Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Не повторюйте маячну алкаша(
Не було ніякоі "заможноі тітки"(——
Приіхали ми дійсно до моєі тітки——але по приізду разом з нею та іі подругою жили в квартирці по 6—8 чоловік.
І щоб було зрозуміло що то за квартирка——1 кімната і 1 кухня, коридорчик 3—4 метра і ще одна кімната де часом жив німець—далекобійник.
Ось в тій кімнаті та кухні під дахом ( зі скошеними стінами) ми жили деякий час навіть 8 людей(
А коли вже звідти всі пороз"іхалися——
Я рік часу жив з дружиною в такому собі "студентському гуртожитку"( правда душова з туалетом були своі—не загальні—як буває) в одній кімнатці.
І кімнатка та мала 14 квадратних метрів.
Мій друг зараз в такому "гуртожитку" живе ( там майже весь гуртожиток украінці)——якось заснімлю вам для розуміння що таке 14 метрів)

Ну то і все - тітка витащила тупого болвана з Украіни. І Залупа «достиг» невіпених висот - став працювати на стройці в турків і взяв в іпотеку на #33 ква-ква!
Ото дійсно, селф- мейден бля! На крок попереду!  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не кидаю ніяких претензій "украінцям, що вирішили виідждати"((
Я просто з цікавістю спостерігав за лицемірством бяки(——
Якщо б вона виіхала і залишилася б там——слова б я ій не сказав(——
Ці грощі дійсно були призначенні для біженців——для того щоб змогли пережити перший час у біженстві(
Але думаю канадійці не сподівалися що будуть такі "тури за грошима"(
А коли побачили таких "бяк"——то й прикрили програму(
так і німці не сподівались висилку кешу їхніми біженцями в Україну і шо  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

А от так. Татко такий хобана - урвав бабла, а я такий мимо йшов - О! Бабло! Дай ка я к ньому на шію залізу. І він такий - залазь бля! А потім мій син народився і відразу ж такий - хоба на- БАБЛО! І хуяк мені на шію, прям з дитячоі кроватки  :laugh:
Нє, ти зараз розповіси казкову історію, як ти купив два яблука-продав, потім купив чотири яблука-продав, а потім татко тебе керівником концерну зробив, але то не счітається  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Пітушара, ти що розстроівся ?? Який ти ніжний  :gigi:  ну скажи, щоб твоя кацапка не крутила - все одно ніякого толку  :D
Вона не кацапка а евєнк)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Нє, ти зараз розповіси казкову історію, як ти купив два яблука-продав, потім купив чотири яблука-продав, а потім татко тебе керівником концерну зробив, але то не счітається  :D
Ну ти взагалі яблука не купувала а чекала поки самі впадуть)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пітушара, ти що розстроівся ?? Який ти ніжний  :gigi:  ну скажи, щоб твоя кацапка не крутила - все одно ніякого толку  :D

Ніжній? Куколд тобто?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

так і німці не сподівались висилку кешу їхніми біженцями в Україну і шо  :gigi:
Але ми з німцями досягли полюбовної згоди - вони платять кеш, ми купуємо німецькі товари і шлемо в Україну.
Німецька економіка цвіте і українцям хоч трохи легше.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Еміги гризуться з біженцями - розуміють що на всіх грошей не вистачить

Є біженці——ті що втікали від війни і переіхали тимчасово в Европу.
Вія, Златадобра, Комарик, хто там ще?
До них немає ( і не мало б бути) ніяких питань(
А є такі "пиcдoсi—стрибунці за грошима"——
І своіми діями вони спричинили те що ця допомога зараз суттєво зменшується(
Ось до них і зауваження(
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Ну ти взагалі яблука не купувала а чекала поки самі впадуть)
Згадалися слова мого чоловіка "Треба опинитися в правильному місці в правильний час".
Я навіть живими курчатами колись торгувала, що мені ваші
яблука  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не було ніякоі "заможноі тітки"(——
Приіхали ми дійсно до моєі тітки——але по приізду разом з нею та іі подругою жили в квартирці по 6—8 чоловік.
І щоб було зрозуміло що то за квартирка——1 кімната і 1 кухня, коридорчик 3—4 метра і ще одна кімната де часом жив німець—далекобійник.
Ось в тій кімнаті та кухні під дахом ( зі скошеними стінами) ми жили деякий час навіть 8 людей(
А коли вже звідти всі пороз"іхалися——
Я рік часу жив з дружиною в такому собі "студентському гуртожитку"( правда душова з туалетом були своі—не загальні—як буває) в одній кімнатці.
І кімнатка та мала 14 квадратних метрів.
Мій друг зараз в такому "гуртожитку" живе ( там майже весь гуртожиток украінці)——якось заснімлю вам для розуміння що таке 14 метрів)
то ше досить нормально )
я би міг розказати різні епізоди початків мого перебування в ЮК.
сам як згадую то не віриться )
десь є на ФУпі мої розповіді, треба пошукати
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нє, ти зараз розповіси казкову історію, як ти купив два яблука-продав, потім купив чотири яблука-продав, а потім татко тебе керівником концерну зробив, але то не счітається  :D

В 90 все було рєально. Нічого державного ми не пилили, навпаки приносили в краіну американські інвестіціі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну ти взагалі яблука не купувала а чекала поки самі впадуть)

 :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

В 90 все було рєально. Нічого державного ми не пилили, навпаки приносили в краіну американські інвестіціі.
Просльозилася, розкажи ще казок про 90-і. І зараз ви ВВП підіймаєте, скажи? Не надірвався часом?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Є біженці——ті що втікали від війни і переіхали тимчасово в Европу.
Вія, Златадобра, Комарик, хто там ще?
До них немає ( і не мало б бути) ніяких питань(
А є такі "пиcдoсi—стрибунці за грошима"——
І своіми діями вони спричинили те що ця допомога зараз суттєво зменшується(
Ось до них і зауваження(

Залупа є зауважаення в ТЦК до тебе. Ото дійсно зауваження. А твої кокококо то порожнє.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

======================

Умови набагато кращі,ніж на батьківщині для багатьох, от що печально.
Нормальної освіти немає,нормальної охорони здоровя-теж, рівень науки- близько нуля,
промисловість фактично відсутня, перспектив немає,пенсії жалюгідні, зарплати- теж, а ще й війна.

Але, я памятаю, мене тут переконували, що в Украні офігезний розвиток, все сайїпісь..
А воно он як.
ПиСи Йопані лицеміри. :facepalm1:
Бо є дві різні України - одна в Козині, інша в Жмеринці. В Козині розвиток і під час війни, і не бомблять, райське місце.
А з Жмеринок у світи повтікали.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Просльозилася, розкажи ще казок про 90-і. І зараз ви ВВП підіймаєте, скажи? Не надірвався часом?

Класова ненависть пре через край  :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Є біженці——ті що втікали від війни і переіхали тимчасово в Европу.
Вія, Златадобра, Комарик, хто там ще?
До них немає ( і не мало б бути) ніяких питань(
А є такі "пиcдoсi—стрибунці за грошима"——
І своіми діями вони спричинили те що ця допомога зараз суттєво зменшується(
Ось до них і зауваження(
там дорога і проживання з тих 2.5 к куету забере під 1.5  :gigi:  це тобі не щомісяця отримувати 600 в німцях і 800 в Ірландії, щей накопичувати  :gigi:  порівняння таке собі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Згадалися слова мого чоловіка "Треба опинитися в правильному місці в правильний час".
Я навіть живими курчатами колись торгувала, що мені ваші
яблука  :D

С правильными людьми. Мій батько займався все житть наукой і звязком на кафедрі. І тому американці прийшли саме до нього, а не до тебе чи до батька Залупи.
Розумієш? А чому? Тому що Залупа своєі дитині  каже що освіта не потрібна, теж саме йому казав його татко, а тому в свою чергу казав його татко.
Тому стрибати на жердинах це не тому що повезло/не повезло, а тому що доволі тупа генетика.  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

В 90 все було рєально. Нічого державного ми не пилили, навпаки приносили в краіну американські інвестіціі.

Приносили інвестиціі))
А насправді——батько працював директором в кацапській компаніі——і в "правильний час та в правильному місці" спиздив у кацапа—олєгарха кусочок пирога)
Пощастило що на той час вже судді були на стороні Украіни( а формально батько —украінець за паспортом)——і кусок вдалося проковтнути)
А не виграв би суд——не було б за що графіну очі заливати(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Просльозилася, розкажи ще казок про 90-і. І зараз ви ВВП підіймаєте, скажи? Не надірвався часом?

Та пару мільйонів грн податків плачу кожен рік. Не легко, працюю не мало, на оборону до речі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Класова ненависть пре через край  :facepalm1:

Та то ж Вія, вона завжди така  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

там дорога і проживання з тих 2.5 к куету забере під 1.5  :gigi:  це тобі не щомісяця отримувати 600 в німцях і 800 в Ірландії, щей накопичувати  :gigi:  порівняння таке собі

Тупувата баба(
Не прорахувала все(
пс. Там же був десь "чоловік" на Теслі(——невже теж не зміг порахувати?(
   
Re: Все менше охочих повертатись

там дорога і проживання з тих 2.5 к куету забере під 1.5  :gigi:  це тобі не щомісяця отримувати 600 в німцях і 800 в Ірландії, щей накопичувати  :gigi:  порівняння таке собі

Він просто ідіот, що не вміє рахувати  - за нього рахує хазяїн  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Та пару мільйонів грн податків плачу кожен рік. Не легко, працюю не мало, на оборону до речі.
Та ясно, трудяга. Ще Алезка згадався, де це він затих, той також ефективний менеджер.
   
Re: Все менше охочих повертатись

епічне змагання, в кого ковбаса довша і товстіша
з використанням поламаного вимірювального інструменту
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Класова ненависть пре через край  :facepalm1:
Не класова. Окупанти у владі як були, так і досі є.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В них навіть нема поняття - группа, курс, в сина даже нема одногрупників. Один студент - одна окрема індівідуальна програма. Кожний сам за себе. Нема ніякої командноі роботи та змагань. Мені особливо після радянскої, а особливо військової освіти то як серпом по яйцях. Коли син мені розповідае що і як, я приходжу в бєшенство.
Був час вчився в вінерському хауп уні
4 семестри віршафт інформатик
Щоб крім іншого вдуплити спосіб що формує тут людей.
Колгоспу тут немає
І це є перевага а не недолік

Командна робота тут є її набагато більше ніж в Ненці (порівнюю з київською альмамутер торгуні на кіото) але вона базується на програмному виборі членів групи  а не колгоспному що дає змогу навчитися швидко налагоджувати комунікації.
Члени групи в 5-7студеїв   з розробки якоїсь теми інколи з інших суміжних факультетів навіть курсів рамках предмету (на підсилення)   це плюс.
Це навчає лідерству і вмінню швидко формувати колектив під задачі (дослідження теми написання реферату і тд) чого в укрколгоспному  навчанні (викладач-староста-інші) ніколи не досягалося

Очевидно що
Індивідуалізм норм
Колгосп не норм

Бачив чимало студентів з постсовка які тут ламалися на тому що без ієрархії групи (с лише керуванням навчального процесу через аплікуху) пройобували графіки падали в стрес що немає того звязку деканат-викладач-староста-всі інші (часто похуїсти) що немає ким прикритися сховатися чи списати.
Що кожен тут сам за себе.
Курва навіть немає старости  щоб дати преподу  через нього 20ку баксів за залік і не їпати мізки

Як кажуть кацапи такой хакєй нам нє нужєн і такі
Студеї самі  зйобували  або пройобували процес і не набирали бали і залишалися без продовження учбової візи

Так є
То є серпом по яйцям
Уточнення
Гострим серпом і по колгоспним яйцям  (в цьому сенсі армійці теж колгосп

Добре є що українські діти   мають можливість проходити інший досвід. Інакше маємо (консервуємо) совок що означає полежувати в колгоспному тіньочку
Що означає інфантилізм чим би він не прикривався
І що означає власні пройоби перекидати хоч на якогось але вищого колгоспного фатера  (фуп в зрадойопських темах в доказ)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не класова. Окупанти у владі як були, так і досі є.

Що ти, суко, верзеш ?? Людина живе в Україні, робить бізнес в Україні, платить податки в Україні на відміну від тебе. Що ти мелеш ???
   
Re: Все менше охочих повертатись

Приносили інвестиціі))
А насправді——батько працював директором в кацапській компаніі——і в "правильний час та в правильному місці" спиздив у кацапа—олєгарха кусочок пирога)
Пощастило що на той час вже судді були на стороні Украіни( а формально батько —украінець за паспортом)——і кусок вдалося проковтнути)
А не виграв би суд——не було б за що графіну очі заливати(

Кокококо, захлопав від заздрісті)))
Знов спистів. Батко працював з самого початку в 100% украінської компаніі яку сам і засновав.
Потім ії на 50% викупили американці і надали інвестіціі. Так зявилась перша GSM мережа в Украіні. Потім американці викупили ще 20% в нього.
А потім ті 70% в американців викупили кацапи - Альфа Групп. Авен та Фрідман. І коли вони прийшли, то вони і почали рейдерство на залишившися 30% украінськой частки і батько сам війшов і з властности і з посади.
Ти б тупий баклан хоч би погуглив.


Останнє редагування: 20 квітня 2024 18:28:37 від Турчинофф
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вия, а твоим мужу и сыну норм там без Сирожи?
Не задолбало их еще вытаскивать тела павших, поставив дымовую завесу?
Потому как если не вытащишь, то чел без вести пропавшим числится.
Два года и не устали они?
И дальше без сирожи справятся?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ясно, трудяга. Ще Алезка згадався, де це він затих, той також ефективний менеджер.

Алезка не власник
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тупувата баба(
Не прорахувала все(
пс. Там же був десь "чоловік" на Теслі(——невже теж не зміг порахувати?(

Залупа вскривається - чоловік на Теслі. Дуже заздрісний пєтушара, дуже!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Є біженці——ті що втікали від війни і переіхали тимчасово в Европу.
Вія, Златадобра, Комарик, хто там ще?
До них немає ( і не мало б бути) ніяких питань(
А є такі "пиcдoсi—стрибунці за грошима"——
І своіми діями вони спричинили те що ця допомога зараз суттєво зменшується(
Ось до них і зауваження(
Ну взагалі то з біженців які втікали бо їх міста зруйновані або на лінії фронту - 2 відсотка)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Що ти, суко, верзеш ?? Людина живе в Україні, робить бізнес в Україні, платить податки в Україні на відміну від тебе. Що ти мелеш ???
Він зрозумів, про що я. А тобі й не треба, не переймайся.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Згадалися слова мого чоловіка "Треба опинитися в правильному місці в правильний час".
Я навіть живими курчатами колись торгувала, що мені ваші
яблука  :D
Ну ось бачиш, а хтось опинився в правильний час коли купував завод)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Залупа вскривається - чоловік на Теслі. Дуже заздрісний пєтушара, дуже!


Болить йому аж страшне  :D
Тільки чому - я хз .
   
Re: Все менше охочих повертатись

Він зрозумів, про що я. А тобі й не треба, не переймайся.

Шта ? Тобто він не працює на Україну ? Чи ти натякаєш на його не ідеальну "козацьку" кров ? Ну треба ще розібратися які у тебе прєдки.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кокококо, захлопав від заздрісті)))
Знов спистів. Батко працював з самого початку в 100% украінської компаніі яку сам і засновав.
Потім ії на 50% викупили американці і надали інвестіціі. Так зявилась перша GSM мережа в Украіні. Потім американці викупили ще 20% в нього.
А потім ті 70% в американців викупили кацапи - Альфа Групп. Авен та Фрідман. І коли вони прийшли, то вони і почали рейдерство на залишившися 30% украінськой частки і батько сам війшов і з властности і з посади.
Ти б тупий баклан хоч би погуглив.

Про дядю ще розкажи?——
Були в "компаніі батька" грощі від фсб—шного дяді?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Болить йому аж страшне  :D
Тільки чому - я хз .

Ти за словами не слідкуєш(
То зрозуміло в принципі——" с бабы спросу нєт"
Але по ходу ти така ж тупа хабалка як подружанька твоя——карова з передбанника(
( ну моде не подружанька——але по манері спілкування ви з нею не далеко відійшли одна від одноі)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про дядю ще розкажи?——
Були в "компаніі батька" грощі від фсб—шного дяді?

Тупий кококо  :laugh:
Я ж написав - гроші американськи.
Саме вони надали перші гроші.
Дядя гол як сокол, Батко ще йому допомогав і багатьом братям та сестрам в Карєліі.
Вони дома та машини купили, і зараз так вдячні що кажуть що нас треба замочити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія