Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

91-річна українка здобула дві медалі на чемпіонаті світу з тенісу [ua]

Афігєть!!!! Немає слів..

Щиросердна повага. Здоровя їм і довголіття. І наступного року побачити їхні змагання.  (tu)
   
Афігєть!!!! Немає слів..

травоядна - хату продала?
   
травоядна - хату продала?
чого питаєш? купить хочеш?  :brunette:  чи заміж за мене собрався та прощюпуєш почьву? Нє. Ше в селі сиджу. Поки фури не випиздю звідси - хату не продам, бо із таким сусідством у мене її ніхто не купить.
   
заміж за мене собрався та прощюпуєш почьву?
бачу-бачу що для тебе то "чутлива тєма" :)
   
Поки фури не випиздю звідси - хату не продам

??
у тебе шо дальнобії паркуються на ділянці?
   
??
у тебе шо дальнобії паркуються на ділянці?
тю... прокинувся. Поряд. За 10 метрів від мене. Бздять і серуть мені тут під носа. Щоночі палять щось дуже димове, наче шашки, а вдень срані фури миють. ЩОДНЯ. Бо їх тут багато - якраз 17 комплектів, вистачає на двотижневий цикл. Хазяїн вже гнався за мною хотів не то відпиздити, не то мобілку відібрати. За те, що сфоткала процес миття. Не догнав. Але виглядав як бєгущій гєнєрал в мірнає врємя. Я просто йшла собі в базар швиденько не оглядаючись, по ходу фоткаючи його продєлки. Але свою собачьку він таки намагався на мене натравить...
   
тю... прокинувся. Поряд. За 10 метрів від мене. Бздять і серуть мені тут під носа. Щоночі палять щось дуже димове, наче шашки, а вдень срані фури миють. ЩОДНЯ. Бо їх тут багато - якраз 17 комплектів, вистачає на двотижневий цикл. Хазяїн вже гнався за мною хотів не то відпиздити, не то мобілку відібрати. За те, що сфоткала процес миття. Не догнав. Але виглядав як бєгущій гєнєрал в мірнає врємя. Я просто йшла собі в базар швиденько не оглядаючись, по ходу фоткаючи його продєлки. Але свою собачьку він таки намагався на мене натравить...
Спали їх нахуй
Парочку
Не людей само собою
Нє не пали , гуму поріж
   
Спали їх нахуй
Парочку
Не людей само собою
Нє не пали , гуму поріж
нє. до гуми точно не доберуся. А от цвяхів накидати можу. Він, сучара, шоб якось збільшити радіус повороту до його заїзду, все підсипає з моєї сторони і розширяє рів. Дик, мені дуже хочецця там підкоп йому колись зробити, щоб та його срана фура колись перевернулася мені в огорода.  :gigi: Там маленький гусачок газовий стоїть у рові, дик вони вже досипали до нього - залишилося якихось сантиметрів 40-50 і вже будуть по ньому їздити.
   
Щоночі палять щось дуже димове, наче шашки, а вдень срані фури миють. ЩОДНЯ. Бо їх тут багато - якраз 17 комплектів, вистачає на двотижневий цикл.


нєє...
так ти хату не продаси...
   
нєє...
так ти хату не продаси...
а я а чьом. Тіке випроваджувати їх як старших дружок.

Но я стараюсь.  :beee:
   
а я а чьом. Тіке випроваджувати їх як старших дружок.

Но я стараюсь.  :beee:

так це та хата, де ти чинила собачу будку?
   
Перед нами доказ того, що не існує неможливого для людини, яка має високу мету, сильний характер і світлу душу... Вона щедро ділиться з нами своїм теплом і дарує надію на краще майбутнє. Величезний їй респект і ще багато-багато довгих років життя!
   
так це та хата, де ти чинила собачу будку?
ну да. У мене одна хата. Все інше - то квартири.
   
Перед нами доказ того, що не існує неможливого для людини, яка має високу мету, сильний характер і світлу душу... Вона щедро ділиться з нами своїм теплом і дарує надію на краще майбутнє. Величезний їй респект і ще багато-багато довгих років життя!
Так! Я показав це відео 89-річній мамі, вона дуже такими сюжетами надихається) хоча, звісно, в теніс їй не грати, але за курми ще бігає )
   
Так! Я показав це відео 89-річній мамі, вона дуже такими сюжетами надихається) хоча, звісно, в теніс їй не грати, але за курми ще бігає )
:gigi: та чого там? мнячик же летить по прямолінійній траекторії - за ним бігти легше ніж за куркою.
   
 :) в моєму тенісному клубі теж грають 80+ і 90+. Ті, що з дитинства займались, мають дуже гарну техніку.
Класна жінка! [ua]

 Треба популяризувати спорт серед старшого покоління.
   
:) в моєму тенісному клубі теж грають 80+ і 90+. Ті, що з дитинства займались, мають дуже гарну техніку.
Класна жінка! [ua]
Треба популяризувати спорт серед старшого покоління.
:gigi: та ну, це ж не всім дано. Деякі зі старшого покоління і молодшими ледь себе до горщика доносять, а не ще за мнячиком носитися як угарелий.
   
У нас в парашутному клубі Прогрес був такий собі Матвєїч з Чернігова, дострибався до 80 років, причому з парашутом д1-5у, для якого треба мати міцні коліна і взагалі ноги!) але помер кілька років тому від раку..
То він теж перший стрибок здійснив аж у 64 роки) як і ця жінка, що почала грати в теніс у 60...
Матвєїч був дуже колоритний - їздив на Прогрес на велосипеді з Чернігова, десь 23 км, працював сторожем на кладовищі і не пив!  :)
   
 Ну.... це ще гени, звісно, але ж такий вік та такі результати! Поважаю!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія