Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стратегія США в Україні

Re: Стратегія США в Україні

Ці відео точно не якийсь монтаж?

Не могу вам сказать точно. Второе это монтаж из разных клипов. Могу сказать, что если бы это было фейковое видео то левые уже бы засрали все community notes под твиттом. Я эти notes вижу и под этими твиттами ни каких возражений нет.

Конечно все всякого сомнения, есть попытки обрезать видео, расставить ложные акценты, при чем с обеих сторон. Но физическое состояние освещаемых персон с высокой вероятностью видно невооружённым глазом и даже через призму идеологических предпочтений.


   
Re: Стратегія США в Україні

Ці відео точно не якийсь монтаж?

Та який монтаж, Байден просто старий і немічний. Додік теж його почав наздоганяти останніми місяцями, схоже, вік теж почав даватися взнаки.
   
Re: Стратегія США в Україні
den

Перше відео про конгрес

Що там "не так" - одним трампістам відомо
Байден каже що в разі демократів в конгресі він проведе закон про аборти

Варто подивитись стейт спіч цілком - норм там лід підколював трампістіа

Рейтинг після того +- як в Трампа став

Він ще багато чого казав
Про кордон
Про такс кат
   
Re: Стратегія США в Україні

Признаю. И я так себе надеялся. Увы.

Можно я помечтаю. Может все таки есть у Джо спрятанный козырь в рукаве. И как вдарить он им по хуйлу за пару месяцев до выборов. Украина свободна, в НАТО, кацапия распалась, новый мировой расклад, а Джо с триумфом остаётся в Белом Доме.
Тут під ноги дивись. Не поранься
об уламки розбитих ілюзій.
   
Re: Стратегія США в Україні

Однако меня удивляет другое. Какая-то совершенно фантастическая боязнь правительства США ядерной войны. Которую устроит Раша. Не устроит Раша ядерную войну. Believe me when I say to you. I hope the Russians love their children too(c). То есть войнушку прекратить можно. Если принять Украину в НАТО. И между прочим таким образом сэкономить миллиарды маленькому американчику. Заморозка и корейский вариант короче. Можно даже не держать тут многотысячный контингент как в Ю Корее. Местные патриоты будут конечно крайне недовольны, что остались без Крыма и даже без Токмака и Скадовска. Ну и хер с ними.
з Херсоном що робити? брати в НАТо чи не брати?  :shuffle:
хуйло буде морока, доведеться щось з когнституцією РФ робити, правки вносити.
   
Re: Стратегія США в Україні

Перше відео про конгрес

Що там "не так" - одним трампістам відомо
Байден каже що в разі демократів в конгресі він проведе закон про аборти

Варто подивитись стейт спіч цілком - норм там лід підколював трампістіа

Рейтинг після того +- як в Трампа став

Він ще багато чого казав
Про кордон
Про такс кат

Он говорит о том что если его выберут в Сенат. Когда он является кандидатом на пост президента от прости господи, демократической банды.
   
Re: Стратегія США в Україні

з Херсоном що робити? брати в НАТо чи не брати?  :shuffle:

А это увеличит цену на бензин для маленького американчика? Если не увеличит то пожалуй можно взять.
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Міністр оборони США розкритикував удари по російських НПЗ

Після цього в принципі віриш що для байдена головне ціна бензину перед виборами)
   
Re: Стратегія США в Україні

Міністр оборони США розкритикував удари по російських НПЗ

Після цього в принципі віриш що для байдена головне ціна бензину перед виборами)
Подумасш війне головне маньоври вибори B-)
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Мені цікаво - про які воєнні обʼєкти каже Остін які можна уразити далекобійним дроном з малою кількістю вибухівки? Танк на постаменті в Москві? Пускову шахту стратегічних ракет?)
Що не кажіть а чорний є чорний)
   
Re: Стратегія США в Україні

Що не кажіть а чорний є чорний)
Так не можна писати

Між іншим, за правилами ФУПу расистські дописи забороняється, не кажучи вже про закони країни.
   
Re: Стратегія США в Україні

Так не можна писати

Треба писати : чорний є білий?

   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Так не можна писати

А хтось мені ставив остіна у приклад що обізяна може бути розумною)
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Треба писати : чорний є білий?
Треба писати - «сніжок»)
   
Re: Стратегія США в Україні

   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

https://twitter.com/view/status/1777978788493525253

В общім адміністрація бекає мекає що дає змогу противникам України не надавати допомогу
   
Re: Стратегія США в Україні
Ser

Стратегія Колобка
Я з Іраку утік
І з афгану утік
І з Сирії утік
І з України утечу
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Стратегія Колобка
Я з Іраку утік
І з афгану утік
І з Сирії утік
І з України утечу

Просто що в Афгані не змогли за 20 років пояснити нахєра влізли що в Україні не можуть пояснити як ми можемо відстояти території при маленькій допомозі сучасною зброєю ще й з обмеженнями
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Хуйло вибрав тактику вичікування - хто кого пересидить
   
Re: Стратегія США в Україні

Просто що в Афгані не змогли за 20 років пояснити нахєра влізли що в Україні не можуть пояснити як ми можемо відстояти території при маленькій допомозі сучасною зброєю ще й з обмеженнями

Чтобы понять стратегию США, надо понять какова цель США в этой войне. Республиканцы одно время задалбывали дедушку Байдена этим вопросом - за что воюем? И Байден ничего не мог ответить на этот вопрос. За что воюют вот эти дикие восточные варвары - хохлы и кацапы понятно. За лебенсраум. За крымнаш. А американцы за что? За ценности и принципы? Ну да, нашли лохов за ценности воевать. Они ж не материальные, ценности эти ваши. А лебенсраума у США достаточно. Крымнаш им не нужен.
Поэтому Байден ничего не говорит о целях войны. То есть его цель, чтоб этой войны вовсе не было. Но об этом он сказать стесняется. А Трапм не стесняется. Но стратегия и у Трампа и у Байдена по большому счету одна. Эта войнушка для них никакого смысла и никакой пользы не имеет.

Нормальным выходом из ситуации для США было бы взять Украину в НАТО. Есессно не для того, чтобы за крымнаш воевать. А чтоб войну закончить. Причем закончить вполне по гегемонски. Говорят, южные корейцы в свое время тоже требовали войны до победного конца. До взятия Пхеньяна и ликвидации КНДР как таковой. Но американцы сказали - уймитесь и заткнитесь. И заключили бесконечное перемирие.

Останнє редагування: 10 квітня 2024 13:39:28 від KM_Nemo
   
Re: Стратегія США в Україні

Міністр оборони США розкритикував удари по російських НПЗ

Після цього в принципі віриш що для байдена головне ціна бензину перед виборами)

Це якийсь бенефіс зрадойобів який диригується кацапськими пропагандонами.
Т
В той самий час Остін закликав конгрес проголосувати допомогу Україні,  яку респи вже більш ніж пів року блокують, але це ніхто навіть не помітив.
Звичайно, кому потрібна та допомога, якщо можна позрадойобити. :facepalm1:
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Чтобы понять стратегию США, надо понять какова цель США в этой войне. Республиканцы одно время задалбывали дедушку Байдена этим вопросом - за что воюем? И Байден ничего не мог ответить на этот вопрос. За что воюют вот эти дикие восточные варвары - хохлы и кацапы понятно. За лебенсраум. За крымнаш. А американцы за что? За ценности и принципы? Ну да, нашли лохов за ценности воевать. Они ж не материальные, ценности эти ваши. А лебенсраума у США достаточно. Крымнаш им не нужен.
Поэтому Байден ничего не говорит о целях войны. То есть его цель, чтоб этой войны вовсе не было. Но об этом он сказать стесняется. А Трапм не стесняется. Но стратегия и у Трампа и у Байдена по большому счету одна. Эта войнушка для них никакого смысла и никакой пользы не имеет.

Нормальным выходом из ситуации для США было бы взять Украину в НАТО. Есессно не для того, чтобы за крымнаш воевать. А чтоб войну закончить. Причем закончить вполне по гегемонски. Говорят, южные корейцы в свое время тоже требовали войны до победного конца. До взятия Пхеньяна и ликвидации КНДР как таковой. Но американцы сказали - уймитесь и заткнитесь. И заключили бесконечное перемирие.
Є один нюанс - представник південної Кореї мирну угоду не підписав)
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Це якийсь бенефіс зрадойобів який диригується кацапськими пропагандонами.
Т
В той самий час Остін закликав конгрес проголосувати допомогу Україні,  яку респи вже більш ніж пів року блокують, але це ніхто навіть не помітив.
Звичайно, кому потрібна та допомога, якщо можна позрадойобити. :facepalm1:
Остін закликав - це добре
Одне питання - нахєра остін взагалі поліз у енергетичні питання?)
   
Re: Стратегія США в Україні

Є один нюанс - представник південної Кореї мирну угоду не підписав)

Ну это конечно очень серьезный нюанс. Это всё в корне меняет )))
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Ну это конечно очень серьезный нюанс. Это всё в корне меняет )))
Так - саме тому там досі фактично стан війни
Чи ти бажаєш щоб мир з кацапами підписали штати без нас?)
   
Re: Стратегія США в Україні

Чи ти бажаєш щоб мир з кацапами підписали штати без нас?)

Мои бажання всем до сраки. Это ужасно конечно, но приходится с этим жить.  :laugh:
   
Re: Стратегія США в Україні

Це якийсь бенефіс зрадойобів який диригується кацапськими пропагандонами.
Т
В той самий час Остін закликав конгрес проголосувати допомогу Україні,  яку респи вже більш ніж пів року блокують, але це ніхто навіть не помітив.
Звичайно, кому потрібна та допомога, якщо можна позрадойобити. :facepalm1:

Он таким же заикающимся голосом просил проголосовать допомогу?

Я понимаю, если б он требовал допомогу такую, чтоб война закончилась быстро и понятно. Но вот это скуление "давайте им че-то там дадим шоб они еще повоевали неизвестно сколько но желательно подольше" — оно вызывает вопросы даже у украинцев, не говоря уже про конгрессменов. Вся проблема в том, что Америка не желает нашей победы.
   
Re: Стратегія США в Україні

Якась навала кацапських тролів на ФУПі
Брешуть і брешуть і брешуть …

Остіна спитав респівський сенатор який проти допомоги Україні. Остін йому нормально відповів.
Інший респівськийсенатор, який проти допомоги Україні спитав про «стратєгію пабєди». Остін і йому нормально відповів
Третій респівський сенатор з Алабами, який проти допомоги Україні,почав куйню спартську нести що в Україні крадуть допомогу. Остін і йому нормально відповів.
Четвертий респівський сенатор, який проти допомоги Україні (на жаль з мого штату) все поставив догори ногами…

Але в переспіві кацапських тролів Остін поганий а ті хто проти допомоги Україні цяці :facepalm:

Просто пошесть тролівська якась :(
   
Re: Стратегія США в Україні

Он таким же заикающимся голосом просил проголосовать допомогу?

Я понимаю, если б он требовал допомогу такую, чтоб война закончилась быстро и понятно. Но вот это скуление "давайте им че-то там дадим шоб они еще повоевали неизвестно сколько но желательно подольше" — оно вызывает вопросы даже у украинцев, не говоря уже про конгрессменов. Вся проблема в том, что Америка не желает нашей победы.

Ти проти допомоги від Штатів? Від такої яку вони можуть надати?
Просто напиши - так чи ні.
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Якась навала кацапських тролів на ФУПі
Брешуть і брешуть і брешуть …

Остіна спитав респівський сенатор який проти допомоги Україні. Остін йому нормально відповів.
Інший респівськийсенатор, який проти допомоги Україні спитав про «стратєгію пабєди». Остін і йому нормально відповів
Третій респівський сенатор з Алабами, який проти допомоги Україні,почав куйню спартську нести що в Україні крадуть допомогу. Остін і йому нормально відповів.
Четвертий респівський сенатор, який проти допомоги Україні (на жаль з мого штату) все поставив догори ногами…

Але в переспіві кацапських тролів Остін поганий а ті хто проти допомоги Україні цяці :facepalm:

Просто пошесть тролівська якась :(
А про нафту ніхто в Остіну не питав але він про кацапські нпз відповів)
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Ти проти допомоги від Штатів? Від такої яку вони можуть надати?
Просто напиши - так чи ні.
А де допомога? Сенат же блокує?)
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Я взагалі за ядерну війну між штатами і кацапією - буду вболівати за штати більше ніж зараз еміги за Україну)
   
Re: Стратегія США в Україні

А про нафту ніхто в Остіну не питав але він про кацапські нпз відповів)

Відповів на яке питання?
   
Re: Стратегія США в Україні

А де допомога? Сенат же блокує?)

Звідки ти взявся троль?
Сенат проголосував пакет допомоги Україні. Блокують трампівські міньйони в Хаусі.
Так ти проти цього пакету як і Меведилло?
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Відповів на яке питання?
Сам пошукай, думаю він то сказав від себе)
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Звідки ти взявся троль?
Сенат проголосував пакет допомоги Україні. Блокують трампівські міньйони в Хаусі.
Так ти проти цього пакету як і Меведилло?

Яка різниця хто блокує якщо допомоги нема?
Я в ваших неграх і квірах не розбираюсь)
   
Re: Стратегія США в Україні

Не розбирається але куйню барабанить як заводний заєць
Така робота у троля :(
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Не розбирається але куйню барабанить як заводний заєць
Така робота у троля :(
Ти жопой не крути а скажи прямо
Ти негрів поважаєш? Так чи ні?)
   
Re: Стратегія США в Україні

Ти жопой не крути а скажи прямо
Ти негрів поважаєш? Так чи ні?)

Я поважаю всіх нормальних людей не залежно від кольору шкіри, волосся чи очей.
Зневажаю тролей-дебілів, таких як ти
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Я поважаю всіх нормальних людей не залежно від кольору шкіри, волосся чи очей.
Зневажаю тролей-дебілів, таких як ти

А циган?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія