Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Захистимо Севастополь від російських вандалів !
Звичайно, є рішення - російська бидлота скоїла акт агресії. Особдиво ніхто не дивується - всі пробують цю бидлоту просто терпіти. Я думаю, дарма.
Народ Ізраїля - хай собі живе в Ізраїлі. А діти що живуть в Україні - це українські діти (різних національностей). І якщо різні нацисти будуть лізти в Україну і намагатися ділити наших українських дітей за етнічними ознаками, то ми цих нациків будем просто душити.
Ця новина відображає основні російські реалії: офіційна брехня та імітація з одного боку а також повна тупість з іншого.
Дійсно, зовсім подуріла - схоже на агонію або на повну втрату орієнтирів.
Ну з нею то все зрозуміло. А от як за це можуть голосувати проукраїнські депутати з БЮТ ?
Очі відкрий ! Ці "шахідки" - то витвір фантазії справжніх вбивць. Хто ще крім російських спецслужб мав можливість це зробити ?
За національною ознакою. Знищували українців.
у тебе дивні уяви про те, як можна головою працювати...
таке враження, шо ти доцент з технікуму...
Російське бидло ніколи саме не зупиниться. Його можна зупинити лише силою . Але кому це треба?
У росіян істерика з приводу приїзду Байдена в Київ...
Ви обоє - гавно російське...
Ти є ворог України. Ще й з довідкою.....
... подивився дописи Болукана, проукраїнський дописувач, ніколи зла Україні не бажав, такий собі Запорожець за Дунаєм Ельбою, чи Рейном, а те, що йому українська влада не подобається, то це нормально, бо владу люблять тільки ті, хто від неї годується... той, хто любить будь-яку владу -- той не щирий...і не українець, бо в українців у душі -- ні яку владу не любити...
   
підступно, без попередження зрубили птаха високого польоту...
хто підніме прапор болуканства впавший з ослабєвших рук?

може Гео?
 бо він так його любив...
Ти ідіот???
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

не ВСЬО, а у Передбаннику. Випустять на розсуд модера.

Vovchik он досі в передбаннику нізашо. І його не випускають  :X
   
... подивився дописи Болукана, проукраїнський дописувач, ніколи зла Україні не бажав, такий собі Запорожець за Дунаєм Ельбою, чи Рейном, а те, що йому українська влада не подобається, то це нормально, бо владу люблять тільки ті, хто від неї годується... той, хто любить будь-яку владу -- той не щирий...і не українець, бо в українців у душі -- ні яку владу не любити...
Ну так подивись останні дописи а не 10 річної давнини- дохлий ківа теж в правому секторі був)
   
... подивився дописи Болукана, проукраїнський дописувач, ніколи зла Україні не бажав, такий собі Запорожець за Дунаєм Ельбою, чи Рейном, а те, що йому українська влада не подобається, то це нормально, бо владу люблять тільки ті, хто від неї годується... той, хто любить будь-яку владу -- той не щирий...і не українець, бо в українців у душі -- ні яку владу не любити...
Ось його сьогоднішній допис - дуже проукраїнський)

Болукан
cьогодні в 09:30
IP/Host: ---.um35.pools.vodafone-ip.de
Україна була і залишається ворогом цивілізованого світи. Параша-2.
   
Україна була і залишається ворогом цивілізованого світи. Параша-2.
...навіщо ти та інші вириваєте з контексту ???

"З погляду українців це свідчить про довгоочікуване прозріння західної публіки. Невіра Заходу в перспективу нової світової війни вже давно розцінювали у нас як прояв wishful thinking (прийняття бажаного за дійсне – УП). Американські та європейські обивателі жили надто добре, не хотіли прощатися з побутовим комфортом та безпекою – і тому намагалися не помічати нову потенційну загрозу. Безперечно, це так.
Але правда в тому, що елемент wishful thinking є і в наших власних міркуваннях про неминучість Третьої світової. Багатьом українцям набагато зручніше думати, що жорстока війна на нашій землі – це перший акт глобальної драми, а не самостійна драма, в якій звичайним європейцям та американцям відведено безпечні глядацькі місця.
Ще минулого літа публіцист Павло Казарін справедливо зауважив, що від агресивних планів Кремля залежить розподіл ролей між Україною та колективним Заходом.
Якщо після вторгнення в Україну планується наступ на країни НАТО, то західна підтримка Києва – це плата за власний захист, і наші партнери повинні дякувати нам. Якщо ж Кремль готовий задовольнитись поглинанням України і не йти далі, то західна допомога Києву стає жестом доброї волі, і це ми повинні дякувати нашим партнерам.
Зрозуміло, почуватися захисниками всієї західної цивілізації для українців набагато краще, ніж бути боржниками Вашингтона, Парижа, Берліна та Варшави."
 ...на жаль, поки що,  для всього світу ми "боржники" і "вороги", бо заважаємо мутити їм з рашкою...
   
...навіщо ти та інші вириваєте з контексту ???
ще доказ, що Болукан - дещо гіпертрофірований, але прихильник певної політсили.
   
... подивився дописи Болукана, проукраїнський дописувач, ніколи зла Україні не бажав, такий собі Запорожець за Дунаєм Ельбою, чи Рейном, а те, що йому українська влада не подобається, то це нормально, бо владу люблять тільки ті, хто від неї годується... той, хто любить будь-яку владу -- той не щирий...і не українець, бо в українців у душі -- ні яку владу не любити...
ви що, теж в екселі таблиці робите?
Злие ви люди, уйду я від вас
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

...навіщо ти та інші вириваєте з контексту ???

"З погляду українців це свідчить про довгоочікуване прозріння західної публіки. Невіра Заходу в перспективу нової світової війни вже давно розцінювали у нас як прояв wishful thinking (прийняття бажаного за дійсне – УП). Американські та європейські обивателі жили надто добре, не хотіли прощатися з побутовим комфортом та безпекою – і тому намагалися не помічати нову потенційну загрозу. Безперечно, це так.
Але правда в тому, що елемент wishful thinking є і в наших власних міркуваннях про неминучість Третьої світової. Багатьом українцям набагато зручніше думати, що жорстока війна на нашій землі – це перший акт глобальної драми, а не самостійна драма, в якій звичайним європейцям та американцям відведено безпечні глядацькі місця.
Ще минулого літа публіцист Павло Казарін справедливо зауважив, що від агресивних планів Кремля залежить розподіл ролей між Україною та колективним Заходом.
Якщо після вторгнення в Україну планується наступ на країни НАТО, то західна підтримка Києва – це плата за власний захист, і наші партнери повинні дякувати нам. Якщо ж Кремль готовий задовольнитись поглинанням України і не йти далі, то західна допомога Києву стає жестом доброї волі, і це ми повинні дякувати нашим партнерам.
Зрозуміло, почуватися захисниками всієї західної цивілізації для українців набагато краще, ніж бути боржниками Вашингтона, Парижа, Берліна та Варшави."
 ...на жаль, поки що,  для всього світу ми "боржники" і "вороги", бо заважаємо мутити їм з рашкою...

Нічого не вирвано з контексту. Фраза - це гасло, яке перекручує повністю суть наведеної цитати. Адже "цивілізований світ" та "мутити з рашкою" це не зовсім одне і теж
   
ви що, теж в екселі таблиці робите?
Злие ви люди, уйду я від вас
...та ні, зайшов на ФУП та глянув на пристрасті за болуканом, то глянув, що він там пише...:)))
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Не відбілюйте лайно. Всі його дописи останні були ненависницькі. В стилі:
- перестаньте красти
- почніть працювати
- ви ніхера не робите
- ви хочете халяву
і т.п.
   
...навіщо ти та інші вириваєте з контексту ???

"З погляду українців це свідчить про довгоочікуване прозріння західної публіки. Невіра Заходу в перспективу нової світової війни вже давно розцінювали у нас як прояв wishful thinking (прийняття бажаного за дійсне – УП). Американські та європейські обивателі жили надто добре, не хотіли прощатися з побутовим комфортом та безпекою – і тому намагалися не помічати нову потенційну загрозу. Безперечно, це так.
Але правда в тому, що елемент wishful thinking є і в наших власних міркуваннях про неминучість Третьої світової. Багатьом українцям набагато зручніше думати, що жорстока війна на нашій землі – це перший акт глобальної драми, а не самостійна драма, в якій звичайним європейцям та американцям відведено безпечні глядацькі місця.
Ще минулого літа публіцист Павло Казарін справедливо зауважив, що від агресивних планів Кремля залежить розподіл ролей між Україною та колективним Заходом.
Якщо після вторгнення в Україну планується наступ на країни НАТО, то західна підтримка Києва – це плата за власний захист, і наші партнери повинні дякувати нам. Якщо ж Кремль готовий задовольнитись поглинанням України і не йти далі, то західна допомога Києву стає жестом доброї волі, і це ми повинні дякувати нашим партнерам.
Зрозуміло, почуватися захисниками всієї західної цивілізації для українців набагато краще, ніж бути боржниками Вашингтона, Парижа, Берліна та Варшави."
 ...на жаль, поки що,  для всього світу ми "боржники" і "вороги", бо заважаємо мутити їм з рашкою...
Хуєсос, я навів повністю пост болукана
Якщо людина пише що Україна і кацапія одне й те саме - то насрати на контекст
Якщо людина прирівнює жертву агресіі до агресора - то насрати нахуй контекст
Це як написати про нацистів та жертв холокосту - обоє рябоє
Якщо людина пише про Україну як а ворога цивілізованого світу - то насрати на контекст
Твій контекст - це нє всьо так однозначно тут не працює - під час війни все однозначно - є Україна і є ворог, Росія, все інше - дрочево і праця на ворога

Ще раз пост

Болукан
cьогодні в 09:30
IP/Host: ---.um35.pools.vodafone-ip.de
Україна була і залишається ворогом цивілізованого світи. Параша-2.

Який тобі, хуєсос, контекст до цього потрібен? А до ракет кацапських теж контекст потрібен?



   
Не відбілюйте лайно. Всі його дописи останні були ненависницькі. В стилі:
- перестаньте красти
- почніть працювати
- ви ніхера не робите
- ви хочете халяву
і т.п.

І неприкрита радість від поразок України - стиль шарія один в один
   
Не відбілюйте лайно. Всі його дописи останні були ненависницькі. В стилі:
- перестаньте красти
- почніть працювати
- ви ніхера не робите
- ви хочете халяву
і т.п.
....а скоріше за все людина серйозно хвора на щось і сумно йому, що Вільну та Щасливу Україну він уже не побачить, то ж будьте терпимі і вам за це віддасться
   
...та ні, зайшов на ФУП та глянув на пристрасті за болуканом, то глянув, що він там пише...:)))
   
...та ні, зайшов на ФУП та глянув на пристрасті за болуканом, то глянув, що він там пише...:)))
:)
   
Дякую модерам, потужно дякую!
   
Який тобі, хуєсос, контекст до цього потрібен? А до ракет кацапських теж контекст потрібен?
... не рівняй із собою, смокчи у пороха, чи у кого ти там зараз смокчеш, підер драний ...:)))
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Ти ідіот???

шо нє так, дєдушка?

хіба болукана не посунули?
чи Гео не підтримував гаряче болукана?

чи вам теж болить за болукана?
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

....а скоріше за все людина серйозно хвора на щось і сумно йому, що Вільну та Щасливу Україну він уже не побачить, то ж будьте терпимі і вам за це віддасться

Якщо хворий - лікуватися треба, а не постити хєрню. Людям, що під шахєдами, бомбами і ракєтами щоденно сидять. Урод.

   
Якщо хворий - лікуватися треба, а не постити хєрню. Людям, що під шахєдами, бомбами і ракєтами щоденно сидять. Урод.

Хворі бажають зіпсувати повітря іншим, тому їх треба своєчасно ідентіфікувати, та винести на футбол до рєбят з Аляьянсу.  :laugh:
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Хворі бажають зіпсувати повітря іншим, тому їх треба своєчасно ідентіфікувати, та винести на футбол до рєбят з Аляьянсу.  :laugh:

Твою гілку про Шнобелєвську премію болукану мало хто зацінив :(

Не той ФУП. Але ще не все втрачено. На щастя.
   
Твою гілку про Шнобелєвську премію болукану мало хто зацінив :(

Не той ФУП. Але ще не все втрачено. На щастя.

Ну науковці вони геть усі класні) обожнюю фуповскіх науковців.  :laugh:
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Я завжди казав, що то є брехня і ти брехуха.

А те, що ти працюєш на ФУП за гроші - підтвердила сама.
Ти зараз фактично підтвердив що працюєш за грубі масковські рублі, які отримуєш  від ФСБ. Тобто сумлінно працюєш на Маскву і проти України.
   
... подивився дописи Болукана, проукраїнський дописувач, ніколи зла Україні не бажав, такий собі Запорожець за Дунаєм Ельбою, чи Рейном, а те, що йому українська влада не подобається, то це нормально, бо владу люблять тільки ті, хто від неї годується... той, хто любить будь-яку владу -- той не щирий...і не українець, бо в українців у душі -- ні яку владу не любити...

Я також памʼятаю його цілком адекватним і позитивним дописувачем ще з часів Помаранчевої революції.
Що йому зараз заклинило в голові не знаю.

Аеліта також пам'ятаю цілком адекватним в ті часи...
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

 B-)
   
Це кацапськи пiдopacи, їх там декілька.
А ось ідеальний фупівець.
Таки вдалось адміністрації і модерам виростити!
Чим ідеальний?
Жодного обговорення хоч якоїсь теми.
Лише обзивання інших дописувачів редиска.
Беріть приклад.
І ніколи вас банити не будуть.
І можна буде скільки завгодно засмічувати форум нескінченними
редиска
редиска
редиска
...
   
... не рівняй із собою, смокчи у пороха, чи у кого ти там зараз смокчеш, підер драний ...:)))
Пішов нахєр, чмоня
А болукаші привіт)
   
дивно
в банлисті бана не є
   
дивно
в банлисті бана не є
а мій останній бан ти бачив? а він був! Бля буду і всьо такоє..
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

а мій останній бан ти бачив? а він був! Бля буду і всьо такоє..

так у передібаник тебе запроторили
   
Його в передбанник замкнули.
Але щось активності там не виявляє.
Образився мабуть  :)

Пам'ятаю Косташу в передбаннку. Це було видовищно  :gigi:
   
так у передібаник тебе запроторили
дик, і його теж.
   
Його в передбанник замкнули.
Але щось активності там не виявляє.
Образився мабуть  :)

Пам'ятаю Косташу в передбаннку. Це було видовищно  :gigi:
там щось змінилось. Не можуть писати в передбанику і пошти не можуть відправити і отримати.
   
там щось змінилось. Не можуть писати в передбанику і пошти не можуть відправити і отримати.
нє. підожди. Ти впевнений?

Я коли була забанена - просто не логінилася. Я щодня вилогінююся, і потім спочатку читаю гостем, а вже тільки коли є що писати, логінюся. Дик, коли мене запхали в темний бан, я прочитала на фупі, що я перекреслена, переконалася, що це справді так, що мене немає у банглисті, то я і не логінилася. Навіщо? Я що, щось писати десь там буду?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія