Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Киздуй давай до каклєт - хоч якийсь толк від тебе буде на цьому світі  :D

Виглядає га те що від тебе вже толку не буде((
Тільки продукти задарма переводиш(
"Була б ти порядною людиною——застрелилася би"(с) ( цитата бякі)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Опа....а це злив, нє ?

"Злити" я можу в твій чорний рот(
Але там напевно вже й останні бомжі гидують(
   
Re: Все менше охочих повертатись

здрасті, Бяка заговорила про чиюсь чорноротість. Досягнення.
Коротше я коклєти жарити, попереджаю бо вчора ти майже здуріла в очікуванні поки я пиріжки з капустою готувала.
Жрати котлети на ніч дуже шкідливо
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Злити" я можу в твій чорний рот(
Але там напевно вже й останні бомжі гидують(

Чим ти можеш злити, куколд - в тебе і х. немає і ніколи не було  :lol:
Ти на фотки свої подивися - там же все пласке !  :weep: 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чим ти можеш злити, куколд - в тебе і х. немає і ніколи не було  :lol:
Ти на фотки свої подивися - там же все пласке !  :weep: 

Мій х. тобі в рот не влізе)
І коз"інському гівну теж не влізе)

пс. Щось є у вас обох узагальнюєче——вами обома погидували б останні бомжі)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Жрати котлети на ніч дуже шкідливо

Актуальне зауваження для жирноі "виварки"( чи "баняка"——не пам"ятаю вже як бяку називали тут)
пс. Тесла напевно дуже потужна машина, якщо цей тюлень туди вміщається)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мій х. тобі в рот не влізе)
І коз"інському гівну теж не влізе)

пс. Щось є у вас обох узагальнюєче——вами обома погидували б останні бомжі)

Ахахаха - гермафродит образився :))))
Немає в тебе х - інакше це було б помітно на фотках. Але ти, дурачок, навіть банан туди засунути не здогадався. Бо тупиииий  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Оголошую конкурс: хто знайде фотку з сік гєєм, де помітні вторинні статеві ознаки (вони ж і первинні  :weep: ) - той отримає коробочку цукерок Рошен !  :love:
   
Re: Все менше охочих повертатись

яж тобі сказав, я навів початкові дані, на 22й рік, а не загалом по 24.

не порахував дошкільнят, так ще 350 к до тих 600-650 к школярів

"Цей показник" - це до шкіл ЄС інтегровано. Я ж тобі не даремно у попередньому реченні підкреслив.
А були та є ще неінтегровані - є учні, які ... не були інтегровані в шкільну систему країн ЄС. Це теж є у цитаті.
І переважна більшість отих 314 тисяч - це ті, що на жовтень 2022 вже були в ЄС, але до місцевої школи з різних причин ще не ходили.
І це - лише ЄС у жовтні 2022 року.
А Via тобі про 7 млн. біженців писала, тобто про всіх. Третина дітей, як каже Євростат, - це навіть більше за 2 млн., а зовсім не твої 600 тис.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Оголошую конкурс: хто знайде фотку з сік гєєм, де помітні вторинні статеві ознаки (вони ж і первинні  :weep: ) - той отримає коробочку цукерок Рошен !  :love:

Це ти в свого хахаля "вторинні ознаки" під мікроскопом шукаєш)
А на мій "дікпік" молилася би як на порошенка))
Але ні(——
Злягайся з бомжами, які ще не гидують(
пс. І закінчуй жерти(——Тесла трісне(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це ти в свого хахаля "вторинні ознаки" під мікроскопом шукаєш)
А на мій "дікпік" молилася би як на порошенка))
Але ні(——
Злягайся з бомжами, які ще не гидують(
пс. І закінчуй жерти(——Тесла трісне(

Тебе заклинило на теслі і бомжах,  сік гєй - не нервуйся так , не підскакуй :)
Конкурс оголошено - я впевнена: твоя падружайка досмажть каклєти, зжере їх, зригне сито - і знайде твою фотку з бананом в джинсах !
p.s. лайфхак: ти навіть можеш їй надіслати відповідну фотку в приват - впевнена, вона зацінить  ;) 
p.s. шота ти з дальнобоїв на бомжів перейшов....тобою, гонорейним, дальнобої вже гидують, а бомжі поки ні ?  :weep:  А що далі ? Ти думав - як ти будеш жити далі ???
   
Re: Все менше охочих повертатись

Коз"інське гівно покинуло чат(——
Напевно вже баньки залило та й на бокову(
Головне щоб не забували перевернути його——щоб блювотинням не захлинувся(——
В кацапів це розповсюджена причина смерті(

пс. "Виварко", бери з того гівна приклад——нажерися та забудься)——
Може якогось бомжа привабиш(
   
Re: Все менше охочих повертатись

* на цьому місці канадську халявщицю розриває нахєр і її трєбухою забризкує стіни ночлєжки*
Прошу присутніх зафіксувати факт самознищення, шляхом розриву пердака.

 :facepalm1:

А чого ти весь час рахуєш чужі гроші?

Ти ж сама вже два роки теж живеш на халяву. Чого ти так розійшлася на пару з Сергієм?

Ти спершу  порахуй, скільки Ірландія витратила грошей на тебе за ці два роки. Там ті три тисячі канадських і поруч не с тояли.

Чи ти дійсно свято віриш, що Ірландія на тебе повинна витрачати, а Канада на Бяку чи ще на якогось українця, навіть якщо він повернувся потім додому  - ні?

   
Re: Все менше охочих повертатись

Поплив, сік гєй, поплив....навіть якось нецікаво тебе киздити, безчлєнного    :weep:
Знову моя проклята емпатія....Шкода мені завжди убогих і тваринок  :cray:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зе разочок(——
Ти придурюєшся чи свідомо вибираєш те що тобі вигідно прокоментувати?

1. Де я тут "на сльозу пробиваю"?—— описав умови "довоєнних ковбасників"
2. Де про заздрощі щось було?((——
Ще б я тупій пuсді заздрив) або коз"інському гівну))

А кого тут взагалі цікавлять умови твого довоєнного ковбасництва, і як саме ти жив в Німеччині, якщо:

1. Ти поїхав туди добровільно з мирної країни.

2. Ти поїхав туди нелегалом і це був твій свідомий вибір.

В цій гілці мова йде про біженців, які заїжджають в країни абсолютно легально.



Останнє редагування: 20 квітня 2024 22:18:55 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тему про ,,менше охочих повертаються,, Два роки тому сюди, до Греції приїхали біженці з Маріуполя, Вона старша медсестра в тій Маріупольській лікарні, яку розбомбили, а він мент маріупольський. Так ось два дні тому я дізнався, що вони повернулися і куди? До Маріуполя, до України? Ні вони поїхали до Ростова. Отакі вони патріоти Маріупольці. :S
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти спершу  порахуй, скільки Ірландія витратила грошей на тебе за ці два роки. Там ті три тисячі канадських і поруч не с тояли.
А ти чому весь час рахуєш чужі гроші? (с)
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тему про ,,менше охочих повертаються,, Два роки тому сюди, до Греції приїхали біженці з Маріуполя, Вона старша медсестра в тій Маріупольській лікарні, яку розбомбили, а він мент маріупольський. Так ось два дні тому я дізнався, що вони повернулися і куди? До Маріуполя, до України? Ні вони поїхали до Ростова. Отакі вони патріоти Маріупольці. :S
прост потрібно було вчити мову ))
   
Re: Все менше охочих повертатись

А ти чому весь час рахуєш чужі гроші? (с)

В тебе, стара дура, тільки і лишилося оперативки на те, щоб відлунням працювати ?  :weep:
Вже досмажила каклєти ? Пожрала-пасрала ? Шота бістра :)) Мабуть, прострочка вилетіла швидко  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

прост потрібно було вчити мову ))

Тада...грецька це вам не українська  :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дє сік гєй ? фотошопить банан в штані ? трівожна....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мій х. тобі в рот не влізе)
І коз"інському гівну теж не влізе)

пс. Щось є у вас обох узагальнюєче——вами обома погидували б останні бомжі)

Та що ти своім вялим тут по всьому форуму розмахався Залупа? Спрячь свій стид, не тряси мошной. Єкггібіціоністе унилий
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ахахаха - гермафродит образився :))))
Немає в тебе х - інакше це було б помітно на фотках. Але ти, дурачок, навіть банан туди засунути не здогадався. Бо тупиииий  :gigi:

 :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Оголошую конкурс: хто знайде фотку з сік гєєм, де помітні вторинні статеві ознаки (вони ж і первинні  :weep: ) - той отримає коробочку цукерок Рошен !  :love:

ОМГ, только не єто!  :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Турч, я вимагаю доказів наявності у нього х. - він тут так їм хизується і погрожує  :weep:
Каже : "не влізе він, не влізе".....Але як справа дійшла до доказів -  щось ціха з тої сторони !   :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Коз"інське гівно покинуло чат(——
Напевно вже баньки залило та й на бокову(
Головне щоб не забували перевернути його——щоб блювотинням не захлинувся(——
В кацапів це розповсюджена причина смерті(

пс. "Виварко", бери з того гівна приклад——нажерися та забудься)——
Може якогось бомжа привабиш(

Залупа, граф пійшов чайку попити. Можна?
Дивлюсь як тебе жінка принижує як низкорангового.
Приємно
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та який нахєр шмат? Ти чуєш вона без житла та рідного Бахмуту та Ізюму залишалася. Нахєр надо такий «жирний шмат», ворогу не позаздриш таке
отож!
взагалі не розумію, як в когось з українців язик повернувся докоряти чимось людям зі зруйнованих і вбитих рашистами міст
жах бракує слів
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тему про ,,менше охочих повертаються,, Два роки тому сюди, до Греції приїхали біженці з Маріуполя, Вона старша медсестра в тій Маріупольській лікарні, яку розбомбили, а він мент маріупольський. Так ось два дні тому я дізнався, що вони повернулися і куди? До Маріуполя, до України? Ні вони поїхали до Ростова. Отакі вони патріоти Маріупольці. :S
так а що в Маріуполі робити?
там все розбомблено. навезли туди чучмеків.

куди і до чого повертатися? їдуть в місто яке ціле, в РФ якщо їм так більше подобається.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тупа пucдoся, ти можеш "відпіздити" хіба мій хуй язиком(
Але я погидував би жирною потворою(
( це ж тебе тут "баняком" називали?)

"ай молодець".
пс я з Бякою знайоми. симатична і фігурова дама .
   
Re: Все менше охочих повертатись

Турч, я вимагаю доказів наявності у нього х. - він тут так їм хизується і погрожує  :weep:
Каже : "не влізе він, не влізе".....Але як справа дійшла до доказів -  щось ціха з тої сторони !   :gigi:

Собака яка лає не кусае. Так і цей. Німа там нічого, мішки та синці під очима- сама мабуть знаєшь що це означае.
   
Re: Все менше охочих повертатись

і ось вся ця блядота обирала нам владу - а потім здриснула в Ірландію і звідтам гавкає, що хтось посмів про Канаду думати...
ну ось тобі, Турч, і пояснення
головна претензія - це нелюбов до головСвина
і нема розуміння, що за бажання їй так само можна висунути претензію за підсунуту нею свиню Україні у 2014
замкнене коло
   
Re: Все менше охочих повертатись

отож!
взагалі не розумію, як в когось з українців язик повернувся докоряти чимось людям зі зруйнованих і вбитих рашистами міст
жах бракує слів

Я теж не розумію спор між Бякою та Златою. Але чого туда вліз Залупа, типа чоловік який сидить в Германіі, сцить заїхати в Украіну і дорікає Бяці що вона отримала західну допомогу. Ну хіба ж він не Залупа після цього?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Оголошую конкурс: хто знайде фотку з сік гєєм, де помітні вторинні статеві ознаки (вони ж і первинні  :weep: ) - той отримає коробочку цукерок Рошен !  :love:

сільгєйший хід, Бякусю.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Собака яка лає не кусае. Так і цей. Німа там нічого, мішки та синці під очима- сама мабуть знаєшь що це означае.

А який був чмо мачо  в постах !  :weep:   расходімся  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

сільгєйший хід, Бякусю.

Нажаль, приз поки не знайшов свого власника  :(
Немає фоток мачо сік гіє, не ма є :-((((
   
Re: Все менше охочих повертатись

ну ось тобі, Турч, і пояснення
головна претензія - це нелюбов до головСвина
і нема розуміння, що за бажання їй так само можна висунути претензію за підсунуту нею свиню Україні у 2014
замкнене коло

То вже політичні вподобання. Але я не згоден щодо господіна Фольксмана. Я вже висказував своє бачення цього. Він тоді зробив все можливе і отримав час для краіни. Зеленський тількі після початку війни до речі почав казати ті ж самі речі. А до цього було - услиште глаза
   
Re: Все менше охочих повертатись

ну ось тобі, Турч, і пояснення
головна претензія - це нелюбов до головСвина
і нема розуміння, що за бажання їй так само можна висунути претензію за підсунуту нею свиню Україні у 2014
замкнене коло

Що там кисіль в макитрі, щоб можна біло зробити такий висновок  :facepalm1:
Теж прострочку жереш ?  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я теж не розумію спор між Бякою та Златою. Але чого туда вліз Залупа, типа чоловік який сидить в Германіі, сцить заїхати в Украіну і дорікає Бяці що вона отримала західну допомогу. Ну хіба ж він не Залупа після цього?
наскільки я зрозуміла (звісно, якщо не помиляюся), то Бяку виокремило саме те, що протягом цих двох років вона була попереду всіх в плані стрибків на тих, хто виїхав - і брудні образи, і безглузді дорікання, що тільки може в голову прийти.
І раптом - опан-на! - "Як дешевше дістатися Канади?"..
   
Re: Все менше охочих повертатись

А який був чмо мачо  в постах !  :weep:   расходімся  :weep:

Та то хіба нове? Він завжди мачо - і другий після єпіцентру, і другий на потоці по тофлу, і перший на змаганнях з медалькою… а потім виявилось що то мєдаль для собак
   
Re: Все менше охочих повертатись

То вже політичні вподобання. Але я не згоден щодо господіна Фольксмана. Я вже висказував своє бачення цього. Він тоді зробив все можливе і отримав час для краіни. Зеленський тількі після початку війни до речі почав казати ті ж самі речі. А до цього було - услиште глаза
Я поважаю твою думку і твоє бачення. Моє - діаметрально протилежне. І таких як я теж багато.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія