Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

22% українців повністю схвалюють діяльність президента

https://www.youtube.com/watch?v=tJ1DxA9NU2A

 8-:

Що сказати то хотів? Чи знову нализався так, що й лика вже не в'яжеш?
   
Как у меня этот п***а Рагуль не в игноре? Не пойму...Проскользну ла, сука.

скаціна такая. вєкамі атсасівали то у австрійцев то у поляков, всьо чьто могут - біть рабамі у господ. єслі би нє Сталін - так би і і осталісь сасать у палякофф. но - нєюлагодарниє бЕндеравці. націсти фошісти.

на єтой мовє гаварят а не па русскі :(

в ядєрний пєпєл. Львов стєрєть с ліца зємлі (с)

а ми все в раю (с) хуйло і кончені підараси.
   
Хохлов надо валить! Бендер проклятых нациков! Согласны? По кирпичикам!
Ну получілось що завалили цієї нації бо бачу - але ж там є підшипниковий завод - що на тєлєжках гєроі новоросіі як діди їздили?)
   
По-перше, я виконую роботу, яка зараз варта не менше за роботу тих, хто в окопі.

По-друге, ти так і не відповіла на запитання:
Ну, і по-третє, я на відміну від тебе, дупомия та решти сектантів московського поца, я не гажу Україні, співаючи в такт з кацапами одні й ті ж пісні
Це яку - в сраку вазу засовуєш чи ту-ту кричиш з вікна?)
Сірожа - ти дебіл)
   
Йїпати стрібати, це ж де такі жахіття були? Обрали професора, і як оно?
В вас що - мальчіка в трусіках на заборі не розпинали за чиє ніж Пушкіна - ну ви дикі люди)
   
Це яку - в сраку вазу засовуєш чи ту-ту кричиш з вікна?)
Сірожа - ти дебіл)

 :facepalm1:  :weep:

Шиз, не суди інших по собі і не хвалися своїми здібностями  ;)
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

ваша правда. було таке. :(
тільки ускогаварящіє з ПіСуара зупинили це неподобство.
адіннарот зупинив це неподосбтво.  (tu)  :-)o

Не надо вот это хохляцким суржиком мне чесать. Я не мовкаю на этом ющеровском диалекте австро-польского.
   
:facepalm1:  :weep:

Шиз, не суди інших по собі і не хвалися своїми здібностями  ;)

Де Настя, придурок?)
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

скаціна такая. вєкамі атсасівали то у австрійцев то у поляков, всьо чьто могут - біть рабамі у господ. єслі би нє Сталін - так би і і осталісь сасать у палякофф. но - нєюлагодарниє бЕндеравці. націсти фошісти.

на єтой мовє гаварят а не па русскі :(

в ядєрний пєпєл. Львов стєрєть с ліца зємлі (с)

а ми все в раю (с) хуйло і кончені підараси.

Вообще-то укрАину Ленин создал. Это знают все, кроме биндёр, которые 200 тысяч сербов усербили и 10 лет бамбас домбят! А все помаранчевая ржавчина Ющера! Сына полицая! Хохляндия на три сорта! Абырвалг!
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

И вы все, сука, жалуетесь на Болукана? СЕРЬЕЗНО????
   
Вообще-то укрАину Ленин создал. Это знают все, кроме биндёр, которые 200 тысяч сербов усербили и 10 лет бамбас домбят! А все помаранчевая ржавчина Ющера! Сына полицая! Хохлянлия на три сорта! Абырвалг!
Уже диспозиція помінялась - хахлов вразумляти не будуть - всі пропагандисти сказали що всі стали бендерівцями - навіть узькоязичні - тож нас треба під нуль знищити - ті хто думали зійтись посередині - напружилися)
   
И вы все, сука, жалуетесь на Болукана? СЕРЬЕЗНО????
А хто жалується? Він еміг - то вже нижча істота) тільки на себе і своїх співгромадян що тут)
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

У вас тут уже п_идары целыми батальонами открыто на упячке триколорами машут, а вам Болукан болуканит?

Е*б*анулись? Хоча, який Ель Швондер, такий і форум.
   
У вас тут уже п_идары целыми батальонами открыто на упячке триколорами машут, а вам Болукан болуканит?

Е*б*анулись? Хоча, який Ель Швондер, такий і форум.
З підарами ми якось розберемося - вони тут і СБУ їх дістане - а ось з болуканами складніше)
   
А за що було гнати Ющенко?)
Я неоднократно уже об этом писал, не хочу повторяться, тем более, что пора спать. У меня имеются претензии ко всем президентам.
Вся проблема в том, что некоторые сектанты пытаются сделать святыми еще при жизни людей явно недостойных этому. 
   
Я неоднократно уже об этом писал, не хочу повторяться, тем более, что пора спать. У меня имеются претензии ко всем президентам.
Вся проблема в том, что некоторые сектанты пытаются сделать святыми еще при жизни людей явно недостойных этому. 
Святих не було у нас але з того що було - найгірший виходець з бамбасу- совпадєніє не думаю)
   
Я неоднократно уже об этом писал, не хочу повторяться, тем более, что пора спать. У меня имеются претензии ко всем президентам.
Вся проблема в том, что некоторые сектанты пытаются сделать святыми еще при жизни людей явно недостойных этому. 
казламордий, як твій улюблений азіров? [KA]
   
казламордий, як твій улюблений азіров? [KA]
Азіров завєщал їсти капусту і копати окопи)
   
Азіров завєщал їсти капусту і копати окопи)
тот пауль сраку рвав за овоща та чекає на расєю. Обіцяв у 2014 виїхати з України, бо узкій йизік прітісняют..
   
тот пауль сраку рвав за овоща та чекає на расєю. Обіцяв у 2014 виїхати з України, бо узкій йизік прітісняют..
Похєр, після війни знайдемо і денацифікуємо)
   
Не надо вот это хохляцким суржиком мне чесать. Я не мовкаю на этом ющеровском диалекте австро-польского.


 :D  (tu)
респект.

п.с. " я на мовє гаварю лучше чєм ти. проста мєня радітєлі васпітивалі парусскі. єта мой радной язік. полсрани па русскі гаваріт і всьо харашьо. в Кієвє все всьо панімают. а вашу коровью мову я панімаю і знаю лучше чєм ви , хахли бендери дрищі кнури і прочяя націсткая шваль (с)
   
Де Настя, придурок?)

Шизоїдний іплан, а чому ти весь час марить Настей? :S Чим тобі інші імена не влаштовують? Чим Марина, Оксана чи Аліна тобі не підходять?  :shuffle:
   
Це яку - в сраку вазу засовуєш чи ту-ту кричиш з вікна?)
Сірожа - ти дебіл)

теж ніяк не второпаю, як цей Серьожа працював в очісткє...І як йому не набридає корчити з себе ідіота.

Хоча нє - коли треба, він швидко орієнтується, де корито лежить. :gigi:
   
Шизоїдний іплан, а чому ти весь час марить Настей? :S Чим тобі інші імена не влаштовують? Чим Марина, Оксана чи Аліна тобі не підходять?  :shuffle:
Настя - це символ української журналістської музи)
Доречі яка бронь у сірожі?
Він бездітний олігофрен - цінності для суспільства не має)
   
И вы все, сука, жалуетесь на Болукана? СЕРЬЕЗНО????

Болукан - єто настоящяя народная правда. Всє так думают но нікто озвучіть нє может. Болукан гаваріт правду. Он Рембо   :vinsent:
Болукану рєспєкт і уважуха ! Болукан - ти наш Моісєй (с)

п.с. просто взять і паделіть. пєрєстать стрєлять. ми усталі от вайни. аліннарод. Вялікая русская культура і історія  (про яку ніхто курва у світі не знає крім підірасів москалів і жителів ПіСуаРУ)  :D
Вєлічіє ! Мір в ядєрний пєпєл ! Можем Павтаріть. Бєрлін наш !

п.п.с. Украіну создал Лєнін і Сталін (с)
   
Шизоїдний іплан, а чому ти весь час марить Настей? :S Чим тобі інші імена не влаштовують? Чим Марина, Оксана чи Аліна тобі не підходять?  :shuffle:

Сірожа це ти ? шкодую шо не розмалював тобі твоє їбло коли ти лазив на четвереньках перед телевізором в хаті Альони. єдине про що шкодую за 20 років перебування на фупі - це шо не відпіздив тоді твоє достоїнство.  :D


   
Болукан - єто настоящяя народная правда. Всє так думают но нікто озвучіть нє может. Болукан гаваріт правду. Он Рембо   :vinsent:
Болукану рєспєкт і уважуха ! Болукан - ти наш Моісєй (с)

п.с. просто взять і паделіть. пєрєстать стрєлять. ми усталі от вайни. аліннарод. Вялікая русская культура і історія  (про яку ніхто курва у світі не знає крім підірасів москалів і жителів ПіСуаРУ)  :D
Вєлічіє ! Мір в ядєрний пєпєл ! Можем Павтаріть. Бєрлін наш !

п.п.с. Украіну создал Лєнін і Сталін (с)
Не сміши, ти ж не тупий)
Болукан це квінтесенція мігранта з України - з кацапії мігранти такі ж самі - тільки в тих 9 травня і можем повторіть а у болуканів - ми кращі виїхали , їли гівно, тож чому ви не здохли досі без нас - наратив один - звʼязок з батьківщиною спотворений)
Треба їх пожаліти - бо дебіли)
   
Настя - це символ української журналістської музи)
Доречі яка бронь у сірожі?
Він бездітний олігофрен - цінності для суспільства не має)

думаєш що це автор "син бога" ?
читай пост вище.
   
Не сміши, ти ж не тупий)
Болукан це квінтесенція мігранта з України - з кацапії мігранти такі ж самі - тільки в тих 9 травня і можем повторіть а у болуканів - ми кращі виїхали , їли гівно, тож чому ви не здохли досі без нас - наратив один - звʼязок з батьківщиною спотворений)
Треба їх пожаліти - бо дебіли)

уйдзі парцівний. хахол. націст. бендєравєц. умріцє все.
   
Шизоїдний іплан, а чому ти весь час марить Настей? :S Чим тобі інші імена не влаштовують? Чим Марина, Оксана чи Аліна тобі не підходять?  :shuffle:
тому що настя мабуть взнала про твій тріппєр, от народ і цікавиться як вона там :laugh:
Настє прівєт єслі шо.. :K
   
думаєш що це автор "син бога" ?
читай пост вище.
Син Бога отримав сране бнв- у мене в 2010 було два) але мудрий нарід обрав ібоната який отримав 50 відсотків з усіх великих бізнесів - недарма банбасці ходили центром Києва - сподіваюсь пограбування метро в 2014 компенсувало їх моральні страждання від того бнв)
   
Настя - це символ української журналістської музи)
Доречі яка бронь у сірожі?
Він бездітний олігофрен - цінності для суспільства не має)

 :facepalm1:

Шизоїдний іплан – такий іплан!  :lol:
   
Сірожа це ти ? шкодую шо не розмалював тобі твоє їбло коли ти лазив на четвереньках перед телевізором в хаті Альони. єдине про що шкодую за 20 років перебування на фупі - це шо не відпіздив тоді твоє достоїнство.  :D
https://www.youtube.com/watch?v=tJ1DxA9NU2A

тому що настя мабуть взнала про твій тріппєр, от народ і цікавиться як вона там :laugh:
Настє прівєт єслі шо.. :K

Цукo, кацапський поц у психлікарні службу провів? Ну, а чим ще можна пояснити, що не сектант то шизик?  :S
   
:facepalm1:

Шизоїдний іплан – такий іплан!  :lol:
Сірожа свій план реалізував майже - війна завадила концерту в крокус мол на підтримку російських сексменшин - а план був хороший)
Мені просто цікаво - а Лещенко хуч виіпав Настю - бо вроді її іпало багато хто - а сірожа?)
   
Цукo, кацапський поц у психлікарні службу провів? Ну, а чим ще можна пояснити, що не сектант то шизик?  :S

ти не Лєщенко ?
ну тоді ти просто гамно.
   
Сірожа свій план реалізував майже - війна завадила концерту в крокус мол на підтримку російських сексменшин - а план був хороший)
Мені просто цікаво - а Лещенко хуч виіпав Настю - бо вроді її іпало багато хто - а сірожа?)

Настя їбабельна тьолка по факту. чи Сірожа її грав - це питання ... :D
   
Настя їбабельна тьолка по факту. чи Сірожа її грав - це питання ... :D
Ти бачив першого чоловіка Насті?)
Ти віриш що після нього сірожа міг її грати?)
Сірожа став трампліном на московські підмостки гейських клубів)
   
Цукo, кацапський поц у психлікарні службу провів? Ну, а чим ще можна пояснити, що не сектант то шизик?  :S
твій тріпєр у психлікарні не лікується і те що ти вже там нам не цікаво.:lol:  Настє прівєт..
   
ти не Лєщенко ?
ну тоді ти просто гамно.
https://www.youtube.com/watch?v=tJ1DxA9NU2A

А... шизик! Тепер зрозуміло чому ти вазою та Серьожою мариш!  :facepalm1:  Щоразу коли використовуєш вазу не за призначенням Леща і Настю згадуєш?  :lol:
   
А... шизик! Тепер зрозуміло чому ти вазою та Серьожою мариш!  :facepalm1:  Щоразу коли використовуєш вазу не за призначенням Леща і Настю згадуєш?  :lol:
Тобі хоч подрочити Настя дозволила на цицьки?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія