Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка на розтяжці. :weep:

Re: Америка на розтяжці. :weep:

ок, поставлю питання іншим чином - чому на форумі стільки дебілів, які ведуться на кацапську пропаганду від алі, A.I., Валіка ті іншої піздоти, коли можно легко перевірити що і коли поставлялося? вони ж їм плюсують та відповідають підтримуючи  :facepalm1:

ну ладно там у 90х не булу інтернету, газети були брехливі (на замовлення) та народ прогавив віддачу ЯЗ та іншого озброєння... но на 3-й рік війни... коли вся інфа відкрита - сприймати цю брехню - це йо-ban-ний стид :facepalm:

Тому що люди не хочуть думати, їм легше вірити в "прості пояснення" особливо коли їм вказують на кого звалювати вину.
В реальності все складно, нічого простого немає в таких ситуаціях, але щоб це зрозуміти треба докладати зусиль.
Так, трампанзям в штатах розказують що всі їхні проблеми від демократів, які витрачають гроші на допомогу Україні,  кацапам розказують, що у всьому винна "західна пропаганда", яка налаштувала весь світ проти них.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Моє розуміння цього феномену таке.
З одного боку працює кацапська пропаганда «вас паматросят і бросят, здафайтесь»
З іншого боку тут є зборище ухилянтів які чекают від Штатів «аружіє пабєди» в вигляді Зірки Смерті щоб їм не треба було іти в окопи захищати свою країну. При чому у них одна і таж відмазка «наші дакумєнті в ТЦК, жду»
Ось вони і є корисними ідіотами які споживають кацапську пропаганду «Байдєн сліваєт Украіну»
(tu) прямо в ту саму точку і я написав.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

(tu) прямо в ту саму точку і я написав.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

(tu) прямо в ту саму точку і я написав.

Так я бачив. Тільки не думаю що то з «ташкентських фронтів». То наші, свійські

Син мамі каже - там в лісі голі люди скачуть
Мама - та то дикі люди
Син - жінку не знаю але тато наш, свійський :)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Це просто фінал сцикунства Байдена Обами. Крок за кроком вони йшли до цього, від заборони далекобійної зброї, заборони стріляти у росію,  аж до заборони стріляти навіть своєю зброєю по росіі, до повної заборони.
Зараз ще і Ізраїлю забороняють.

Я не знаю до чого вони йшли, а Трумп нідочого не йшов. Він з самого початку був проти допомоги. Потім переконав всю свою секту в цьому. Потім шантажем заборонив решті респів голосувати за це. Тобто цілеспрямована гра на перемогу хуйла, і при цьому не треба трумпістів згадувати у списку ганьби Америки? Та вони на першому місці
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

А.І. тупо бреше про об'єми і види зброї, яку надавали США, і не варто забувати іншу допомогу, тому не варто підтримувати його брехню применшуючи рівень допомоги.
Не варто грати адвокати диявола, це ніколи добром не закінчується.

В тому що зброї було недостатньо, що вона надавалась невчасно - я абсолютно згоден, і замовчувати цього не збираюсь
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що це за «спосіб» такий поганий був? Поясни.
І що з темпами не так. Хотів щоб поставки закінчились не в жовтні 2023 а в червні 2023?

Спочатку урочисто оголошується що вирішено надати, потім урочисто відкрито вчать бійців, потім якісь проблеми - все це знову публічно.... потім місяців через 6 нарешті починає щось надходити.
Я вважаю що це ідіотський спосіб передачі зброї, який знижує її ефективність застосування принаймні вдвічі
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

В тому що зброї було недостатньо, що вона надавалась невчасно - я абсолютно згоден, і замовчувати цього не збираюсь

Ти про спосіб доставки щось сказав. Що з ним не так?

Зброї надали на всі виділені гроші та ще й з гаком. Що значить «недостатньо»? Чи ти з секти «піпєтачной дапамогі»?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Спочатку урочисто оголошується що вирішено надати, потім урочисто відкрито вчать бійців, потім якісь проблеми - все це знову публічно.... потім місяців через 6 нарешті починає щось надходити.
Я вважаю що це ідіотський спосіб передачі зброї, який знижує її ефективність застосування принаймні вдвічі

Приклад, будь ласка. Про що іде мова, яку саме зброю.
М777 час навчання був менше двох тижнів. Хімарси трішки більше. Що ще?
Чи ти думаєш що можна дати Патріот без навчання операторів?
Чи українські пілоти можуть запросто сісти за штурвал Ф16, Ат вінта! Єсть Ат вінта! І полетіли воювати
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ти про спосіб доставки щось сказав. Що з ним не так?

Зброї надали на всі виділені гроші та ще й з гаком. Що значить «недостатньо»? Чи ти з секти «піпєтачной дапамогі»?

В грошах наче і багато, але в реалі чомусь виходило більшості позицій замало та запізно. Ті гроші мабуть йшли на "логістику" в основному, а точніше на бюрократію пентагонівську та іншу
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

В грошах наче і багато, але в реалі чомусь виходило більшості позицій замало та запізно. Ті гроші мабуть йшли на "логістику" в основному, а точніше на бюрократію пентагонівську та іншу

А.І. перелогінся. Є перелік що дали, можеш взяти калькулятор і порахувати.
Хоча це важко. Легше куйню нести :(
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Приклад, будь ласка. Про що іде мова, яку саме зброю.
М777 час навчання був менше двох тижнів. Хімарси трішки більше. Що ще?
Чи ти думаєш що можна дати Патріот без навчання операторів?
Чи українські пілоти можуть запросто сісти за штурвал Ф16, Ат вінта! Єсть Ат вінта! І полетіли воювати

Пілотів треба було починати навчати з самого початку війни. Танки, а особливо Бредлі треба було також виділяти з самого початку. Можна було і ударних дронів виділити. Снарядами взагалі треба було завалити, а також зробити попередню оплату на майбутні поставки. Невже це неможливо було зробити?
Крім петріотів є інші системи ППО, можна було ними забезпечити також.
Та і взагалі трохи покопирсатись по складах - там стільки всього на збереженні стоїть що мама мія
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Хто повинен був навчати пілотів англійській мові?
Танки то взагалі відрижка совкових генералів.
Дрони почали давати з самого початку. Але вони не були дуже ефективними
Снарядів дали більше 2 мільйонів. Виробництво в Штатах 170,000 на рік - 13 років на поповнення складів.
Копирсатись на складах можна тільки на суму яку було виділено. На всі гроші було поставлено.
Що було лишнім і на що б ти то поміняв?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Є якась домовленість з часів перезагрузки, з часів коли обама обіцяв хуйлу бути гнучким. Шось там дуже вонюче , на кшталт Мюнхена 1938.
==================

Ти вже мене цитуєш. ;)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Я не знаю до чого вони йшли, а Трумп нідочого не йшов. Він з самого початку був проти допомоги. Потім переконав всю свою секту в цьому. Потім шантажем заборонив решті респів голосувати за це. Тобто цілеспрямована гра на перемогу хуйла, і при цьому не треба трумпістів згадувати у списку ганьби Америки? Та вони на першому місці

хто президент америки байден чи трамп?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

це все є на сайті пентагону - Ukraine Fact Sheets - кожен може відкрити їх за 2 періоди та вичислити різницю, щоб зрозуміти скільки поставили за цей період
https://www.defense.gov/News/Press-Products/?Search=%22Ukraine+fact+sheet%22

ну так виклади з цінами, шож ви такі скромні?  на 40 мілліардів долларів там зброю повинно бути дохуя і більше.
цеж просто, але чогось не викладаєтє
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Дуже обісцялись. Кубу заблокували обіцяними  :lol:
========================

 "Планы развёртывания предусматривали передовое базирование 45 ракет. Позиция для последней, третьей эскадрильи была выбрана лишь в октябре 1959 года. Правительство Турции, опасаясь советских претензий на проливы, поддержало американскую инициативу по размещению ядерного оружия США в стране. 15 ракет были расположены на 5 позициях вокруг Измира в 1961 году. Так же, как и в Италии, турецкий персонал осуществлял обслуживание ракет, но ядерные заряды контролировались и снаряжались офицерами США.

Развёртывание ракет в Турции вызвало сильное беспокойство правительства СССР. Имея сравнительно небольшое время подготовки к пуску (порядка 15 минут) и высокую по тем временам мобильность, ракеты могли нанести тяжелейший удар по стратегическому тылу СССР в случае начала военных действий. Стремление СССР парировать развёртывание американских ракет в итоге привело к идее размещения ракет на Кубе и началу событий, известных как Карибский кризис.

В 1963 году, спустя очень короткое время после постановки на боевое дежурство, ракеты были сняты с вооружения в ответ на демонтаж советских ракет на Кубе."

=======================
 :shuffle:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

хто президент америки байден чи трамп?

В америці три гілки влади. Над "тумбочкою" владу зараз має Трумп
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

В америці три гілки влади. Над "тумбочкою" владу зараз має Трумп
==============

Слава Богу,розібралися..   :-)o

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Хто повинен був навчати пілотів англійській мові?
Танки то взагалі відрижка совкових генералів.
Дрони почали давати з самого початку. Але вони не були дуже ефективними
Снарядів дали більше 2 мільйонів. Виробництво в Штатах 170,000 на рік - 13 років на поповнення складів.
Копирсатись на складах можна тільки на суму яку було виділено. На всі гроші було поставлено.
Що було лишнім і на що б ти то поміняв?

Бредлі відмінно показали себе, але вже запізно
Танки потрібні були Українї. Їх не вистачало. Коли вони надійшли вже також запізно було. Малого ППО треба було більше. Якісь зенитні кулемети чи щось в тому дусі. Петріотів теж не вистачало. 
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

==============

Слава Богу,розібралися..   :-)o

звичайно розібрались

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Бредлі відмінно показали себе, але вже запізно
Танки потрібні були Українї. Їх не вистачало. Коли вони надійшли вже також запізно було. Малого ППО треба було більше. Якісь зенитні кулемети чи щось в тому дусі. Петріотів теж не вистачало. 

Що б ти поставив і замість чого?
І ти так і не пояснив про «не такий спосіб поставок»
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

звичайно розібрались

Показати зображення...
--------------------

Три гілки влади і всіма керує трамп. :super:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що б ти поставив і замість чого?
І ти так і не пояснив про «не такий спосіб поставок»

Я пояснив. Дивись вище
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

--------------------

Три гілки влади і всіма керує трамп. :super:

Тобі ще не обридло дибіла з себе корчити. Я чітко сказав якою гілкою, і показав яким чином
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Тобі ще не обридло дибіла з себе корчити. Я чітко сказав якою гілкою, і показав яким чином
=================

Former President Trump (DONALD TRUMP) mocked judges who have been a part of his various legal battles on Saturday, asking which of them is the worst or the most corrupt.

It continues an assault on the judges who have been appointed to sit over his various trials, and comes just before his hush-money trial is set to begin in New York on Monday.

“Who is the WORST, most EVIL and most CORRUPT JUDGE? Would it be Judge Arthur Engoron, Judge Lewis Kaplan or, could it be that my current New York disaster, Judge Juan Merchan, is the WORST?” Trump said in a Truth Social post.

==============
 :facepalm1:

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
DBA

ну так виклади з цінами, шож ви такі скромні?  на 40 мілліардів долларів там зброю повинно бути дохуя і більше.
цеж просто, але чогось не викладаєтє

ну так помнож 2+ млн. снарядів на 2-3 кілобакса плюс логістика, це вже 6 лярдов мінімум. 1 батарея Петріота більше лярда, ракети до них і до хаймарсів ще більше лярда, 2000+ стінгерів ще більше 2 лярдів, 200 M777 - ще лярд, 12 NASAMS з ракетами - ще 3.5 лярда, джавеліну 2+ лярда, 2 гарпуна 2-3 лярда, броні та авто на декілька лярдів, і так далі по списку.   Ти реально довбень якщо не можеш узяти список та порахувати кожну вагому позицію зі списку.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

ну так помнож 2+ млн. снарядів на 2-3 кілобакса плюс логістика, це вже 6 лярдов мінімум. 1 батарея Петріота більше лярда, ракети до них і до хаймарсів ще більше лярда, 2000+ стінгерів ще більше 2 лярдів, 200 M777 - ще лярд, 12 NASAMS з ракетами - ще 3.5 лярда, джавеліну 2+ лярда, 2 гарпуна 2-3 лярда, броні та авто на декілька лярдів, і так далі по списку.   Ти реально довбень якщо не можеш узяти список та порахувати кожну вагому позицію зі списку.

Я думав насамс дала Норвегія , а петріот дала Німеччина.
Снаряди коштували від 600 до 1200 долларів.

Ну давай весь список з цінами.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

Що я ще міг очікувати? Повторю ще раз для тих хто в танку:

З точки зору американського манюпаса ніколи не роби наступне:

1. Не пробивай на жалість та сльозу розказуючи про свої невдачі (це не руская душа що хоче поплакатись в жілетку)
2. Ніколи не говори погане про себе (багато гарного теж не потрібно говорити, воно все відоме)
3. Ніколи не демонструй свою невизначеність
4. Будь послідовним в своїх діях

Все це було порушене багато разів. І американці винуваті що не можуть це зрозуміти?
Насрати на американців
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

Хочете повагу та відповідне відношення- покажіть що ви 300 спартанців, вікінги. І буде допомога.
Ну дійсно третій рік великої війни з Росією при цьому не здано жодного обласного центру - це так, сємєчки)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

В мемориз
Треба позичити у греків 300 чоловік і відправити їх під часів яр)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

(tu) все вірно
Ще один сракомий виліз
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

А може сракомий правий?
Ось в Афганістані, який більше 10 років США підтримували було 300 афганців, які показали себе некорумпованою країною і бились до кінця пару днів тримаючись за крила літаків що вилітали з Кабулу?)
Саме тому Америка вклала в Афган сотні мільярдів?)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

А може сракомий правий?
Ось в Афганістані, який більше 10 років США підтримували було 300 афганців, які показали себе некорумпованою країною і бились до кінця пару днів тримаючись за крила літаків що вилітали з Кабулу?)
Саме тому Америка вклала в Афган сотні мільярдів?)
Вони вкладали, поки суспільна думка була на боці цього. З другої половини 2010-х настрої змінились на злив з Близького сходу та припинення встановлення демократії в світі армією, технікою та грошима загалом. При Трампі почався злив з Сирії з кидаловом союзників-курдів напризволяще Ердогану. Курдів, які зупинили здавалося б невпинну експансію ІДІЛ у 2015. Кидок сирійської опозиції напризволяще Асаду і кацапам. Рішення злитися з Афганістану було при Трампі. Ми вже потрапили на американське суспільство, яке не хоче бути світовим жандармом.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ось в Афганістані

Афганістан не потрібно було продавати американському манюпасу. Лінійка 9-11 -> Талібан -> Афганістан очевидна. Для пересічного американця це священна війна.

У випадку з Україною такого немає. Україна має вміти продати себе так щоб закрити взвизгування «а що нам з цієї війни». Крім того рос пропаганда вміло сіє ідею що історично Україна це частина Росії і переводить акцент на те що це внутрішній конфлікт.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Хто повинен був навчати пілотів англійській мові?
Танки то взагалі відрижка совкових генералів.
Дрони почали давати з самого початку. Але вони не були дуже ефективними
Снарядів дали більше 2 мільйонів. Виробництво в Штатах 170,000 на рік - 13 років на поповнення складів.
Копирсатись на складах можна тільки на суму яку було виділено. На всі гроші було поставлено.
Що було лишнім і на що б ти то поміняв?
Просте питання. Хто навчав савейских пілотів та обслугу англійської мови? Може щось в організації навчання не так?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Назначили винними непальських шерпів та американців в своїх проєбах за майже 30 років і далі що? Як це допоможе сьогодні?

Як людина що живе в США і трошки знає чим дихає місцевий манюпас, я впевнено можу сказати що імідж України є дуже протеречивий, часто як корумпована бідна бананова держава але де дуже багато супербогатих афілійованих з Москвою.

Це не розташовує на надання негайної допомоги та зброї. Хто знає в чиї руки ця зброя попаде завтра якщо 70% знову устанут от войни. Ніхто з західних політиків не знає що очікувати від України завтра і за таких умов дуже великі для них політичні ризики.

Я знаю що це неприємно чути, знаю що зараз мене закатають в пірʼя за те що я говорю не те що хочеться почути. Але це реальність з якою Українське суспільство та політична еліта мають працювати та виправляти.

:facepalm:

"Пекельні борошна". Кацап детектед.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ми не стаємо кращими чи гірше. Ми бачимо ситуацію з іншого кута зору, часто не такого як бачать його ті хто в Україні чи Іспанії. І коли я ретранслюю тут до читачів точку зору американського манюпаса чи політика, то краще задуматись чому вони так думають про Україну а не кидатись какашками в того хто передав думку.

Повторю ще раз, з точки зору американського політика Україна це токсична тема. Чому, я написав.

А кацапія не токсична? Зовсім? Навіть в G8 взяли. І після Грузії перезагрузку влаштували.
Більшість американських політиків уєбани які дуже люблять гроші.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Хочете повагу та відповідне відношення- покажіть що ви 300 спартанців, вікінги. І буде допомога.

:facepalm:

Тобі скільки років? 12, 14, 16?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

Афганістан не потрібно було продавати американському манюпасу. Лінійка 9-11 -> Талібан -> Афганістан очевидна. Для пересічного американця це священна війна.

У випадку з Україною такого немає. Україна має вміти продати себе так щоб закрити взвизгування «а що нам з цієї війни». Крім того рос пропаганда вміло сіє ідею що історично Україна це частина Росії і переводить акцент на те що це внутрішній конфлікт.
Дуже очевидна лінійка) а хіба не талібану сша в кінці кінців віддали Афганістан?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія