   
Re: педдроти про українську владу

Хто саме засипав сміттям Львів? Я пригадую як машини з львівськими номерами возили сміття по Київській області. Доречі, чим закінчилося? Львів нарешті обзавівся сміттєзвалищем чи так і продовжує розкидати сміття по всім кущам України?

Бачу - пам'ятаєте!  ;)
   
Re: педдроти про українську владу

Бачу - пам'ятаєте!  ;)
А я бачу ви не маєте відповідей на мої питання.
   
Re: педдроти про українську владу

Чим відрізняється переконлива перемога в один тур від переконливих 73%, на які зелені та примкнувші досі надрочують? А як щодо гіпнозу криками про "кінець епохи бідності" - своє не смердить?
відрізняється так само, як 54 відрізняється від 30, а саме на 80%
   
Re: педдроти про українську владу

А тебе воно яким чином стосується
Це стосується кожного українця, це наші збройні сили проводять згадану "хірургію" над вашим недолугим кривавим племенем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія