Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

85% мешканців Файна Таун та Respublika Park не виходять за межі ЖК

Більшість мешканців житлових комплексів KAN Development не виїжджають з їхньої території, працюючи з дому, заявив засновник компанії Ігор Ніконов в інтерв’ю журналістці Раміні Есхакзай.

«Ми були в шоці, коли виявили, що 85% мешканців ЖК Файна Таун та Respublika Park майже не виїжджають за межі комплексів. Вони працюють з дому, бо для них створені усі умови… Людина економить купу часу на дорозі», — Ніконов.

За його словами, це свідчить на користь комплексної забудови, де «навколо тебе живуть люди твого рівня».

Як і Комфорт Туан, житлові комплекси Файна Таун і Respublika мають закриту територію. Сторонніх осіб пускають лише за гостьовими перепустками. Зокрема, мешканці Файна Таун погодили режим, за яким закритими є не лише внутрішні подвір’я, а й територія всього комплексу.
   
З одного боку,  це непогано, коли немає маятникової міграції,  з іншого - це виходить якесь закрите гетто

Терпіти не можу всіх цих парканів в нових ЖК
   
У Львові повно такого уєбанства. Ще й домофони не працюють. Бо зламався чи не проплатили. Фіг зайдеш, треба чекати поки пішки відкриють калітку.
   
Тобто фіртку чи вхідні двері в будівлю.
   
Любить мудрий нарід лагеря, вусатий дідусь навчив :love:
   
Рай для ухилянтів.
   
У мене сусід, таке враження, лише бургерами МакДональдс харчується, я якраз гуляю з песиком, коли він собі доставку замовляє  :weep:
   
З одного боку,  це непогано, коли немає маятникової міграції,  з іншого - це виходить якесь закрите гетто

Терпіти не можу всіх цих парканів в нових ЖК
А примумусово всіх на тролейбус пересадити ? терпіти можеш?
Ах ти ж дятел урбанутий.
   
У Львові повно такого уєбанства. Ще й домофони не працюють. Бо зламався чи не проплатили. Фіг зайдеш, треба чекати поки пішки відкриють калітку.
а от нехуй шастати по чужим ЖК
   
Більшість мешканців житлових комплексів KAN Development не виїжджають з їхньої території, працюючи з дому, заявив засновник компанії Ігор Ніконов в інтерв’ю журналістці Раміні Есхакзай.

«Ми були в шоці, коли виявили, що 85% мешканців ЖК Файна Таун та Respublika Park майже не виїжджають за межі комплексів. Вони працюють з дому, бо для них створені усі умови… Людина економить купу часу на дорозі», — Ніконов.

За його словами, це свідчить на користь комплексної забудови, де «навколо тебе живуть люди твого рівня».

Як і Комфорт Туан, житлові комплекси Файна Таун і Respublika мають закриту територію. Сторонніх осіб пускають лише за гостьовими перепустками. Зокрема, мешканці Файна Таун погодили режим, за яким закритими є не лише внутрішні подвір’я, а й територія всього комплексу.

я щетаю, в таких ЖК сразу надо предусматривать офис филиала районного ТЦК. А то не выходят они, понимашь, за пределы ЖК! Акуели ухылянты!
   
З одного боку,  це непогано, коли немає маятникової міграції,  з іншого - це виходить якесь закрите гетто

Терпіти не можу всіх цих парканів в нових ЖК
Ну в принципі потік авто з/в Республіки зупинив би рух на Кільцевій, тож добре що вони не вилазять  (tu)   
   
85% мешканців Файна Таун та Respublika Park не виходять за межі ЖК


В сучасному світі більшості взагалі нема сенсу виходити з квартири,  таке життя.
   
Для психіки це шкідливо занадто
Особливо дитячої
Кицьок домашніх бачіли на поводку ?
Вони всього бояться , зашугані
Отож
Стають табірниками
   
А примумусово всіх на тролейбус пересадити ? терпіти можеш?
Ах ти ж дятел урбанутий.
Шановний,  не триндіть фігні. Дякую.
Хочете жити за парканом - будуйте собі приватний будинок.

А коли цілі ЖК такі, що туди навіть не зайдеш або не пройдеш чи проїдеш - це неадекватно. Я б в такому жити не хотів.
   
Гетто так, і що?
Люди спеціально купують щоб жити окремо від бидла
   
а от нехуй шастати по чужим ЖК
А чому нєхуй? От я люблю своє місто,  люблю бувати в різних куточках,  в тому числі і в ЖК.
Також,  часто це є зручний піший чи велосипедний транзитний шлях.

Невже людям подобається жити в закритому гетто?
   
Гетто так, і що?
Люди спеціально купують щоб жити окремо від бидла
І шо тут доброго? Елітка окремо,  бидло окремо. З того ніколи нічого доброго не виходить.
   
Ну в принципі потік авто з/в Республіки зупинив би рух на Кільцевій, тож добре що вони не вилазять  (tu)   
Сама концепція  що людям не треба кожен день їздити на і з роботи через місто - це добре.
Але закриватись від світу на великій території - недобре.
   
Люди спеціально купують щоб жити окремо від бидла
Бачиш,а бидлу не подобається.
Не може такого терпіти,всіх на тролейбус без кандюка і пічки взиммку.
Спільна кухня і валянки...
навозні в телятнику ніяк від скрєп не відлучаться.
   
А чому нєхуй? От я люблю своє місто,  люблю бувати в різних куточках,  в тому числі і в ЖК.
Також,  часто це є зручний піший чи велосипедний транзитний шлях.

Невже людям подобається жити в закритому гетто?
Якщо 85 процентів там сидять то мабуть подобається, бо там точно не ніщеброди і можуть поїхати куди забажають.  :-)o
   
ну я бачив в ПАР принаймні в районі йобурга
все оточено такими парканами всі їх жекашечки, центри відпочинку, ресторанні комплекси тощо
а між цими парканами більш менш заможній люд пересувається виключно авто бо ходити чи їздити на велосипеді чи самокаті небезпечно

чи ми хочемо такого в Києві?... не думаю   
   
А чому нєхуй? От я люблю своє місто,  люблю бувати в різних куточках,  в тому числі і в ЖК.
Також,  часто це є зручний піший чи велосипедний транзитний шлях.

Невже людям подобається жити в закритому гетто?
ну от з якого хєра це гетто?
хто хоче виходить, хто не хоче - ні
Ті хто схильний до такого формату, вибирають закриті ЖК
   
Те жк по площади как целые районы городов. Если первые этажи отданы под коммерцию, то нафига куда-то еще выходить? Тем более что бы куда-то в нормальное место «выйти», нужно сесть в машину и ехать туда 30+ мин.
   
Терпіти не можу всіх цих парканів в нових ЖК
бо це жлобство

якщо ЖК не хоче надати свою територію для транзиту, то схуялі місто має надавати їм свою територію
закрити нахуй, хай вертольотом літають
   
ну я бачив в ПАР принаймні в районі йобурга
все оточено такими парканами всі їх жекашечки, центри відпочинку, ресторанні комплекси тощо
а між цими парканами більш менш заможній люд пересувається виключно авто бо ходити чи їздити на велосипеді чи самокаті небезпечно

чи ми хочемо такого в Києві?... не думаю 
Хочемо - не хочемо. а воно вже є. почалось з "котеджних містечок" і логічно перетекло в висотну забудову, поки що на окраїнах  :-)o
   
ну я бачив в ПАР принаймні в районі йобурга
все оточено такими парканами всі їх жекашечки, центри відпочинку, ресторанні комплекси тощо
а між цими парканами більш менш заможній люд пересувається виключно авто бо ходити чи їздити на велосипеді чи самокаті небезпечно

чи ми хочемо такого в Києві?... не думаю 
Боротися з парканами як Дон Кіхот будете?
Причини визначай.
Робити треба так щоб бидла не було,починаючи з садочку.
А це державні програми на десятки років.
Всього вас вчити треба малороси, починаючи від ходіння,мови людської і навіть думати.
Ой бідна Україна...
   
якщо ЖК не хоче надати свою територію для транзиту
Транзитний рух житловою зоною заборонено ПДР.
   
бо це жлобство

якщо ЖК не хоче надати свою територію для транзиту, то схуялі місто має надавати їм свою територію
закрити нахуй, хай вертольотом літають
Прикол в тому, що часто це і не було територією міста. Колишні заводи,  наприклад.
Тому формально вони там можуть робити, шо хочуть, бо є власниками.
А законодавство у нас це ніяк не не регулює.
   
Транзитний рух житловою зоною заборонено ПДР.
Транзит не автомобільний
   
Боротися з парканами як Дон Кіхот будете?
Причини визначай.
Робити треба так щоб бидла не було,починаючи з садочку.
А це державні програми на десятки років.
Всього вас вчити треба малороси, починаючи від ходіння,мови людської і навіть думати.
Ой бідна Україна...
Подібна сегрегація тільки погіршує ситуацію.
Це світовий досвід.
Бидло треба садити вперемішку з небидлом. Тоді часом ситуація нормалізується.
А коли в тебе в одній частині суцільна елітка,  а в іншій - соціальне житло з бидлом, то це вірний шлях до криміналізації
   
Бачиш,а бидлу не подобається.
Не може такого терпіти,всіх на тролейбус без кандюка і пічки взиммку.
Спільна кухня і валянки...
навозні в телятнику ніяк від скрєп не відлучаться.
Признайтеся,  вас колись переїхав тролейбус?)
   
Гетто так, і що?
Люди спеціально купують щоб жити окремо від бидла

Таке враження що там бидла менше

Насосавші ботоксні інстасамки, мілка куйня на відкатах та хабарях типу податківців   - хазяєва жізні

Саме що не є еталонне бидло, яке думає що вхопило бога за яйця

Як там з паркінгами та черговістю заїзду-виїзду з двору? Видно елітні суперечки ведуться по вечорах!
   
Таке враження що там бидла менше

Насосавші ботоксні інстасамки, мілка куйня на відкатах та хабарях типу податківців   - хазяєва жізні

Саме що не є еталонне бидло, яке думає що вхопило бога за яйця

Як там з паркінгами та черговістю заїзду-виїзду з двору? Видно елітні суперечки ведуться по вечорах!
То може добре що вони самоізолюються?  :-)o
   
Хочемо - не хочемо. а воно вже є. почалось з "котеджних містечок" і логічно перетекло в висотну забудову, поки що на окраїнах  :-)o
І воно буде,  якщо це залишати на самотьок без держрегулювання.
Але в нас поки навпаки,  держава прогинається  у всіх питаннях перед забудовниками.
   
І воно буде,  якщо це залишати на самотьок без держрегулювання.
Але в нас поки навпаки,  держава прогинається  у всіх питаннях перед забудовниками.
І які пропозиції? Тільки без фантастики в стилі "треба щоб держава зрозуміла ..." і т.п. :-)o
   
Квартирних крадіїв просто забагато, от люди і будуть паркани
   
Транзит не автомобільний
В ПДР дятел,яких ти не осягнув ,оперують поняттям транспортний засіб.
І твій улюблений велосипед ним є.
Отже накуй.
   
бо це жлобство

якщо ЖК не хоче надати свою територію для транзиту, то схуялі місто має надавати їм свою територію
закрити нахуй, хай вертольотом літають

Файна Таун ще сяк так на Салютній -Туполєва

А по Республіці там і транзит не потрібен. В полі сидять за Кільцевою. Можуть хоч колючкою обнести і вишки з кулеметами поставити

Цікаво як там кур'єри з міста себе почувають коли бачать Республіку на доставку?
   
В сучасному світі більшості взагалі нема сенсу виходити з квартири,  таке життя.

у Природи людство це лише перехідний ланцюжок для створення АІ, який може розповсюджуватись по Всесвіту
   
суцільна елітка
пролетарій
класова ненависть
я давно тебе розгледів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія