Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніхто не хоче ГМО :S

Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

не всі. Навіть ті хто з пробірки не зовсім ГМО. Хоча саме ви - можливо.
Тобто в тобі є гени що не змінились за 500 тисяч років?)
Хвіст в тебе є?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

+=========================================+
Ти здатен відрізнити сою з ГМО від сої без ГМО???
Якщо ріг нема то без ГМО......це про тих хто ГМО боїться. сатаністи.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

+=========================================+
Ти здатен відрізнити сою з ГМО від сої без ГМО???
Ну він же не в рот її пхає)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

я не здатен відрізнити, чи то ти з пробірки чи натурал. І що?

А ось полуницю добре чути, де на хімії вирощена а де натуральна.
Тобто полуниця на хімії то гмо а на лайні то натуральна?)
Ти хоч розумієш що значить гмо? Сорти? Як їх змінюють? Звідки виникли сотні сортів полуниці?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

смаком, запахом але вам не зрозуміти. Не переймайтесь.
Гмо на смак і запах яке воно?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Від 'вакцини' - не виключено. У дітей поки ще не рога, але пороки серця та відсутні цілі артерії. New Normal.

Це у тих, кому повезло дожити до народження.
Так - відсутня аорта і вени) і як вони взагалі живуть без артерій?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Деякі польськівласники господарств вирішили опалювати зерном, пише видання Dziennik Zachodni. Видання цитує Яна Кшиштофа Ардановскі, голову Ради сільського господарства та сільських територій при Президентові Польщі.

    Опалення якісним зерном справді морально важко прийняти, особливо в часи, коли все більше людей у ​​світі голодують. Але не можна засуджувати тих, хто опалює, наприклад, гіршої якості вівсем, тому що вони не можуть собі дозволити купувати дороге вугілля, і мають проблеми з продажем фуражного зерна за хорошою ціною, – каже Ян Кшиштоф Ардановскі

Чимало власників господарств у Польщі активно готуються до, ймовірно, тяжкого опалювального сезону в час кризи та підвищення цін. Через те, що у Польщі вугілля бракує, а ціна на наявне вугілля підскочила в рази, власники господарств шукають альтернативи. Деякі аграрії вирішили опалювати зерном, проте не всі в захваті від такої ідеї.

Деякі аграрії вирішили опалювати зерном, проте не всі в захваті від такої ідеї.
Тяжко мабуть опалювати при плюс 25 в квітні)
Тільки зерном бо уголь тухне)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Навіщо опалювати дорогим якісним польським зерном, якщо можна купити дешеве українське?  :S
Навіщо опалювати при рекордних плюсових температурах в Польщі?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

+========================================+
Без генів на столі лише вода, сіль. цукор та олія.
Все інше - це ГМО.
професор йоб.яка олія і цукор без ГМО?Олію і цукор роблять не з нафти і кристалічнихз порід а з соняшникаЯ,кукурудзи.сої,арахісу.авокадо іще до біса рослин. а цукор з тростини чи буряка.а там то все з ГМО для врожайності та не по зубах шкідникам.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

ще можна показать зернові  :laugh:

Оте що зліва крайнє - абсолютно натуральна неГМО кукурудза  :lol:

Показати зображення...
Ну топікстартеру в сраку легше запхати не гмо - ось він і возмущається)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Якщо ріг нема то без ГМО......це про тих хто ГМО боїться. сатаністи.
Люди не заражені гмо мають хвіст та шерсть)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Так - відсутня аорта і вени) і як вони взагалі живуть без артерій?)
фотосинтез. останні взагалі від сонячних променів заряджаються. маск чіпи для чого вживляє.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Люди не заражені гмо мають хвіст та шерсть)
і зуби як шаблі.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Ну топікстартеру в сраку легше запхати не гмо - ось він і возмущається)
балуваний естет.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

балуваний естет.
Просто не бачив як діти народжуються та не впевнений в своєму потенціалі)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Якщо кому цікаво, то ловіть з перших рук.
Наша компанія щороку засіває сотню(і) гектарів сої. Звичайно, що ГМО. Пробували на початках один раз виростити не як ГМО, але то затратно і невигідно під стандартні проекти.
НеГМО сою можна вирощувати тільки під спеціальні проекти типу для отримання органічного продукту, таке можливо, ми навіть думали чи не робити так, але то не надто цікаво. За моєю оцінкою, неГМО соя займає зараз якісь поодинокі відсотки в загальних площах під сою.
За останні роки сорти сої сильно рушили вперед і є так звані ГМО другої генерації або ще їх називають сорти з так званим великим врожаєм, хтось називає двократний врожай. Така соя дає великий врожай, стійка до раундапу.
Є люди, які боряться проти ГМО, але це нормально і до таких людей варто ставитися спокійно, а не як до тупих чи хворих на голову. Вони теж мають право на життя. З часом вони вимруть.


   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Якщо кому цікаво, то ловіть з перших рук.
Наша компанія щороку засіває сотню(і) гектарів сої. Звичайно, що ГМО. Пробували на початках один раз виростити не як ГМО, але то затратно і невигідно під стандартні проекти.
НеГМО сою можна вирощувати тільки під спеціальні проекти типу для отримання органічного продукту, таке можливо, ми навіть думали чи не робити так, але то не надто цікаво. За моєю оцінкою, неГМО соя займає зараз якісь поодинокі відсотки в загальних площах під сою.
За останні роки сорти сої сильно рушили вперед і є так звані ГМО другої генерації або ще їх називають сорти з так званим великим врожаєм, хтось називає двократний врожай. Така соя дає великий врожай, стійка до раундапу.
Є люди, які боряться проти ГМО, але це нормально і до таких людей варто ставитися спокійно, а не як до тупих чи хворих на голову. Вони теж мають право на життя. З часом вони вимруть.
Ваша соя розмовляє?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Тобто полуниця на хімії то гмо а на лайні то натуральна?)
Ти хоч розумієш що значить гмо? Сорти? Як їх змінюють? Звідки виникли сотні сортів полуниці?)
Полуниця то ваащє, можна сказати, квінтесенція ГМО. Штучно, схрещуванням двох привезених до Франції з Америки (З Північної і Південної) рослин, виведена 300 років тому  рослина.  :D 
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Полуниця то ваащє, можна сказати, квінтесенція ГМО. Штучно, схрещуванням двох привезених до Франції з Америки (З Північної і Південної) рослин, виведена 300 років тому  рослина.  :D 
Тепер Сергію що їсти? Воду?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Є люди, які боряться проти ГМО, але це нормально і до таких людей варто ставитися спокійно, а не як до тупих чи хворих на голову. Вони теж мають право на життя. З часом вони вимруть.

Здрасті, з якого це куя вони вимруть? Вимруть їбаньки які без розбору їдять їдло чи 'вакцини' які просуває зомбоящих.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Здрасті, з якого це куя вони вимруть? Вимруть їбаньки які без розбору їдять їдло чи 'вакцини' які просуває зомбоящих.
Вколов Кіндрат вакцину в зад
Пішов він до дружини
Щоб зняти стрес бо нерви пруть
Від клятої  вакцини
Прийшов, труси сняв
І включив він леді ту ін ред
І швидко в постіль заскочив
По англійські - ту бед
Дістав прибор і обомлів
На ньому десять цифр
Позвав сусідів розгадать
Той єбанутий шифр
Зібрались всі - і стар і млад
Щоб роздивитись хуй
Кіндрат стояв, і созєрцав
Цей блядський сабантуй
Допоки старець із товпи
Тихенько так сказав
В цей день будовано було
Той київський вокзал
Це вам не казка, не легенда
Справжня це биліна
Ось так впливала на людей
Ця йобана вакцина)





   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Здрасті, з якого це куя вони вимруть? Вимруть їбаньки які без розбору їдять їдло чи 'вакцини' які просуває зомбоящих.
Вимруть, тому що у них просто не буде вибору. З кожним роком ГМО все більше і більше і багато неГМО культур просто зникає. Деякі продукти вже зараз можливі тільки як ГМО. Борці з ГМО або мають згинути з голоду або змиритися з тим що є і почати споживати ГМО. Боротися з ГМО і одночасно його споживати це якось не дуже нормально.
Ще борці з ГМО вимруть по старості, а нові покоління матимуть кращу освіту щодо ГМО і розумітимуть, що ГМО це не те з чим варто чи можна боротися. А взагалі то мені якось все це не так важливо, бо ГМО перемагає, а борці з ним безнадійно програють, тільки плутаються під ногами.
Якщо що, то я частину свого життя займався ГМО. Принципово, коли є вибір, вибираю ГМО в якості насіння чи в якості продукту, бо більше довіряю. Ставлюся до цього приблизно так як до способу доставки лосося чи іншої риби в магазин Метро - краще куплю того що привезений сучасним транспортом на льоді ніж той який був привезений традиційним методом на возі, що запряжений волами...
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

От тільки не гмо сої не вирощують. Взагалі.

Вирощують.

Прийомщики на вигляд  відрізняють.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

от ти наївний

 :lol:
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Не думаю, бо у дрібних фермерів дуже популярна ГМО соя ,бо вона стійка до гліфосату.

Якраз дрібні ГМО переважно і вирощують - геморою набагато менше - посіяв - покропив гліфосатом - змолотив, хвороби до неї так не чіпляються, а от так звану "класику" (не ГМО) кроплять 5-10 разів від хворіб і шкідників.
Не ГМО суттєво дорожча на здачу, але якщо знаходять в пробі хоч кілька бобів ГМО то йде по ГМО ціні.

ГМО гарно вичищає забур'янене поле і є добрим попередником бо лишає після себе багато азоту.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Вимруть, тому що у них просто не буде вибору. З кожним роком ГМО все більше і більше і багато неГМО культур просто зникає. Деякі продукти вже зараз можливі тільки як ГМО. Борці з ГМО або мають згинути з голоду або змиритися з тим що є і почати споживати ГМО. Боротися з ГМО і одночасно його споживати це якось не дуже нормально.
Ще борці з ГМО вимруть по старості, а нові покоління матимуть кращу освіту щодо ГМО і розумітимуть, що ГМО це не те з чим варто чи можна боротися. А взагалі то мені якось все це не так важливо, бо ГМО перемагає, а борці з ним безнадійно програють, тільки плутаються під ногами.
Якщо що, то я частину свого життя займався ГМО. Принципово, коли є вибір, вибираю ГМО в якості насіння чи в якості продукту, бо більше довіряю. Ставлюся до цього приблизно так як до способу доставки лосося чи іншої риби в магазин Метро - краще куплю того що привезений сучасним транспортом на льоді ніж той який був привезений традиційним методом на возі, що запряжений волами...

От Ви як прогресивний фермер скажіть - чому миші не хочуть їсти добірну гарну пшеницю, яку холдинги дають за аренду паїв, а віддають перевагу вирощеній на городі? Це пишу з власного досвіду, одного року в сусідніх засіках зберігав таку і таку так миші городню місцями на тирсу перетринили, а холдингову навіть не рушили.
Також зі свідчень інших, кури не їдять холдингову кукурудзу наприклад, і буквально вчора кум розповів що корови віддають перевагу зчорнілій місцями соломі що зимувала в стіжку, а гарних тюків з холдингу не хочуть їсти?

Що це за феномен такий?
Сумніваюся що просто випадкові співпадіння.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Якщо кому цікаво, то ловіть з перших рук.
Наша компанія щороку засіває сотню(і) гектарів сої. Звичайно, що ГМО. Пробували на початках один раз виростити не як ГМО, але то затратно і невигідно під стандартні проекти.
НеГМО сою можна вирощувати тільки під спеціальні проекти типу для отримання органічного продукту, таке можливо, ми навіть думали чи не робити так, але то не надто цікаво. За моєю оцінкою, неГМО соя займає зараз якісь поодинокі відсотки в загальних площах під сою.
За останні роки сорти сої сильно рушили вперед і є так звані ГМО другої генерації або ще їх називають сорти з так званим великим врожаєм, хтось називає двократний врожай. Така соя дає великий врожай, стійка до раундапу.
Є люди, які боряться проти ГМО, але це нормально і до таких людей варто ставитися спокійно, а не як до тупих чи хворих на голову. Вони теж мають право на життя. З часом вони вимруть.

Ну от у старттопіку попри гучну назву теми вказано премію за неГМО при купівлі - $5 на тону.
І ось у мене питання: хіба ж така різниця варта ризиків і додаткових витрат при вирощуванні неГМО?!
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

От Ви як прогресивний фермер скажіть - чому миші не хочуть їсти добірну гарну пшеницю, яку холдинги дають за аренду паїв, а віддають перевагу вирощеній на городі? Це пишу з власного досвіду, одного року в сусідніх засіках зберігав таку і таку так миші городню місцями на тирсу перетринили, а холдингову навіть не рушили.
Також зі свідчень інших, кури не їдять холдингову кукурудзу наприклад, і буквально вчора кум розповів що корови віддають перевагу зчорнілій місцями соломі що зимувала в стіжку, а гарних тюків з холдингу не хочуть їсти?

Що це за феномен такий?
Сумніваюся що просто випадкові співпадіння.

Балувані.
У нас кури та миші харчами не перебирають
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

От Ви як прогресивний фермер скажіть - чому миші не хочуть їсти добірну гарну пшеницю, яку холдинги дають за аренду паїв, а віддають перевагу вирощеній на городі? Це пишу з власного досвіду, одного року в сусідніх засіках зберігав таку і таку так миші городню місцями на тирсу перетринили, а холдингову навіть не рушили.
Також зі свідчень інших, кури не їдять холдингову кукурудзу наприклад, і буквально вчора кум розповів що корови віддають перевагу зчорнілій місцями соломі що зимувала в стіжку, а гарних тюків з холдингу не хочуть їсти?

Що це за феномен такий?
Сумніваюся що просто випадкові співпадіння.
Я не знаю нічого конкретного про ваші випадки, але можу висунути версії. Можуть бути різні сорти, так само як і різні сорти яблук і одне смачне, а інше не дуже. Також певен, що холдинги обробляли пшеницю різними гербіцидами, можливо 2,4-Д, а цей гербіцид має запах.
Ще варіант - пшениця у холдингу може була здоровіша без грибків, очищена, а здорову і чисту пшеницю миші їдять менш охоче ніж хвору. Тобто, і на городі можна виростити пшеницю щоб була здорова без грибків і її теж миші їстимуть гірше.
Хочете простий експеримент? Посортуйте картоплю на дві окремі фракції - здорову і таку що десь підгнила, зі сміттям і так далі. Насипте на дві купки в одному приміщенні. За якийсь час побачите, що миші жеруть биту та підгнилу картоплю охочіше ніж чисту і здорову.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Ну от у старттопіку попри гучну назву теми вказано премію за неГМО при купівлі - $5 на тону.
І ось у мене питання: хіба ж така різниця варта ризиків і додаткових витрат при вирощуванні неГМО?!
Та ні звичайно, ці 5 доларів на тону виглядають просто символічними, може то такий рекламний хід, щоб збити ціну на 5 доларів від усіх. ГМО вирощувати десь вдвічі дешевше. Тобто і ціна має відрізнятись вдвічі.
Ці 5 доларів виглядають смішно, бо тест на ГМО теж грошей коштує і тест не завжди дає відповідь.
На практиці це так - приїздить партія сої. Покупець каже, якщо не ГМО, то куплю на 5 доларів дорожче, продавець чухзає потилицю і каже, що та навіщо мені то неГМО, плати стандартну ціну і дуже радий, що продає ГМО-сою всього на 5 доларів дешевше від неГМО. 
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

обробляли пшеницю різними гербіцидами, можливо 2,4-Д, а цей гербіцид має запах.

2.4 Д дійсно серйозно смердить, але ним обробляють до виходу в трубку, до жнив з того смороду сліду не залишається. На городах його також застосовують в складі "Пріми" наприклад.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

2.4 Д дійсно серйозно смердить, але ним обробляють до виходу в трубку, до жнив з того смороду сліду не залишається. На городах його також застосовують в складі "Пріми" наприклад.
Я теж так думаю, але я не миша, може миші чутливіші ніж люди.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Хочете простий експеримент? Посортуйте картоплю на дві окремі фракції - здорову і таку що десь підгнила, зі сміттям і так далі. Насипте на дві купки в одному приміщенні. За якийсь час побачите, що миші жеруть биту та підгнилу картоплю охочіше ніж чисту і здорову.


Ну такого я не робив, але знаю що картоплю окремих сортів миші їдять дуже охоче тоді як інших не рухають взагалі. І людям ці сорти також смакують більше, але дуже чутливі до фітофтори.

От зараз вибираю з льоху картоплю для худоби нетоварну, трапляється гнила, ніяких слідів пошкодження мишами немає.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

професор йоб.яка олія і цукор без ГМО?Олію і цукор роблять не з нафти і кристалічнихз порід а з соняшникаЯ,кукурудзи.сої,арахісу.авокадо іще до біса рослин. а цукор з тростини чи буряка.а там то все з ГМО для врожайності та не по зубах шкідникам.
оце ти бля тупонув
чи просто тупий
цукор С12Н22О11
де там буква Г
які тут нахуй гени?
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

От Ви як прогресивний фермер скажіть - чому миші не хочуть їсти добірну гарну пшеницю, яку холдинги дають за аренду паїв, а віддають перевагу вирощеній на городі? Це пишу з власного досвіду, одного року в сусідніх засіках зберігав таку і таку так миші городню місцями на тирсу перетринили, а холдингову навіть не рушили.
Також зі свідчень інших, кури не їдять холдингову кукурудзу наприклад, і буквально вчора кум розповів що корови віддають перевагу зчорнілій місцями соломі що зимувала в стіжку, а гарних тюків з холдингу не хочуть їсти?

Що це за феномен такий?
Сумніваюся що просто випадкові співпадіння.
Підтверджую
Проходив повз поле - бачив мітинг мишей з плакатами, «ні гмо» та «перестаньте нас травити»)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Та ні звичайно, ці 5 доларів на тону виглядають просто символічними, може то такий рекламний хід, щоб збити ціну на 5 доларів від усіх. ГМО вирощувати десь вдвічі дешевше. Тобто і ціна має відрізнятись вдвічі.

Восени 22 року ціна на прийомі відрізнялася процентів на 40 (по пам'яті).
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Я теж так думаю, але я не миша, може миші чутливіші ніж люди.

Ну 2.4 Д зовсім не цукерок, ще й канцероген ніби як, думаю якби в зерні навіть сліди залишалися то було б купа скандалів.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Восени 22 року ціна на прийомі відрізнялася процентів на 40 (по пам'яті).
Ці 40% не компенсують різниці витрат, тому майже всі перейшли на ГМ-сою.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Ну 2.4 Д зовсім не цукерок, ще й канцероген ніби як, думаю якби в зерні навіть сліди залишалися то було б купа скандалів.
Може й так. Але навіть якщо канцероген, то ще питання допустимих концентрації. Взагалі, я від цих тонкощів далекий і не знаю як воно працює і які регуляції на цей рахунок.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Підтверджую
Проходив повз поле - бачив мітинг мишей з плакатами, «ні гмо» та «перестаньте нас травити»)

Треба було зняти на смартфон і відос викласти на ютубі.
Мали б купу переглядів.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія