Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цирк (P)

Re: Цирк  (P)

пересувний цирк чи просто цирк це розважальний заклад.
ні,цирки відносяться до міністерства культури ,тобто це заклади культури.
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Бяко, до людей з укр громадянством які давно до війни виїхали в мене питань нема. Питання є до свіжих емігрантів-ухилянтів, які все життя заробляли бабло в Україні та срали на емігів, а в скрутну годину втікли. Чи тих, хто мешкає в Україні та ховається від військомату.
Чорножопий - ти ж втік не так давно)
І да на вас чорножопих тварин дійсно срали - плодяться подалі від України - дякую)
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Звісно. Плюс по всіх пунктах відповідно до закону Про Громадянство обох країн.
Посилання на указ президента надаси, обізьяна?)
   
Re: Цирк  (P)

Дел
   
Re: Цирк  (P)

Мене це не здивовує.
Це якою мовою?
   
Re: Цирк  (P)

брехня.
спочатку уряд вирішує що в нас є критичною інфраструкторою. а потім уже надається бронь.

з цирком навпаки. спочатку вирішили що цим людям потрібна бронь а вже потім їх за вуха притягнули в перелік підприємств критичної інфраструктури
шановний Євген ,я припиняю дискусію з вами ,і якщо цих інформаційно забулених циркачей таки мобілізують ,я сподіваюсь вам стане якось легше по життю.
   
Re: Цирк  (P)

Дел


це чисто корупційна схема. в тому цирку ПОТРІБНІ люди
   
Re: Цирк  (P)

це чисто корупційна схема. в тому цирку ПОТРІБНІ люди
корупція це справа правоохоронних органів ,то вже інше питання .Звичайно ,якщо штат наприклад цирку був 50 одиниць ,а після броні розширили до 100 ,то це корупція .Але повторюю що то інше питання.
   
Re: Цирк  (P)

Посилання на указ президента надаси, обізьяна?)

Пошукай, знайдеш.
   
Re: Цирк  (P)

Чорножопий - ти ж втік не так давно)
І да на вас чорножопих тварин дійсно срали - плодяться подалі від України - дякую)

Чорна спєрма фашізма ллється в мусарка з рота, але то спєрма кадирки.
   
Re: Цирк  (P)

В тебе його не було, чорножопий - тож не розказуй казки)

Ну не було так не було, хулє...Виєби себе кийком.
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Пошукай, знайдеш.
Указ про припинення громадянства включає зазвичай сотні осіб і часто не бувають в вільному доступі - бо персональні данні)
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Ну не було так не було, хулє...Виєби себе кийком.
Побекай як твій папка - доречі він тебе єбав кілком коли був живий?)
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Чорна спєрма фашізма ллється в мусарка з рота, але то спєрма кадирки.
Ти і з чеченцями встиг пересіктися? Відсмоктав у них?)
   
Re: Цирк  (P)

Указ про припинення громадянства включає зазвичай сотні осіб і часто не бувають в вільному доступі - бо персональні данні)

Ну так я тобі і кажу, пошукай...
   
Re: Цирк  (P)

Ти і з чеченцями встиг пересіктися? Відсмоктав у них?)

Смоктати у всіх бандюганів  за бабло це потомствене у мусарів.
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Ну так я тобі і кажу, пошукай...
Давай своє поганяло - знайду)
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Смоктати у всіх бандюганів  за бабло це потомствене у мусарів.
В тебе смоктали мусори? Ти гей? Ти за це платив? Чи дивився і дрочив?) цікаві у вас чуркобанів рольові ігри) сумуєш за папкою? З ним ти теж в такі ігри грав? Хто з вас був бараном а хто джигітом? Чи мінялися?)
   
Re: Цирк  (P)

В тебе смоктали мусори? Ти гей? Ти за це платив? Чи дивився і дрочив?) цікаві у вас чуркобанів рольові ігри) сумуєш за папкою? З ним ти теж в такі ігри грав? Хто з вас був бараном а хто джигітом? Чи мінялися?)

Спитай у своїх друзів-мусарів. Вони знають у кого смоктали і зразу пригадають моє паганяло.
   
Re: Цирк  (P)
TC

Це якою мовою?

То алко-мова.
   
Re: Цирк  (P)

Пересувний цирк це кадровий резерв слуг народу
   
Re: Цирк  (P)

Кловун своїх не бросає
   
Re: Цирк  (P)

Кловун своїх не бросає
[ua]
   
Re: Цирк  (P)

   
Re: Цирк  (P)
Ale

Спитай у своїх друзів-мусарів. Вони знають у кого смоктали і зразу пригадають моє паганяло.
Тебе смоктати в СІЗО навчили? Зараз живеш з бельгійцем? Саме тому в рідний аул більше ні ногою?)
   
Re: Цирк  (P)



 :laugh:
   
Re: Цирк  (P)

Тебе смоктати в СІЗО навчили? Зараз живеш з бельгійцем? Саме тому в рідний аул більше ні ногою?)

Може шось розумне та дотепне напишеш хоч раз?

З бельгійкою. В мене традиційна орієнтація. Нетрадиційні збочення це суто мусарська тема та твої хворі марення.
Коли тобі насруть під двері в Києві, то знай, це я приїхав в рідний аул та насрав ))) 
   
Re: Цирк  (P)

Клоун вважає, що цирк під час війни потрібен.

Чи потрібен цирк під час війни? Потрібен. Діти ростуть, вони мають відпочивати, бачити щось щасливе. Дорослим треба розвивати своїх дітей. Хтось для цього їх одразу відправляє в Англію чи Америку. А хтось залишається вдома, в Україні. Чим ці дітки гірші? Вони теж мають право бачити щось цікаве, не пов'язане з війною.

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/05/7/7454034/

і клоун пише з фронту
   
Re: Цирк  (P)

Тепер ухилянти отримал новий мем - циркачі  :-)o
Не плутайте. Ухилянти це хлібороби, трактористи, будівельники, електрики, інженера, вчені, а циркачі - це оператори критичної інфраструктури.
   
Re: Цирк  (P)

Клоун вважає, що цирк під час війни потрібен.

Чи потрібен цирк під час війни? Потрібен. Діти ростуть, вони мають відпочивати, бачити щось щасливе. Дорослим треба розвивати своїх дітей. Хтось для цього їх одразу відправляє в Англію чи Америку. А хтось залишається вдома, в Україні. Чим ці дітки гірші? Вони теж мають право бачити щось цікаве, не пов'язане з війною.

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/05/7/7454034/

і клоун пише з фронту
А батько дітям не потрібний?
   
Re: Цирк  (P)

А батько дітям не потрібний?

це риторічне питання
а питання про необхідність цирку під час війни админістративне
   
Re: Цирк  (P)

чуваки і чувіхи,мій товариш має два громадянства,працює водієм і проживає за кордоном біля 30 років.
десь півроку тому купив пікам для розвідників сам,вчора з ним говорив,шукає другий,постійно присилає гроші.
він срав на шапіто
і він більше українець аніж багато з нас тут строчащіх
Моєму батьку 85 років. У нього Альцгеймер, але перед тим як стати зовсім дитиною він віддав свій Форд коннект на ЗСУ і налаштував картку так щоб 10% його пенсії донатилось арміі. Мабуть він поганий українець бо так і не виїхав за кордон.
   
Re: Цирк  (P)

це риторічне питання
а питання про необхідність цирку під час війни админістративне
А якби у дітей запитати? Я не про те що треба закрити цирки чи відправити всіх церкачів на фронт,  але робити з них обʼєкти критичної інфраструктури - це перебор. Школа більш підпадає під визначення чим цирк.
   
Re: Цирк  (P)

це інша справа так ,та технічні моменти.Але я кажу про булінг та неповагу до діячів культури ,неприємно віддає кацапським невіглаством,нажаль  :(
Записати цирк в обʼєкт критичної інфраструктури це неповага до закону і суспільства.
   
Re: Цирк  (P)

Це ті самі цирки, де досі існують вистави з тваринами. В тому числі у національному. Живодери у нас в пачьотє.  :take_exam:
   
Re: Цирк  (P)

Чому педдротина pirat досі не в бані за зрадойобство та майдан-3?
   
Re: Цирк  (P)

А якби у дітей запитати? Я не про те що треба закрити цирки чи відправити всіх церкачів на фронт,  але робити з них обʼєкти критичної інфраструктури - це перебор. Школа більш підпадає під визначення чим цирк.

діти не мають вирішувати захищати батькам батьківщину чи ні. Але можуть висловити побажання бути цирку чи ні.

Маєте право на власну думку. Але ваша думка і думка військового-клоуна мають різну вагу.
   
Re: Цирк  (P)

Діти багато куди ходять, доведеться пів країни бронювати. Так може дійти і до стратегічного краківського резерву.
   
Re: Цирк  (P)

думка військового-клоуна мають різну вагу.
Чого це думка Симороза взагалі має якусь вагу?
   
Re: Цирк  (P)

діти не мають вирішувати захищати батькам батьківщину чи ні. Але можуть висловити побажання бути цирку чи ні.

Маєте право на власну думку. Але ваша думка і думка військового-клоуна мають різну вагу.
Чому? Я гірший громадянин чим він?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія