Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Зрозумів, ти просто дебіл. Ідеш до камарада  ———>
Ти ковбасник, що виправдовує штатівських піпеточників і неескалаторів. Тобі до карабля.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Дебіл пише про «завищені ціни» на зброю а сам ні захищати свою країну ні снаряда для неї зробити не може і не хоче
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Дебіл пише про «завищені ціни» на зброю а сам ні захищати свою країну ні снаряда для неї зробити не може і не хоче
Ковбасник нах пройди.
Ти не знаєш хто я, де я і що роблю.
Валив би ти з українського форуму. Ти тут чужий.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні


  Пресуха з блінкіном буде?
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

США не поддерживают удары ВСУ за пределами территории Украины, заявил госсекретарь США Энтони Блинкен на совместной пресс-конференции с главой МИД Франции Стефаном Сежурне по итогам их встречи в Париже. Трансляция велась на YouTube-канале Госдепа.

Французский министр на пресс-конференции назвал атаки Киева на российские нефтеперерабатывающ ие заводы (НПЗ) действиями в рамках «легитимной обороны».
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Ковбасник нах пройди.
Ти не знаєш хто я, де я і що роблю.
Валив би ти з українського форуму. Ти тут чужий.

Та який там секрет що ти робиш.
Ти не воюєш, не працюєш на оборону, брешеш і розповсюджуєш кацапську пропаганду на українському форумі…
   
Не звізди, за Трампа тут агітуєш саме ти.  Ти кацапське падло ще смієш розкривати рота на українця в Україні. Звіздуй за капрабльом.

 :facepalm1:
Кацапські пропагандончики, чому ви завжди такі тупі? :weep:
   
Ковбасник нах пройди.
Ти не знаєш хто я, де я і що роблю.

Кацапський пропагандон з Ольгіно, що агітує за припинення допомоги Україні.
Я нічого не пропустив?

Валив би ти з українського форуму. Ти тут чужий.

Хороша порада, скористайся нею, кацапам тyт не раді. :fuck:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

США не поддерживают удары ВСУ за пределами территории Украины, заявил госсекретарь США Энтони Блинкен на совместной пресс-конференции с главой МИД Франции Стефаном Сежурне по итогам их встречи в Париже. Трансляция велась на YouTube-канале Госдепа.

Французский министр на пресс-конференции назвал атаки Киева на российские нефтеперерабатывающ ие заводы (НПЗ) действиями в рамках «легитимной обороны».

Його слова без кацапського перекручення - «we are not supporting not enabling strike on Russian territory”.
   
США не поддерживают удары ВСУ за пределами территории Украины, заявил госсекретарь США Энтони Блинкен на совместной пресс-конференции с главой МИД Франции Стефаном Сежурне по итогам их встречи в Париже. Трансляция велась на YouTube-канале Госдепа.

Французский министр на пресс-конференции назвал атаки Киева на российские нефтеперерабатывающ ие заводы (НПЗ) действиями в рамках «легитимной обороны».

коли Труп виграє, мабуть Блінкєн також піде  8-)
   
Його слова без кацапського перекручення - «we are not supporting not enabling strike on Russian territory”.
є деякі проблеми перекладу.
support має значення як підтримувати погоджуватися тобто agree,
так і підтримувати суттєвим чином тобто робити внесок. тобто значення ближче до enable, participate
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Позиція Штатів була такою з самого початку - do not support and enable strikes on Russian territory
І в той же час вони не раз заявляли що ЗСУ саме вирішує куди і як стріляти своєю зброєю.
І Крим з Донбасом це Україна
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Та який там секрет що ти робиш.
Ти не воюєш, не працюєш на оборону, брешеш і розповсюджуєш кацапську пропаганду на українському форумі…
Закрий свій брудний рот, гівнюк.
Це ти брешеш тут на українському форумі.
   
Позиція Штатів була такою з самого початку - do not support and enable strikes on Russian territory
І в той же час вони не раз заявляли що ЗСУ саме вирішує куди і як стріляти своєю зброєю.
І Крим з Донбасом це Україна
так. тобто we don't support в значенні що ми не робимо матеріального внеску в ці удари.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

є деякі проблеми перекладу.
support має значення як підтримувати погоджуватися тобто agree,
так і підтримувати суттєвим чином тобто робити внесок. тобто значення ближче до enable, participate

Check your dictionary

support

Similar and opposite words
From Oxford Languages
verb
1.
hold up
bear
carry
prop up
keep up
bolster up
brace
shore up
underpin
buttress
reinforce
2.
help
aid
assist
contribute to
give a donation to
give money to
back
underwrite
subsidize
fund
finance
succor
bankroll
champion
give help to
be on the side of
side with
favor
prefer
abet

Знайти в синонімах слово agree


Останнє редагування: 2 квітня 2024 20:29:57 від SlavRedko
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

:facepalm1:
Кацапські пропагандончики, чому ви завжди такі тупі? :weep:
Так це ж ти кацапський пропагандон. Ти тут феєрично тупиш. Ти хочеш загибелі України. Сидиш за океаном і гавкаєш на українців.
   
Check your dictionary

support
Similar and opposite words
From Oxford Languages
verb
1.
hold up
bear
carry
prop up
keep up
bolster up
brace
shore up
underpin
buttress
reinforce
2.
help
aid
assist
contribute to
give a donation to
give money to
back
underwrite
subsidize
fund
finance
succor
bankroll
champion
give help to
be on the side of
side with
favor
prefer
abet

Знайти в синонімах слово agree
be on the side of ~~ agree

I support your opinion/arguments.
sulporters of the party

в перекладі укр/рос "підтримувати" має 2 дещо різних значення
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Кацапський пропагандон з Ольгіно, що агітує за припинення допомоги Україні.
Я нічого не пропустив?

Хороша порада, скористайся нею, кацапам тyт не раді. :fuck:
Не приписуй своє іншим. Це ти виправдовуеш ненадання допомоги Україні
Ти явно кацап за проксі, що прикидається американцем. І так тобі тут не раді.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

I support your opinion/arguments.
sulporters of the party

Це noun. І то є різниця між support smbd opinion and agree with it
   
Це noun. І то є різниця між support smbd opinion and agree with it
ти заплутуєш в другорядних деталях.
support smbd opinion - є можливо лише якщо ти agree with it

те що я хотів сказати:
support має дещо різні значення, і власне там було повторено слово enable, щоб уточнити, що support мається на увазі саме в цьому розумінні. not support nor enable

а Чи підтримують (в сенсі to be on the side of) Штати удари України - це інше питання
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

ти заплутуєш в другорядних деталях.
support smbd opinion - є можливо лише якщо ти agree with it

те що я хотів сказати:
support має дещо різні значення, і власне там було повторено слово enable, щоб уточнити, що support мається на увазі саме в цьому розумінні. not support nor enable

Ну будемо вважати що ти мене заплутав. :(
Бо я з самого початку навів пряму фразу Блінкена
   
not support nor enable

Neither
   
Сегодняшняя CNN:

https://www.cnn.com/2024/04/01/energy/ukrainian-drones-disrupting-russian-energy-industry-intl-cmd/index.html

Українська рішучість, американські занепокоєння

Українські страйки по нафтопереробних заводах спричинили зростання світових цін на нафту, при цьому ціна на нафту марки Brent цього року зросла майже на 13%, що змусило політиків у Сполучених Штатах хвилюватися щодо їх потенційного економічного впливу у важливий рік виборів.

Не згадуючи ціни на енергоносії, офіційні особи у Вашингтоні заявили, що вони активно перешкоджають ( discouraging) Україні завдати удару по цим нафтопереробним заводам.  «Ми давно говорили, що не заохочуємо і не сприяемо атаки усередині Росії», — сказав CNN один із чиновників.

Крофт сказав, що американські та міжнародні санкції, запроваджені з початку війни, були структуровані, щоб утримати російську енергію на ринках.

«Такою була угода з Україною: ми дамо вам гроші, ми дамо вам зброю, але тримайтеся подалі від експортних об’єктів, тримайтеся подалі від російської енергії, тому що ми не хочемо масштабної енергетичної кризи», – пояснив Крофт.


О чем ещё можно говорить?! Выборы на носу а вы тут со своей войной.

Но зато как элегантно и успешно мозги мировой общественности и манюпасу пудрят с драмой в конгрессе.
   
   
Щоб кацап валік не збрехав то такого не може бути.
Пише про якогось чиновника і зразу наводить слова Крафта який працює на банк RBC Capital Markets.

Крім того не наводить головне що  сказав той Крафт

“We really see this as a shift in Ukrainian tactics to try to defund the Russian war machine,” Helima Croft, a managing director and global head of commodity strategy at the investment bank RBC Capital Markets, said in an interview.

Experts believe these attacks could have a greater impact on the Russian economy than the current sanctions.

Тобто ті атаки ефективні, і як сказав Малюк (в тій самій статті) Україна буде їх продовжувати.

Ну а офіційна позиція адміністрації залишається однаковою з початку війни

We have long said that we do not encourage or enable attacks inside of Russia

   
Українська рішучість, американські занепокоєння

Українські страйки по нафтопереробних заводах спричинили зростання світових цін на нафту, при цьому ціна на нафту марки Brent цього року зросла майже на 13%, що змусило політиків у Сполучених Штатах хвилюватися щодо їх потенційного економічного впливу у важливий рік виборів.

мені хтось решті решт пояснить зв'язок між ударами по нафтопереробним заводам та ростом цін на нафту????
За всіма ринковими законами ціни мають падати, бо з'являється надлишок сирої нафти!
   
Ні кацап це ти. На сорок мільярдів отримали військової допомоги. В ті мільярди входить багато чого, і всілякі консультації, і доставка, і навіть оплата розвідувальних супутників. Суто зброї значно менше. Причому ще невідомо, як рахували вартість тієї зброї, бо схоже що сильно завищили. Як мінімум 4 мільярди завищення виявили ревізори.
По ленд-лізу дали зіро. І це ніяк не кацапська брехня.
До речі, ядерна зброя , яку забрали в України завдяки старанням США, коштувала ну значно більше.
Суто зброї от силы на 20.
Эта цифра уже давно известна и особо не скрывается.
И да. По каким ценам - это вопрос…
   
А тепер увага на екран!
Оце графік цін на нафту за рік
https://index.minfin.com.ua/ua/markets/oil/brent/
Червоною лінією позначено, коли Україна почала хєрачити по кацапських НПЗ



В мене одного таке враження, що хтось відверто п***а про зв'язок цін на нафту та ударами по НПЗ?

   
А тепер увага на екран!
Оце графік цін на нафту за рік
https://index.minfin.com.ua/ua/markets/oil/brent/
Червоною лінією позначено, коли Україна почала хєрачити по кацапських НПЗ

Показати зображення...
В мене одного таке враження, що хтось відверто п***а про зв'язок цін на нафту та ударами по НПЗ?
И кто бы это мог быть…прям ума не приложу…
   
мені хтось решті решт пояснить зв'язок між ударами по нафтопереробним заводам та ростом цін на нафту????
За всіма ринковими законами ціни мають падати, бо з'являється надлишок сирої нафти!

Russia in 2023 produced 43.9 million tons of gasoline and exported about 5.76 million tons, or around 13% of its production.Feb 27, 2024

MOSCOW, March 27 (Reuters) - Russia has increased gasoline imports from neighbouring Belarus in March to tackle the risk of shortages in its domestic market because of unscheduled repairs at Russian refineries after drone attacks...
....discussions on further imports were taking place between governments and oil companies. One of them said the talks were difficult as Belarus prioritises exports of its fuel to international markets
   
«Такою була угода з Україною: ми дамо вам гроші, ми дамо вам зброю, але тримайтеся подалі від експортних об’єктів, тримайтеся подалі від російської енергії, тому що ми не хочемо масштабної енергетичної кризи», – пояснив Крофт.

О чем ещё можно говорить?! Выборы на носу а вы тут со своей войной.

й ще одне
НІЯКОЇ енергетичної кризи не може бути від слова зовсім
Бо кацапську долю нафти на світовому ринку араби здатні замістити дуже швидко
Їх стримують угоди по регулюванню, але, якщо навіть кацапи тупо перестануть продавать нафту, США та араби без будь-яких значних складнощів здатні наростити видобуток на потрібну величину
   
Russia in 2023 produced 43.9 million tons of gasoline and exported about 5.76 million tons, or around 13% of its production.Feb 27, 2024

MOSCOW, March 27 (Reuters) - Russia has increased gasoline imports from neighbouring Belarus in March to tackle the risk of shortages in its domestic market because of unscheduled repairs at Russian refineries after drone attacks...
....discussions on further imports were taking place between governments and oil companies. One of them said the talks were difficult as Belarus prioritises exports of its fuel to international markets

gasoline не дорівнює crude oil. Це для тебе несподіванка?
Ціна може рости на продукти переробки (тимчасово), але не на саму нафту!
Більше того, для тебе буде зараз сюрприз, але кацапи вже давно зупинили експорт бензину! Нема на світовому ринку їх, розумієш???
Тобто навіть на продукти переробки ціна не має рости з причин ударів по НПЗ!!!
   
й ще одне
НІЯКОЇ енергетичної кризи не може бути від слова зовсім
Бо кацапську долю нафти на світовому ринку араби здатні замістити дуже швидко

+
Боюсь ошибиться, но в голове откуда то цифра, что доля русни на рынке - «аж» 5%.
Какая нах криза. Шо за гон!
Уже не знают какую куйню из пальца высосать , лишь бы только хуйло не обиделось.
   
й ще одне
НІЯКОЇ енергетичної кризи не може бути від слова зовсім
Бо кацапську долю нафти на світовому ринку араби здатні замістити дуже швидко
Їх стримують угоди по регулюванню, але, якщо навіть кацапи тупо перестануть продавать нафту, США та араби без будь-яких значних складнощів здатні наростити видобуток на потрібну величину

Ukrainian strikes on refineries have caused global oil prices to rise, with Brent crude up nearly 13% this year, leaving politicians in the United States worried about their potential economic impact in an important election year.

Though not mentioning energy prices, officials in Washington have said they are actively discouraging Ukraine from striking these refineries. “We have long said that we do not encourage or enable attacks inside of Russia,” one official told CNN.


Я цитирую CNN.
   
gasoline не дорівнює crude oil. Це для тебе несподіванка?
Ціна може рости на продукти переробки (тимчасово), але не на саму нафту!
Більше того, для тебе буде зараз сюрприз, але кацапи вже давно зупинили експорт бензину! Нема на світовому ринку їх, розумієш???
Тобто навіть на продукти переробки ціна не має рости з причин ударів по НПЗ!!!

Ціна на нафту не залежить від того працюють в Фашераші НПЗ чи ні.
Більше значення мають атаки хусидів в Червоному морі ніж палаючі НПЗ в кацапії
   
Ціна на нафту не залежить від того працюють в Фашераші НПЗ чи ні.
Більше значення мають атаки хусидів в Червоному морі ніж палаючі НПЗ в кацапії
Чому тодi сенiльний iдiот в Бiлому Домi забороняе Украiнi атакувати кацапськi НПЗ?
   
Ukrainian strikes on refineries have caused global oil prices to rise, with Brent crude up nearly 13% this year, leaving politicians in the United States worried about their potential economic impact in an important election year.

Though not mentioning energy prices, officials in Washington have said they are actively discouraging Ukraine from striking these refineries. “We have long said that we do not encourage or enable attacks inside of Russia,” one official told CNN.

Я цитирую CNN.

а я ЩЕ РАЗ прошу показати на графіку ціни на нафту, що я навів вище, зв'язок між обстрілами НПЗ та ціною на нафту
мені похєру, що там жyрнашлюxи пишуть, я хочу оперувати фактами, а не чиєюсь фантазією
   
Ціна на нафту не залежить від того працюють в Фашераші НПЗ чи ні.
Більше значення мають атаки хусидів в Червоному морі ніж палаючі НПЗ в кацапії

так я оце й хочу показати, але зі мною не погоджуються
   
Чому тодi сенiльний iдiот в Бiлому Домi забороняе Украiнi атакувати кацапськi НПЗ?

щоб не було ескалації
бо аналітики вважають, що НПЗ - дуже болючий кацапський мозоль
Болючиший хіба що порт у новоросійську
   
gasoline не дорівнює crude oil. Це для тебе несподіванка?
Ціна може рости на продукти переробки (тимчасово), але не на саму нафту!
Більше того, для тебе буде зараз сюрприз, але кацапи вже давно зупинили експорт бензину! Нема на світовому ринку їх, розумієш???
Тобто навіть на продукти переробки ціна не має рости з причин ударів по НПЗ!!!

Я вам специально дал цитату на то что они вынуждают Белоруссию продавать им бензин вместо поставки на мировой рынок.

Здесь все взаимосвязанно. Нет достаточно бензина на мировом рынке, нужно больше нефти для его выработки. Плюс нет в тех обьемах самой кацапской нефти. Все это давит на цену. И не только на spot но и особенно на futures цены.
Ну и главное, это геополитические риски.

Вот вам несколько цитат из разных источников:

1.Meanwhile, Goldman Sachs analysts last week said, "We continue to expect Brent crude oil prices to remain well supported at the top-end of our $70-$90/bbl [per barrel] range for the remainder of the year.”

The firm wrote, "Ukraine's escalating attacks on Russian oil infrastructure, predominantly refineries, is another source of ongoing geopolitical risk and only exacerbates the present tightness in refined products," adding that "risks to physical oil flows remain high."


2.Crude has support from the recent Ukrainian drone attacks on Russian refineries that damaged several Russian oil processing facilities, limiting Russia's fuel exporting capacity.  Bloomberg calculations show Russian refiners processed 5.03 million bpd of crude during March 14-20, down -400,000 bpd from the average for the first 13 days of March and the lowest in 10 months.  JPMorgan Chase said it sees 900,000 bpd of Russian refinery capacity that could be offline "for several weeks if not months" from the attacks, adding $4 a barrel of risk premium to oil prices.


3.Ukrainian drone hits Russian refinery boosting bets on tighter supplies.Adding to supply disruption concerns, a Ukrainian drone struck Russia's third largest oil refinery on Tuesday, hitting a unit that processes about 155,000 barrels of crude per day.
Although the damage is not meant to be significant, any damage to Tatneft's Taneco refinery, which has an annual production capacity of more than 17 million tons,  would add to concerns that global supply will not be enough to match recovering demand.

4.LONDON, April 2 (Reuters) - Global oil benchmark Brent rose above $88 a barrel for the first time since October on Tuesday as oil supplies faced fresh threats with more Ukranian attacks on Russian energy facilities and escalating conflict in the Middle East.





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія