Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Я вище все написала. Проблеми з розумінням написаного ?
У тебе є син ? До армії готується ?
проблем нема)
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Україні хороша освіта. Була раніше, звісно, під час війни не визначається рівень. І у нас дуже розумні діти.
Чула таке не з одного джерела, що нашими дітьми-біженцями "розбавляють" класи, бо наші у порівнянні з німцями краще знають математику, і щоб німці підтягувалися до рівня.

 :facepalm1:
Результати PISA по Україні для початку вивчи, а потім вже мар про "харошу освіту".
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

У квітні цього року Бундестаг затвердив нову політику, яка передбачає створення національної системи соціальних карток для банківських операцій, призначених для біженців. Тепер, замість отримувати готівку від уряду, біженці отримуватимуть кошти на ці карти. Мета – унеможливити переказ грошей сім'ї за кордоном або контрабандистам.

Нагадаємо, Німеччина посідає перше місце у ЄС за кількістю українських біженців – за останніми підрахунками, тимчасовий захист отримали вже 1,65 млн українців. Водночас рівень зайнятості набагато нижчий, ніж в сусідніх країнах (зараз у Німеччині працює четверта частина працездатних біженців).

Експерти зазначають, що спочатку був підхід на першочергове вивчення мови. Тому результати для ринку праці стануть помітні згодом, оскільки біженцям нерідко не вдається одразу записатися на курси. Ініціатива Job-Turbo, яку уряд оголосив у жовтні 2023 року, передбачає, що на роботу тепер братимуть із знанням німецької мови на рівні A2 або B1. Мовні курси можна буде проходити паралельно до працевлаштування.
-----
Німаки пойняли шо їх десь найобують.


Тут десь Вія звинуватила всіх у наєпалові. Вія ти тим самим наєбаловом  німаків займалась з пересиланням грошей?
Хіба то гроші, то сльози. Осьо щойно приїхала з України, три тижні гроші витрачала в Карпатах, сувенірки різної просили біженці накупити, підтримувала вітчизняних виробників.
Але назагал дійсно багато біженців шлють гроші, речі і продукти родичам і волонтеркою на армію. А що, не треба?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

міграція це цілком природний процес
люди з моменту появи вештаються по планеті
а патріотизм - нещодавній цивілізаційний здобуток
для переважної більшості це лише декларація
сьогодні - борщ і вишиванка, а завтра - братвурст і шкіряні шорти
добре, що хоч не щі з боярішніком.

Україна 2030. Якою вона буде? Буде?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

можливо ти її просто не читав? Вія одна з перших прибула до німців, в першій хвилі, а на мовні курси не пішла. Вже в серпні 22го бідкалась, що всі курси забиті і попасти анріал, рік не вчила мови тому і на роботу не брали по ходу , займалась показом мод та зборами на допомогу. Хоча десь було опитування в перші тижні війни і вона проголосувала, що це надовго.

З її дій можна було зрозуміти, що це на сікундочку, тепер Вія вчить мову, а скоро подасть доки на пмж )))

  :gigi:
З моїх дій можна було зрозуміти, що я жила і живу одним днем, довгострокове планування безсенсове. Життя покаже, що далі буде.
Думаємо з чоловіком купити хатинку в Карпатах, але це так, мрії, пару тижнів на рік в ній побудемо, а далі як її доглядати з фронту чи з екзилу, не наїздишся.
Доки на ПМЖ даром нецікаві, до перемоги буде тимчасовий захист, після перемоги додому. От тіко не питай, коли ж то буде.
   
Re: Все менше охочих повертатись

добре, що хоч не щі з боярішніком.

Україна 2030. Якою вона буде? Буде?

Як держава, впевнена - буде. Рівень всього буде приблизно як в Болгарії.
   
Re: Все менше охочих повертатись

:facepalm1:
Результати PISA по Україні для початку вивчи, а потім вже мар про "харошу освіту".
Мені вже пізно марити про освіту в Україні, Бякусю. Я ділюся тим, що знаю, і чим була сама здивована. Чому оголошується вакансія на хорошу оплачувану посаду АйТі в хорошій фірмі - а пошукачі лише індуси, і жодного німця? Та в нас лише у Дніпрі відразу знайшлося би декілька десятків розумненьких дівчат та хлопців, в яких очі палають отримати таку роботу і які дійсно її варті! А тут коників та грибочки ліплять з глини мало не до випускного класу. Причина зрозуміла - приблизно те ж саме і щодо євреїв. Бо чому серед євреїв так багато об"єктивно розумних? Тому що їм протягом віків треба було боротися за своє існування у чуждому їм світі. Так і наші діти - вчаться, бо ніхто нічого на тарілочці не принесе, ніхто не захистить, якщо самі себе не захистять.
Або такий момент. У нас кожна родина, принаймні до цієї війни, мала якісь заощадження "на чорний день". Навіть об"єктивно бідні. Бо знають - "Прийшла біда..,".
Німці такого не практикують у переважній масі - що отримали, те й витрачають, ніяких "чорних днів". Навіть ті, що досить непогано заробляють за тутешніми вимірами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хіба то гроші, то сльози. Осьо щойно приїхала з України, три тижні гроші витрачала в Карпатах, сувенірки різної просили біженці накупити, підтримувала вітчизняних виробників.
Але назагал дійсно багато біженців шлють гроші, речі і продукти родичам і волонтеркою на армію. А що, не треба?
раз уряд німців це порізав, то вважав це наєбаловом. Це ж в тому ти всіх інших звинуватила )
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бляха, як ти вгадав ?? :weep:
А ще тепер розумію, що з його п,ятого класу, з ковіду, з війною вся школа практично пішла по.... Якби не брітіш каунсіл та репетитори його майбутнім було б ПТУ за тим рівнем знань, що дає школа зараз.
А ще мучає совість, що любов до України перемогла і я тут його тримала замість того, щоб він вже третій рік адаптувався в нормальному суспільстві ...
я так розумію,  що після здобуття нормальної освіти там твій син повернеться сюди щоб зробити її такою тут?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

раз уряд німців це порізав, то вважав це наєбаловом. Це ж в тому ти всіх інших звинуватила )
Ще раз докладніше - що саме уряд порізав, допомогу? То її постійно збільшують.
У німців є бажання цими коштами підтримувати своїх німецьких виробників.
А у нас є бажання підтримувати своїх військових і родичів.
Тому якщо я купую в Німеччині берці Лова на біженські гроші і шлю їх в Україну чоловіку на фронт - то це де хто кого наіпав, поясниш?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ще раз докладніше - що саме уряд порізав, допомогу? То її постійно збільшують.
У німців є бажання цими коштами підтримувати своїх німецьких виробників.
А у нас є бажання підтримувати своїх військових і родичів.
Тому якщо я купую в Німеччині берці Лова на біженські гроші і шлю їх в Україну чоловіку на фронт - то це де хто кого наіпав, поясниш?
ти не раз писала, що слала готівку, родичам, не чоловіку
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як держава, впевнена - буде. Рівень всього буде приблизно як в Болгарії.
І хто ж її збудує приблизно такою як Болгарія? 
Із хвастливих дописів ФУПчиків вже не один рік діти багатьох із  них навчалися  чи навчаються за кордоном, але ніхто не  хвалиться їх  роботою чи поверненням до України.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

ти не раз писала, що слала готівку
Ок. Я могла б ті пару сотень прогуляти в ресторані чи відкласти в заначку чи послати посилку продуктами/речами, тобто готівка б не потрапила в Україну. Але чи стане від того легше німцям, хтозна. Мене це менше всього хвилює, не розгоряться.
Хай нам не платять, а зброю з Європи шлють - але....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хіба то гроші, то сльози. Осьо щойно приїхала з України, три тижні гроші витрачала в Карпатах, сувенірки різної просили біженці накупити, підтримувала вітчизняних виробників.
Але назагал дійсно багато біженців шлють гроші, речі і продукти родичам і волонтеркою на армію. А що, не треба?
Це такий твій бізнес у Німеччині? Податки хоч сплачуєш?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

У мене нема бізнесу в Німеччині, я законослухняна благодійниця. Може зареєструю якусь благодійну організацію чи Гевербе(підприємництво), поки що вчу мову, щоб хоч звітність змогла здавати самостійно.
Допомога Україні - то святе. Біженці це роблять власним коштом, безприбутково. Тому доколупатися законодавчо до посилки з печивом і шкарпетками неможливо.
   
Re: Все менше охочих повертатись

добре, що хоч не щі з боярішніком.

Україна 2030. Якою вона буде? Буде?
шанси є, нмд, хоча футурологія то не мій профіль
до 2030 відбудеться зміна поколінь в керівних кадрах
тому загальна трансформація буде кардинальною
фактор невизначеності - безумні кацапи
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ок. Я могла б ті пару сотень прогуляти в ресторані чи відкласти в заначку чи послати посилку продуктами/речами, тобто готівка б не потрапила в Україну. Але чи стане від того легше німцям, хтозна. Мене це менше всього хвилює, не розгоряться.
Хай нам не платять, а зброю з Європи шлють - але....
так гроші вони дають на потреби біженців, шоб ті не пішли грабувати, мали шо їсти та забезпечувати свої потреби в середині країни де перебувають. В програмі нічого не написано шо брати гроші і слати родичам. Вони це вважають наєпаловом
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

так гроші вони дають на потреби біженців, шоб ті не пішли грабувати, мали шо їсти та забезпечувати свої потреби в середині країни де перебувають. В програмі нічого не написано шо брати гроші і слати родичам. Вони це вважають наєпаловом
Зато побудувати за пів-мільярда євро тунель під Ельбою для природньої міграції 500 жаб вони вважають нормою. Нам так не жити і їх розуміння не очікуємо, різні світи.
Вчора ми п'ять разів повторювали вчительці німецької, що пенсія в Україні 50 євро, не в день, а в місяць. Вона відмовлялася вірити, вперто перепитувала, думала, що ми німецькі цифри неправильно вимовляємо чи арифметики не знаємо.
Це я до того, що мені життя українців незрівнянно дорожче, чим життя німецьких жаб. До речі, за вбивство оси штраф 1700 євро. То я ос не чіпаю, а зекономлені гроші на українців витрачаю.
Це виглядає, як маразм, але так є. У німців закони, у нас війна.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зато побудувати за пів-мільярда євро тунель під Ельбою для природньої міграції 500 жаб вони вважають нормою. Нам так не жити і їх розуміння не очікуємо, різні світи.
Вчора ми п'ять разів повторювали вчительці німецької, що пенсія в Україні 50 євро, не в день, а в місяць. Вона відмовлялася вірити, вперто перепитувала, думала, що ми німецькі цифри неправильно вимовляємо чи арифметики не знаємо.
Це я до того, що мені життя українців незрівнянно дорожче, чим життя німецьких жаб. До речі, за вбивство оси штраф 1700 євро. То я ос не чіпаю, а зекономлені гроші на українців витрачаю.
Це виглядає, як маразм, але так є. У німців закони, у нас війна.
так тільки тому що вони живуть по правилам ти можеш отримувати 600 євро в місяць. А як би жили так як ми чи африканські країни, то хер б хто туди пхався. Чомусь не в Румунії 1,6 ляма біженців. А в країні яка про жаб і ос думає
   
Re: Все менше охочих повертатись

шанси є, нмд, хоча футурологія то не мій профіль
до 2030 відбудеться зміна поколінь в керівних кадрах
тому загальна трансформація буде кардинальною
фактор невизначеності - безумні кацапи
кажеш зміна поколінь.
Ти чув анекдот про те, чому син полковника не стане генералом? 
І будуть ті покоління, як і їхні батьки/діди,  так само керувати на свою кишеню
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

так тільки тому що вони живуть по правилам ти можеш отримувати 600 євро в місяць. А як би жили так як ми чи африканські країни, то хер б хто туди пхався. Чомусь не в Румунії 1,6 ляма біженців. А в країні яка про жаб і ос думає
Я опинилася в Німеччині тільки тому, що тут вже жив мій брат. Аби він жив в якійсь Албанії чи Румунії, ми б поїхали туди.
Те, що Німеччина почала щось платити, стало приємною несподіванкою, ніхто й не очікував.
Я живу по правилам, насправді це прикольно, жити в країні, де всі законодавчо слухняні, новий досвід. Поліція німецька - ну просто мрія ідеаліста про правову державу.
Безтолкова ця розмова. Поки що є, як є.
О, позавчора їхали в автобусі, жінка з Харкова вдруге їхала в біженство в Німеччину, торік побула рік у Франції і повернулася, ну і толку? Каже, жити неможливо, зараз тотальні обстріли, нема світла і води, не витримала і знову тікає. Зелені зараз знову заплачуть, що ВВП не буде кому піднімати. У Харкові.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я опинилася в Німеччині тільки тому, що тут вже жив мій брат. Аби він жив в якійсь Албанії чи Румунії, ми б поїхали туди.
Те, що Німеччина почала щось платити, стало приємною несподіванкою, ніхто й не очікував.
Я живу по правилам, насправді це прикольно, жити в країні, де всі законодавчо слухняні, новий досвід. Поліція німецька - ну просто мрія ідеаліста про правову державу.
Безтолкова ця розмова. Поки що є, як є.
О, позавчора їхали в автобусі, жінка з Харкова вдруге їхала в біженство в Німеччину, торік побула рік у Франції і повернулася, ну і толку? Каже, жити неможливо, зараз тотальні обстріли, нема світла і води, не витримала і знову тікає. Зелені зараз знову заплачуть, що ВВП не буде кому піднімати. У Харкові.
на Заході України може піднімати, але нафуя, в німцях 600 єврів дають за тошо вчиш мову )
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мені вже пізно марити про освіту в Україні, Бякусю. Я ділюся тим, що знаю, і чим була сама здивована. Чому оголошується вакансія на хорошу оплачувану посаду АйТі в хорошій фірмі - а пошукачі лише індуси, і жодного німця? Та в нас лише у Дніпрі відразу знайшлося би декілька десятків розумненьких дівчат та хлопців, в яких очі палають отримати таку роботу і які дійсно її варті! А тут коників та грибочки ліплять з глини мало не до випускного класу. Причина зрозуміла - приблизно те ж саме і щодо євреїв. Бо чому серед євреїв так багато об"єктивно розумних? Тому що їм протягом віків треба було боротися за своє існування у чуждому їм світі. Так і наші діти - вчаться, бо ніхто нічого на тарілочці не принесе, ніхто не захистить, якщо самі себе не захистять.
Або такий момент. У нас кожна родина, принаймні до цієї війни, мала якісь заощадження "на чорний день". Навіть об"єктивно бідні. Бо знають - "Прийшла біда..,".
Німці такого не практикують у переважній масі - що отримали, те й витрачають, ніяких "чорних днів". Навіть ті, що досить непогано заробляють за тутешніми вимірами.

Що це за потік підсвідомості ? :D
Тобі ясно кажуть: українські діти ВЖЕ в 2022 були в 9му класі на рівні 7 класників європейських за компетенціями в математиці та читанні.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Норм заруба патріотів в екзилі  :weep:

Чесно кажучі я в ахуї. Там в них якась бійня не на життя а на смерть йде в тих ємігрантів, ковбасників та соціальщіків за державни виплати та допомогу. Я так розумію, що кожного хто тількі прибув вони шеймять та клєямят бо самим мало!
Якась мишина возня, щось нагадало як колись срач між пенсами тут був за пенсію в кого вона більше я чому той заслужив, а іншій ні. За кожну додаткову 1000 грн готові були сраки порвати один одному. Навіть картава Залупа почала орати - як ти могла так західну допомогу отримати!!! Аж піною ізойшов
 :facepalm:

Як скучно я живу  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чесно кажучі я в ахуї. Там в них якась бійня не на життя а на смерть йде в тих ємігрантів, ковбасників та соціальщіків за державни виплати та допомогу. Я так розумію, що кожного хто тількі прибув вони шеймять та клєямят бо самим мало!
Якась мишина возня, щось нагадало як колись срач між пенсами тут був за пенсію в кого вона більше я чому той заслужив, а іншій ні. За кожну додаткову 1000 грн готові були сраки порвати один одному. Навіть картава Залупа почала орати - як ти могла так західну допомогу отримати!!! Аж піною ізойшов
 :facepalm:

Як скучно я живу  :weep:
довоєнні ковбасники в афуї з халяви умов теперішнім українцям )
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мені вже пізно марити про освіту в Україні, Бякусю. Я ділюся тим, що знаю, і чим була сама здивована. Чому оголошується вакансія на хорошу оплачувану посаду АйТі в хорошій фірмі - а пошукачі лише індуси, і жодного німця? Та в нас лише у Дніпрі відразу знайшлося би декілька десятків розумненьких дівчат та хлопців, в яких очі палають отримати таку роботу і які дійсно її варті! А тут коників та грибочки ліплять з глини мало не до випускного класу. Причина зрозуміла - приблизно те ж саме і щодо євреїв. Бо чому серед євреїв так багато об"єктивно розумних? Тому що їм протягом віків треба було боротися за своє існування у чуждому їм світі. Так і наші діти - вчаться, бо ніхто нічого на тарілочці не принесе, ніхто не захистить, якщо самі себе не захистять.
Або такий момент. У нас кожна родина, принаймні до цієї війни, мала якісь заощадження "на чорний день". Навіть об"єктивно бідні. Бо знають - "Прийшла біда..,".
Німці такого не практикують у переважній масі - що отримали, те й витрачають, ніяких "чорних днів". Навіть ті, що досить непогано заробляють за тутешніми вимірами.

Мене жавжди такі приклади усмііхали. Нащі діти талановитіши, кращі, умніше. Але ж ми чогось нічого не можемо зробити. Всі машини, літаки, ракети, звязок, новітні технологіі на заході зроблени тими самими дєбіламі які коників ліплять до випускного класу. Це все нагадує кацапів які вважають американців найтупішіми, а себе самими умними світлими єльфами на планеті.
Що в Украіні нема науки я зрозумів десь в 1997 році, коли поїздив в Америку не хотдоги хавать та на статую Свободи дивиться, а до іх провідних компаній, лабораторій, заводів.
Тоді, як тут кажуть ми ще не встигли розваліти «всю вєлику науку», але я вже тоді зрозумів що та війна була програна вже давно і назавжди.
А потім коли поіздив ще по заводах в Німетчинні і Польші по радіоелектроніке і механіке, то злвсім був винос мозоку.
Я ще тоді сказав своїм дітям - після середньої школи ніяких украінських універів та вищів, бо то все профанація і пародія на освіту

Останнє редагування: 20 квітня 2024 13:53:52 від Турчинофф
   
Re: Все менше охочих повертатись

довоєнні ковбасники в афуї з халяви умов теперішнім українцям )

Доваєнние в ахуе і вновь прибившіє теж в ахує - ти куди Бяко лізиш, тут самим мало!  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мене жавжди такі приклади усмііхали. Нащі діти талановитіши, кращі, умніше. Але ж ми чогось нічого не можемо зробити. Всі машини, літаки, ракети, звязок, новітні технологіі на заході зроблени тими самими дєбіламі які коників ліплять до випускного класу. Це все нагадує кацапів які вважають американців найтупішіми, а себе самими умними світлими єльфами на планеті.
Що в Украіні нема науки я зрозумів десь в 1997 році, коли поїздив в Америку не хотдоги хавать та на статую Свободи дивиться, а до іх провідних компаній, лабораторій, заводів.
Тоді, як тут кажуть ми ще не встигли розваліти «всю вєлику науку», але я вже тоді зрозумів що та війна була програна вже давно і назавжди.
А потім коли поіздив ще по заводах в Німетчинні і Польші по радіоелектроніке і механіке, то злвсім був винос мозоку.
Я ще тоді сказав своїм дітям - після середньої школи ніяких украінських універів та вищів, бо то все профанація і пародія на освіту
щоб зрозуміти ху із ху, достатньо в себе в дома подивитись, що є вітчизняного виробництва
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що це за потік підсвідомості ? :D
Тобі ясно кажуть: українські діти ВЖЕ в 2022 були в 9му класі на рівні 7 класників європейських за компетенціями в математиці та читанні.
Хз як інші українські школярі, а мій син попав в топ 6% в США за результатами випускних тестів з математики. Вже прийняли в місцевий університет на безкоштовне навчання.
   
Re: Все менше охочих повертатись

щоб зрозуміти ху із ху, достатньо в себе в дома подивитись, що є вітчизняного виробництва

А що таке вітчизняне виробництво? Станки, засоби проізводства чиї? Сільске господарство украінське круте, але техніка Джон Дир, семена, добрива, технологіі сбору, зберегання.
А так в цілому згоден, наші діти набато умніше тих дебилів  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хз як інші українські школярі, а мій син попав в топ 6% в США за результатами випускних тестів з математики. Вже прийняли в місцевий університет на безкоштовне навчання.
він з якоїсь сільської школи ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

А що таке вітчизняне виробництво? Станки, засоби проізводства чиї? Сільске господарство украінське круте, але техніка Джон Дир, семена, добрива, технологіі сбору, зберегання.
А так в цілому згоден, наші діти набато умніше тих дебилів  :laugh:
ну от меблі, можуть бути з масиву спізженного чорнобильського лісу ))))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мене жавжди такі приклади усмііхали. Нащі діти талановитіши, кращі, умніше. Але ж ми чогось нічого не можемо зробити. Всі машини, літаки, ракети, звязок, новітні технологіі на заході зроблени тими самими дєбіламі які коників ліплять до випускного класу. Це все нагадує кацапів які вважають американців найтупішіми, а себе самими умними світлими єльфами на планеті.
Що в Украіні нема науки я зрозумів десь в 1997 році, коли поїздив в Америку не хотдоги хавать та на статую Свободи дивиться, а до іх провідних компаній, лабораторій, заводів.
Тоді, як тут кажуть ми ще не встигли розваліти «всю вєлику науку», але я вже тоді зрозумів що та війна була програна вже давно і назавжди.
А потім коли поіздив ще по заводах в Німетчинні і Польші по радіоелектроніке і механіке, то злвсім був винос мозоку.
Я ще тоді сказав своїм дітям - після середньої школи ніяких украінських універів та вищів, бо то все профанація і пародія на освіту
ну і які плани у  твоїх дітей, які твої  поради для них будуть після  здобуття ними освіти ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мене жавжди такі приклади усмііхали. Нащі діти талановитіши, кращі, умніше. Але ж ми чогось нічого не можемо зробити. Всі машини, літаки, ракети, звязок, новітні технологіі на заході зроблени тими самими дєбіламі які коників ліплять до випускного класу. Це все нагадує кацапів які вважають американців найтупішіми, а себе самими умними світлими єльфами на планеті.
Що в Украіні нема науки я зрозумів десь в 1997 році, коли поїздив в Америку не хотдоги хавать та на статую Свободи дивиться, а до іх провідних компаній, лабораторій, заводів.
Тоді, як тут кажуть ми ще не встигли розваліти «всю вєлику науку», але я вже тоді зрозумів що та війна була програна вже давно і назавжди.
А потім коли поіздив ще по заводах в Німетчинні і Польші по радіоелектроніке і механіке, то злвсім був винос мозоку.
Я ще тоді сказав своїм дітям - після середньої школи ніяких украінських універів та вищів, бо то все профанація і пародія на освіту
Так, матеріальна база провінційного "політеху" на порядок вище топових українських вузів.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ну і які плани у  твоїх дітей, які твої  поради для них будуть після  здобуття ними освіти ?
у нас он Канадійський дебіл освіту реформує талановитих дітей  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чесно кажучі я в ахуї
Особисто я в ахуї від Бяки схибленої на айпі. Вона ні з того, ні з цього пару разів стрибала на мене саме за моє перебування за кордоном. І коли раптом, буквально тижні через 2 після останнього стрибка, на весь форум оголосила що їде в Канаду за грошима і питалася найдешевших шляхів в країну оленів, я просто втратила дар речі. :laugh:
Так що мене ця тема зацікавила чисто з дослідним інтересом.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ну і які плани у  твоїх дітей, які твої  поради для них будуть після  здобуття ними освіти ?

В мене плані очевидні. Я як тато даю їм в Украіні набагато більший капітал ніж вони зможуть з нуля почати зробити це саме на Заході. Після освіти буде практика звісно. А далі в них буде вибір.
Чи то стрибати #33 роки на хату десь в Канаді чи Америці, чи в Европі. Або вернутися до Київа і вмить стати мільйонерами.
Вибір дуже тяжкий, я б вибрав друге  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись
dig

Каждый день мы видим сообщения о разрушениях многоквартирных жилых домов в самых разных городах, в Киеве в том числе. Каждый день десятки людей одномоментно становятся бездомными. И куда им идти? Понятно куда — за бугор!
Проблема не в разрушенных дома! В Украине есть куда переехать и не дорого. Проблема в отношении Украины к своим гражданам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія