Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США проти стрілять по кацапо НПЗ :facepalm1: ЦЕ КАЦАПО ІПСО

то таке
неважливо чи щось є правдою
головне, щоб в це можна було б повірити
від штатів подібна заява виглядає цілком достовірною
   
Насправді СШа За!
*смайлик з американським прапором*
   
Показати зображення...

випий заспокійливого
чи просто випий  :weep:
   
випий заспокійливого
чи просто випий  :weep:
Оцту  :D
   
Треба Трумпу сказати, що якщо його люди в Конгресі не проголосують за допомогу Україні,то постраждають прості американці - Україна вимушена будебомбити НПЗ,внаслідок цього , в Америці підвищиться ціна на бензин.
   
Треба Трумпу сказати, що якщо його люди в Конгресі не проголосують за допомогу Україні,то постраждають прості американці - Україна вимушена будебомбити НПЗ,внаслідок цього , в Америці підвищиться ціна на бензин.
Йому то на руку. Скаже то Байден винен, а я продам кацам оюладнання для ремонту і посьавлю їм петріоти охороняти НПЗ.
*смайлик з американським поапором*
   
Йому то на руку. Скаже то Байден винен, а я продам кацам оюладнання для ремонту і посьавлю їм петріоти охороняти НПЗ.
*смайлик з американським поапором*

треба казати, що із-за Трампа, я є на справді
   
треба казати, що із-за Трампа, я є на справді

кому казати? і як?
американські реднеки не читають ФУПа  :weep: 
   
Показати зображення...
Так, тільки вчора була новина про кацапські інфоманіпуляції.
   
кому казати? і як?
американські реднеки не читають ФУПа  :weep: 

Укр МЗС може сказати, або якийсь лідер партії або політик
   
випий заспокійливого
чи просто випий  :weep:

ти смердюче кацапське лайно
і все
   
Re: США проти стрілять по кацапо НПЗ :facepalm1:   ЦЕ КАЦАПО ІПСО

Слав не знає англійську
   
Показати зображення...

ні, не те

Цитата: Politico
Now Washington has urged officials in the Security Service of Ukraine (SBU) and Ukraine’s Military Intelligence Directorate (GUR) to put a stop to these attacks, the FT reported, citing three unnamed sources.
   
Минули зіркові часи ТС.
   
Якщо остін це сказав то він піда рас
Як і всі вони
Це є поясненням їхньої потужної допомоги
І принциповості язиком

Пряма мова Остіна: "Такі атаки можуть впливати на глобальну енергетичну ситуацію. Україні краще вражати тактичні та оперативні цілі, що можуть вплинути безпосередньо на бій".
Ще деталі: Окрім цього Остін закликав Конгрес схвалити додаткову військову допомогу Україні і підкреслив, що така допомога сприятиме також збільшенню оборонного виробництва у самих Сполучених Штатах, ці гроші сприятимуть роботі оборонної промисловості.
Bloomberg пише, що коментарі Остіна відразу засудив сенатор-республіканець Том Коттон, який звинуватив Білий дім в перешкоджанні ефективним діям України через політичні міркування: "Думаю, що адміністрація Байдена не хоче, аби ціни на газ підвищувалися в рік виборів".



Останнє редагування: 10 квітня 2024 06:24:38 від HSM
   
Рогозін казав що він мавпа, а цей захищає їх  :facepalm1:  б***ь чому цей світ опинився таким йобнутим
   
Re: США проти стрілять по кацапо НПЗ :facepalm1:   ЦЕ КАЦАПО ІПСО

Показати зображення...


ІПСО!!!!!!

Пряма мова Остіна: "Такі атаки можуть впливати на глобальну енергетичну ситуацію. Україні краще вражати тактичні та оперативні цілі, що можуть вплинути безпосередньо на бій".

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/10/7450516/
   
А я вам казав - чорножопі - тупі як пробки, да да іпсо)
В чому іпсо? В тому що це було сказано конгресу а не Україні?)
   
Показати зображення...
Вчи англійську - бо Остін сказав те що сказав
Перший раз це напишу - американці - підараси
   
Рогозін казав що він мавпа, а цей захищає їх  :facepalm1:  б***ь чому цей світ опинився таким йобнутим
Рогозін був правий)
Чи так хвороба вплинула а ості на, чи він тупий як більшість негрів - але які сука військові обʼєкти він мав на увазі і чим пропонував по ним бити?)
   
Мені цікаво - про які воєнні обʼєкти каже Остін які можна уразити далекобійним дроном з малою кількістю вибухівки? Танк на постаменті в Москві? Пускову шахту стратегічних ракет?)
   
Теперь бы еще послушать мнение европки насчет этого высера америцы — и все станет ясно окончательно.

Славик, ты как был дятлом, так и сдохнешь дятлом. Ипсошник тупой
   
Re: США проти стрілять по кацапо НПЗ :facepalm1:   ЦЕ КАЦАПО ІПСО
HSM

Вчи англійську - бо Остін сказав те що сказав
Перший раз це напишу - американці - підараси
Ти сучониш спізнився
Я тебе випередив
О !
   
Ти сучониш спізнився
Я тебе випередив
О !
От гімнюк сільський)
   
Теперь бы еще послушать мнение европки насчет этого высера америцы — и все станет ясно окончательно.

Славик, ты как был дятлом, так и сдохнешь дятлом. Ипсошник тупой
Вся надія на бойового макрона - він зараз яструб війни, а США - качка миру)
   
Поки це є тількі на блумбергу, почекаємо коли зʼявиться на інших ресурсах
   
підняття цін не бензин перед виборами невигідне адміністрації Байдена.
   
Вчи англійську - бо Остін сказав те що сказав
Перший раз це напишу - американці - підараси
Немає коли. Треба моніторити інтернет і шукати зрадників.
   
Вся надія на бойового макрона - він зараз яструб війни, а США - качка миру)

все эти слова до сраки. Главное, за чем надо следить — военные заказы, военные производства. Если они не начали еще клепать оружие полным ходом, а все еще пытаются что-то выгрести по сусекам — то можно пицдеть шо угодно.

Вот что там с Пэтриотами у Америки? Они возобновили их производство? Те ракеты должны уже сходить с конвейера каждый день по несколько штук. И так со всем. Но нихрена еще не начало сходить с конвейера. Только на Рашкой смеяться горазды все — вон мол они запускают ракеты 2023 года выпуска, а значит они у них заканчиваются... Идиоты плять! Они их клепают без остановки.
   
підняття цін не бензин

в рашці  :D
   
вон мол они запускают ракеты 2023 года выпуска, а значит они у них заканчиваются...

Залізна логіка
   
підняття цін не бензин перед виборами невигідне адміністрації Байдена.

Ок, почекаємо півроку, попʼємо кави поки кацапи нищать Харків
   
Ок, почекаємо півроку, попʼємо кави поки кацапи нищать Харків
Отож  :(
   
все эти слова до сраки. Главное, за чем надо следить — военные заказы, военные производства. Если они не начали еще клепать оружие полным ходом, а все еще пытаются что-то выгрести по сусекам — то можно пицдеть шо угодно.

Вот что там с Пэтриотами у Америки? Они возобновили их производство? Те ракеты должны уже сходить с конвейера каждый день по несколько штук. И так со всем. Но нихрена еще не начало сходить с конвейера. Только на Рашкой смеяться горазды все — вон мол они запускают ракеты 2023 года выпуска, а значит они у них заканчиваются... Идиоты плять! Они их клепают без остановки.

Європейці трохи шевеляться, а штати працюють у звичному режимі) ніхто не напружуються поки)
   
 :facepalm1: вчи англійську, іпсошнік
   
У слава скоро навіть його особистий запор чи понос буде повʼязаний ж кацапським іпсо)

Іноді качка це качка)
   
ТС кацапською мовою дав гідну відсіч "КАЦАПО ІПСО"  (tu)  :)
   
ТС кацапською мовою дав гідну відсіч "КАЦАПО ІПСО"  (tu)  :)
[ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія