Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ООН стурбована. :facepalm1:

Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

з одного боку очевидно, що напівфейк родом з кацапії
але цілком віриться, що в ООН можуть і таке згенерувати
якщо не зараз, то згодом
ООН проти атак раші на нашу країну. аналогічно ООН проти відповіді агресору. в чому питання зтурбовунасті?
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

оон створена для зменшення цього диктату.

 :laugh:
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

Кацапи зі звичного триндежу ООН про "мір ва всьом мірє" зварганили черговий фейк, а наші медійники, які, на жаль, досить часто пасуться в російськомовному інформаційному просторі через банальне незнання інших мов,  успішно його зжерли і почали срати "переробленим продуктом" в голови українців.

Висновок ? Посилайте нах таких "одноязичних" медійників !
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

оон створена для зменшення цього диктату.

думаєте, ті, хто його створив діяли проти себе?
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

«Я неправильно почув запитання. Якби запитали ще раз, я так би не відповів», - так речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік спростував, що засуджує удари дронів по заводу з виробництва «шахедів» в Татарстані.


 :D
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

«Я неправильно почув запитання. Якби запитали ще раз, я так би не відповів», - так речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік спростував, що засуджує удари дронів по заводу з виробництва «шахедів» в Татарстані.

:D

А как бы ты видповив, ебанат? Что ж ты заткнулся и не продолжил фразу? Ты же мог вот прямо сейчас взять и ответить адекватно. Но нет! "я так би не відповів" — сука ооновская усцатая
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

Бачив і чув то чого дальше сову на глобус натягуєш?
Ти хотів щоб представник ООН рашввського гандона відкритим текстом послав?
Ну а хто б цього не хотів? Хіба зовсім якийсь глист в людській подобі, та не в цій реальності нажаль  :(
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

«Я неправильно почув запитання. Якби запитали ще раз, я так би не відповів», - так речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік спростував, що засуджує удари дронів по заводу з виробництва «шахедів» в Татарстані.

:D

Молокосос!  (td)  Треба в українських політиків вчитися. Українські політики в таких випадках кажуть:
Я відкликаю свій коментар!  ;)
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:
PAL

Бачив і чув то чого дальше сову на глобус натягуєш?
Ти хотів щоб представник ООН рашввського гандона відкритим текстом послав?

тут два варіанти:
1. або чиновник не в курсі подробиць. Тому відповідь: "на даний момент я не можу давати оцінку події, бо не маю повної  достовірної інформації"
2. або чиновник у курсі, що то був військовий завод, тоді відповідь: "військовий завод є легітимною ціллю"

А так відповідь вийшла "ми не підтримуємо обстріли кацапії, ми на вашому боці"
Як до цієї відповіді відноситися?
   
Re: ООН стурбована.  :facepalm1:

Пресс-секретарь генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррик попытался оправдаться после того, как он выступил против удара по заводу "Шахедов" в Татарстане.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія